KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: 14. felvonás - Pokol Úrnôje

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Hétf. 14 Aug. 2017, 22:26
Ugrás egy másik oldalra

•• Pokol Úrnôje ••

Save the world one last time




• Sigyn magára vonja Hela figyelmét annyira, hogy a Hulk által a nő felé hajított gerenda eltalálja a Pokol Úrnőjt, ám a zöld fickó öklét már megállítja. Hulk vaskos ökle csattan a nő tenyerében, és hirtelen áll meg. Ezt követően Hela kettéválaszthatja az egy testben élő két személyt. Bruce Banner kizuhanhat Hulk testéből.

***

» Általános leírás: A hozzászólásod megírására egy hét áll rendelkezésedre. Ha valaki nem írja meg egy héten belül a hozzászólását, a kör újra indul (mivel sokan vagyunk, törekedjünk nem megváratni egymást). A Kalandmesternek jogában áll a karaktereket útmutatásokkal irányítani, illetve hozhat be egy-egy körbe/szituációba újabb karaktert, illetve vihet ki, ha eltűnik a játékos, vagy a szituáció úgy kívánja.

- Reagsorrend: nincs.
- A felvonás résztvevői: Bruce Banner, Hela (NJK), Sigyn
- Becsatlakozhat: (az új felhasználót talált) Steve Rogers, James Barnes, Clint Barton, Peter Parker


Vissza az elejére Go down

Hela

∆ Hozzászólások száma :
67
∆ Tartózkodási hely :
~NY (yet)~



A poszt írója Hela
Elküldésének ideje Vas. 20 Aug. 2017, 15:13
Ugrás egy másik oldalra

I’m not a queen, or a monster. I’m the Goddess of Death.

Hela lábai nem érnek földet. Lebegve tekint le az ellenségeire, amikor Sigyn megszólítja őt. Tökéletesen ívelt szemöldökei finoman felfutnak, kérdővé válik ábrázata. Játékos, pajkos csillogás tükröződik íriszeiben. Jól tudja, hogy e társalgás is mindössze egy célt éltet, mégis ajkai halkan dalolva választ szolgáltatnak a nő felé. - Elvett tőlem mindent... - vállát vonja lágyan. - Száműzött egy ostoba jóslat miatt. Így hát, beteljesítettem, amitől védte magát és a ... - képtelen befejezni mondandóját, mert egy gerenda éle telibe csattan a nő alakján, elsodorva messzebbre. Képes a levegőben, egy helybe állítani alakját, mégis halántékára simít. Nem mintha megsebezte volna az eszköz, inkább csak meglepte. A zöld bestia hörgése viszont kevésbé éri váratlanul. A hatalmas ököl a nő, sápadt tenyerébe csattan. Éles hanggal söpör végig körülöttük, ahogy kettejük ereje találkozik. Megáll a jelenetsor egy pillanatra, s mozdulatlanul mosolyog fel a rávetemedő hatalmas, zöld óriásra, kinek szemeiben meglátja a férfit, a szerény, sebezhető embert. - Mit szólnál hozzá, ha teljes erődből vívhatnál velem zöld óriás? - hangja csábító, kissé kuncogó, mikor szabad kezével kört rajzol a levegőbe, minek közepébe szétfeszíti ujjait, s tenyerét. Hulkból ebben a pillanatban fényes felhőként kizuhan Bruce Banner. A kettő férfi, szétválik Hela akaratára. A nő ajkainak szegletébe mosoly kúszik, majd a rátámadó Hulk mellkasába csap teljes erejével, hogy az hátrébb kerüljön tőle. A zuhanó Banner nagyot eshet, hacsak nem menti meg valaki. Bárki...
- Ó, Kedvesem! Milyen érzés? - halkan kacagva pillant Bruce felé, kíváncsian, miközben felkészül rá, hogy újabb támadás éri. A nő suhint jobbjával hasfala előtt, mire ezer penge alkot egy nagy kört körülötte és mind Bruce, mind Hulk, mind Sigyn, s akik a közelében tartózkodnak - azok felé küldi fegyverei élét. Suhannak a kardok, számos közülük mindössze a falakba, illetve a betonba csap.
Tulajdonképpen Hela semlegesen ácsorog ebben az ütközetben. Csodálója a halandóknak, s önszántából nem vívná ki a küzdelmet velük. Ám a Titánnal kötött egyességük végett, itt a helye. Az oldalán. Állát szegve, büszkén ácsorogva várja, hogy megkapja a választ a támadására.
- Mi lenne, ha megszabadítanálak Tőle? - kérdezi Hulktól, biccentve állával Bruce Banner felé, majd a következő percben, szemeivel ismét Sigyn után kutat. Érzi, látja, tudja jól, hogy a nő is asgardi teremtés. Hela meg van győződve arról, hogy a nő bosszút akar a pompás világukért. - Hogyan akarsz bosszút állni? - feje kissé oldalra billent, szemei a nőt keresik ennek ellenére.


Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Hétf. 21 Aug. 2017, 00:43
Ugrás egy másik oldalra















Ostrom 1.


3. kaland - 3. kör

Hulk eldöntötte. Megöli azt a szörnyeteget, aki szerelmére emelte kezét. Alig telt el pár perc, hogy Hela el akarta pusztítani Carolt, Hulk pedig amint biztonságban tudta a nőt, homlokegyenest rontott a baljós aurájú istennőre. Azaz inkább magaslati támadással próbálkozott, így a Pokol Úrnőjére hajított acélszerkezet után vetette magát nem törődve következményekkel, még a halál gondolata sem foglalkoztatta. Hiszen látta mire képes. Odint kivégezte, elpusztította Asgardot. Mit vár a nyers erőtől, ami hatalmas, zöld testében lakozik? Talán tényleg csodát...
Az acélgerenda eltalálja, de ökle már nem éri a nő arcát. Megállítja ütésre lendülő karját, a puszta kezével. Érzi, ahogy roppan a vastag csont öklében és vele együtt minden egyes ujjperce. Amilyen vézna, annyira erős ez a nő!
Szavai elhomályosulnak elméjében, mikor a nő valahogy kiszakítja testéből a férfit, aki eddig otthonául szolgált. A doktor értetlenül, magatehetetlenül zuhan alább.

***

Mi a fene történik? Látom alulról, ahogyan Hulk ökle még a nőt éri, majd az egy erős ütéssel a toronyházba repíti.
De én miért nem vagyok ott? Hol vagyok egyáltalán? Én én vagyok? Kézfejem emberi, csupasz. A levegőben fordulok egyet, hogy magam alá lássak, de csupán a közeledő talaj képe az, ami fogad. Ordítva kapálózok, és várom, hogy arccal betont fogjak, ami annál is inkább kínos, hogy a Nagyfiú nem lesz itt, hogy megvédjen. A hányinger fog el, ahogyan a gravitációs erő magával ránt, de végül is valami tompítja az utolsó pillanatban. Talán egy ölelő kar? Hála neki, az agyam nem kenődött szét, csupán pár bordám reccsent, amikor karjaiba estem. Ember vagyok... nem Steve Rogers!
Ha Sigyn mentett meg, vagy a Vaslégió egyik katonája, attól függetlenül a megmentőm felé gagyogok, immár emberi hangomon.
- Kö...köszönöm! - habogom, majd mikor letesz, akkor konstatálom csupán, hogy a lila alsógatyámon kívül nincs rajtam más. Mit is vártam? Öltönynadrágot és zakót, miután váratlanul választott minket szét az a bestia?
Ha végül Sigyn fogott meg, illő neki bemutatkoznom, ha pedig Péntek vezényelte az egyik robotot értem, akkor csak bólintok felé. Az előbbi esetben közlöm a nevem a nőnek.
- Bruce Banner! Tudós, és alkalomadtán pusztító zöld óriás. Amaz ott! - mutatok fel értetlenül Hulkra, aki épp kikászálódik az épület egyik emeletéből, és hangosan ordítva rohamozná Helát... ha a nő nem játszana Houdinit.
A köpenye alól egy arzenálnyi kardot varázsol elő, amivel mindent és mindenkit letarol, aki nem húzódik egy másodperc alatt fedezékbe.
- Azanyját! - kiáltom, majd ráugrok Sigynre, és magammal rántom egy kőtömb mögé. Éppen hogy túléljük, az egyik penge az orromtól 2 cm-re hasított a betonba. Kikandikálok, miután a kardeső eláll.
Kommandósok rogynak össze kardokkal a testükben, emberek hullanak ki az emeleti ablakokból. A kardokkal mit sem tudok kezdeni, de egy gépkarabélyt megszerzek az egyik katonától, és fel, s alá rohangálva, fedezékek mögé húzódva, ujjam a ravaszra szorítva lövöm a fentebb lebegő nőstényördögöt.
- Hé Banya! Nem mondom, hogy régen nem álmodtam erről, de a Nagyfiú hozzám tartozik. Varázsolj vissza, mert a végén magányos lesz nélkülem! - aztán ismét sorozom, mindent felé lövök, ami a pisztolyban van. Amikor Hulkról is lepattan néhány elkóborolt töltény, mérgesen fújtat rám, de valójában annyi neki, mint egy bolhacsípés.

***

Amikor céloz arra, hogy megöli egykori gazdatestét, Hulk hangos ordításban tör fel. Az életük összekapcsolódott, és nem tud mit kezdeni ezzel a hirtelen jött szabadsággal. Üresnek érzi magát, és azt kívánja, a Doktor bárcsak ismét a része lenne... vagy inkább ő a Doktorénak. Minden esetre fizikai ereje mit sem fogyatkozott, inkább a szíve az, ami most üres, céltalan. Egyben biztos, az élete árán is megóvja társát, aztán majd kitalálják, hogy olvadnak össze ismét.
- Én... vagyok... a célpontod, Szörnyeteg! - mély, robusztus hangon zengi a nőnek, majd lepillant Brucera és a közelében álló nőre. Meglepődik azon, hogy ily könnyedén ejtette ki a szavakat ajkain. Meg is torpan. Nem érti, de nem is kell neki. Csupán el kell pusztítania Helát, de ehhez a lentiekre is szüksége lesz.
A kardok mit sem ártanak az áthatolhatatlan zöld bőrének, csupán kisebb hegekkel díszítik azt, de az erejüktől beljebb hátrál, az épületbe. Egyedül arcát védi, kezeit emiatt maga elé emeli.

Amikor amaz Sigynnek beszél, Hulk megfelelőnek tartja a pillanatot, s Hela felé ugorva bevisz egy hatalmas ütést, mihelyst az utolsó szó is elhagyja a pokolnő ajkait. Ha sikerült meglepnie, a nő a betonnak csapódhat. Megpróbálja a földre taszítani, hogy a lentieknek ne a magasba kelljen lövöldözniük, hanem lent is támadhassák. Amíg a nő előkerül, gazdája mellé lépked.
- Kicsi vagy! - mormogja maga elé, miközben egy apró mosoly lapul szája szélén.

***

- Te meg nagy! - nézek végig a Nagyfiún, majd a nőre vezetem tekintetem.
- Emberként nem sok hasznomat veszitek, de talán én is hasznossá tehetem magamat! - kifigyelek vagy 300 méterre egy lezuhant chitauri járművet. Pár éve, amikor Loki támadt ránk, ugyanilyenek lepték el az utcákat. Kettőt meg is menekítettünk, és Tonyval előszeretettel rodeóztunk rajtuk a Torony körül. Rápattanok, és pár méterre a talajtól emelem fel, s ha lehetőségem nyílik rá, Helát sorozom. A gyakorlásnak hála, ha karddal lő, igyekszem elmanőverezni a gépet, és ahol csak tudom, a Nagyfiút, a nőt, és mindenkit, aki őket segíti, fentről támogatom. Ennél többet emberként aligha tehetnék.


notes: bocsánat, hogy késve írtam. :3
• •



A hozzászólást Bruce Banner összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 27 Aug. 2017, 20:47-kor.
Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. 21 Aug. 2017, 12:58
Ugrás egy másik oldalra









Are you the Devil?

- Akkor ugye… elértél mindent, amit akartál? A bosszúdat…
Ismerem az érzést. Tudom milyen az, amikor mindent elvesznek tőled – jogtalanul, gyarló módon. Fanyar mosolyra rándul az ajkam, ahogy megfogan az elmémben a groteszk gondolat, hogy ő és én voltaképpen… hasonlítunk. És egyvalaki mindig ott volt, hogy végigasszisztálja azt, miként veszti el egy lélek a méltóságát, a jóságát – hogy a sötétség bekebelezze, s aztán magába szippantsa a végeláthatatlan semmibe, egy feneketlen lyukba. Ahonnan a pusztítás és az erőszak származik. Igen, egyvalaki mindig ott volt: Odin. Odin maga teremtette azokat a szörnyeket, akik végül így vagy úgy, de a királyságára törtek. Csakhogy ezúttal végérvényesen.
Sosem szerettem igazán. Bölcs uralkodó volt, de…
Valóban bölcs volt? Elég bölcs volt ahhoz, hogy távol tartson egy ilyen hatalmas erővel bíró entitást? Nem… Mindössze csak maga ellen hangolta, mint ahogyan annak idején a saját fiát, Lokit is. Szerintem Loki valahol a szíve mélyén most gyászolja az atyját, és meglehet, hogy valahol a szívem mélyén az egykori ellenszenv valamiféle megbocsátássá szelídült – mert Odin végül az utolsó lélegzetvételével is Loki életét védelmezte. Gonoszság lenne azt mondani, hogy ennél szebb és hasznosabb halált nem is kívánhattam volna neki? (…)
- Nem bánom, hogy meghalt… – nyögöm ki aztán, hangot adva a gyalázatos gondolataimnak. Ezt másnak úgysem mondhatnám el. Ám ha valaki, hát a Pokol Úrnője biztosan megérti, hogy miért érzek így. – Legalábbis nem annyira, mint amennyire bánnom kellene… – Nem hazudtam, amikor azt mondtam, hogy sajnálatos, hogy meghalt. Valóban az. Láthatóan senki sem óvja már a békét, hamarosan minden világot elpusztítanak, és a világokkal együtt minket is, akik segítenénk. De a személyes érzéseimet akkor sem fogom letagadni… Előtte nem; előtte nem kell szégyellnem. Sosem szerettem Odint. A halála egyszerre tragikus és felszabadító. Ugyanis most már soha többé nem bánthatja Lokit, semmilyen formában.
Azonban a baráti csevejt csakhamar megzavarják, még mielőtt Hela válaszolni tudna. Egy zöld monstrum veti rá magát az égből, acélgerendástul, és mindenestül. Szinte elemi erővel sodor magával a lendület, ahogy a két szörnyeteg ereje egymásnak feszül. Minden bizonnyal, ha nem volnék én magam is félisten, akkor pár méterrel odább repülnék, mint ahogyan körülöttünk mindenki más teszi. Én azonban büszkén kiállva az összecsapás hullámait, megfeszült testtel várom, míg véget ér kettejük harca. Nem avatkozok bele, nem teszek semmit, csak várok. Majd a magasba nézek. Eltátott szájjal figyelem, ahogy egy emberi test szakad ki a zöld óriás testéből. Nem értem, és nem is tudom mire vélni ezt a hirtelenjében kialakult helyzetet – hogyan került belé még egy lény? Mindvégig ketten osztoztak egyazon testen? És még számtalan hasonló jellegű kérdés gyötri az elmémet, miközben gondolkodás nélkül elrugaszkodom a talajtól, hogy segítő kezet nyújtsak a szerencsétlen bajbajutottnak. Szó szerint. A karom ugyan valamelyest tompítja a becsapódást, de valószínűleg neki éppannyira fájt ez a kis manőver, mint énnekem. Sajgó végtagokkal engedem el; a férfi lábai immár a szilárd talajt érintik. A hiányos öltözékét figyelmen kívül hagyva biccentek felé, amikor köszönetet nyilvánít. Mosolyognék is hozzá, de… valahogy jelen pillanatban nem megy. Elszakadtam a szeretteimtől, valószínűleg meg fogunk halni, és egy olyan csatát vívunk, amely már eleve vesztésre volt ítélve.
Hát, ha már így bemutatkozunk…
- Sigyn. Vanaheim-i exhercegnő, és jelenleg száműzött. – Nyilván az emberiség nem egy száműzött hercegnőt várt a világ megmentésére, de hát… ha ilyen kilátástalan a helyzet, akkor nem illik válogatni.
Az arcom még a férfi irányába feszül, a szemeimmel őt vizslatom, amikor a reflexeim vészjóslóan fordítanának a veszélyforrás felé. Észlelem azt, még idejében – a zsigereimben érzem, hogy valami jönni fog. Éles pengék és kardok áradata, s kaotikus elegye vetődik felénk. Megállíthatnám, igen, és azt is akarom tenni. Elő akarom hívni a víz erejét, odalentről, a talajból, a város szívéből és gyomrából – már a legelső pillanatban megéreztem, hogy itt még a beton alatt is víz dübörög. De a férfi elsodor, még mielőtt bármit is tehetnék, hogy megvédjem azokat, akik képtelen rá, hogy megvédjék önmagukat.
Fájdalmas lassúsággal rebbennek a pilláim; a tudatom nehezen fogadja magába a szemeim elé táruló látványt. A legszívesebben elfordulnék. Látni se akarom! Mégsem tudok sem elfordulni, sem pedig behunyni a szemeimet. Helyette veszett hévvel, szinte dühödten kászálódok ki Bruce alól, miközben az arcom elfajzott grimaszba torzul. A szívem ütemtelenül verdes a mellkasomban, ahogy végignézek a holttesteken.
- Nem engem kellett volna, hogy védjél! – Az én testem erősebb, az én testem többet elbír, többet elvisel, mint az övék. Ha csak egyetlen embert is megmentett volna ezek közül, helyettem… máris többre mentünk volna. Én ki tudtam volna kerülni azokat a pengéket. Valahogy megoldottam volna… Még ha jót is akart ezzel, az igazságérzetem nem képes elviselni ezt a fajta veszteséget. Értelmetlenül haltak meg, pedig segíthettem volna…!
És unom. Unom már, hogy mindenki azt játssza, hogy én vagyok a bajbajutott hölgy, akit mindenáron védelmezni kell…
Nem figyelem, hogy a kardok vihara elcsitult vagy lecsendesült-e már körülöttünk – úgy lépek ki a fedezék mögül, mintha az égvilágon semmi veszítenivalóm nem lenne. Talán nincs is. Mozdulatlanul, majdhogynem kővé dermedten állok, egészen addig, míg a szívem el nem felejt dobbani egyet. Akkor aztán megindulok. Célirányosan. Ökölbe szorult kezekkel.
Lenézek a kardokra, és hirtelen arra gondolok, hogy talán felvehetnék belőle egyet-kettőt. Majd egy vállrándítással megyek tovább, kard vagy bármiféle segédeszköz nélkül. De ahogy haladok… a betontalaj felszakadozik körülöttem. Szabadjára engedem végre az erőt, amely vad vehemenciával pulzál bennem. A város csatornavize pedig csakhamar egy szerteágazó, óriásszökőkútként lát napvilágot. Próbálom vele körülbástyázni a halál istennőjét, amennyiben esetleg újra kést dobálni támadna kedve, legalább a víz ereje felfoghassa azt. Habár ez kétélű fegyver, mert így a külső támadás is kevesebb eséllyel jut el a nőhöz. Kivéve a zöld bestiát. Neki még talán van esélye.
Kérdését hallva azonban értetlenül szalad fel a szemöldököm. Bosszút állni? Rajta? Nekem az egyetlen, akin bosszút kell állnom, az a Gyűjtő. Azt viszont nem hagyhatom, hogy Hela több ártatlant bántson…
Figyelmen kívül hagyva a kérdést, amelyet minden bizonnyal nekem szánt, és az esetleges választ… a magyarázkodást, amellyel nem szolgálok neki; ajkaim ismét szóra nyílnak.
- Te csak játszani vagy itt… Ezeknek az embereknek viszont Midgard az otthonuk! Odint és Asgardot még megértem, de ők… – mutatok végig a kardokkal felnyársalt tetemeken – … mit ártottak neked?!
Talán én vagyok a legőrültebb a világon, amiért úgy gondolom, hogy Az Alvilág Istennőjére inkább érzelmekkel, mintsem nyers erővel lehetne hatni. Elvégre… akit egyszer már elárultak, az tudja, milyen nagyon tud fájni, amikor kettéhasad a szív. – Szíved az csak van neked is…







 pm,
ha valami nem okés

Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Hétf. 21 Aug. 2017, 22:40
Ugrás egy másik oldalra

•• Pokol Úrnôje ••

Save the world one last time




• Sigyn megpróbál Hela szívére hatni, a nő beszélgetésbe elegyedhet vele. Hulk közben elveszítheti a türelmét, és rátámadhat a Pokol Úrnőjére. Bruce támogathatja a Nagyfiút a chitauri cirkálóból, ám Hela tönkreteheti a magasban repülő gépet...

***

» Általános leírás: A hozzászólásod megírására egy hét áll rendelkezésedre. Ha valaki nem írja meg egy héten belül a hozzászólását, a kör újra indul (mivel sokan vagyunk, törekedjünk nem megváratni egymást). A Kalandmesternek jogában áll a karaktereket útmutatásokkal irányítani, illetve hozhat be egy-egy körbe/szituációba újabb karaktert, illetve vihet ki, ha eltűnik a játékos, vagy a szituáció úgy kívánja.

- Reagsorrend: nincs.
- A felvonás résztvevői: Bruce Banner, Hela (NJK), Sigyn
- Becsatlakozhat: Peter Parker


Vissza az elejére Go down

Hela

∆ Hozzászólások száma :
67
∆ Tartózkodási hely :
~NY (yet)~



A poszt írója Hela
Elküldésének ideje Vas. 27 Aug. 2017, 15:48
Ugrás egy másik oldalra

I’m not a queen, or a monster. I’m the Goddess of Death.

A kérdésre álla emelkedik, finoman felhúzza szemöldökeit. Elért-e mindent, amit akart? Elérheti-e az, akit egy életre száműztek a sötétbe azt, amit akart? Visszanyerheti-e az éveit? A csúf megjegyzéseiket, hogy átoknak nevezték őt?! Hela szíve e percben talán- kihagy egy ütemet. Félhalott oldala mintha újabb területet nyerne el magának, hiszen ez Ő. Része a halál, s mindig az lesz majd. De ostobaság nem tudomást venni valakiről, akinek ily' nagy hatalma van! Szája sarka finoman megrebben, pillantását elfordítja egy perce. Meglephetné, hogy Odin, a nagy, bölcs király halála nem érintette meg a nőt, mégsem érez mást, csak szánalmat a vénember iránt. Végül maga intézte a sorsát, nem maradt senkije sem. Hela úgy érzi, megváltást hozott el, talán egymásfajta, puhább békét... Egy pillanatra, karcsú és törékeny pillanatra rokonszenvet érez a nő iránt, azonban mindez darabjaira törik, amikor a zöld óriás úgy dönt, véget vet a csevejnek.
Hulk és Bruce Banner - a nő kívánságára ketté válnak. A férfi lezuhan, a zöldebbik fél pedig messzire repül tőle, mikor végső csapásként belehasít. A nő lapos oldalpillantást vet az egyesülő ellenfeleire. Amíg diskurálnak, pusmognak, a nő körbepillant a környezetén. Ezer, egymillió, egymilliárd lélek oson a falak között, a falakon túl. Számtalan sikoly, lélekbizsergető a halólcsókja, ami körbelengi a területet a Titán körül. A nő ekkor veszi észre, hogy a flotta java részét elnyeli a varázslat... Ajkai elnyílnak, mégis mosolyog a látottakon. Akarja-e Ő igazán, hogy véget vessen a Titán az élet és halál tökéletes harmóniájának? Hela egy istennőt szolgál, kinek nevét karcolták finoman tarkójának falára. Az egész világuk megteremtője, Lady Death, vajon miféle büntetéssel sújtana le, ha megtudná, hogy Ő, hogy Hela maga is részt vesz a mészárlásban?! Megrázza finoman a fejét, majd a Titánt keresik szemei. Végezetül úgy dönt, nincsen más út. Alkut kötöttek, s élnie kell benne, amíg az végérvényesen le nem jár. Előrántja hát magából kardjait, hogy számtalan újabb lélekkel gazdagíthassa a halott világok földjeit. Tekintete megakad a rá lövöldöző Bruce Banneren, majd egy finom kacajjal csóválja meg a fejét.
- Ostoba halandó, azt gondolod, hogy a fegyvereddel méltó ellenfelem lehetsz? Milyen... bájos. - enyhén csücsörítve ajkaival, lepillant válla fölé. Tetszik neki Bruce Banner bátorsága és biztos abban, hogy megóvná a férfi lelkét, ha a halól úgy döntene, megkaparintja. - Ti halandók, annyira... kevés bölcsességgel rendelkeztek. Ez volt a kívánságod, én teljesítettem, s most mégis visszavágyod Őt? Ez vagy hát nélküle? Egy semmirekellő ember? Egy fegyvertelen katona?! Szánalmas, mennyire jelentéktelen vagy nélküle... - szemeivel Bruce Banner sötét íriszeibe tekint, finoman bökve fejével Hulk felé, majd sejtelmes mosollyal fordul el tőle. Miért is kellene több időt szentelnie neki? Banner valószínűleg hamarosan meghal. És Hela hiába mentené, ha a Titán máshogy kívánja majd tőle... Szorul a szíve a gondolatra, mennyi csodalélek lesz oda, ha eljön a perc.
Hela Sigynre emeli a pillantását, aki időközben úgy dönt, hogy feljebb emelkedik a halandóknál. A Pokol Úrnője elmosolyodik, érzi, ahogy mellkasa hevesen emelkedik, süllyed. Izgatottá válik, ahogy a víz előkerülve 'mintha fedezéket, óvó leplet kínálna, pedig tisztában van vele, hogy a nőnek eredeti célja az, hogy véget vessen neki. Van ebben valami különösen izgató Hela számára! Vágyhatja e az a halált, aki uralja?! Széles mosoly ül ajkaira Sigyn szavait hallva.
- Ha tudnád, hogy milyen valódi istennek lenni, nem gondolkodnál így. Mit gondolsz, ki segített ki a Pokolból? - finoman vállat ejt, fejét megdönti óvatosan. - Ha tudod a választ, azt is tudod, hogy miért vagyok itt. - pillantása lesajnáló, ám elhamarkodott. Hiszen a zöld bestia ismét nekiugrik a nőnek, s elsodorva őt, Hela belecsapódik az egyik épületbe, átszakítva a vízből felépített falakat. A nő nyöszörög, mégis felegyenesedik - méghozzá sietősen. - Ahogy kívánod... - bólint Hulk felé, majd a gép felé int, amin Bruce Banner száguldozik - mellette Alisonnal(?) - és egyetlen mozdulattal előhívja démonát, hogy az alulról felugorva felborítsa a gépet, s leverje róla utazóit. - Engedd őt el... Ha Banner meghal, szabad lehetsz. - suttogja Hulknak, csábítóan. Kiszélesedő mosollyal fordul el tőle Sigynhez, tudván, nem fog lemondani Bruceról. Minden bizonnyal a zöldnek most fontosabb teendője lesz, mint Helával foglalkozni...
- Kezdhetjük végre? - bólint a nő Sigyn felé, majd elrugaszkodik a földről, hogy lebegve nézhessen szembe vele. A következő pillanatban ujjai körül felizzik energiája, s azokkal kezdi lőni a nőt.

//Bátran lehet ütni Helát, hajrá-hajrá! Sérüljön csak...//


Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Vas. 27 Aug. 2017, 22:17
Ugrás egy másik oldalra















Ostrom 1.


3. kaland - 3. kör

- Nem is tudtam, hogy a démonoknak ilyen jó a humorérzékük! Nem szeretek túl szabad lenni, valahogy.. feszéjez. Azért még gondolkodj rajta! - a remény hal meg utoljára. hátha egy pálfordulásnak lehetünk tanúi, és visszahókuszpókol. Tényleg furcsa így Hulk nélkül. És sajnos igaza van. Talán túl sokat támaszkodtam a Nagyfiúra. De ha ez a nő nem rak vissza a testébe, akkor ki fog? Minden esetre ezt jó lesz gyorsan kitalálni.

Az idegen nő bemutatkozik, mint vanaheimi hercegnő. Mintha egyszer Thor említette volna azt a világot is. Ismerjük jól, imád beszélni, főleg ha Asgardról vagy a Kilenc Birodalom többi részéről van szó. Henceg, hogy mindent bejárt már. Én bezzeg... örülök, ha eljutok pizzázni egyet a környéken. Ha lenne szivárványhidam, én is szívesen járnám a világokat.
- Fura egy nő vagy. Te voltál a legközelebb. És különben is... Nem tudtál volna mindenkit megmenteni. Vagy.. de? - nem ismerem a képességeit, azt hittem, hogy csak egy harcos nő. Asgardban nem láttam harcolni, így fogalmam sincs, mit tud. Reméltem, hogy hálás lesz, de.. hát ez van. A nőkkel nehezen jövök ki, általában elbaltázok mindent. Most nem is igazán van időm a lelkével foglalkozni.
A holttestek egy pillanatra lesokkolnak, azt hittem a kard általi halál már jóideje nem divatos... legfeljebb távolkeleten.
Aztán Sigyn vízfalat emel Hela köré, Hulk pedig kiüti onnan. Igazából a szám tátva marad, mind a nő képességétől, mind pedig attól, hogy Hela egy istenes pofont kapott a Nagyfiútól. Büszkén figyelem, ahogyan közénk ugrik, és még meg is szólít. Jaj igen. Beszél. A szám még nagyobbra nyílik.
- Máskülönben.. ha tudsz beszélni, akkor miért hallgatsz folyton? Vagy ezt csak Hela varázslata teszi? - mosollyal köszöntöm első szavait hozzám. Ő pedig csak vállat von. Körbenézek, hogy Hela kikászálódott-e onnan, ahova Hulk ütötte.
- Sigyn, akkor Rád bízom a nőt... és a Nagyfiút. Mindjárt jövök. - ezzel otthagyom a párost. Megpillantok a távolban egy cirkálót. Chitauri gép, Tonyval nem egyszer száguldoztunk ilyenekkel Loki támadása óta. Nekünk is csurrant cseppent belőlük, főleg, hogy Tony volt a felelőse a romok eltakarításának.
Ritkán van ekkora szerencsém! Tudom, hogy lőni is képesek, így odarohanok, és felpattanok rá.
Lezuhant, de még jó állapotban van. A katonák megölték a pilótáját. Kiszedem a chitauri szörny testét és lehajítom a gépről, majd meghúzom az irányító kart, mire a gép felemelkedik. Hulk még mindig ott van, Sigyn közelében.
A közelükbe repülök, és elkezdem lőni Helát, vigyázva, hogy se Hulk, se Sigyn ne kapjon a lövedékekből.
Alig eresztem ki az első löketet, a hátamnak puffan valami. Kezemmel méregesen hátrakapok, gondolván, egy chitauri szörny lepett meg felülről. Elkapom a pólóját, s csak ekkor rajzolódik ki előttem Alison színes hajviselete és gyermeteg arca.
- Te meg.. mit keresel itt? Majdnem kihajítottalak! - viszont ölelem Alisont, bár kicsit kínos, hogy félmeztelenül lát.. egy alsónadrágban. Így még biztosan nem látta a konzulensét...
- Kapaszkodj belém! Az ott lent az a nő a Pokol Úrnője. Érdemes elkerülnöd. Ha megérint, bele is halhatsz. Sikerült kiszakítania Hulkból... Minden esetre maradj mögöttem! Ha Hela ismét kardokat dobál a köpenye alól, elég, ha én veszek oda. Neked még be kell fejezned a szakdogádat! - beszélek a lányhoz, majd tovább lövöm a nőt, ujjaimat a ravasz gombokra tapasztva.
Felpillantok az égre, hogy ellenséges hajók jönnek-e... de nem! Túlságosan csendes az égbolt! Nemrég még itt telis-tele volt minden hajókkal! Hova a fenébe tűntek? Csak a távolabbi flottákat látom. Megrázom magamat, majd az ellenségemre koncentrálok.
- Nem .. vagyok .. haszontalan! - kiáltom a nőnek, miközben a magasban ide-oda cikázok a géppel... mindaddig.. amíg valami alulról bele nem csimpaszkodik. A gép vészesen zuhanni kezd. Teljes erőmmel kapaszkodom, és remélem, Alison is hasonlóképpen tesz! Még látom, ahogy Hulk felénk rohan, de a szemeim becsukva az egészből végül semmit nem realizálok. Csak várom a landolást... és vele együtt a fájdalmas halált. Azért titkon reménykedem, hogy Alison elteleportálta magát, vagy Hulk idpben ideér.. de nézni sem tudom a jelenetsort.

***

Hulknak nincs ínnyére a nők bájcseverészése. De egy ideig némán hallgatja, ám fogalma sincs, mi értelme az egésznek. Sigynt kémleli, majd Helát, aki azóta kimászott az épületből. Hátrafordul, és Brucet keresi tekintete. Megpillantja egy gépen közeledni, majd amint a lövedékek elhagyják a gépet, ő sem tétlekedik.
Ezt a támadását régóta nem használta, de mindenképp el akarja terelni a nő figyelmét, hogy a lőszerek minél hatékonyabban célt találjanak.
Elementális erővel hasít a betonba maga előtt, mire onnan megindul egy repedésvonal sebesen Hela irányába, és a törmelékek alulról robbannak rá. Ez a támadása csupán figyelemelterelés, emberi ellenfeleknél elég hatékony, de a nőnek meg se kottyanhat... talán mégsem elég hatékony. A következő pillanatban már csak a gép süvítő robaját hallja, és a füstölő jármű irányába kezd rohanni teljes erejéből. Otthagyja Helát és Sigyt. Nem hagyhatja, hogy Brucenak vége legyen. Ma semmiképp sem!
Az utolsó pillanatban szakítja ki Brucet és a mögötte ülő lányt a gépről, mire az a szörnnyel együtt a földön robban fel. Hulk a karjában magához szorítja a párost, úgy érnek földet, s néhány méternyi csúszás után meg is állapodnak.
- Banner, Kiscsirke.. jól vannak? - kérdezi a karjában tartott párostól.


notes: -
• •



A hozzászólást Bruce Banner összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 03 Szept. 2017, 22:44-kor.
Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Vas. 27 Aug. 2017, 23:30
Ugrás egy másik oldalra

•• Pokol Úrnôje ••

Save the world one last time




• Hulknak sikerül megmentenie Alisont és Brucet. Hela rátámad közben Sigynre, aki sikeresen visszaverheti a Pokol Úrnőjének támadását. Eközben visszaérhet Alison, Bruce és Hulk is, és a hozzájuk csatlakozó erőkkel (mutánsok, olimposziak, ill. inhumansek) sikerülhet Helát megsebezniük... méghozzá súlyosan!

***

» Általános leírás: A hozzászólásod megírására egy hét áll rendelkezésedre. Ha valaki nem írja meg egy héten belül a hozzászólását, a kör újra indul (mivel sokan vagyunk, törekedjünk nem megváratni egymást). A Kalandmesternek jogában áll a karaktereket útmutatásokkal irányítani, illetve hozhat be egy-egy körbe/szituációba újabb karaktert, illetve vihet ki, ha eltűnik a játékos, vagy a szituáció úgy kívánja.

- Reagsorrend: nincs.
- A felvonás résztvevői: Bruce Banner, Hela (NJK), Sigyn, Alison Magdalen J.
- Becsatlakozhat: Ororo Munroe, Peter Parker


Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. 31 Aug. 2017, 22:28
Ugrás egy másik oldalra









I am the sea and nobody owns me.

Nem ismer engem. Nem tudja, hogy ki vagyok, sem azt, hogy honnan jöttem. Fogalma sincs, hogy mire vagyok képes – mint ahogyan másnak sincs, itt, ezen a világon. Megmenthettem volna őket. Ha időben kapcsolok; vagy ha a másik nem sodor el magával az utolsó pillanatban.
Válasz helyett csak némán állom a tekintetét, de a pillantásom … mindent elárul. Mert ez most ugyanúgy a mi hibánk is. Az ő haláluk a mi veszteségünk.
Magára hagyom a férfit a holttestekkel és a zöld teremtménnyel együtt. Még nem ismernek. Majd megismernek. Engedem, hogy a harag, ez a dühödt energia átjárja a lényemet, s magamhoz hívom azt, amelyet hiába szólítottam éveken keresztül, a fogságom alatt… nem jött el hozzám. A bura, melyben éltem valamiféle különös varázslattal volt ellátva. Emlékszem arra a rendíthetetlen nyers erőre, mely szüntelen feszített belülről – a harag, a düh és kétségbeesés elegye mégsem tudta áttörni a körém emelt üvegfalakat. Az erőm nem engedelmeskedett nekem. És minden elnyomott, elfojtott energiahullám egyre csak gyűlt és gyűlt bennem. Mint a vulkán, amely kitörni képtelen, emberöltőkig szunnyad, de végül olyan pusztítást végez, mely ép ésszel felfoghatatlan.
Láncra vert, fogságba ejtett fenevadként; veszett hévvel hasad ki belőlem minden, minden, ami összegyűlt a háborgó lelkem mélyén.  És ahogy lépek, úgy nyílik meg alattam a föld is – a hívásomra a víz átszakítja a betont. A szívem ütemtelen vadsággal dobban a mellkasomban, vele egyetemben pedig a várost körülölelő vízegység is megmozdulni látszik. Még nagyon messze, alig észrevehetően. Én érzem csupán az erejét.
Hela köré vízfalat emelek, mely egyelőre óvja és védelmezi őt. Szeretnék hatni rá, hátha van más módja is annak, minthogy elpusztítsuk… Már ha egyáltalán el lehet őt pusztítani…
- Nos, igen. – Az ajkaim keserű mosolyra rándulnak, a válaszát hallva. Nem a lesajnáló pillantása aggaszt, hanem az elkerülhetetlen végkifejlet. Hela nem szándékozik meghátrálni. Nem számít, hogy mi célból. Talán nem teheti. Talán nem is akar. Nem vagyok ostoba, tudom jól, hogy a titánhoz valamiféle egyesség köti, de reménykedtem abban, hogy … maga a Pokol Úrnője van olyan hatalmas, hogy ne kössék őt holmi egyességek. Ha akarja, meggondolhatja magát. De ezek szerint tévedtem: ő sem szabad. Meglehet, hogy akit Odin egyszer megbillogozott, az már sosem lehet szabad. – A gond csak az, hogy én nem vagyok isten. Soha nem is voltam. – És az igazat megvallva, soha nem is vágyta rá, hogy bárminek is az isteneként emlegessenek. Njörd a tengerek egyedülálló istene, én csupán a tengerek úrnője vagyok – a legirgalmasabb és legzordabb. Legalábbis így neveztek el még annak idején, a hazámban, Vanaheim földjén. A testvéreim közül egyedül én örököltem apánk képességét, és míg felette lassacskán elrepült az idő vasfoga, úgy teljesedtem ki én. A tenger szeszélyes. A tenger végtelen. Örökös kettősség jellemzi. Az egyik kezével simogat, a másikkal pofonokat oszt. Enyhet ad a szomjazónak, de éppolyan veszedelmesen nyel magába, és pusztít el, mint amilyen szelíden magához ölel. És kiszámíthatatlan.
Az izmaim ugyan megfeszülnek, de rendületlenül nézem végig, ahogyan a zöld szörnyeteg kiüti a démonnőt a vízfalam alól. Egy aprócska hasadék keletkezik rajta ezáltal, mindössze egy pillanat erejéig – mert a víz hozzám hasonló rendületlenségbe fagyva áll tovább. Erős, masszív falként tornyosul most fölénk, egyfajta burokba zárva mindhármunkat, míg nem a robosztus lény újabb támadásba lendül, mielőtt végleg magunkra hagyna minket.
Fájdalmas lassúsággal rebbennek a pilláim – a pillanat az örökkévalóságnak feszülve nehezedik ránk. A külvilág megszűnik számomra létezni. Nem is látok és nem is hallok mást, rajta kívül. Csak ő lélegzik. Csak ő mozdul. Érzem az idegsejtjeiben pulzáló energiát; az én energiámat. Hozzám tartozik. Az enyém. Csakis az enyém. – Kezdjük…
Még mielőtt Hela támadásba lendülhetne, az ökölbe szorult ujjaim görcsösen rándulnak meg, és ahogy ismét elrugaszkodik a talajtól – kiparancsolom, mi több… valósággal kiszakítom belőle, a testéből, a szervezetéből, az összes folyadékot. Erőszakkal szólítom magamhoz a vizet, mint éltető erőt. (…) hogy amikor támad, már esélye se legyen célt érnie a találataival. De ha sikerül is, nem számít; ahogy tudom, kitérek előle, vagy kivédem – és ha nem sikerül, az sem érdekel. Az egyetlen esélyünk akkor van, most hogy már biztosra tudom, hogy nem hátrál meg, ha én támadok előbb. Hela megismerhette az irgalmasságot; azt kínáltam neki először. Nem élt vele. Hát akkor jöjjön most a zordabbik része…!
Kezemmel kinyúlok felé, és mint valami láthatatlan kötelet, úgy rántom magamhoz a testében lévő folyadékot – ezzel mintegy kiszáradásra ítélve őt. Nyilván egy istennel szemben nem olyan hatásos, mint mondjuk egy halandó esetében, de gyengülni fog és lassabb lesz, ami éppen elég ahhoz, hogy előkészítsem a következő támadásomat. Hiszen nem elég egyszer rátámadni. Addig kell mérni rá az újabb és újabb ütést, míg mindketten bele nem halunk. És én… mindent beleadok; mondván hogy úgysincs veszítenivalóm.
A következő csapásom több koncentrációt és erőfeszítést igényel, élesben még sosem csinált ilyet. Odahaza, játékból, szórakozásból gyakoroltam; sosem gondoltam volna, hogy valaha is harctéren kell majd felhasználnom vagy bevetnem az ellenség ellen.
A vízfal, amely fölénk tornyosul, egyszeriben csak vékonyabb, kecsesebb lesz. Elhagy engem… és a többieket is, újfent csak Hela köré gyűlik, ezúttal azonban sokkal magasabbra, szinte az egekig szökik. Majd, akár egy óriásvízesés, megindul, beborítva ezzel az Alvilág Istennőjét. Ám ahelyett, hogy a víz rázúdulna, egyfajta torz metamorfózis veszi kezdetét, amint a tenyereimet az ég felé emelem, és a szemem kékje világítva izzik fel. A nő felé zúduló víz sűrűsége másodpercek alatt a sokszorosára nő, míg meg nem keményedik teljesen – és víz helyett ólomnyi súlyú lövedékek sorozzák meg a nőt. Különféle nagyságú és alakzatú lövedékek ezek, és lehetőleg elég élesek ahhoz, hogy megsebezzék őt. Érezze csak azt, amit azok a szerencsétlenek éreztek, akiket kardok százaival szeletelt fel az előbb a szemünk láttára!
Nem várva meg az ólomeső végét, az ujjaim ismét görcsbe, majd pedig ökölbe szorulnak. És nyikorogva bőg fel alattunk a talaj, ahogy életre kel egy gigantikus vízcsóva, amely lehetőleg a hátára kapva Helát jó messzire repíti innen. Most már túl mélyen vagyok benne ahhoz, hogy abbahagyjam. Nem érzem az erőm határait, mintha egy végtelen, feneketlen energiahullám lenne, amely még engem is magába akar szippantani. De az igazság az, hogy nagyon is élvezem. S ennek megfelelően kéretlenül jött ragadozómosoly feszül rá a képemre. És érzek mindent. A vizet, mely meghajlik az akaratom előtt – a kolosszális vízcsóva nem tűnik el, elementáris bestiaként kezdi ostromolni New York utcáit. Akár egy óriáskígyó, tekereg és csapkod, magával sodorva azt, ami az útjába kerül. Értelemszerűen az ellenség maradékát akarom így eltávolítani. Amennyiben ez sikerül, visszahívom magamhoz az életre kelt vízi entitást, amely a kérésemre hatalmas hullámmá szelídül, elhagyva az iménti óriáskígyó alakját. Széttárt karokkal nézem, ahogy végigmossa az utcát. Majd behunyom a szemeimet, és így várom, hogy elérjen hozzám. Egyedül csak Bruce-t és társait; a zöld óriást, és egy számomra ismeretlen lányt kerüli ki az áradat, egyébként minden mást magával ragad. (Ha Hela valahol a közelben van még, akkor ez a hullám akár őt is elénk hozhatja.)
Engem nem sodor el, pedig telibe kap – rám zúdul a víztömeg, de ahelyett, hogy elmosna, csak begyógyítja a sebeimet. Azokat, melyeket Loki nem tudott meggyógyítani, vagy amiket esetleg időközben az Alvilág Istennőjétől kaptam.
Aztán a hullám lecsendesedik, és nem marad más, csak az elárasztott utca, ahol térdig ér a víz. Azonban mindeközben a távolban valami egészen másra leszek figyelmes…
Az égen viharfelhők keletkeznek, és erős villámlás, na meg Thanos hajói egy halomban erősen tüzelnek valami felé. Loki!
Az ajkaim elnyílnak, ahogy a zöld óriás felé fordulok, de a szemeim továbbra is az égboltra merednek közben. Nem tudom, hogy szerencsétlent ki helyezi majd vissza a férfi testébe, vagy bármelyikük is legyen a dominánsabb fél, de jelen pillanatban ez most nem is lényeges. A messzeségben az óceán hullámai megemelkednek, eleget téve ezzel az akaratomnak, mert noha mást mondok, mint amit gondolok, de attól még egyvalami biztos: ha Loki halott, elsüllyesztem ezt a várost. Az összes jelenlévővel együtt.
- A tiéd lehet. – Szavaimat ugyan a zöldnek szánom, de nem bánom, ha a másik kettő is hallja. Természetesen Helára célzok ezzel, bármilyen állapotban is legyen; másvalaki lesz az, aki megadja neki a végső csapást, nem én. Csakis akkor segítek benne, ha nagyon muszáj, ha tényleg nincsen más út…
Aztán hátat fordítok, és elindulok – magam sem tudom pontosan, hogy merre. Nem hagyom ott őket, csupán pár lépést teszek a térdig érő vízben. Másnak talán nehézséget okozna, de én ruganyosan, könnyed eleganciával lépdelek, ahogy ösztönszerűen húz valamiféle láthatatlan erő az óceán felé. A mellkasommal együtt emelkedik meg a várost övező vízrengeteg, s minden egyes szívdobbanásnál egyre magasabbra és magasabbra tör. De nem fakad ki, nem árad szét – egyenletesen emelkedik az ég felé, nincsen medre, és nincsenek határai. A saját erőmmel tartom meg, és húzom még feljebb és feljebb. Mindeközben pedig a karjaimat is kitárva az ég felé emelem, ahogy New York egésze köré vízfátyol tornyosul. Egyelőre szunnyadva várakozik, egyetlen kósza hullám sem szakad ki az egységből. Nem lélegzik. Nem mozdul. Majd ahogy eléri a kellő magasságot, és már Thanos hajóhadának az alját nyaldossák a hullámok – akkor engedem csak el. Hátrafeszített fejjel eresztem szabadjára ezt a szilaj fenevadat, hogy örvényként csaphasson le; hogy elragadja és bekebelezze az ellenséges hajókat – magával ragadva a feneketlen mélységbe, az óceán fenekére. Mint egy láthatatlan óriáskéz, mint egy vákuum, amely beszippantja őket, anélkül hogy kitörne a saját égi medréből. Nem bánt rajtuk kívül senki mást, nem állja útját azoknak, akik nem szolgáltak rá – nem úgy, mint Asgard földjén, ahol képtelen voltam parancsolni a saját erőmnek. Most azonban nekem engedelmeskedik, minden egyes szívdobbanásommal érzem, hogy nekem engedelmeskedik, és képes vagyok uralni – olyannyira, hogy a csapásom után a gigászi víztömeg lecsillapodjon, s visszakerüljön az eredeti medrébe; egyúttal magával rántva annyi hajót, amennyit csak lehetséges.

[Bátorkodtam egy picit beszállni a másik helyszín történéseibe is, bevetve Sigyn különleges képességeit – amennyiben nem probléma.]







 pm,
ha valami nem okés

Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. 03 Szept. 2017, 00:49
Ugrás egy másik oldalra



Kaland & Ciklon
Alig sikerül legyőznünk közös erővel Thanos három harcosát, de még így is hiába, mert elmenekülnek előlünk és még többen sérültek csak meg. Nem engedhetünk meg még több áldozatot vagy további pusztítást, így is túl sokat vesztettünk. Folytatnunk kell a harcot, ameddig csak tudjuk. Én nem követem a többieket az átjárón át, hanem miután beszéltem Charles-szal és megbizonyosodtam, hogy ő is rendben van a körülményekhez képest, elindultam Hela ellen. A törzsem azt tartja rólam, hogy istennő vagyok, amit én mindig is erősen cáfoltam, de akkor most magamhoz méltő ellenfelet választok következőnek. Logikusan ellene van a legtöbb esélyem a győzelemre, ezért ellene indulok meg egymagam. Megérkezésemkor látom, hogy itt sem sokkal jobb a helyzet, mint a birtokon, halottak itt is mindenhol és pusztítás, ameddig a szem ellát. Most nem foglalkozhatok ezzel, fontosabb dolgom van.
Látom, hogy valaki már küzd Helával, amikor megérkezem, és úgy érzem, jobb, ha nem avatkozom bele, szóval inkább a romok fürkészésébe kezdek a magasból. Észreveszem a Hulkot, ami nem meglepő, de... Dr. Banner? Ez hogy lehet? Ilyen lehetséges egyáltalán, hogy szétválasszák valamilyen módon a Hulktól? És persze a szivárvány lány is itt van, ha jól érzem, akkor mindig ott van, ahol nem igazán kéne lennie. De addigra a nő, akit olyan fajtának vélek, mint Thor is, otthagyja a Pokol Úrnőjét, ami lehetőséget ad nekem a támadásra. Akkora vihart kavarok, amekkora majdnem egész New Yorkot befedi és minden benne felgyülemlő feszültséget az istennőbe vezetek. Élvezettel mosolyodom el, mert bár lassan az erőm végén járok, a vihar akkor is az én közegem.
-Remélem nem vagy vihar álló... -Nem vagyok éppen tisztában az asgardiak anatómiájával, de nagyon remélem, hogy nem mindegyik vezeti át magán olyan könnyedén az áramot, mint én vagy Zeusz és Thor. Támaszkodva a minimális mitológia tudásomra Hela nincs jóban a villámokkal, szóval talán van esélyünk, hogy a folyamatos több ezer wattos kisülésekkel, amikkel bombázom, meg lehet sebesíteni. Nincs érkezésem a doktorral és a lánnyal is törődni, de ha jól láttam, a Hulk megmentette őket.

Outfit    @     Music
Vissza az elejére Go down

Alison Magdalen J.

∆ Hozzászólások száma :
246



A poszt írója Alison Magdalen J.
Elküldésének ideje Vas. 03 Szept. 2017, 13:41
Ugrás egy másik oldalra

Amin megérzem, hogy Banner húzni kezd el magától rászorítok. Fém kezemmel kicsit erélyesebben. Ahogy enged úgy én is lazítok a szorításon.
-Thanos elől menekülök... Hercegnő volt kegyes a vállára teleportálni... Hallod? Ezért még számolunk!
-Ön kérte az energia kisülés epicentrumát.
-De... hagyjuk...
Figyelmem főként Banerre terelődik. Hela láttán elég nyomasztó érzés fog el. Meg némi szánalom is az arcát látva. Valami nekem nem oké a nővel. Banner gyorsan vázolja a helyzetet. Ekkor keresem meg a nagyfiút. Ha nem a saját szememmel látom el sem hiszem, hogy külön vannak. Pislogok néhányat értetlenül majd ahogy lefut a fejemben az okfejtés az értelem és megvilágosodás ül ki az arcomra.
-Hah...Értem.
Nyögöm be a harmadik pislogást követően.
-Szuper pozíció szeparáció... Schrödinger imádná! Te egyszerre vagy Hulk és Dr. Banner is, amíg nem lát valaki de tuja hogy létezel addig számára Hulk is vagy meg Dr Banner is. Vagy is meg nem is, mint a szubatomi részecskék. Illetve a szubatomi részecskéiteket szeparálta, mindkettőt a látható tartományba zárva. Menő!
Darálom le és csak utána kapcsolok, hogy Dr Banner elém akarná vetni magát ha pengékkel támadna a néni. Körbevizslatom a terepet. Megtalálom, hogy milyen pengékről van szó. Elhúzom a számat.
-Nem bántásból de így elég satnya, ahhoz hogy felfogja ezeket a pengéket. Élesek és legalább 150-el repesztenek ahogy elnézem. Meg különben is, ilyen menő konzulenst kár lenne a temetőben látogatni. Nem lenne túl informatív.
Korholom, és két ujjal hátba bököm nyomatékosítani, hogy ne csináljon meggondolatlanságot. Mondom én aki az imént csapatta meg magát villámmal... Közben Banner tüzet nyit a nőre. Nem úgy tűnik hogy sok haszna van ellene, de biztos ilyen férfi dolog. Ezzel a csatakiáltással meg pláne. Furcsa dolog nekem ez a tesztoszteron. Nem tart sokáig a golyózápor mert valami eltrafálja a hajót és mi kizuhanunk belőle. Rögtön a csuklómra csapok ahol az órám szokott lenni, de ebben a kivitelben nincs ott. Észbe kapok és bal kezemmel próbálom tekerni az időt, de a folyamatos pörgés és zuhanás miatt a rendszer nem tudja definiálni a parancsot így az idő nem lassul le. Kezdek egyre inkább pánikba esni és elfelejtem átgondolni a lehetőségeket. Szóval csak zuhanok és kiáltok, amíg valami nagy el nem sodor bennünket. A gyomrom egy pár milliméter lemaradásban van egészen addig míg földet nem ér a talpam. Számat fogva tántorgok jobbra-balra pár lépést, hogy egy teljesen váratlan helyen megtaláljam az egyen súlyomat. Hasamra teszem ak ezem és próbálom benttartani azt a három shaket amit reggeliztem. Ógy bólogatok igenlően a Hulk kérdésére.... A Hulk kérdésére... A Hulk....KÉRDÉSE?
Elhűlve fordulok felé. MAjd ugyan uilyne döbbenten és értetlen arccal Banner felé közben a nagyfiúra mutatva mutató ujjammal.
-Be-B-B-Beszél?
Nem volt sok időn Hulkon ámulni hiszen körülöttünk nagy mennyiségű víz mozdult meg. Szinte érezni lehetett ahogy ezek a hatalmas erők mozdulnak. Ilyenkor érzi az ember, hogy mennyire is jelentéktelen és semmi az egész világon. Szomorkásan nézek Bruce-ra. Talán ő is érzi, hogy mint emberek mennyire el vagyunk maradva a kozmoszhoz képest. Volt szerencsém eljutni néhány bolygóra az utóbbi időkben és... nagyon csúnyán le vagyunk maradva. Év ezredekkel, milliókkal. De így is dacolunk ezekkel az életformákkal. Ha nem találok ki valamit, itt és most, meg a közeljövőben, sosem fogom látni, hogy hova juthat el az emberiség. Kicsit félek, hogy nem lesz rá alkalmam. De én látni akarom... Belül mardos a tudat, hogy sosem lesz rá alkalmam. Az elém táruló erőket nekem is nehézkes felfognom. Nem hogy felérni vagy meghaladni azokat. Bruce-ra pillantok. Annak ellenére, hogy gyakorlatilag védtelen mégis képes küzdeni és harcolni azzal ami éppen a keze ügyébe kerül. A kezemre nézek. Képes vagyok befolyásolni a teret és az időt, mégis tehetetlennek érzem magam. Visszanézek Banerre, aki nem Hulk miatt hős. Hanem önmaga miatt...





A hozzászólást Alison Magdalen J. összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 03 Szept. 2017, 21:04-kor.
Vissza az elejére Go down

Hela

∆ Hozzászólások száma :
67
∆ Tartózkodási hely :
~NY (yet)~



A poszt írója Hela
Elküldésének ideje Vas. 03 Szept. 2017, 19:53
Ugrás egy másik oldalra

I’m not a queen, or a monster. I’m the Goddess of Death.

Hela felméri a köré tornyosuló vízfátyolt. Ajkai elnyílnak, őszinte csodálat csillan szemeiben, mégis a sötétség, a vágy, hogy fölé kerekedjen ott ólálkodik füstölgő aurájában. Pillantása megakad Sigyn karcsú alakján, szemöldökei íve felfutnak, miközben ajkai lágyan csücsörítenek. Bizseregnek vénái a harctól, melyre legbelül felkészülten várakozik. Kiszélesedik mosolya, ahogyan Sigyn hangja ellentmond neki. Váza kiegyenesedik, sötét, hűvös, gyilkos tűz csillan meg rothadó lelkében, miközben élvezettel bólint elismeréseként, melyben azt hivatott sugallni, hogy díjazza a nő bátorságát. Hela valószínűleg megesküdött volna rá, hogy a nő istenség, ám annál nagyobb - s reményei szerint könnyebb dolga lesz majd vele.
A zöld óriás beleavatkozik a beszélgetésükbe, ezáltal kénytelen egy kis időre véget vetni a víz úrnőjével való társalgást, ám Hela rázúdítva Bruce Banerra és újdonsült társára Alisonra a démont, Hulknak muszáj megmentenie őket. A Pokol Úrnője kacagva nézi, hogyan rohan gazdájához a zöld varangy, de végül nem fordít feléjük több figyelmet. A nedves függöny, amit a szemben álló nőszemély ural, egyébként is elzárja kettejüket a világban dúló a harcok többségétől.
Hiába indul előre, hiába rugaszkodik el, kecses mozdulata megakad, hirtelen kiszakad a nedvesség, mint éltető testéből - és mindössze amiatt zuhan talpaira, mert egy része, halott. Átoknak ítélt fájdalma, talán most megmentheti. Fuldokolva, hitetlenül pillant fel a nőre, közben torkára kapva hápog, mintha csak némán, akár a partra vetett hal tátogna levegőért. Éppen olyan fontos szervezetünk alkotóeleme a víz, s ha nem volna halhatatlannak hitt istenség, valamint egy része halott, biztosan könyörögne az életéért. Így azonban féltérdre ereszkedve, nyelni próbál, s igyekszik halott oldalának erejébe kapaszkodni.
Érzi a kiszáradás hátrányait, s ezzel járva hiába fanyar, savanyú mosolya, rázkódik ajkainak görbéje, mintha maga sem volna képes eldönteni, nevessen-e, vagy inkább meneküljön. Természetesen a Pokol Úrnőjének hivatásával jár némi megszokás, ami az efféle helyzetekre vonatkozik. Akinek pedig féloldala halott, az egyébként sem riadhat meg semmitől.
Látva, ahogy Sigyn az ég felé kap, megpróbálja lekövetni tekintetének útvonalát, ám a hirtelen hátába, nyakába, teljes alakjába fúródó lövedékek miatt rázkódó, vontatott esésbe kezd. Négykézlábra, miközben ezer szilánk fúródik bőre alá, felsértve számos helyen. Ahogy várható, jobban bírja az ütéseket maga is, mégis sajogni, zsibbadni kezd számos pontos teste. S mintha a mosoly, ami eddig mintha követelt részeként létezett volna - tovaillan. Felszisszen, némán nyög, ahogy tenyerével a vállára simít. Érzi a nedűt, tudja, hogy megsérült.
Lassan, szembe szegülve ezer tű erejével, megpróbál felegyenesedni, hogy ellentámadjon, de akkor hirtelen újabb víztömeg csapódik rá és messzire sodorja Sigyntől. Hela ebből a vízből igyekszik valamennyit magának nyerni. Az utolsó hullámmal belecsapódik az egyik épület falába, aminek következtében úgy hull alá, akár az ágtól leváló levél.

Megérkezésében sincs menekvése, hiszen máris megérkezik a számára ismeretlen ősz hajú angyal, aki rögtön villámaival súlyt le a Pokol Úrnőjére. Az erős zsibbadás, az ólomnehézségű fájdalom, a kegyetlen ütközés, ahogyan Hulk ökle belehasít oldalába(?), arcába(?) és újabb területre repíti a nőt, mintha már élettelen állapotba taszítaná Helát. Ekkor pedig még Alison is megpróbálkozik sajátos támadásával, térdre kényszeríteni Helát(?), valamint megjelenik az Őrzők egy része és rögtön lőni kezdik a nőt ...

Faster~
Hela térdelve, előre hajolva, apróra kucorodva viseli a fájdalmat, az ellenségei ütéseit. Szorongatva, sarokba szorítva érzi magát. Ami egy Úrnőhöz, egy Királynőhöz, egy Istennőhöz nem méltó. S, amint újabb és újabb hegek keletkeznek testének számos pontján - felkiált! De hangja, mintha nem életteli, a földiek nyelvének ismeretlen, ősibb, mélyebb, gyötrelmesebb hangján szólalna fel. Asgard lakói, de még istenei sem ismerhetik ezt a fajta nyelvet, melyet hallat most. Lehunyva szemeit, letépi fejéről a szerteágazó, erőt adó viseletét, s hagyja sötét fürtjeit lapockáira omlani, miközben újra és újra felüvölt ezen az ismeretlen nyelven...
Hela becsületét sérti egyébiránt, hogy a Titán figyelmét ennyire leköti néhány jelentéktelen hős, s így nem jut elég figyelme a vele szövetkezőkre. Szája sarka megrándul. A halandóak összefogása és minden, amit lát és érez arra buzdítja őt, hogy saját képére kellene formálnia a világot - Egyetlen pillanat, amíg lefagy a világ, nem történik más, nem mozdul senki és semmi. Hela eljátszadozik a pillanattal, ahogy mindenki rátámadva belefeledkezik abba, hol a helye valójában... s egyetlen lapos oldalpillantást vet Thanos felé is, ki még csak nem is igyekszik tudni róla, mi történik vele. - Legyen hát... - hirtelen pillant előre. Arra/azokra, akik farkasszemet néznek a nővel, s ha bármelyikőjök támadni készülne, a talaj alatta - árnyéka mentén felrepedezik és egy füstölgő démon ugrik föl belőle, hogy kivégezze azt, aki úgy gondolja, hogy méltó ellenfele a Halál Úrnőjének. - Pusztítsd el őket, ahogy én is megtenném érted... - a föld minden irányba megreped a nő körül, s hatalmas hasadékokat szül. A forróság felömlik belőlük, s ha valaki azok fölött repülne el - végez velük a földből kiugráló démon horda. Hela minden egyes teremtménye felszabadul, erőteljesen. //Termetük a terrai elefántokéhoz hasonlóan nagy, gőzölögnek, forróak és erősek. Akit megragadnak, megpróbálják lerángatni magukkal a föld alá... Hellbe.//
Hela felegyenesedik, majd mozdulatlanul áll, ahogy a hasadék egyre nagyobb és nagyobb lesz mögötte. Nem foglalkozik a rátámadó erőkkel, sőt még a lövéseket is állja, ha továbbra sem dermednének meg erejétől... Hiszen attól, ami most következik, biztosan minden e világi teremtésnek eláll a lélegzete.

- Öld meg mindet. - kiáltja, s akkor egy hatalmas, a nőnek teljes alkatával azonos nagyságú - láveszerű tenyér kapaszkodik meg a hasadék szélébe, hogy abba kapaszkodva felhúzza magát és teljes alakjában megmutatkozzon Muspelheim uralkodója. - Szurtur, Királyom... - sóhajtja élvezettel a hangjában a nő, majd felrántja bal karját, s számos démon ekkor - tudatosan indul meg ellenségei iránt.
// A démonok céltudatosan ugranak rá: Bruce Bannerra, Alison Magdalen Jre, James Vancera, Draxra, Norina Tomsonra, Pietro Maximoffra és Thorra! - mindegyikőjüket megpróbálják a föld alá rángatni Hela teremtményei, amíg Szurtur New York nagyját lerombolja... //





Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Vas. 03 Szept. 2017, 22:47
Ugrás egy másik oldalra















Ostrom 1.


3. kaland - 3. kör

- Nem hiszem, hogy Hela fizikát hallgatott az egyetemen, de ösztönszerűen kirántott Hulkból. De visszatenni nem akar. A boszorkát rá kellene venni valahogy... - piszmogom Alisonnak, miközben kis híján egy élethű videojátékban érzem magam. Lövök, és a fegyverekkel követem Hela mozgását. Nem hatja meg, de legalább Sigynt és Hulkot alulról megtámogatom.
- Aranyos vagy, azon leszek, hogy befejezd. És ha szerencsénk van, még a védésnél is ott leszek. - majd... nem sokkal ezután a gépünk zuhanni kezd. Talán nem lesz szerencsénk...
- Mivan máár? - ütlegelem a kart, amivel eddig irányítottam, és próbálok oldalra nyújtózva alánk lesni, hogy folyik-e a gépből valami, de ahogyan egyre közelebb érünk a talajhoz, már csukott szemmel várom a puffanást, és az utána következő gyors véget. Egyedül Carolt látom magam előtt, akit a Kapitányékkal hagytam. Remélem jól vagy, csak Te éld túl, Szöszi! Mindent köszönök!
Hirtelen dübbenek bele Hulk nyirkos bőrébe. Amikor a szemeim kinyílnak, Alisont látom a Nagyfiú másik karjában. A meglepettséget az ő arcáról se lehetne lemosni.
- Kösz, Pajti! - megpaskolom alkarját, amint földet érünk. A tenyerébe aligha csaphatok, és nem is hiszem, hogy értené, mit akarok. Szédelegve Alisonra pillantok, aki szinte lefagyott Hulk szavai hallatán.
- Ez még nekem is új, hidd el! - mosolyodom el, majd a Nagyfiúra nézek.
Azután a nagy víztömeg váratlanul indul meg, Helát maga köré zárva. Nem messze tőlünk feltűnik egy fehér hajú nő. Bécsben láttam utoljára, Charles mellett volt a kezdetektől. Bólintok felé, ha észrevesz miket. Kisemberként, aki nemrég majdnem meghalt, csupán annyit tehetek, hogy némán figyelem a nagyok harcát. Alison mellett állapodok meg, hogy a közelében legyek, ha a helyzet elfajul. Bár azon kívül, hogy elé állok, ha komolyra fordul a helyzet, sokat nem tehetek. Én éltem már eleget, de ha a lány komolyabban megsérülne, nem tudnám megbocsátani magamnak.

Hulk elénk tornyosul, és teljes testével betakar minket, de még így is látjuk a Sigyn által manipulált, égig felszökő víztömeget, és a felettünk kavargó felhőket, amit a mutáns nő irányít. A villám belecsap Helába.
A lábam előtt zúduló vízmennyiségre pillantok. A jéghideg víz majdhogynem elsodor minket. Csak remélem, hogy Ororo képes Helára koncentrálni a villámait, mert itt minden vizes. Jó eséllyel mindenki kaphatna belőle, akiket a szétáradó víz elér.
Megragadom Alison kezét, és magasabbra viszem. Egy dombra húzom magammal, ahol biztonságban lehetünk akkor is, ha a magasfeszültség szívesen megkörnyékezne minket. Így pedig premier plánban láthatunk mindent.
A záporozó vízlövedékeket, az úja és újra lecsapó, vakító villámokat.
- Kemény... Azt hiszem... elkapták. - bököm oldalba Alison. Hulkra pillantok, aki megmozdul és Helának ront, miután Sigyn pár szót intézett felé. Erőből ütlegeli, ahol csak éri, majd megpillantja Quilléket a szeme sarkából. Egy hatalmasat üt, minden izma megfeszül, Hela pedig messzire repül. Pár pillanatig még figyeli a Nagyfiú, de amikor a föld bereped, teljes testtartásával Bruce és Alison felé figyel.
Mögöttük emelkedik fel egy Hulknál kétszer nagyobb démoni teremtés... Ökleit összeszorítja, és minden erejéből nekiugrik a fenevad irányába.. még mielőtt a szörny az emberekhez érhetne. Tudja, mire képesek ezek a lények, a hegek a bőrén asgardi harcát idézik.

- Hátul! - kilátja, miközben a föld megremeg rohamléptei alatt...


notes: -
• •

Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Vas. 03 Szept. 2017, 23:11
Ugrás egy másik oldalra

•• Pokol Úrnôje ••

Save the world one last time




Thanos a New York felett köröző flottája légi egységeit a hősökre irányította, melyek össztűz alá vették a lentieket. Zeus és Sigyn kihasználva képességeiket a sereg felét sikeresen megállíthatták. Norina védőpajzsot emelt maguk köré, ám Loki elterelhette a figyelmét annyira, hogy a nőnek ne sikerüljön védelmeznie senkit a közelében. Az ő segítségére sietett Wanda, hogy megállítsa a férfit. A támadásban képességek híján több száz ENSZ katona vesztette életét, valamint sajnos halálos találat érte Zeus két társát és Crystalia több harcosát is!

Helát sikeresen visszaverték, s ezután az Istennő segítségül hívta Szurtur tűzdémont, Muspelheim uralkodóját, valamint démoni teremtményeit, melyek most elefántoknál is nagyobbak és a korábbiaknál sokkal erősebbek. Nem elég ellenük néhány kardcsapás...
Ezúttal a Pokol Királynője az alvilági teremtéseket célzottan küldi bizonyos személyekre.

A démonok céltudatosan ugranak: Bruce Bannerra, Alison Magdalen J.-re, James Vancera, Draxra, Norina Thomsonra, Pietro Maximoffra és Thorra! - mindegyikőjüket megpróbálják a föld alá rángatni Hela teremtményei, amíg Szurtur New York nagyját lerombolja...

A Tükördimenzióból kilépő Dr. Strange, Clea, valamint az Ebony Maw flottájával vívott harcot túlélő varázslók felveszik a küzdelmet a démonokkal és Szurtur Nagyúrral.


» Szituáció: Brucera és Alisonra egyazon démon támad, kiknek védelmére siethet bárki, aki nincs veszélyben. Draxot és James Vanceot szintén megpróbálja magával sodorni egy démon, Quill és Matt a megmentésükre lehet.
Miközben a démonok elözönlik a hősöket, Hela megpróbálhat regenerálódni. Szurtur hatalmas termetével New York épületeit pusztítja el elsősorban. A törmelékek, a porfelhő nehezítik a látást a területen.
Hela most még gyenge, ezért a nőnek a figyelme is tompább, valamint nincs ereje teljében.

***

» Általános leírás: A hozzászólásod megírására egy hét áll rendelkezésedre. Ha valaki nem írja meg egy héten belül a hozzászólását, a kör újra indul (mivel sokan vagyunk, törekedjünk nem megváratni egymást). A Kalandmesternek jogában áll a karaktereket útmutatásokkal irányítani, illetve hozhat be egy-egy körbe/szituációba újabb karaktert, illetve vihet ki, ha eltűnik a játékos, vagy a szituáció úgy kívánja.

- Reagsorrend: nincs.
- A felvonás résztvevői: Bruce Banner, Hela (NJK), Sigyn, Alison Magdalen J., Ororo Munroe, Drax, Peter Quill, Mattias A. Gerard, James Vance, James Barnes, Clint Barton
- Becsatlakozhat: Mordály


Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. 07 Szept. 2017, 12:27
Ugrás egy másik oldalra



Pokol Úrnője


Még sose halottam olyanról, aki az űrnek a lordja lenne. Pedig nem halottam félre... Péter Quill, alias ŰrLord. Sose fogom megérteni az alakváltókat. Mert ő hasonló lehet az E.T.-hez nem? Alakváltó lehet, mint Ő, mint Raven? Vagy Ő tényleg olyan, mint akit most látok és nem is alakváltó, csak egy emberbőrbe bújt ŰrLord? Fenébe ezzel, nekünk most dolgunk van! Ahogy Drax is bemutatkozik.... szeretek ölni...ölni.
- Ooo-ké. - nyögöm ki kissé meglepetten, hiszen fura fazon mind, kár lenne összeakasztani a bajszainkat. Se James, se én nem szeretünk ölni. Kimaradhattunk volna ebből az egészből, de hajt minket valami. A városunk és a családunk védelme. Hogy megóvjuk azt, ami még fontos lehet. Mert ez számít igazán. Ezt tanultam Tőle. Magamtól. Charles-től. Ebben hiszek százszázalékosan. Hogy lehet egy ilyenből, mint én, hős!
James maga módján oldja a problémát maga körül, közelharcra szakosodott. Jó látni, hogy ennyire benne van ebben az egészben. Drax-ra pillantok, aki megint csak aprítja a mozdulatlan népet. Ahogy végez rám pillant és...megdicsér. A képességemet dicséri. Utasítására csak ridegen rá nézek.
- Mintha az olyan hűű de könnyű lenne! - morgok vele, mintha egy gyilkosnak, egy földöntúli lénynek betudnám magyarázni, hogy ez nem egy örök lövedékkel dúsított fasza kis fegyver. Határa van az erőmnek, csiszolatlan gyémánt, ahogy Logan egykoron mondta. De újra megnyújtok egy árnyékot, Drax árnyékával megugrasztva, hogy elkapjam a következő csapatot. De ahogy ők távolodnak...segítem őket.... James-re pillantok, aki közben utat vág nekem. Közben eléri a fülemet Quill hangja is...a Nő. Miféle nő? Ellenség? Biztosan, különben nem lenne rá ennyire pipa.
Bólintok James-nek, ahogy felpattanok, visszaárad az árnyék a helyére, majd a fiú felé rohanok, közben lefékezek, visszaszaladok egy kicsit, hogy a földről fölkapjak egy idegen fegyvert, majd a srác nyomába rohanok. Nem tudom hogyan és miképp működik, de a segítségemre lehet, a farmeromba rakom hátra.
Aztán futás a Hősufók után.
Ránézek James-re, kicsit oda van, tartja magát, de meddig vagyunk képesek visszaverni őket? Aggódom érte, magunkért. Az egészért. Hiszen ezek erősek. Erősebbek mi mind együtt véve.
Ez olyan lehangoló.
Vannak dolgok, amik megváltoznak, bár nem lenne szabad. Tisztában vagyok a kockázatokkal... ismerem a veszélyeket. Logan, annyira aggódom érte. Már régóta sejtem, hogy milyen súlyos gondok nyomasztják, ám az a találkozás sok mindenre rávilágított. Mit számítanak az én kétségeim ahhoz képest, ami őt gyötri? Elveszíthetek egy újabb családtagot?
Vagy én magam... válok majd semmivé? Abban sem vagyok biztos, hogy saját magamon segíthetek... vajon... vajon vele mi lesz? A bizonytalanságnál... semmi sem rosszabb. Nem kellene éreznem. Képesnek kellene rá lennem, hogy... mindezeken felülemelkedjek, de az érzéseim, azokkal valamiért... nem tudok mit kezdeni. Helytelen. De mégis mit érek vele? Én helyesen akarok dönteni, de vajon, elég lesz ennyi?
Gondolataimból az a fura alakos, fura külsejű nő ránt ki. Ez lenne? Ő Hella? Ő az a sokat emlegetett nő? Nő ez egyáltalán?
Robbanások sorozata tölti meg a várost. Vízözön támad, hajók zuhannak alá... én meg csak tátott szájjal meredve nézem az eseményeket. Ez mind szép és jó lenne, de ez nem egy akciófilm, se hamisítvány. Megtörtént események sorozata mindez. Az a Nő, a Titán szövetségese? Péterre pillantok, kissé feldúlt...azt ne mond, hogy valaki aki fontos a szívének harcol valamerre?  
Tovább rohanunk, bevárom James-t vagy ő engem, mellékes, egy csapat vagyunk most, védjük egymás hátát. A fegyvert előkapva lelövök egy kisebb kree-t, igaz, hogy csak az ötödik próbálkozás után lőttem bele a testébe. Aztán a hetedikkel fejbe lőttem.
Picsába! Mondtam nem értek hozzá!
Az a zöld mi? Tátott szájjal bámulok Hulk-ra, majd elvigyorodok, hiszen felismerem, de kissé mintha...áh mindegy, nem lepődök már meg semmin. A Pokol királynője ellen indított támadások megkezdődtek, ám mintha az ellent ez nem hozná éppen lázba.
Csak figyelem és tapasztalatokat gyűjtök, a Nagyokat védem a kree-k ellen. Ők had támadják csak Hellát nyugodtan. Ám ahogy az a nő...fura nyelven ordít...fogcsikorgató a hangja, pedig nem is énekel. Ijedten nézek a Nőre, abbahagyva a tüzelést az idegen fegyverrel.
Ám a föld megmozdul, földrengés lepi el az egész helyet, szakadék keletkezik, mély törésvonalak lepik el a város talapzatát...
Mégis...mi a fene ez? A helyzet forrósabb lesz egy pillanat alatt, a nő feltartja a kezét, a mélyből pedig világméretű pusztítók lepik el a várost. Meg egy nagyobb katasztrófa is ellepi a nő mögött a terepet. Hátrálok, ahogy meglátom az óriás tűzszörnyet. Szarvai vannak, agyarai, forróság öleli körbe...ez már a pokol! Ez a Pokol!
De miért? Miért tesz ilyet?
(Surtur feje pont akkora mint Hulk egész teste.)
Egy szörny elrobog mellettem, elsodor a lendület, a földre kerülök, James felé pillantok, csak épp oldalra nézek felé...elkapta.
- James! - állok is fel, hogy segítsek neki, de már maga a forróság is elég ahhoz, hogy megdermedjek. A félelemtől, a rettegéstől és hogy elveszíthetem. Nem veszíthetem el! Végtelen fájdalom, kín s az a rengeteg halál. Ha lenne rá mód, véget vetnék mindennek... segítenék akkor is, ha nem lehet.
Ez az én legnagyobb hibám.
A fájdalom, legyen az akár testi, avagy lelki, még a legacélosabb, legszilárdabb lelket is megrengeti. És mivel a kínban mutatkozik meg a jellem igaz valója, fájdalmat szabadít fel. Olyan pokoli gyötrelmet, mely próbája lesz elhivatottságomnak.
- JAMES! - letérdelek, árnyékot lövök irányába, hogy megállásra késztessem a hatalmas pokoli lényt, de mintha semmit sem tettem volna. Ugyanúgy mozog tovább, mintha el sem indítottam volna a támadást. - FRANCBA! - üvöltöm dühtől és kétségbe eséstől fuldokolva, az idegen fegyverrel veszem célba a gőzölgő dögöt és folyamatos tüzelést adok le rá.
Nem tudok se közelebb jutni, sem azt megállásra késztetni... csak kétségbe esetten próbálkozom bármivel, amivel elterelhetem a lény figyelmét.
El kellene feledkeznem... minderről. Nincs más, amit tehetnék...  
Talán épp ezért fáj annyira, ha szenvedni kell látnom másokat. És meglehet, hogy ebben gyökerezik minden probléma. Néha vannak események, melyeket sehogy sem lehet elkerülni.
- Nem engedem. Nem fogom engedni! Nem! - hangom a kétségbeesés és a már közelben ólálkodó sírás fátyolozza el.
De miért támadtak ránk? Hela félne? Miért küldte ránk? Ha Ő a pokol úrnője... mégis miért nem bánik el Ő maga velünk?


//Ha valami nem oké, szóljatok és javítok.//

Vissza az elejére Go down

James Barnes

∆ Hozzászólások száma :
171



A poszt írója James Barnes
Elküldésének ideje Pént. 08 Szept. 2017, 16:14
Ugrás egy másik oldalra

To: Hela
Nehéz szívvel indul neki hogy ott hagyja barátját a sebesüléseivel, bár ő maga sem szedett össze kevesebbet, de mégis felállt, és most csatlakozik ismét a harcolókhoz, bár nem érzi hogy olyan sok haszna lenne, de legalább ott van és ha még csak kicsit is, de igyekszik segíteni és szeretné hinni hogy szerepe volt Black Dwarf halálában is, de nem ringatja magát illúziókba, tudja hogy ő ember. Annak meglehetősen erős, de a packmanné alakuló ember mellett, bőven elveszik az ő harci tudása. Mégis, küzd tovább ezért a bolygóért, hogy legyen még alkalmuk Steve-el, és Starkkal leülni, és kibogozni a múlt furcsa és szomorú eseményeit. Bucky csak nyugodt életet szeretne, sosem akart az lenni, ami, és fiatalon vonult be a hadseregbe, mint minden hazáját szerető férfi. Nem volt benne semmi különleges, és most mégis egy szörnyeteg lett. Legalábbis néha annak érzi magát, amikor elmerül a depresszív hullámokban amik szakadatlan ostromolják.
Megrázza a fejét, és csatlakozik a Hela ellen szaladó Quillhez és Matthez, mivel ő is erre indult meg. Úgy vélte még a nő ellen van szemernyi esélye, Thanossal inkább nem kezd ki, és ott elegendően küzdenek, inkább itt próbál egyenlíteni. Már amennyire erre képes lehet.
- Üdv, Bucky vagyok - kiáltja oda Quillnek amikor ő is bemutatkozik és Barton is befut végül. Együtt igyekeznek a nő felé, akinek célja nem más mint Thanosé, azaz lerombolni mindent és megölni mindenkit.
- Látod, ezt én is nagyon szeretném mert erre... erre engem nem képeztek ki - válaszol futtában Bartonnak, és befutnak Draxék mellé, és ő maga is kést ránt. Kedvenc kis kézreálló tőreit hogy szembe száljon bármivel ami jön ellene. Bár talán erre azért nem számít hogy ennyi minden jöjjön, és a megnyíló talajból valami még szörnyűségesebb jöjjön ki.
- Mégis mik a francok ezek már megint?! - akad ki egy pillanatra, ahogy egy ilyen elefánt szerű szerzemény elrobog mellette. Szerencsére tehát nem ő volt a célja, és szürke szemei azt a másvilági nőt keresik. Helát.
- Te boszorkány. Mégis mik ezen?! - akarja tudni, és érezhetően kezd pánikba esni, ami nem feltétlenül jó, de hát ez már kezd sok lenni neki. Az emberekkel megküzd, még a mutánsokkal is többé kevésbé de ez már... ez már semmihez sem hasonlítható. A nőre néz, és szembetűnik neki! Az, amit ő is érez. Kimerültség, fáradalom, és talán az enyhe félelem.
Bucky egy hosszú pillanatra elveszik az időben, ahogy Helát nézi, és rájön hogy ez azért őt is kimerítette és nem legyőzhetetlen. Van esélyük! Szívében a remény haldokló szikrája fellobban.
- Barton! Quill - kiáltja hogy felhívja magára a figyelmüket és a nőre mutat aki talán egy picit nem rájuk figyel, hanem saját magára. Megosztja velük az észrevételét, de mozdulatai kissé kapkodóak, gyorsak. Ideges, és kevés választja el attól hogy valami őrültséget csináljon a benne lévő nyomás hatására. Nem kerülte el a figyelmét hogy Matt és James milyen elszántsággal küzdenek, talán egymásért, talán másért. Becsüli ezt a vonást bennük.

Not gonna die! || With love <3
Vissza az elejére Go down

Hela

∆ Hozzászólások száma :
67
∆ Tartózkodási hely :
~NY (yet)~



A poszt írója Hela
Elküldésének ideje Vas. 10 Szept. 2017, 18:05
Ugrás egy másik oldalra

I’m not a queen, or a monster. I’m the Goddess of Death.

 Szurtur: Ólomsúlyú, hatalmas, parázsló tömegével felemelkedik, hogy a Föld felszínére taposson. Talpának mérete megegyezik Hulkkal. Hörög. Alakja körül füst és forró láva terjeng. A Tűzdémona nem tekint le az előtte ácsorgó harcosokra, de még csak Helára sem figyel különösebben - egyetlen pillantással néz le rá, mielőtt lángnyelvektől telt íriszeivel elfordul és New York utcáit kezdi lerombolni. Nem kerül túl nagy erőfeszítéségbe végig sétálni egyszerre több épületen. Karjaival lustán csapkod, körbe-körbe tekintve. Mélyen üvölt, nem beszél. Egyelőre a tőle telhető alap morajlással távolodik el a Pokol Úrnőjétől. Minden léptébe beleremeg a Föld, óriási termete alatt repedezik a kéreg. Lángcsóvákat dobál kedvére, minden irányba. Hullámban elő-elő hívja a láva forró és végeláthatatlan erejét. Kietlen, füstölgő pusztát teremt. Szurtur maga egyelőre nem foglalkozik konkrétan senkivel, de vörösre festi fölöttünk az égboltot...

Hela: Kecsesen lépked a megrepedt kéreg felszínén. Nem hallja támadói hangját, minden elcsendesedik ~ hacsak egyetlen percre is. Susog élénkzöld köpenye, ahogyan vonszolja azt maga után. Piheg, halkan - már némán liheg. Démonjai elsodorták a célpontokat, hacsak egy kis időre is, de fellélegezhet. Tenyereibe temeti arcát, mintha csak újra levegőért próbálna kapni. Sötét hajába beletép a forróság gőze, meglobogtatja a tűztenger fölött. Hela tekintete körbe fut, látja, ahogyan teremtményei elfoglalják a Birodalmat. Szeme sarkából Thanost lesi, kivel ezúttal sem találkozik tekintete. - Miért is törődnének hát egymással?
Mégis fojtogatja a rosszallás. Black Dwarf halott, Ebony Maw úgy szintén. A nő mély levegővel tölti fel tüdejét, nyakszirtje - kulcscsontja megfeszül, amikor a Draxot lerángató démon felé látja rohanni a férfit. A férfit, aki csúnya tréfát űzött külsejéből. Azt a férfit, aki gúnyolódott rajta.
- Annyira hiányzott már ez... - csóválja meg a fejét, éppen csak alig, mielőtt elrugaszkodik helyzetéből. A Drax segítségére siető Peter Quill torkára mar, majd megszorongatja azt, mintha csak egy szirmot préselnék kavicsokkal. Olyan törékeny halandó az ember. Hela most először testközelben van a hősök előtt. - Most majd én nevetek! - előhúzza a kardját és felhasítja a férfi hasfalát. Egyszer, még egyszer. És még egyszer. Amikor már úgy véli, hogy az ŰrLordként ismert férfi eléggé sokkot kapott a hirtelen mozdulatoktól és az őt ért támadástól, messzire hajítja a férfit. Még hallja, hogyan ütközik a férfi teste a törmelékbe, bár nem követi nyomon tekintetével miképpen gurul tovább.
Rögvest elugrik, hogy még véletlenül se érhesse őt újabb támadás. Az egyik halandó, Clint Barton mögé érkezik, teljes, sötét, susogó alakjával a férfihoz simul. Ajkaival a fülébe súg;
- Tetszel nekem, íjász! - kuncog, mégis hangja hátborzongatóan szól. - Ezt jelenti hát halandónak lenni? Küzdeni a lehetetlennel? Mindezt miért? - orrának hegyével a férfi fülcimpáját simítja, erőteljesen lefogva annak karjait. Ügyelve rá - hogy fedetlen bőre ne érintse övét, hiszen nem akarja megölni... E percben ujjai köré vékony kesztyűt formálva a sötét-méregzöld színben ~ így képes megérinteni a férfit. Jobbjának mutató - és középső ujjával Clint halántékára simít, hogy egyetlen pöccintéssel illúziót teremtsen a fejébe. //: A férfi azt látja, hogy nincsenek többé barátai, társai. Nincs mellette már senki. Egyedül van Ő és a hatalmas Szurtur, valamint Hela árnyéka suhan el mellette... - az illúzió hossza, hogy végül mire veszi rá a férfit, Clint userére bízva!// - Megküzdenél vele? Vagy végzel magaddal, Kedvesem? - búgja a férfi fülébe, majd elhúzódik tőle, ellibbenve.
A következő pont, ahol alakjával becsapódik, James Barnes oldala. Füstölögve libben, köröket táncolva körülötte, hogy végül kardjával ütést mérjen a férfira. De itt nem áll meg. Bruce Banner és Hulk felé kapja pillantását, hogy aztán összehúzza őket, egy testbe. A következő percekben a Pokol Úrnőjét különösen szórakoztatja, hogy széthúzza a két fickót, majd össze. Ezzel eljátszik, úgy legalább négyszer. Kényszeríti őket az újraegyesülésre. Elillan Bucky elől, majd a barátjába kapaszkodó Mattiasra kapja tekintetét. Kiszélesedik mosolya, s onnan figyeli, hogy James Vancenak sikerül e megmenekülnie. Ha túl közel kerülne a véghez, visszahívja teremtményét - szórakoztatja a két fiú. Hela szemében gyermekek...
Onnan figyelme tovább fut, hogy megállapodjon Draxon. Mordályra és rá három tőrét dobja, hogy a testüket megsebezhesse számos ponton, ha nem elég gyorsak, - főleg, ha nem figyelnek a nőre a démoni teremtés miatt.
Kacagva vonul hátrébb, hogy kellő távolságba vonuljon, ám mielőtt még távozna, ~ elragadja James Barnest magával. Élénk tűzet kelt életre a férfi teste körül, majd egy démonnal - ha kell kettővel, hárommal - hozza maga elé Őt. -Mi a neved, fiú? - kérdezi,  a férfi arcának élére téve tenyerét, magához húzhassa. Ha Barnes ügyes, vagy elég erős, persze ellenkezhet. Hela azonban igyekszik lefogni őt, hogy közelről, sokféle szögből vizsgálhassa meg...
- Hogy tetszik a világod? - susogja halkan, széles mosollyal arcán. Fejét oldalra billentve várakozik.

***Bátorkodtam gonoszkodni egy picit veletek. Ha valakinek sok, vagy valaki máshogy képzeli, írjon rám egy PM-et és javítom!


Vissza az elejére Go down

Alison Magdalen J.

∆ Hozzászólások száma :
246



A poszt írója Alison Magdalen J.
Elküldésének ideje Vas. 10 Szept. 2017, 19:02
Ugrás egy másik oldalra

Banner vonásait bámulom. A Hela-ba csapó villám zaja zökkent vissza a rideg és kegyetlen valóságba. A nő felé tekintek aki elsodornak a hősök indulatai. ha lehet így fogalmazni azokat a pusztító erőket amikkel megrohanják. A nő fájdalmasan üvölt, hörög. Magam sem tudom hova sorolni ezt a másvilági hangot. Némi szánalmat érzek felé. A végtelen naivitásom azt sugallja, hogy őt ebbe pusztán belehajszolták. Mit akarna az alvilág Istene tőlünk?
-Miért most? Miért pont most? Nem csináltunk semmit.
Motyogom az orrom alá miután Bruce oldalba bökött. Továbbra is meredten nézem a nőt és próbálok olvasni róla. Arc kifejezés, mimika, gesztikuláció. Feldúltnak és fáradtnak tűnik. Elpillantok én is amerre a nő szeme rebbent. A többiek felé néz. Ez is megerősíti bennem azt az érzetet, hogy fárad és a társai segítségét várja. Szemem sarkában ekkor megrebben a zöld tincsem. Visszanézek a nőre aki körül felreped a föld és egy rianás felénk tart. Igyekszem úgy helyezkedni, hogy egy oldalra kerüljek Bruceal. Ez valahogy úgy néz ki, hogy a nyakába ugrok... Egész oldalamon érzem a repedésből kiömlő forróságot. Mintha leszabadult volna a tábortűz... Aminek kénes fullasztó szaga van.
Lemászok Bruce-ról és értetlenül fordulok Hulk felé.
-Hátul?
Merül fel bennem a kérdés, és nem sokkal utána tudatosul bennem az a forróság ami a hátamra ömlik. Elkerekedett szemekkel fordulok meg és szembe találom magam egy irgalmatlan nagy lángoló démonnal. A bőrömet szinte perzseli a forróság ahogy egyre közeledik a végtagja amivel le akar sújtani ránk. Bal karomhoz kapok és pár centire a csuklóm fölött lévő gyűrűt eltekerem egy hirtelen mozdulattal. A világ megáll körülöttem. A démon keze pedig veszélyesen közel van. Még így is érzem a perzselő forróságot. Megkerülöm Dr Bannert, megragadom a nadrágjánál jobb kézzel és húzni kezdem. Minél messzebb a démontól. Bő 10 méterre odébb állok meg és óvatosan leültetem a földre. Sziszegve tekerem vissza a gyűrűt alap állásba majd lerázom a kezemet. Arcom, vállam és főként a jobb tenyerem teljesen kipirosodott. A fémkar felső rétege hamar felforrósodott és amikor megfogtam megégette a kezem. Kezemet rázogatva nézem ahogy Hulk nekiront a démonnak(? ).
-Ki kell találnunk valamit... Zsenik vagyunk nem harcosok...
Hela felé pillantok aki mögül, egy az eddigieknél még nagyobb démon mászik elő.
-Na ne b@zd már meg...
Csuklik el hangom a sírás peremén.
-De..de.. de most ez ellen MIT?!
Túrok a hajamba két kézzel. A jobbot el is veszem, mert fáj, a bal pedig amilyen gyorsan felmelegedett az előbb olyan gyorsan el is hűlt így az marad a fejem búbján, ujjaim, közül lógnak a színes hajtincsek. Remegve nézem ahogy a hatalmas démon lassan de biztosan elkezdi New Yorkot ledarálni.
-A francot akar ez a némber?!
Nem kimondottan Brucehoz beszélek. Inkább csak magamnak. Utolsó kérdésemen fennakadok. Végig simítok a fejemen, megrökönyödve bámulva a fekete nőt a távolban. Szemeimbe a felismerés szikrája csillan.
-Akár... meg is kérdezhetném tőle...
Ellenfelünkre pillantanék de eltűnt korábbi helyéről. Valamivel odébb találom meg, miként épp felszecskázza a felmentőseregünk egyik tagját. Szám elé kapom a kezem. Tekintetem követi a férfi élettelennek vélt testét amíg az egy törmelék kupacban nem végzi. A nő nem áll le, a többieket is körbe táncolja. Próbálom bepötyögni a nő helyzetét, de túl gyorsan mozog ahhoz, hogy lekövethessem. A szakadékokon pedig nem tudok átfutni, még ha lelassítom az időt, akkor se. Térdre rogyva, a tehetetlenség terhe mellett nézem végig, ahogy a nő mindenféle erőfeszítés nélkül játszadozik a többiekkel. Hulkot és Dr Bannert többször is egyesíti majd ismét szétválasztja... Végül úgy fest, hogy megállapodik Barnes mellett. Kapva az alkalmon egyik törmelék kupachoz teleportálok, és némi erőlködést követően ki túrok belőle egy kifordult STOP táblát. Szerencsére letört az alja így ne kell a 20kg-os alapzatát is cipelnem. Valamelyest közelebb teleportálok Hela-hoz, hogy ne legyen köztünk gőzölgő szakadék. Lelassítom az időt és vállamon a táblával neki iramodok. Nagyjából két méterre a nőtől elengedem a táblát és megállok. A tábla továbbra is Hela felé halad. Visszagyorsítom az időt, remélve, hogy a tábla eltalálja a nőt. Remélhetőleg az arcán, úgy hogy lássa a STOP feliratot.
-Bocsi, kicsúszott a kezemből.
Kéek elnézést egy mű mosoly keretében. Ha eltalálja, ha nem, vélhetőleg a figyelmét sikerül vele felkeltenem, illetve elterelnem Barnes-ról. Ha rám figyel végre, elkomorodok. Megpróbálom e mögé rejteni, hogy amúgy rettegek és nem sok kell ahhoz, hogy a térdeim megadják magukat a félelemtől.
-Mit akar tőlünk? Nem ártottunk mi magának. Egyszerű halandók vagyunk. Ha maga tényleg Hela, akkor így is, úgy is találkozunk pár éven belül Helben... Akárhogy is... Ahogy elnézem halhatatlan. Esélyünk sincs maga ellen. Mi ebben az élvezet? Hol a kihívás? Mintha hangyákat égetne nagyítóval.
Mutatok ekkor az arcomra ami kipirult, mint aki a napon felejtette magát délben. Jó kis elsőfokú égési sérülés. A tenyeremet meg sem merem nézni, szerintem már hólyagosodik.
-Bocs, hogy ilyet mondok de ez így szánalmas...
Magyarázok, így próbálva némi időt nyerni főleg Barnes-nak. Meg magamnak is. A töltöttség kezd megint cefetül állni.
-Vagy csak simán gyerekes...



Vissza az elejére Go down

James Vance

∆ Hozzászólások száma :
105
∆ Kor :
32
∆ Tartózkodási hely :
⇻ A sötétben bujdosva



A poszt írója James Vance
Elküldésének ideje Vas. 10 Szept. 2017, 19:11
Ugrás egy másik oldalra

A pokol úrnője;
mutant and proud - forever

Őt most nem kötik le olyasfajta apróságok, hogy kinek mi a neve, mit takar. Vagy épp mit szeret, és mit nem. Igazából azon sem tudna most meglepődni, ha az egyikük nekiállna énekelni. Itt minden kifordult magából, és már a normális dolgok számítanak ritkának. Kíváncsi, hogy máshol mi lehet, milyen lehet, mit gondolnak, és mit éreznek. Hogyan oldják meg azt, amit most ők harccal? Mindenhol lehetnek katonák? Sok kérdés, az adrenalin műve, az, hogy ideges és nem tudja kontrollálni, hogy agya mikre figyeljen. Vajon sorra halnak az emberek? Meglehet. Bizonyára nem csak őket érte eme „megtiszteltetés”, hogy a kedves vendégek csak őket áldják meg jelenlétükkel. Vajon azok, akik ismeretlenek, és akik nem itt bizonyítanak.. hisz mutánsok mindenhol vannak, ha nagy hősök nem is. Vagy nem tudja. Ez az egész világ bizonytalan. Túlságosan.
Majdnem orra bukik a nagy elmélkedésben, és szitkozódva hozza egyenesbe magát miközben kitartóan követi a fura szerzeményeket akik újdonsült társaikká avanzsálódtak. Nem tudja azt mondani, hogy feltétlen képes bízni bennük, de szerencsére annak sem látja nyomát, hogy ellenük fordulnának, akaratlanul. A gyűlölet, és a harag süt róluk, amikor az ellenség elég állnak, ütnek, vagy támadnak. Látni, hogy semmi pénzért nem fordulnának feléjük. Belesajdul a feje, mindenbe. Körülöttük az aprónép hullik, de vajon meddig? Meddig van erő arra, hogy leverjék őket?
Matt végül elindul, és a sor így teljes. Ennek még tud örülni, ha annak nem, ami előttük áll és ahova tartanak. Ez már nem egy kaland, ez már nem egy olyan dolog, amit fel lehet adni, csakis egyetlen esetben. Akkor, ha az ember nem képes többet felkelni a földről. Meglepi saját magát is ezekkel a gondolatokkal, és érzésekkel, hiszen eddig azon volt, hogy nem gondolkodjon így, ne érezzen ilyesmit az emberek iránt, akik megbélyegezték őt. Nem akart hős lenni, és most mégis úgy tesz, mintha az lenne. Idegen érzetek, karja libabőrős, mintha fázna, de a levegő az évszak ellenére forrong. A sok tűz és az előfutár démonok itt is hagyták a nyomukat, mintha még mindig velük lennének, vagy épp maga a Föld forrósodott fel ennyi támadás után. Megpihenve kicsit, megtörli homlokát, melyen kövér izzadtságcseppek gyöngyöznek, és körbe tekint. A hangok már nem lepik meg, a robbanás óta amúgy sincs rendben a hallása, és már-már ezekben az órákban teljesen megszokottnak érzi, hogy valami robban, vagy összedől. Mint amikor egy rétre ér az ember, és a madárcsicsergés fel sem tűnik neki, annyira megszokott dolognak hiszi.
- Az építőipar és a temetkezés aranykora fog eljönni  – és ebben semmi gúny nincs, hangjából süt, hogy jobban örülne, ha csődbe menne mind, és nem ez lenne az ára. A romokat kerülgetve tovább indul, az emlegetett nő felé, oda, ahol a végzet várja. Megpillantva jeges marok szorongatja belsejét, hátán borsódzik a hideg. Ennek a nőnek a kisugárzása olyan gonosz, hogy bármely film legaljasabb gonosztevője aranyos kiskutyának tűnne mellette. Belőle.. süt a rossz és a halál. Nem szokott ilyesmit ily könnyedén megállapítani, de mintha minden rá lenne írva. De a maga módján gyönyörű is. Ez tipikus az az eset, amikor egy gyönyörű virág a leghalálosabb mérget rejti, amikor a csodaszép fenevad egy harapása elég, hogy egy élet véget érhessen. Nem érez vonzalmat, de a tekintetét nem képes hosszú pillanatokig elrángatni onnan.
- Jééé a nagyember! – Hulk még számára is ismerős alak, a képernyőről ugyan, vagy tán élesben látta, már nem tudja megmondani. Azt sem, hogy most valami más történt, valami más benne. Ugyan. Talán akkor van remény.
Vagy sosem volt?
- Mi a..? – kapja jobban halló füléhez a kezét azonnal, amikor belekezd a pokoli nő a kántálásba. Ez nem annak az ideje, hogy megmutassa ilyenre is képes! Nincs meg benned az X, ha lenne piros gomb, rajta könyökölne..
- Ez most nagyon hi.. – akad a torkán kicsit a szó, hiszen a föld ismét mozdul, és megnyílik. Naivan attól retteg, hogy egy ilyen kráter nyeli el, így igyekszik a szilárdabb darabokon megállni, hátha ennyivel, egy kiadós ijedtséggel megúszhatja a dolgot. Hah! Hova is gondolt.. Artikulálatlan, halk káromszavak csusszannak ki ajkain, amikor megpillantja, miféle lényeket hívott elő. Ha az elsők, akikkel az egykori intézetben találkozott, félelmet váltottak ki belőle, ezek egyenesen sikításra kényszerítik. Azokat is nehéz volt legyűrni, eltakarítani, no de ezek. És a másik hatalmas.. Kínjában nevetni kezd, de szemeiben könny gyűlik. Nem, ez lehetetlen, ez..
- Ez.. ennél rosszabb jöhet még..?! - a fegyverre támaszkodik, és már nem is érdeklik a kree-k. Semmik azok, bakfitty. Egyszerűbb lenne ledőlni, és megvárni a végét. Csakhogy amikor a dögök megindulnak, mégsem dől ki, és adja fel olyan könnyen. Menekülni próbál, elfutni, de mintha az a dög a gondolatai olvasná, és magával sodorja. Forróság, fájdalom, a vér szaga. Kiabál, de nem hiszi, hogy bárki meghallja. Le akarja rángatni a föld alá, ahol ő eddig csak a csatornák bűzös kanyarulatait tudta elképzelni, most azonban már mindent képes odalátni. Kapar, ordít, küzd.
A Pokol tornácán a kereszteletlenek kapnak helyet. Jó hely lenne neki, biztosan.
Ismét ordít, kapaszkodik, amibe tud, üti a jószágot, de semmi. Erejének utolsó szeletjeit használja fel, és hogy hat-e, már nem képes megítélni. Szédül, fülei zúgnak, teljesen kimerült. Talán a forróság és az oxigénhiány, talán az erő utolsó cseppjének kipréselése teszi ezt. Látása elhomályosul, és az ájulás küszöbére kerül.
Az utolsó fokokba kapaszkodik, és kirúg, remélve, hogy eltalálja egy fájó pontját. Egy utolsó, fájdalmas nevetés, és a többi már a jövő zenéje. Csak reméli, ha itt végzi be, ezt a dögöt magával is viheti.






 War pigs  | 878 szóban
Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Hétf. 11 Szept. 2017, 22:39
Ugrás egy másik oldalra

•• Pokol Úrnôje ••

Save the world one last time




A légi egységeket Sigyn és Zeus szinte egyszerre indított támadása megbénítja, a gépek New Yorkra zuhannak. Thanos látva gyermekének, Proxima Midnightnak pusztulását, égtelen haragra gerjed. Már csupán halhatatlan fia, Corvus Glaive él a Fekete Rendből. A lény magához vette a Titán által kovácsolt lándzsát és immár azzal védelmezi mesterét. Eközben Surtur továbbra is tombol, toronyházakat morzsol össze, a katonaság tűz erejét könnyűszerrel semmisíti meg.
Thanos eredeti célja az volt, hogy minden hőst hosszú szenvedés és játszadozás után végezzen ki, de a szövetségeseik (asgardiak, olümposziak, inhumansek, mutánsok) keresztülhúzták számításait. Így nem maradt más választása… a kesztyű erejét felhasználva repedéseket nyitott a világ több ezer pontján, melyek utat engedtek a Föld magjából kitörő lávafolyamnak. Olyan földrengés rázta meg a bolygót, amekkorát még soha nem tapasztaltak korábban. Pusztító szökőár indult meg a kontinensek felé, a magma az egekig törve kezdte elégetni azokat a városokat, ahol megnyílt a talaj.
Alig öt perc van hátra a világunk megsemmisüléséig… ezalatt kell a hősöknek megváltoztatniuk mindent!

Thanos az ütés közben figyelmen kívül hagyta a hősöket, és csak arra koncentrált, hogy elindítsa a folyamatot, amely rövidesen minden földlakó halálát vonja maga után. Zeus nem tétlenkedett, a Titán mögé teleportálva minden erejével lesújtott a kesztyűt viselő kézre. És sikeresen levágta a végtagot! Corvus Glaive túl későn észlelte az olümposzi tervét, nem tudta megakadályozni a folyamatot, hiába teleportált mesteréhez. Viszont a lándzsa erejét közvetlenül Zeus testébe ereszti, akin a sugár áthatol, és több száz méterre sodorja a nagyon súlyos sebet kapott istent.

Hela Thanos szövetségeseként kizárólag Asgard eltörlését és a titán ellenségeinek elpusztítását vállalta, azt viszont nem nézheti tétlenül, hogy a tajtékzó őrült egy egész civilizáció elpusztítására készül…



***

Ez a felvonás véget ért! Mindenkinek köszönjük szépen a részvételt!
Azok a játékosok, akik folytatják a játékot: ITT megtehetik.

Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra

Vissza az elejére Go down
 

14. felvonás - Pokol Úrnôje

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 4. felvonás - Útelágazás
» 1. felvonás - Reunion
» 1. felvonás - Hell
» 2. felvonás - Hell
» 3. felvonás - Wakanda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: 3. Kör-