KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: 15. felvonás - A békepróba

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Vas. 16 Okt. 2016, 21:44
Ugrás egy másik oldalra

•• A békepróba ••

Choose Your side and fight for it!




•  Thor megérkezik, hogy szóban Arkwoodot a katonai offenzíva leállítására kérje. Alisont magával vinné, de természetesen közel sem biztos, hogy Leonard könnyedén elengedi a lányt. Artemisia és csapatai felettesüktől azt a parancsot kapták, hogy kövessék a kényszerleszállást végrehajtókat, és a Kapitány és Barnes kivételével lőjék le a Steve Rogerst támogatókat.

» Szituáció: Egy üzenet érkezik mind Artemisia fülébe, mind pedig a parancsnoki hídra az Egyesült Nemzetek Szövetségétől, hogy figyelemmel kísérik Tony Stark Barnes elfogására tett kísérletét. A kérés az, hogy egyelőre hagyják rájuk a küldetést, ám álljanak a helyszín közvetlen közelében bevetésre készen. Arkwood folytathatja a tárgyalást az asgardi istenséggel, valamint megtagadhatja a parancsot és tarthatja magát korábbi tervéhez. vagy pedig egyelőre eleget tehet a kérésnek.

***

» Általános leírás: A hozzászólásod megírására egy hét áll rendelkezésedre. Amennyiben a partnered/partnereid hamarabb megírják köreiket, lehetőséged van az újabb kör megnyitására. Ha valaki nem írja meg egy héten belül a hozzászólását, a kör újra indulhat (mivel sokan vagyunk, törekedjünk nem megváratni egymást). A Kalandmesternek jogában áll a karaktereket útmutatásokkal irányítani, illetve hozhat be egy-egy körbe/szituációba újabb karaktert, illetve vihet ki, ha eltűnik a játékos, vagy a szituáció úgy kívánja.

- Reagsorrend: Leonard J. Arkwood kezd.
- A felvonás résztvevői: Thor, Alison Magdalen J., Artemisia (Mesélő), Leonard J. Arkwood
- Becsatlakozhat: -


***

Jó szórakozást kívánunk!

Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. 17 Okt. 2016, 07:37
Ugrás egy másik oldalra


Békepróba
It's Our Fight!

Kellemetlen volt a dolog, de meg kellett lennie bár mennyire is kínos, vagy épp mások úgy tarthatják erkölcstelen megütni egy gyereket, de egy jó időben adott megfelelő méretű pofon nevelésre kifejezetten alkalmas. A gyerekek időnként ebből megtanulhatnak bizonyos fegyelmezettséget.
Persze kezdem úgy érezni, hogy a szülei nagyon félre kurták ezt a lányt aztán leszarták nagy ívben, és így lett olyan amilyen. Eszes, dilis, de hihetetlenül ostoba is egyben.
Félszegen a lányra pillantottam mondatom erejéig, a pofont követő megszólalására. – A szüleid nem foglalkoznak a fegyelmezéseddel igaz-e? - Relatíve feltehettem volna akképpen is a kérdést: Még egyet kérsz? Bár ez túl morbid lett volna, hiszen én nem élvezem a dolgot, sőt bosszant a lány jelenléte a viselkedése és egészen konkrétan a lány egy zavaró tényező most. Lehet ki kellett volna hajítanom, amíg még megtehettem volna. De már ő is be lehet zavarodva, ha nem vette észre a különbséget: Az ENSZ akarta holtan a kapitányt. Az én parancsom most a Kapitány megtörésére indul. Mikor a társai körülötte hullnak el és a vérükben utolsóként áll a kapitány akkor majd megérti… Ez már nem az ő világa. Nem hős többé. Se nem katona, csak egy senki lesz. Azzal, hogy megölik a kapitányt, semmit nem érnek el… Mártírrá teszik, hiszen mindenki tudja, nem féli az életét áldozni a szabadságért. Azonban ha életben marad, de megtörik a morálját akkor nem lesz több baj se vele, se mással.
Thor azonban hirtelen megjelenik az irányító teremben, kis nem jelentős, de még zavaró kárt okozva a hajó vezérlőjének üvegpaneljeiben.
Hiába az Asgardiak egy valamihez nagyon értenek: Lehengerlő a belépőjük.
Kis felfordulást is okozott a hídon dolgozó technikusok között, és a bent lévő őrök rögvest előreszegezték puskáikat, azonban mielőtt cselekedhettek volna magasba emeltem jobbomat és lassan lejjebb eresztettem a karomat. – Fegyvert le! – Adtam ki az utasítást az embereimnek határozottan ám mégis nyugodtan.
- Mint a testvére? - Kérdeztem végül vissza Thor felé. – Ő is valami hasonlóképpen békéről beszélt. Ezreket ölt meg. – Forgattam a szavakat, hogy érhetőek és élesek legyenek. – Maga tárgyalást említ, helyette követel és azt lesi, mikor sújthat le ránk a pöröllyel! – Bólintottam a kissé lazábban, de mégis keze ügyében tartott szerszám felé. – Ilyen becsülettel büszkélkedik Asgard? – Kérdeztem felé élesen. Fenyegető kiállása, jól láthatóan mit sem ért rajtam ez számára is jól látható volt: Nem félek tőle. Nem istenítem, de nem is vetem meg, ahogy alá sem becsülőm. Tudom, hogy ha úgy tartja, kedve ez a hordozó már zuhan is le az égből, de ő is tudja nagyon jól, hogy ha ez megtörténik a következmények előre láthatatlanok lehetnek. Talán csak fel kell világosítanom miről is van itt ma szó.
- Fogalmad sincs mit tettél ma Asgardi. Nem látod, mennyit látod mennyit ártottál igaz-e?  - Kérdeztem kis hatásszünettel. Majd néhány másodpercet követően bólogatni kezdtem.
- Akkor elmondom, hogy meg értsd! Hogy lásd, itt nem csupán egy bajbajutott baráton segítesz! – Tettem hozzá később, majd összekulcsoltam a kezeimet a hátam mögött.
- Röviden, különböző nézőpontok vannak a földön. A helyzet jelenleg egyszerű: A többség érdeke a kevesekével szemben.  – Azzal a lányra futott a tekintetem kissé. - Így ebben a helyzetben kissé ironikus, hogy Amerikai kapitányt sokan a demokrácia jelképének tekintik. A demokráciában a kevesek elfogadják a többség érdekét és nem robbantanak ki háborút az igazuk bizonyítása végett! – Visszatekintettem Thorra.
- Odin fia… Tud bármit arról, hogy mi történt néhány órája? Vagy pontosabban minek kellett volna történnie? – Kérdeztem felé. – Egy egyezmény kellett volna aláírniuk, aminek az lett volna a célja, hogy egyesítse az embereket, a mutánsokat és a hősöket, hogy senki ne legyen több se kevesebb!  Tudom… Tudom… erős megfogalmazás, de egy kezdet lett volna egy alapkő.
E helyett ma százak haltak meg. A gyilkosukat te segítetted kiszabadítani! Nem vagyok olyan ostoba, hogy elhiggyem önként dugta a fejét a hurokba, a tényeken nem változtat! És ez az ember nem csak ma gyilkolt. Az elmúlt ötven évben hidegvérrel gyilkolt le százakat, talán ezernél is több embert! És maga kiszabadította. Mert egy barátja azt kérte, hogy segítsen! –
Világosítottam fel a tények valós állásáról. Tény és való, hogy ha az ENSZ csak a felét tudná annak, amit én tudok a Tél katonájáról, nem fogták volna el, ott helyben kivégeztették volna, mint háborús bűnöst.
- És most ide jött és azt követeli, hogy… mit is? Hogy álljak le? És ha nem teszem? Megöl több száz embert? – Kérdeztem felé és a hajó legénysége felé tekintettem, majd vissza Thor felé. – Vagy csak engem?  - Léptem közelebb ő hercegségéhez. – Azt az embert, aki megteszi, amit meg kell tenni, hogy meggátoljon egy háborút? – Kérdeztem felé élesen.
- Ez Asgard békéjének módszere? – Tettem erős célzást ismételten arra, hogy nem szívleltem a belépőjét, majd hátat fordítottam és elsétáltam Thortól, ám néhány lépést követően megálltam és újfent szembefordultam vele.
- Ha emlékszel az elején nézőpontokat említettem… Tegnap a világ java része nem értett egyet, csak kevesek látták az erejükben rejlő veszedelmet, ami káoszhoz vezethet. Ezt a káoszt próbálták megakadályozni mielőtt elkezdődött volna. Egy ember különösképpen Thaddeus Ross! Feladta a fegyvereket, hogy szavakkal harcoljon.  Ő látta, hogy a káosz egy nap bekövetkezik és megtett mindent, hogy meggátolja. Hálából kivégezték az egyet nem értő felek. Az az ember végeztette ki, akivel épp az imént próbáltak megszökni! – Szúrtam le az egyik utolsó pontot is. - Nem kételkedem abban, hogy a Kapitány helyesnek hiszi azt, amiért harcol. De az attól még nem lesz helyes! Kiszabadított egy tömeggyilkost és most éppen egy másik gyilkossal együtt menekül, harcol azokkal, akik ért küzdött. -  Fektettem le a tényeket. – És maga engem akar megállítani!? – Kérdeztem vissza hitetlenkedő tekintettel. - Ha valóban nem akarja, hogy tovább fajuljon, a helyzet akkor segítsen! Nem kérem, hogy harcoljon ellenük, csak annyit, hogy álljon félre, had tegyük, amit meg kell tenni! Ha ennyit képes megtenni, elviheti őt! – Tekintettem utolsó sorban a lányra, majd újfent Thorra tekintettem vissza, vártam a válaszát. Ha valóban a legendák szerinti Thor ez itt előttem, akkor meg kell értenie, van, amit az embereknek maguknak kell elrendezniük. De lehet, hogy ő is csak egy olyan harcos lélek, mint a kapitány. Egy letűnt kor maradéka, aki nem ért máshoz csak a háborúhoz és az örökös harchoz. Egy ilyen embernek nincs jövője.




Work for Me! Works for You? ▼ You have no idea!
• •
Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. 17 Okt. 2016, 15:19
Ugrás egy másik oldalra



15. FELVONÁS

- A BÉKEPRÓBA




Megérkeztem ahhoz az emberhez, akivel tárgyalnom kell Midgard jövőjét illetően. A fogadás nem volt szívélyes, de nem panaszkodom. Volt hogy kétszáz Elf vett körül jelenlétem okán. Hell kapui nyitva állnak az ilyesféle cselekedet miatt folyamodókhoz. Kötelességem biztosítani Midgardot, hisz ha az emberekre bíznám, abból nem megfelelő világot biztosítana az ittlévőknek. Jól tudom hogy nélkülem eddig is megvoltak, de atyámnak sokat köszönhetnek ami a múltat illeti. Manapság Midgardon elszaporodtak a különleges képességgel bírók... Már nem elegendő az, hogy egy szervezet által tesznek döntéseket. Ehhez Midgard még nem áll készen. Xandar sem egyhamar lett az a népesség, ami volt. Noha jelenleg Thanos miatt ez a múlté, de talán Midgard átveheti a helyet, s nagyobb központú lehetne mint aminek jelenleg tartják. Sok lehetőség van Midgardon amit ki lehetne használni... Ehelyett inkább kicsinyes háborúkat indítanak. Jó magam is beszálltam ebbe a játékba, de csak azért hogy belülről állítsam le. Érkezésem a célponthoz nem volt gyengéd, de a figyelmet megkaptam azáltal hogy ismételten a katonák lőfegyvereit láttam rám szegezve. Kecsegtető hogy ennyire figyelnek rám, így talán a tárgyalás is könnyebben fog kialakulni az az ember előtt, ki rá parancsolt katonáira hogy a fegyver szükségtelen jelen pillanatban. - Öcsém tettei elvakultak voltak! Nem követem Loki példáját! Amit tett, az megbocsájthatatlan Asgard számára is! - Jelentettem ki a férfi felé amikor Lokit hozta fel. Öcsém elméje nem tükrözi a tisztaságot, ezért is cselekedett úgy ahogy. - Azért vagyok jelen, hogy megadjam a lehetőséget a tárgyalásra! Nincsen tiszta kézben Midgard jövője! - Jelentem ki. - A Mjölnir védőeszköz számomra. A fegyvereikkel Midgard népességét írtják, így van okom tőle tartani. Elengedhetetlen számomra a pöröly jelenléte! - Szólok felé. Attól még hogy tárgyalunk, bármikor elfajulhat, nincs biztosítva semmi. - Asgard Midgard éppségét szolgálja! Már évezredek óta! Asgard becsületéről nincs jogod számonkérni, halandó! - Jelentem ki némi dühvel. Csipős beszéde tükrözi hogy nem fél, ami tisztelendő, de neki is megvan a maga helye. Ezzel már kevésbé van tisztában. - Teszem amit tennem kell Midgard érdekeivel számolva! - Jelentem ki miközben beszél hozzám. - Tetteim után felelősségel tartozom, ezt jól tudom. A kapitánynak csak a barátját segítettem kiszabadítani a kormány kezei alól. Ezzel nem a felelősséget vontam meg tőle, hanem azt amit jogtalan kapott volna! Az, hogy mit tett, azt már nem tudja visszacsinálni. Kontrollált elméje nem tartozik az igazságszolgáltatás érdekeinek, így a Kapitánynak segítettem az érdekeit nézve! - Hoztam fel az álláspontomat. - Háború volt, és lesz! Ez hozza meg a békét, ez húzza meg azt a határt ami szükséges! - Tettem hozzá. Rengeteg háborúban vettem már részt, így volt időm megtanulni ezt. - Jó magad is katona vagy, csak épp más az álláspontod. - Jelentettem ki, majd odébb léptem. - Az egyezmény egy olyan dolog volt, ami felett a nem tapasztaltak akarnak uralkodni! Ez kicsinyes, és példátlan. - Jelentettem ki megbotránkozva. - Szövetségesemnek, s barátomnak okkal segítettem. - Tűzöm felé. Már elmondtam neki az okát, s ha nem látja be, onnantól nem az én gondom. - Ilyesféle fenyegetéseknek nem teszem ki a Midgardiakat. Csak az esetben ölök, ami egy háborús körülményeket megillet. - Adok neki választ. Loki bűneit részben én is cipelem, hisz valóban rettenetes dolgot vitt itt Midgardon véghez. Közelebb lépve hozzám, teszteli a tűrőképességem, de én elmosolygok rajta inkább. - A háborút a halálával nem állítom meg! Épp ellenkezőleg! - Mosolyodok el felé. Eszem ágában sincs úgy tenni mint aminek be akar állítani. Epekedik hogy erőmet fitogtassam, nem adom meg neki ezt az örömöt. - Asgard nem tartozik Midgard-nak, mégis együttműködik! Ezt megtanulhatná értékelni, még ha nem is látja be az értéket amit jelenlétemmel képviselek. - Tűzöm felé, miközben hátat fordít. Álláspontját mesélve, nem hallok újdonságokat. Ez évezredek óta megtalálható minden egyes fajban, és bolygón egyaránt. - Szavakkal harcolni, előkészület nélkül ostobaság. Az említett Midgardi saját hibájából húlott el, és noha ennek nem szabadott volna megtörténnie, megtörtént. Az, hogy Barnes-hoz kötik ezt a gyilkosságot, csak olaj a tűzre. Van kit hibáztatni, van miért lázadni! A halála szükséges volt egy háborúhoz. S ez a háború itt van! - Szólalok fel. A népnek csak egy bűnös kell, és tény... Ez mindigis így volt mindenhol.  - Érdekeim a békét képviselik! - Jelentem ki arra választ adva hogy itt vagyok őt megállítani. - Ha félre állok soha nem véget érő, elfajult háború következne be! Nem fogok félre állni! Azért vagyok itt hogy ezt a lépést maga tegye meg! A mutánsok és a Bosszúállók olyan dologra készülnek amit az emberek váltottak ki belőlük. Az embereknek is kell ezt befejezniük! - Szólitom fel mérgesebb hangnemben. Észre kell venniük a hibát, mert csúnya vége lesz ha így folytatódik. - Ez már rég nem csak az emberekről szól! Nem hagyhatom Midgardra ezt a döntést, a kilenc birodalom érdekében! - Tűzöm felé. - A lánynak nem rabságban van a helye! Velem jön! - Jelentem ki higgadtan. Barnes, Alison... Az emberek csak a rabosításhoz értenek, az helyett hogy megtanulnák átlátni a világot. Bor és Odin hitt Midgardban, én sem teszek másképp. Még ha az embereknek ez nem is tetszik...



Vissza az elejére Go down

Alison Magdalen J.

∆ Hozzászólások száma :
246



A poszt írója Alison Magdalen J.
Elküldésének ideje Hétf. 17 Okt. 2016, 21:42
Ugrás egy másik oldalra

Amint szüleimet említette némi undor futott égig rajtam.
-Pff, az öreg "Almás" Steve rám se hederített...12ben találkoztam vele először, a temetésén.
Duzzogva összefontam magam előtt a kezemet. Kissé felháborodva megcsóváltam a fejemet. Újabb érzékeny pont, ez a tag sportot űz belőle, hogy az összeset megtalálja. Amint elfordult gunyorosan nyelvet öltöttem rá.
A követek szóváltásba keveredtek a technikusok java része is felhagyott a munkájával. Illetve sokan fel-fel kapkodták a fejüket. Én ide oda kapkodta ma tekintetemet hallgattam az érveiket. Mindenki a saját igazát akarta védeni. Nem a szimpátia vagy a kellemesebb ismeretség miatt, hanem a tényleges egyetértés miatt osztottam Thor nézőpontját. Kezdésnek az öccse felől támadtak rá.
~Adoptáltátok, elég ha csak azt mondod. Adoptáltátok!
Ugrott be a legegyszerűbb válasz de aki a kilenc birodalom örököse az szemlátomást a diplomáciában is megállja a helyét. Ekkor elszállt bennem minden remény, hogy egyszer a Mjölnirrel fogok diót törni a kertben. De még beletanulhatok! Buzdítottam magam és továbbra is kettejük között cikázott a figyelmem. Morcosságom időközben nyugovóra tért. Thanos pusztítása jutott eszembe, majd a bomba és az emberek arca a haláluk pillanatában...Elméláztam és egészen elszontyolodtam, míg nem meghallottam Arkwood szavait.
-Héka! Nem vagyok alku tárgya... Kezelhetné kicsit másképp is az embereket. Mint holmi adathalmaz ami majd beépül valami statisztikába gyarapítani azt. Lehetne több esze is, attól hogy egy gigantikus habitátumon kotlik. Azok ott emberek, érzésekkel, okuk van azt tenni amit. Annyira tipikus középkori gondolkodásmódot képvisel, hogy az röhej. "Csatlakozz hozzánk vagy megégetünk"
Keltem ki magamból fennhangon. Kis szünetet tartottam, Arkwood száját figyeltem, hogy mikor akarja kinyitni, amint látom a rést, folytatom határozottan, hogy belé fojtsam a szót.
-Folyt már tárgyalás arról, hogy valaki nem írja alá és csöndesen vissza vonulhat? Fej vesztés terhe mellett pedig hősködhet saját szakállára, vagy engedély nélkül. Akkor kéne árulónak nevezni, nem amikor még nem csinált semmit. Belenézett valamelyikük szemébe egyszer is? Meg kérdezte, hogy Miért? Senki nem keres alternatívákat, csak izomból oldaná meg a helyzetet...Kérem a telómat meg a karórámat, mennénk rendet rakni ha nem bánná, lehetőleg áldozatok nélkül.
Tettem felé egy határozott lépést és kinyújtottam a kezemet felfelé mutató tenyérrel. Tekintetem elszánt volt.


A hozzászólást Alison Magdalen J. összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 13 Nov. 2016, 13:50-kor.
Vissza az elejére Go down

Mesélő

∆ Hozzászólások száma :
61
∆ Tartózkodási hely :
A játéktéren.



A poszt írója Mesélő
Elküldésének ideje Vas. 23 Okt. 2016, 15:41
Ugrás egy másik oldalra

•• A békepróba

Artemisia
••

 

Alkalmazkodnunk kell, a túlélők viszik tovább az életet,
a hősök meghalnak.



 
A beérkező adatok alapján a csapat megtalálja a repteret. Már látótávolságban volt a sérült menekülő gép, ám a beérkező parancsnak eleget kellett tenni.
-Létesítsenek kapcsolatot a reptérrel... Itt Artemisia a Chronos rangidős tisztje. Azonnali hatállyal ürítsék ki a repteret. Le- illetve felszállási engedélyeket visszavonni. Az engedélyeink már önöknél vannak. Vége...
Megszakította a kommunikációt és a magasból szemügyre vette a repteret.
-Oda tegyen le minket!
Adta ki a parancsot és átvonult a raktérbe a katonákhoz.
-Új parancsot kaptunk, biztosítanunk kell a repteret.  Az evakuálás türelmi ideje 10 perc, aki ezután érkezik az ellen elfogatási parancs van érvényben.
A gép lassan ereszkedni kezdett közben a rámpa is már nyílt lefelé. A maroknyi katona kiözönlött a gépből és félkörben gyűltek a leszálló egység köré, amiből Artemisia utolsónak lépett ki.
-Behatolunk, minden civilt kizavarunk, végül a leszállópálya közelébe pozicionáljuk magunkat. A dolgunk a megfigyelés, nem avatkozunk be. Ez felsőbb utasítás. Jim, Bones, maguk mennek elöl, többiek utánam.
Intett és beállt a két őr elé. Futólépésben haladtak keresztül a hatalmas terminálon, fémdetektorokon, a vámon. Végül pedig a földszinti váró terembe értek ahonnét remek rálátásuk volt a helyzetre. A csetepaté kialakulóban volt.
-Mr. Arkwood, elfoglaltuk a pozíciónkat.
A katonákra nézett.
-Építsenek fedezéket! Maguk ketten pedig készítsék elő az üveget a betöréshez, ha menni kéne.
Asztalok, székek, bútorokból a katonák rögvest fedezéket alakítottak ki, a két technikus pedig apró bombákat helyeztek el az üvegen a kioldószerkezetet pedig Artemisianak, adták aki egy gombnyomással apró szilánkokra törheti az üveget így biztosítva a probléma mentes átkelést.

***

By.: M.A.

 

 
Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Vas. 23 Okt. 2016, 19:01
Ugrás egy másik oldalra

•• A békepróba ••

Choose Your side and fight for it!




• Thor, Alison és Leonard folytathatják a tárgyalást, és megpróbálhatnak kompromisszumra jutni. A tárgyalópartnerek alakítják a szituációt. Eközben Artemisia és a Chronos katonái biztosíthatják a helyszínt, és várhatják Arkwood utasítását. Dolgukat nehezíti, hogy rengeteg civil tartózkodik a reptéren, elszállításukról is gondoskodnia kell valakinek. A reptér vezetősége nem volt felkészülve egy ilyen helyzetre...

***

» Általános leírás: A hozzászólásod megírására egy hét áll rendelkezésedre. Amennyiben a partnered/partnereid hamarabb megírják köreiket, lehetőséged van az újabb kör megnyitására. Ha valaki nem írja meg egy héten belül a hozzászólását, a kör újra indulhat (mivel sokan vagyunk, törekedjünk nem megváratni egymást). A Kalandmesternek jogában áll a karaktereket útmutatásokkal irányítani, illetve hozhat be egy-egy körbe/szituációba újabb karaktert, illetve vihet ki, ha eltűnik a játékos, vagy a szituáció úgy kívánja.

- Reagsorrend: -
- A felvonás résztvevői: Thor, Alison Magdalen J., Artemisia (Mesélő), Leonard J. Arkwood
- Becsatlakozhat: -


***

Jó szórakozást kívánunk!

Vissza az elejére Go down

Mesélő

∆ Hozzászólások száma :
61
∆ Tartózkodási hely :
A játéktéren.



A poszt írója Mesélő
Elküldésének ideje Vas. 30 Okt. 2016, 12:37
Ugrás egy másik oldalra

•• A békepróba

Artemisia
••

 

Alkalmazkodnunk kell, a túlélők viszik tovább az életet,
a hősök meghalnak.



 
Az események nem sokkal a barikád kiépítését követően az események váratlan fordulatot vettek. A bosszúállók egy gépe landolt, vélhetőleg véglegesen a betonra. Egy hatalmas monstrum pattant ki belőle. A katonák tanácstalanul fordultak Artemisia felé aki szintén nem tudta hová tenni a dolgot. Szemöldökét összehúzta. Headset kis kamerájával befotózta és már ment is a Chronosra Herkules képe.
-Elemzést kérek, hogy mivel állunk szemben, Mr Arkwoodnak pedig jelentsék, hogy erősítésre lesz szükségünk a kitelepítésnél. Engedélyezze a tartalék szállítók bevetését. Vége.
Egy pillanat erejéig látszólag elmélázik. Aztán magához int két embert.
-Menjenek a ledobási pontra, hamarosan ide kell érnie a csomagnak. Siessenek vissza vele. Többiek, minden fémet leadni.
Azzal a két fős csapat megpakolva a fegyverekkel elindult a ledobási pontra ahonnét már látszódott a quadro drón a csomaggal. Amint földet ért felvették a műanyag fegyvereket és visszaküldték az alapfelszerelést. Futólépésben tértek vissza az ideiglenes bázisra ahol az egész csapat tekintete a kibontakozó csatára terelődött, pontosabban a felemelkedő géproncsra ami a civilek tartózkodási helye felé kezdett lebegni. Gyors kézjelekkel készenlétre intette a csapatot. Mindenki felszerelkezett, Artemisia is kézbe vette az egykezes szolgálati fegyvert. Ahogy a gép lassan belegyógyult az épületbe Artemisia ismét a kommunikátoron csüngött.
-Uram, Magneto a civilekre támadt, ismétlem: Magneto a civilekre támadt. Beavatkozzunk, vagy mentésben segítsünk? Velem együtt 7-en vagyunk, M0-ás fegyverekkel felszerelve.
Innentől kezdve Artemisia csöndben várt, tudta, hogy akiket a civilekhez küldött jelentést fognak tenni amint lehetőségük van rá. Szigorú tekintettel nézett végig a csapaton. Tudta, hogy ez egy kissé demoralizáló lehet számukra, kinek nem lenne az, ha látná, hogy a célpontja egy fél repteret le tud dózerolni, vagy stadionokat mozgatni.
-Nyugalom, az M0-ás fegyverek csak látszatra fém. Kerámia lövedék, erős polimer váz és szerkezet. Röviden: Nem mágnesezhető. Mágnes 0.


***

By.: M.A.

 

 
Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Vas. 06 Nov. 2016, 20:17
Ugrás egy másik oldalra

•• A békepróba ••

Choose Your side and fight for it!




• Arkwood attól tartva, hogy az asgardi isten kárt tesz a Chronosba, útnak engedi őt és Alisont, akinek visszaadja az eszközét, amire időközben egy nyomkövetőt szereltek. Thor a lánnyal a repülőtér felé indulnak meg, ahol dönthetnek, hogy harcba szállnak, vagy inkább segédkeznek a terminálokba ragadt civilek evakuálásában.
Arkwood megadja a zöld utat Artemisiának és katonáinak, hogy Magnetot célba vegyék. Az egységeik sokkoló és/vagy éles töltényekkel rátámadhatnak mindenkire a reptéren, aki nem írta alá az egyezményt.

***

» A 15. felvonás véget ért! Nagyon köszönjük a játékot mindannyiótoknak!

A játékosok tetszésük szerint a Polgárháború 01, Polgárháború 02 és a Polgárháború 03 felvonásba is írhatnak.



Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra

Vissza az elejére Go down
 

15. felvonás - A békepróba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 4. felvonás - Útelágazás
» 1. felvonás - Reunion
» 1. felvonás - Hell
» 2. felvonás - Hell
» 3. felvonás - Wakanda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: 3. Kör-