KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Logan James Howlett

Logan James Howlett

∆ Hozzászólások száma :
242
∆ Tartózkodási hely :
New York - Xavier Intézet



A poszt írója Logan James Howlett
Elküldésének ideje Szomb. 28 Okt. 2017, 05:49
Ugrás egy másik oldalra

Logan James Hawlett

Farkas




biográfia

becenév » Logan, Farkas
születési idő » Minden nap ujjászületek.(Miután betöltöttem a 100.-at, már nem számolom)
születési hely »Kanada
kor » 30. elmúltam.(amennyinek kinézek)
play by » Hugh Jackman
csoport » Xavier Mutánsai
tartózkodási hely » Többnyire a Professzor Iskolájában, de amerre az orrom visz...és Scott motorja.
család » Apám meghalt. Anyámra nem emlékszem. Van egy Fivérem, Victor. Vele inkább a távolságot tartom egy ideje, mint szoros köteléket. De akkor is a Testvérem, még, ha féltestvér is, az Apánk elég nagy kujon volt ezek szerint.



jellem és külső »
Szerintem elbűvölő a modorom, csak kevesen értékelik! A külső megjelenésemre meg ügyelek, hogy a kedvem szerint öltözzek. A sexy borostámat, meg jó pár napig növesztem, hogy még véletlenül se hasonlítsak Scott makulátlan simaságú fejére. Még csak az kéne, hogy összetévesszenek vele! A szálkás izomzatomat és az erőtől duzzadó karomat meg irigyeljék csak a többiek! Szeretnének úgy kinézni, mint én! Persze a Professzor sokszor dicséri a lehengerlő stílusom, de mit tegyek, ha nem mindenki érti a halálosan éles nyelvem, és a fene nagy kedvességem. Akinek meg nem tetszik, az álljon csak sorba, és lejátszhatjuk egy bunyó keretében...  
képesség »
Hihetetlen gyors öngyógyító képességem van. Ezt inkább egy úgy tudnám jellemezni, hogy kibaszott gyorsan regenerálódom. Ha annak idején, az Apám nem ölte volna meg a Nevelőapámat, lehet, nem jött volna elő a képességem. Ami számtalan sok verekedés és sérülés után jól jött volna hamarabb, de a trauma, ami akkor ért, hát mit mondjak! Nem kívánom senkinek! De azért van egy pár "kedves személy" a bögyömben, akinek mégis! Köztük Stryker-nek... Victorral évekig jártuk az országot, az apánk halála után a sok harcot látva, ő másként élte meg a látványt, mint én. De nem nehezteltem rá, egy ideig. De aztán jobbnak láttam külön élni, és magányosan vágtam neki az ismeretlennek. Az évek során testem kidolgozott izmokat szerzett, és a gyógyító képességem miatt szinte alig akadt olyan vállalkozó szellemű hullajelölt, aki belém kötött volna. Persze kerestem is a bajt, nem egyszer. A verekedéseim során csontkarmok nyúltak ki a kézfejemből, de Stryker később adamantiummal „töltötte” meg a testem, így szinte elpusztíthatatlan fegyver vált belőlem. Majd ha összefutok azzal a taggal, akkor szépen kidekorálom. Persze diszkréten, amiért állandó fájdalmat okozott, és emlékezettörlést alkalmazott rajtam. De ezt majd idejében. Magamat inkább lázadónak tekintem, mint csendes őrültnek. A Professzor későbbi ismeretsége sokat „javított” a modoromon, de még neki sem sikerült betörnie a féktelenségem és az önfejűségem. Jobb is! Az X- Men-eket parádézó okoskodóknak tartottam, de aztán a Professzor megismerése után kezdtem hinni az elképzelésében. Igaz, neki sem sikerült elsőre megváltoztatni a véleményemet róluk, de volt türelme hozzám. Alapjában nem is olyan rossz emberek - vagyis mutánsok -, mint aminek gondoltam őket. Jane megismerése még nagyobb erőt adott, hogy egy ideig velük tartsak. De persze nem is volt felhőtlen a csodálatom a legszebb nőnek, akit megismertem a személyében. Az a felfuvalkodott ficsúr, Scott, mindig a legrosszabbkor bukkan fel. Viszont rohadt jó motorja van! Amit kölcsön is veszek tőle, amikor csak kedvem tartja! Ő nem olyan lelkesen áll a dologhoz, mert ugye a nőjét is lenyúlnám, de a felturbózott járgányait mégis csak elégtételként használom.

előtörténet »
Régen kezdődött. Amikor még családnak hittem a szeretteimet, és a legjobb barátomról kiderült, hogy a féltestvérem. Talán akkor tapasztaltam meg a hazugságokat és az élet furcsaságait. Victorral utaztunk és harcoltunk a katonaéveink alatt. Én inkább a dühöm levezetéseként éltem meg, de Victor élvezettel kínzott meg embereket, mutánsokat. Egy ideig még együtt voltunk, de aztán eltávolodtunk egymástól. Én normálisabb életre vágytam, és a gyilkolás nem volt már az életem része, mikor megismertem egy lányt. Hasonló volt hozzám. Vele el tudtam volna képzelni az életem fenn a hegyekben. Rendes meló, család, kis faház, távol mindentől.. De egy nap elvesztettem mindent, és újra magányos maradtam. Még az emlékeimet is törölték, mikről azt hittem, hogy örökké a szívemben élnek. De tévedtem! Stryker tett róla, hogy egy napon elveszítsem a családom megmaradt emlékeit, és a Szerelmemet. Magányos lettem és elkeseredett. Sodródtam a világban, keresve a múltam kieső részét, és azt, aki mindezt okozta. Alkalmi bunyókban vettem részt, így tengődtem évekig. Az ital is segített egy ideig, de aztán a züllés kezdett megállíthatatlanná válni. Próbáltam feleleveníteni, hogy mi történt a kieső években, de ezt csak később tudtam újra kideríteni, mikor a Professzor egy pár részletet kiolvasott a fejemből. Stryker azt is elintézte, hogy ne emlékezzek arra az időre, mikor kísérletezett rajtam. Nem felejtem el neki megköszönni, ha megtalálom. Kutattam sokáig az emlékeim után, de csak a dögcédulán lévő név emlékeztetett az eredeti nevemre, amit el is felejthettem volna, ha nem találkozok Xavier mutánsaival, s vele Vadóccal, akit a véletlen sodort mellém. Ez a lány hasonlít ifjúkori önmagamra, és ugyanazt a magányt éli meg, mint én anno. A megismerkedésünk is bizarr volt, de a Kölyökben van valami, ami megfogott. A bátorsága és a küzdelme saját magával. Pont olyan, mint én voltam. Önfejű és magányra ítéltetett a képessége által. Senkihez nem érhet hozzá. Na ez a nem semmi! Fiatal és máris olyan egyedül kell élnie... de talán a Professzor iskolájában a képességét nem nézik ki, és hasonlóak közt lehet. Emiatt is becsülöm a Professzort. Olyanokon segít, akiket a társadalom kivetett. Ő reményt ad a mieinknek, akiket sehol sem nézik jó szemmel. Próbálkozott Xavier, hogy csatlakozzak hozzájuk, és tanítsak a Birtokon a fiatal tehetségeknek. De sok időbe tellett neki, míg rá tudott bírni a maradásra. Bár nem éppen miatta maradtam az Iskolájában, hanem egy tünemény megismerése vett rá. Jane. Olyan jelenség volt, hogy ha megláttam, mindent félretéve a társaságát kerestem. Ha Scott nem lebzselt volna mindig az utamban, akkor talán másként is alakult volna a kapcsolatunk. De sajnos mindig a legrosszabbkor bukkan fel az a tökfej... Azt se tudom, hogy mit eszik rajta ez a csodás nő?! De a közeledésemet végül nem hoztam nyilvánosságra előtte. Biztosan látta a gondolataimat, amit nem is rejtettem véka alá. Aztán kiderült, hogy Jane nem osztozik az érzéseimben, vagyis nem nyíltan, így tiszteletben tartva a távolságot vele a háttérbe húzódtam. De nem mondok le róla. Ahogy a szívnek sem lehet parancsolni, úgy nekem sem. Inkább tereltem a gondolataimat, de amikor megláttam, mindig megdobbant a szívem titkos vágya. Az Intézetben persze több száz gyerek és tanár volt. Köztük Ciklon, aki a viharnak parancsolt és Bestia, aki Hank névre hallgat. Jó fej! Néha az agyamra mennek az intelmeikkel, de lassan kezdem őket megkedvelni. A Professzor szállást és „normális” életet kínált nekem. Valahol díjazom is, mert sok év kóborlás és magány után úgy érzem tartozhatok valakikhez. A gyerekek meg felnéznek a Prof-ra, ami még nagyobb elismerést és tiszteletet vív ki a tetteiért, amivel életet és a képességeik fejlesztésével biztonságot is ad nekik. Lassan megismerek sok mutánst, köztük Magnetót. Aki persze nem olyan mint a barátja, Xavier, de valahol ő jobban ismeri, mint én. Túlságosan is szélsőséges nézetei vannak a hozzánk hasonlókkal és az emberekkel, de mivel Charles gyerekkori barátja, így igyekszem magam visszafogni a jelenlétében. Ami nem kis erőfeszítésembe kerül néha, de ez megszokott nálam. Magneto megismerésével, még sok kellemetlen dolgot sodor felém az élet. Ahogy Victorral is összefutok párszor. A testvérem inkább a gyors és kíméletlen oldalt választotta, amit én nem tartok helyesnek. Az is igaz, hogy nem vagyok egy visszafogott és szabálybetartó egyén, de a kedvtelésből gyilkolást abbahagytam. Most egy ideig az X-Men-ekkel tartok és a Professzorral. A szabadságvágyamat azért nem adom fel. De jó érzés tudni, hogy ide „haza” jöhetek. Bármerre is sodor az orrom, és a forró vérem… De egybevetve mindent, már nemcsak múltam és jelenem lehet itt köztük, hanem jövőm is.

user neve » tapasztalat » multik

Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Vas. 29 Okt. 2017, 00:55
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Logan! ••

Elfogadva!




Köszönöm, hogy megérkeztél közénk! Az öreg harcos nagyon hiányzott már az oldalról. Sajnos régóta nem volt már gazdája. Sad
A képességeid egyedülállóak, nem véletlen, hogy egyedül Te voltál képes a tomboló Főnix közelébe kerülni! Hihetetlen erők birtokában vagy, szépen bemutattad a képességedet nekünk.
A jellem és külső leírás is rendben volt, röviden, tömören megírtad a legfontosabbakat. A marcona, mogorva énedet így szeretjük, ahogy van! Very Happy És nagyon sajnálom, hogy mind a családod, mind a képességed utáni korszak ilyen nehéz, gyötrő volt, és hogy ennyien befolyásolták az életed alakulását, ám tudom, hogy most már a legjobb helyen vagy, az Intézetben, barátok között!
Az előtörténetedet rendben volt! A Jeanhez fűződő szerelmed igazán erős, akárcsak a hűséged a Professzorhoz. Scott pajtival pedig jól megvagytok, de azért nem zárnálak össze egy szobába vele! Very Happy

Örülök, hogy itt vagy az X-ek között, a mutáns játékosok egy újabb remek képviselőjeként! Mivel canon vagy, nem kell Pb-t foglalnod, átírtalak foglaltra a canon listában. Smile
Nincs más dolgod, mint meghódítani a játékteret! Üdv nálunk! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Logan James Howlett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Logan James Howlett - Farkas /Foglalt/
» Logan & Pepper
» Aurelion & Logan
» Celia & Logan
» Have a drink, man! ~ Logan & Pietro

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Xavier mutánsai-