KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: 2. felvonás - Végtelen sötétség

James Barnes

∆ Hozzászólások száma :
171



A poszt írója James Barnes
Elküldésének ideje Pént. 23 Márc. 2018, 17:52
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

To: Kaland
Szereléssel telik el az idő, amit együtt töltenek, és éppen az autót szerelik, amikor hirtelen elsötétedik az ég, és kicsusszan az autó alól, a sötétség régi jó barátja, nem ijed meg, de nagyon nincs jó érzése ahogy felkönyököl, és hallgatja barátja motoszkálását ahogyan az lámpát keres. Neki nincs igazán szüksége rá, de megvárja amíg Steve lámpát gyújt, és feltápászkodik ahogy összenéznek. Loporolja magát, és már megy is a kedvenc fegyvereit összeszedni, és öt perccel később már csak két motor zúgása töri meg a nappali/éjszakai csendet, ahogy indulásra készülődnek.
Ez nem is kérdés.
Elindul a motorral a kapitány után, és a pajzsát figyeli. Hűséges árnyként követi, talpig fekete harci ruhában, hátán a géppuskájával. Derekánál kedvenc kései, és pár apró mütyür, egy headset is, amire rákapott. Ő szereti a technikát, csak néha gyűlik meg a baja velük, de tudja hogy mit hogyan használjon. Főleg a katonai eszközökkel van otthon.
A motorral zötykölődik sebes tempóban, néha félre félre csúszva, de gyakorlott motoros, nem olyan könnyű őt lerázni a járművéről, és jókat mosolyog barátján, ahogy látja maga előtt.
A füleséhez nyúl, ahogy Steve is felveszi, de ő csak hallgat, nem szólal meg, nincs igazán mondanivalója, még nem érzi magát a bosszúállók tagjának.
Felsóhajt, ahogy kiderül, nem helyi sajátosság.
- Kik vannak már ott, Natasha? - kérdez bele végül ő is, és a válaszra csak hümment. Szóval gyülekezik a csapat, még ha éppen szét is vannak szóródva.
- Siessünk - biccent neki, de valahogy nincs sok jó érzése a mai nappal kapcsolatban. Felbőgeti a motort és megugrik ahogy gázt ad neki és leelőzi Steve-t.
- Az utolsó fizeti a tivornyát, ha már megint megmentjük világot a pusztulástól - mosolyodik el ahogy előzésbe kezd és Steve elé vág.

Lost it all || With love <3
Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. 23 Márc. 2018, 19:57
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Végtelen sötétség


Unatkozva ülök az ablakpárkányon, ahol általában mindig szoktam, amikor éppen gondolkodok vagy magányos vagyok, vagy ha csak kémlelni szeretném a lenti embereket. Jó nézni, ahogy rohangálnak az egyik pontból a másikba, oda ahol éppen dolguk akad. Régen én is ilyen voltam. Folyamatosan csak pörögtem, mindenütt ott voltam, ahol szükség volt rám... De aznap mikor ott kellett hagynom a szülőbolygómat, elveszettem mindenemet, a családomat, az otthonomat és a barátaimat. Egyedül csak én éltem túl a pusztítást, ami végbe ment a szemem láttára. Még mindig nem sikerült feldolgoznom azt a traumát igazán, annak ellenére, hogy lassan már vagy éve történt. Igaz, a legtöbben azzal nyugtatnak, hogy egy idő után jobb lesz, de ez a seb soha nem fog elmúlni igazán. A gyász és a fájdalom az ott marad örökre és soha nem fog elmúlni, mégha csak egy kicsi is, de mindig lesz. Szerencsére ott van mellettem a többi hasonló helyzetű varázsló és segítenek nekem átvészelni nekem ezt az időszakot.
De a folyamatos bánkódást félretéve, nagyon szeretek itt a szentélyben lenni... A Kamar-Tajon vagyok már lassan egy éve és tanulom a földi mágiát, úgyhogy természetemhez híven gyakran járkálok a szentélyek között, már csak azért is, hogy minél több tapasztalatot szerezhessek. Rendkívül kiváncsi személyiségemnek köszönhetően hamarosan kiolvasom az egész könyvtárat (persze csak azokat, amiket lehet is), úgyhogy lassan már kezdem kiismerni ezt a világot és megérteni az itteni jelenségeket, de ezt, amire ebben a pillanatban lettem figyelmes, nem értem. Az ablakból látom, ahogy hirtelen elsötétül minden. Egy kicsit megrémülve nézem az eseményeket, de ahelyett, hogy értetlenül ülnék és néznék továbbra is, inkább felpattanok és elindulok megkeresni a Mestert, hátha ő tud valamit erről.


Megjegyzés ide
••
Vissza az elejére Go down

Clint Barton

∆ Hozzászólások száma :
68



A poszt írója Clint Barton
Elküldésének ideje Pént. 23 Márc. 2018, 20:51
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next















← Végtelen sötétség →

Leszállok a gépről, és a csomagjaimat várom, ami nem sok, két táska csupán. Letűntem a térképről pár hónapra, szükségem volt arra, hogy ne legyek a városban, az ikreket se kerestem, annyit tudtak, hogy elmentem, majd jövök. Natashának egy szót se szóltam, fogalmam sincs mikor is voltunk együtt küldetésen. Mindegy is, majd egyszer megint együtt rúgjuk szét valaki hátsóját,  jó ügyért cserébe.
A kocsimhoz lépek, a Japán hegyek tiszta levegőjéhez képest a Now York-i fojtogat, mint egy képzeletbeli kéz, ami a nyakadra fonódik, s elszorítja a torkod, aztán egy lélegzetnyi levegőd se marad. Lehetséges, túl sokat voltam távol, mert idegennek érzem magam, pedig egykor ez volt a lakhelyem, és szerettem is New Yorkot..viszont mindig idecsap le először a természetfeletti erő, vagy természeti csapás.
Szusszanva kapcsolom be az övemet, ideje újra beugrani a mókuskerékbe, talán az ikrek is szolgálnak valami jó hírrel, tudom, hogy rosszul esett nekik, de azt is tudom, hogy megértették, miért kellett nekem ez az utazás. Vagy vissza is mehetnék a hegyi kunyhóba, ahol senki se zavart, viszont szükség van rám, vagy csak lesz. Ki tudja.
A városban élvezem az éppen kialakult minidugót, egy friss jogosítványos miatt, ujjaim ütemre dobolnak a kormányon, a zenére.
- Mi a.. – pillantok fel az égre, ilyen gyorsan nem szokott beborulni, nem..ezek nem viharfelhők, még a bárányfelhők is eliszkoltak az égről. Masszív sötétség közeleg, min is gondolkodtam nemrég? Ja, igen, New Yorkot éri mindig elsőnek támadás, és tessék , igazam lett. Fékezek egyet, az sem érdekel, hogy koccanok egy másik sofőrrel.
- Öreg..van most komolyabb problémánk is, mint egy karcolás. – morgok neki, átvetem a vállamon a kardtartóm szíját. Pár sarok, s ott vagyok a nagy ronda épületnél. Fél kézzel a telefonért nyúlok, hátha felveszi az a huligán.
- Pietro..nem tudom hol vagy, remélem a húgoddal, egy kérésem maradjatok együtt, aztán majd megoldjuk a dolgokat..Vigyázz rá. – nyomom ki a telefont, a harcművész szerint egy Ronin vagyok, mégsem fogadom el teljesen, nekem van célom, megvédeni a szeretteimet.
- Helló, srácok, és hölgyeim. – legalább a fele csapat itt van.

 ha valami nem jó, PM :3 || dal jöhet ide

Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. 24 Márc. 2018, 09:29
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Végtelen sötétség
Wakanda után most New York felé vettem az irányt, ami  kicsit más lett annyi évszázad után.
Azta... a város eléggé megváltozott. Régen sokkal tisztább volt, az emberek is sokkal kedvesebbek voltak, de most... Most pedig rosszul leszek ettől a tömény füst szagtól. Nem is tudom, hogy az emberek miért találnak ki ilyen felesleges butaságokat, amik nem csak a környezetük, de a saját egészségüket is károsítják. Ráadásul mindenütt magas épületek állnak és mindenütt beton terül el, amerre csak a szemem ellát. És hova tűnt az a sok növény, fa, kis házikó, a falvak... ennyire megváltozott volna minden? Nem tudom, hogy mitől lenne jobb, hogyha elpusztítják az egész természetet maguk körül. Mondjuk biztosan van rá magyarázatuk, de nálunk Asgardban mindenki vigyázott a környezetére. Meg kell hogy hagyjam, sokkal tisztább is minden, nem úgy mind itt... Mindenesetre lehet, hogy én már megmaradok ilyen klasszikusnak.
Végül jó, hogy sikerült megszöknöm...vagyis inkább megszöknünk. Ugyanis Eyla is velem tartott utamon és mindig segítségemre volt. Nélküle biztos nem bírtam volna ki ennyi éven át. Részben neki közönhetem, hogy most itt vagyok. Sok időbe és szervezésbe telt a szökés megtervezése, de végül megérte. Többet már vissza nem térek arra a bolygóra, akármennyire is könyörögnek. Így is majdnem ezer évembe került a rabság, többet nem tarthatnak kalitkában, mint egy galambot. Valkűr vagyok, és az egyetlen aki parancsolhat számomra, az a Mindenek Atyja, Odin.
Egy magas épület tetején állok, onnan kémlelem a zajos és mindig nyűzsgő város kis lakóit. Még egy kicsit maradok és merengek a kilátásban, aztán már megyek is.
Vagyis inkább csak mennék, mert hirtelen minden elsötétedik és az egész város kiözönlik az utcára. Bizonyára ők sem értik, hogy mi történhet itt.
Előveszem kardomat, majd az épület falába belemélyesztve ugrok le a magasból kihasználva a penge által biztosított lassú zuhanást. Miután leérkeztem a Dragonfang-omat egy erős mozdulattal kirántom az épület kemény falából, amin eléggé mély nyomot hagyott az Asgardi fegyver. Remélem, hogy ez nem fog szemet szúrni nekik. Lassan elindulok befelé a tömegben, remélve, hogy hamarosan választ kapok arra, hogy mi folyik itt.




Ha valami nem jó, pm Wink
••
Vissza az elejére Go down

Logan James Howlett

∆ Hozzászólások száma :
242
∆ Tartózkodási hely :
New York - Xavier Intézet



A poszt írója Logan James Howlett
Elküldésének ideje Szomb. 24 Márc. 2018, 16:18
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Végtelen sötétség


Mondanám, hogy szokásosan alakult a napom, de akkor végig kellene sorolnom az estén történteket. Inkább csak végignyújtózom az ágyamon, ahová reggel sikerült beesnem. Nem vagyok mostanában valami aktív a kocsmai verekedésekben, de mindig megtalálnak olyanok, akik nem férnek a bőrükbe. Itt az Iskolában a lurkókat tanítva, legalább elterelődik a figyelmem a hírekben hallható sok baromságról, amivel riogatják a következő generáció tagjait. Sokféle álhír terjeng a Mutánsokról és még azt is el akarják hitetni, hogy tüntetések szervezésétől sem riadunk vissza, csak azért, hogy állandó figyelemben legyen részünk. Most ébredtem, de fél óra múlva lesz egy órám, amit Hank a lelkemre kötött, hogy ne hagyjam ki. Talán valami új kísérletéhez kell egy Balek, aki általában én szoktam lenni. De inkább nem is gondolok bele, hogy miféle okos kütyüt alkotott a számomra, amihez feltétlenül ott kell lennem az órámon. Átgondoltam, és nem tudtam egy értelmes kifogást most előadni neki, így kénytelen voltam bólogatva beleegyezni a kérésének. Ami persze nem éppen kérésnek hangzott, de most ez mellékes. Sokszor húz ki a csávából a Prof előtt, így gondoltam, ez egyszer megteszem neki, amit kér. Szóval, ott tartottam reggel, hogy a takaróm a földön, a söröm persze sehol. Ja! „Az Iskolában nem tartunk alkoholt!”- ezt de sokszor hallottam már, és visszhangzik is a fejemben minden egyes nap, ahogy a Professzor szavaira emlékezem. Még szerencse, hogy Bobby-val találtunk egy jó kis rejtekhelyet, amit csak mi tudunk. Még eddig bevált, és Hank se jött rá. Pedig jó szimata van a Bestiának! Ki sem néztem belőle, hogy azokkal a kémcsöveivel és a sok – ki tudja mire való holmijával – olyan fenomenálist tud alkotni, hogy néha a szemöldököm, is felszalad tőle. Bírom a Srácot! Ha nem lenne ennyire könyvmoly, még bulizni is elvinném. Az lenne hatalmas szám!
De most igyekeznem kell valami kevésbé nyúzott külsőt magamra erőltetni és a tetőteraszra igyekezni. Bestia már szerintem ott van, és csak rám vár … Szokásos.
Egy gyors zuhany, öltözés, úgy laza fél óra elteltével meg is érkezem. A kedves fogadtatásra csak egy grimaszt vágok, és bólogatok.
- Jól van… Itt vagyok már! – lépek mellé és figyelem, hogy  egy újabb „csodáját” mutatja a gyerekeknek. Nekem fogalmam sincs, mi lehet ez az új találmánya, de abban biztos vagyok, hogy hasznos kütyü. A kezembe forgatva nem is látszik valami bonyolultnak, mert egy kis dobozka.
- Ez mi? – nézegetem a kezembe, aztán kérdezek.
- Jahh.. egy … akármi, ami benne van. - vigyorgom el magam, zsebre vágom a tárgyat, és hallgatom a tájékoztatót. Mint aztán kiderül, egy új fejlesztésű kommunikációs egység, amit én nem is szoktam használni. De most jobbnak láttam nem megzavarni a kimerítő ismertetőjét az alkotójának. Miután vége lett a bemutatónak, Hank arrébb is lépett, hogy megtartsam az órámat. A Polgárháborúról meséltem nekik. Figyeltem, ahogy lelkesen jegyzetelnek. Látszik, hogy érdeklődnek az eseményekről. Az én óráim teljesen más menettel zajlanak, mint a megszokottak. Amúgy se vagyok egy szabálykövető. Ebbe sem. Jobban mondva, inkább csak az átélt tapasztalataimat és a látottakat adom nekik tovább, amiből aztán van bőven mesélni való. A szaftosabb részeket azért nem adom elő, még ahhoz fiatalok. Egy-kettőt leszámítva, akik kicsivel idősebbek a többségnél, és jobban oda is kell figyelnem rájuk. Köztük van egy fiú, aki a sarkamban van mindig. Magamra emlékeztet a Kölyök. Néha az én hajam is égnek áll, ha belelendül. De nagyon kedvelem a Srácot! Mintha a fogadott fiam lenne, és amióta idehoztam a Birtokra, azóta lettek Barátai is. Nehéz sorsa volt, de talán itt megtalálja a helyét, ahogy én is. Csípem a csibészségét, de közben azért rajta tartom a szemem. Nagy jövő áll még előtte, és ezen a helyen olyan környezetbe lehet, ahol hozzá hasonlóak vannak.
Lassan az órának vége közeledik, de hirtelen sötétbe borul felettünk az ég. A szimatom jelez, hogy nincs rendben valami. Hank-re pillantok, aki a vállát húzza fel a ki nem mondott kérdésemre.
- Hank! Kérlek vidd a gyerekeket biztonságos helyre! - lépek mellé, de nem is kell nagyon magyaráznom neki a helyzetet.
- Oké, Lurkók! Az órának vége! Hank-el menjetek be a házba!- terelem lefelé a teraszról őket, majd ismét Bestia felé fordulok.
-  Én megnézem, mi a fene folyik itt. Te ügyelj a gyerekekre, hogy leérjenek az óvóhelyre. A Prof már biztosan többet tud. Utánajárok, mert ez nem jelent jót. – mutatok neki az égre, ami most már sűrű sötét fellegként nehezedik a Birtok fölé, s ameddig csak a szem ellát.
Nekiiramodok a lépcsőháznak, és rohamléptekkel keresem a többieket, hátha tudnak valamit erről a hirtelen ránk szakadt éjszakai sötétségről.


Megjegyzés ide


☆☆
Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. 25 Márc. 2018, 00:01
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Hosszú hónapok óta csak céltalanul sodródtam a végtelen űrben. Megtaláltam Thanost már majdnem elkaptam, és kicsúszott a karmaim közül. Illetve nővérem, magához ragadta a lehetőséget, és végzett vele. Én pedig nem tudtam mihez kezdeni. Így, leginkább unalmamban, néhány főből álló legénységet toboroztam magam köré, egy kisebb, de nagyon is jól szuperáló hajóba, és teszem, amihez a legjobban értek. Parancsra ölök. Legalább segít leküzdeni azt a tátongó ürességet, amit a hátam mögött lévő évek vájtak a mellkasomba. Önmagam vagyok, bár kétségtelenül nem az a nő, akinek néhai szüleim szántak.
Most, ebből a céltalan kódorgásból mégis, a kíváncsiság húz ki minket, hiszen nem is olyan régen vettünk egy adást, ami arról számolt be, hogy a Terra légkörében furcsa események játszódnak le. Így éppen oda tartunk, és nem tudom, hogy mit látunk, ha oda érünk. Annyi biztos, hogy bármi is legyen, Gamora és a bohóc csapata oda tartanak, így nem fogom tudni elkerülni őket. Ki tudja, még normálisan is elsülhet a dolog, függetlenül attól, hogy nem kedvelem őket.
Mikor közelebb érünk a jelentéktelen kis bolygóhoz, mindenkinek el áll a lélegzete… csak nekem nem. Láttam már rémesebb dolgokat is ennél, mint hogy egy bolygó sztratoszférája hirtelen elfeketedik. A szemem sarkából megpillantom Quill hajóját, ezek szerint megelőztek. A radaron meg keresem őket, és szememet a kis pontra helyezem. A mellettem lévő irányító tisztre pillantok, majd ki adom a gyors parancsot: mindenki a mentő kapszulákhoz, és hajót elhagyni! Időt sem hagyok nekik tiltakozni, nem vagyok hajlandó erre. Eddig hűséges társaim voltak a bajban, és tartom annyira az életüket, hogy nem teszem kockára azt, egy olyan bolygó felszínén, amin még egyikük sem járt.
Mikor meggyőződöm róla, hogy senki nincs a fedélzeten, a hajó orrát lefelé irányítva, az apró radar-jelet követve elkezdek a sűrű sötétség felé ereszkedni. Tudom, a normális reakció a félelem lenne, de én egyszerűen semmit sem érzek. Egykedvűen irányítom a hajót, míg végül elnyel a sötétség. Nem félek tőle. Inkább neki kellene félnie tőlem.
Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Vas. 25 Márc. 2018, 00:29
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



2. felvonás
Végtelen sötétség

Ó, a munkába temetkezés nagyon megy nekem. A lehúzott reluxával lezárt, neonfényben úszó szoba a saját kis zsebdimenzióm, amelyben elrejtőzhetek a világ elől. Fogalmam sincs, hogy hány óra van, vagy hogy milyen napot írunk. Itt alszom, és itt létezem már legalább... hány napja is? Mindegy, keményen dolgoznom kell! Most éppen a teafőzőt próbálom megreparálni. Beragadt a teteje, nem lehet újratölteni.
Érzem, ahogyan egy kövér izzadtságcsepp végigszántja halántékomat, miközben próbálom a csavarhúzóval felfeszíteni a burkolatot. Enyhén nyelvemre harapok, hogy minél nagyobb erőkifejtéssel feszítsem az alumíniumfedelet.
Persze, csinálhatnék valami látványosabbat is, de mióta Carollal "összevesztünk", minden kísérletem kudarcba fulladt. Próbáltam már mindent, hogy eltereljem a gondolataimat. Olvastam újságot, feküdtem a televízió előtt, aztán gyenge kísérletet tettem a szocializálódásra társaim között. Egyiknek sem volt foganatja. Legvégső elkeseredésemben lementem a konditerembe. Nem is tudtam, hogy van konditermünk! A mosdót kerestem... Végül futottam, aztán fekve kinyomtam legalább 40 kilót, de kénytelen voltam abbahagyni, miután megrepedt két bordám a súly alatti vergődés közben. Az izommunka Hulknak való, az agymunka... nekem.
Most egy egyszerű szűrőt nem vagyok képes kivenni anélkül... hogy...
- Forró! - kiáltom fel, miután a lávameleg tea a nadrágomra löttyen, én pedig hátrálva ugrok a székről. Megcsúszott a csavarhúzó. Talán kiönthettem volna a lefőzött teát, mielőtt belekezdek. Kezemmel leseprem a még be nem szívódott folyadékot, de menthetetlen.
- Nagyszerű! - az egész bal szára elázott. Letolom a nadrágom, és ráterítem a székemre, majd leülök, várva, hogy száradjon. Jobb ha levegpt is csak félve veszek ezután.

Egy ismerős hangra leszek figyelmes, aki kishíjján feltépi az ajtót, úgy ütlegeli. Felveszem a teafoltos alsóm, - jobb, mint a semmi - majd kikecmergek elé.
- Szia! Most nem tartok konzultációt! - nyilván nem Péntek engedte be, értesültem volna a lány érkezéséről. Nézem és hallgatom, de megint hiperventillálva beszél, én meg megint nem vagyok képben. Előrébb jár az agya, mint a szája.
- Azért.. gyere be! Teát nem adok, mert elromlott a teafőző. Miért hadarsz? Mit tettél? Mi történt? - nézek a lányra, és hallgatom egészen addig, amíg megcsörren a mobilom.
- Pillanat.. - szakítom félbe Alisont, ha éppen benne van valamiben.
Amikor a kijelzőre pillantok, a szőkémet látom meg. A gyomrom diónyira zsugorodik egytized másodperc alatt. Egyáltalán hívhatom még a nőt az "enyémnek"? Hetek óta kerülöm. Nem mertem elé állni, hogy ismét beszéljünk. Az is lehet, hogy azóta már másnak a szőkéje.
- Carol az. - nézek reszketegen Alison felé, mielőtt felvenném a telefont.
- Ha..halló? - köszönök rá. A kezem megállíthatatlanul remeg, minden erőm elszálll belőle. Carol eljött a Bázisra. Azóta nem beszéltünk.. Gyávának tart.. Jogosan. Nem akartam bántani, ezért.. kerültem Őt. A puszta gondolata, hogy Hulkként ismét bánthatom, erősebb volt annál, hogy magam mellett tartsam.
Ismét Ő jött el hozzám. Pont, mint legutóbb.
- Me..megyek! - nyomom ki a készüléket, és Alison felé nézek.
- Mennem kell. Mostmár tényleg itt a világvége. - Alison szerint elsötétült világvége van, de engem ebben a minutumban nem tud foglalkoztatni, mi van odakint. A szívem kishíján kiszakad a mellkasomból. Az én koromban már nem szabadna ennyire felizgatnom magam. A végén még Hulk meghívás nélkül beköszön...

Ahogy sétálunk a végtelennek tűnő, emeleti folyosón, Péntek is megszólít.
- Tony összehívja a bandát. Alison, te is jössz! Ha már meghívattad magad a Bázisra, gyere a megbeszélésre is. Talán te már így is többet tudsz, mint bármelyikőnk...- remélem a többiek megkímélik az életem, hogy hívatlan vendéget is hozok.

Amikor leérünk, a tárgyaló felé fordítom a tekintetem. Nem tudom, hogy most az ajtóhoz menjek-e, vagy közben Carolt is beinvitálták. Ám a tárgyaló akkorra már tele van ismerős arcokkal. Thor, Tony, Natasha.. és közelebb érve megpillantom a szőke hajzuhatagot. Amikor felém fordítja tekintetét, megkapaszkodom az ajtófélfában.
- Szi.. szia! - köszönök neki. A világom most idebent is elsötétül. Pár másodpercig elfelejtek levegőt venni, majd megrázom magam Észbe kapok, hogy nem csak ő van köreinkben. - Sziasztok! - nézek végig a többieken. - Alison meglátogatott. Már bizonyára mind ismeritek. Thanos fején ugrált pár hónapja... - vezetem fel a lányt, mint sztárvendéget, bár valószínűleg egyikőjüknek sem kell már bemutatnom.
- Örülök, hogy látlak. - suttogom Carolnak mellé lépdelve, félszegen és természetesen... dadogva. Azt hiszem, ha ez nem ismét egy világvége, akkor ideje lesz megbeszélnünk ezt-azt.
 

 Bocsánat a hosszáért. Very Happy|| I got sunshine in a bag. ||
Vissza az elejére Go down

Drax

∆ Hozzászólások száma :
80
∆ Tartózkodási hely :
Jelenleg: a Végtelen Gyémánt || Alapesetben: Galaxis, a Milano fedélzete



A poszt írója Drax
Elküldésének ideje Vas. 25 Márc. 2018, 15:53
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



4. kaland - 2. felvonás
Végtelen sötétség

Quill emberi teste némileg satnya ahhoz, hogy bírja az egész hetes öldöklést. Látom rajta mennyire fáradt, ám én inkább be vagyok zsongva. Tombolnak bennem az érzelmek. Izgatottan járkálok fel-alá. Képtelen vagyok mögötte hátradőlni.
- Te, Quill! Mostanában engem viszel a piszkos melókhoz, míg a többieket otthon hagyod.. gondolom.. könnyebb feladatokat kapnak. Köszönöm! - születik meg bennem a megállapítás. Bizonyosan azért vagyok itt, mert engem tart a legerősebbnek és leghatározottabb tárgyalófélnek a csapatból. Nem mellesleg legjobb barátjának is. A büszkeségtől dagad a mellkasom, és lemoshatatan vigyor ül ki arcomra... még akkor is, a nadrágom tiszta láp, az arcomra meg már kezd rászáradni ellenségeim rút vére.
- Lényegében jó kis csapat vagyunk. Én vagyok az ész és az erő, Te meg a pilóta... és... fegyver... és... a vezetőnk. Soha nem vallunk kudarcot, még ha meggondolatlan is vagy néha. Örülök, hogy a barátom vagy! - teszem rá jobb tenyerem vállára, és talán kicsit ellágyulva is nézek rá, ezért megrázom magamat. Amikor leemelem kezemet, csak akkor észlelem, hogy a lápos kézlenyomatom egy az egyben vállára pecsételődött. Hatérozottan fordítok hátat neki, és elsonfordálok a lavorig lemosni a szennyet testemről.
Közepén járok a folyamatnak, amikor Quill szól a szülőbolygójáról.
- Hol?! - dobok el mindent kezemből, és dúródom előre gyermeki izgalommal. Korábban már volt alkalmam messziről megcsodálni a kék bolygót, de soha nem tudok betelni a látványával, így rátapadok a szélvédőre, talán még barátom elől is eltakarva a képet.

Aztán egyszer csak minden eltűnik... Nézek, de nem látok. Nagyokat pislogok, majd szemhéjam összefeszítem mérgemben.
- Megvakultam én is!!! Mit tettél? Quill?! - fordulok hátra barátomhoz csukott szemmel, tapogatózva, hogy megragadhassam kabátját mérgemben. Amikor rángatni kezdi a Milanot, kinyitom a szemem, meglepődve, hogy mégiscsak látom barátomat, épp csak kint lett fekete minden. A székem felé tántorgok, végül, mielőtt lehuppannék, hirtelen csúszik ki a lábam alól a talaj, és átbukfencelek a karfáján. Talpaim égnek állnak, én pedig igyekszem feltornászni magam a helyemre, amikor hátraszól.
- Akkor mondod, amikor már fejreállítasz? Tedd le.... tedd le a gépet, és beszélünk még. - csatolom be magam forrongva.
- Bogyóban? A nadrágzsebemben találtam. Mordály adta még pár hete. Azt monda, finom... - nem hinném, hogy Mordály meg akarta volna viccelni a legjobb barátját. Vakon hiszek benne.
- Reméltem. Éhes vagyok. - válaszolom Peternek, majd teljesen ellazulok a kényelmes székemben.

Végre kalandozhatok a legjobb barátommal. Very Happy || Run, run, run, jump! ||
Vissza az elejére Go down

Charles Xavier

∆ Hozzászólások száma :
101
∆ Tartózkodási hely :
New York; Xavier Iskola



A poszt írója Charles Xavier
Elküldésének ideje Vas. 25 Márc. 2018, 17:57
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next








Végtelen sötétség

4. kaland - 2. felvonás




Hónapok teltek el Thanos és szörnyeinek inváziója óta. A szívem azóta is sír azokért az elesettekért, kik életét követelte a nap, mely minden éjjel újra és újra felsejlik álmaimban. Látom, ahogyan gyermekeim saját képességeik miatt halnak meg, s ahogy a hajók leszállnak az égből. Megölik a védteleneket, elesnek ártatlanok. Még ha Thanos el is pusztult, az a nap azóta is beárnyékolja a világot, s rajta minden érző lény életét. Látható a gyász társaimon, azokon az elszánt mutáns ifjakon, kik harcoltak szeretteikért, sőt, még a legkisebbeken is, kiket biztonságba vitt Miss Foster.
Az épület ismét a régi, hála társaimnak, a kormánynak és jótevőinknek. A sátrakból beköltözhettük az új kastélyba. A kinyitható ágyak helyett végre saját ágyaikban hajthatják álomra fejüket gyermekeink. A parkban emlékhelyet álllítottunk társainknak, kik életüket áldozták értünk. A gránitba vésett nevek örökké emlékeztetnek majd arra, hogy van okunk harcolni...  
Az irodám reluxáján beszűrődő napsugarak szabályos csíkokban vetülnek a bőrkanapéra, s az apró porszemcsék bolyongó játéka köti le pillantásom, miközben ismét azon a bizonyos napon merengek. Képtelen vagyok másra gondolni. A tanulókon is látom, hogy félnek. Hogyan is érezhetnék  biztonságban magukat a történtek után? Egyesek testvére, vagy épp legjobb barátja éáldozta fel magát. A robbantás Bécsben, s utána Thanos. Hiába az erő, a sejtjeinkben megbújt vad, tomboló hatalom. Van, ami ellen még mi is kevesek vagyunk. De meddig élhetünk így? Félelemben?
Mennyi idő kell ahhoz, hogy a magabiztosság maszkját levessük, és végre igaz szívvel mondhassuk: Nem érhet minket baj többé.
Gondolataimból az egyre keskenyedő, majd végleg elillanó fénycsíkok mozgása ránt ki.
- Sötét? Kora délután? - az ablakhoz gurulok, hogy kitekintsek a reluxa rácsai között. Hogy jobban lássak, felhúzom, de a korom sötétség rossz ómen, riasztó tőrként metszi fel heges bőrömet. Nem látni a csillagokat...
Feloltom a központi világítás kapcsolóját, majd a televíziót kisvártatva bekapcsolom, hogy megbiznyosodjam, a megérzésem, miszerint ez nem napfogyatkozás, helytálló lehet. Máskülönben hova lettek a csillagok? Nemrégiben még tiszta volt az ég.
- Ezt.. nem hiszem el... - suttogom magam elé, ahogyan minden csatornán élő tudásítások világméretű pánikról tájékoztatnak.
~ Barátaim! Kérlek, azonnal gyertek az irodámba! - üzenek mentálisan minden tanártársamnak, s barátomnak, ki ismét ellátogatott Estherhez. Barátom igaz kincset talált magának, s ennek tudata jól esik lelkemnek.  

Mihelyst mindenki megérkezik, bele is kezdek.
- Köszönöm, hogy ilyen gyorsan ideértetek. - a televízióra szabad betekintést nyernek, ahogyan elgurulok élőle. - Ez bizonyosan nem napfogyatkozás. Nincs ötletem, mi történik, de biztos vagyok benne, hogy hamarosan kiderül. - csuklik el hangom, ahogyan utolsó szavaim is kimondom. Félek. Azóta a félelem minden egyes napomat végig kíséri. Nem magamat féltem. Őket, kik most körém gyűltek, s őket, kik szobájukban vagy épp valamelyik tanteremben próbálják fejtegetni, mi történik most.
- Hogy... hogy elejét vegyük a dolgoknak, minden gyermeket biztonságba kell helyeznünk az óvóhelyen. - A megerősített földalatti hely bizonyosan kibír egy atomtámadást is, de ha ismét démonok szabadulnak el, akkor ellenük mit sem ér majd, ahogyan az inváziókor történt. S akkor, a legerősebbjeinknek kell védelmezni őket, amíg, ha fent harcra kerül sor, mi feltartunk bárkit, ki az életükre törhet.
 



Imádtam olvasni mindenki reagját! 4. kaland <3


Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. 25 Márc. 2018, 20:19
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

A palota környékén sétál, miközben felméri, hogy minden rendben van e. Igaz, tábornokként és a Dora Milaje vezetőjeként sok más dolga is akadna, de egyszerűen mostanában napi rutinjává vált, hogy felméri a terepet, nehogy valami gond adódjon. Ez általában eltart egy kis ideig, van mikor csak egy fél óráig, van amikor egészen estig Wakandát járja, de utána mindig folytatja a napi teendőit. Éppen most is egy ilyen terepszemlén volt, mikor hirtelen egy furcsa jelenségre lesz figyelmes. Az ég elsötétül, de nem átlagos módon. olyan mintha valami eltakarta volna a eget, nem látni semmit, se a Holdat, se a csillagokat, vaksötét van. 
Okoye egy pillanatra elcsodálkozik a történteket látva, hiszen nem rémlik neki, hogy napfogyatkozás volna. Gondolataiból a karkötője csörgése zökkenti ki, majd hamarosan T'Challa hologrammja jelenik meg. 
-Felség!-üdvözli a királyt, majd figyelmesen végighallgatja annak utasítását,-Úgy lesz. Mindjárt ott is leszek-mondja, majd azzal a mozdulattal elindul vissza a palotába, bemegyek az egyik vezérlőbe, ahol különböző pultok sorakoznak egy nagy térképpel együtt, ami Wakandát és annak környékét mutatja. Közelebb lép, megnyomja az egyik gombot, majd a térképen lévő védőpajzs kéken kezd el világítani.
-Védelmi rendszer aktiválva-szólal meg a gép, majd miután lefuttatott pár rutinellenőrzést, összeszedi a Dora Milaje többi tagját és elindul T'Challa felé.
Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Vas. 25 Márc. 2018, 23:49
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

•• Végtelen sötétség ••

tell me dear, who will save you now?




• A világsajtó azt harsogja, hogy a Föld és az ember által ismert világűr is sötétbe burkolózott. Mindenki értetlenül áll a jelenség előtt, egyelőre nincsen tudományos magyarázat rá. A Föld minden kontinensén balesetek ezreiről számolnak be a váratlanul jött sötétség miatt.
Néhány perccel később, a világ több pontjára az égből váratlanul tizenhárom, felhőkarcolóknál is nagyobb, fémes színű oszlop csapódik be, ezzel mérhetetlen károkat okozva. Több zuhan többek között az Atlanti- és a Csendes-óceánba, Mexikóba, Brazíliába, a Dél-afrikai köztársaságba, Indonéziába, Japánba, Oroszországba, Németországba, New Yorkba, valamint Wakandába. New Yorkban Queens szívét "szúrja át", míg Wakandának a külső peremére csapódik be, mélyen a földbe kapaszkodva. A becsapódások hangját és a rengéseket városokkal odébb is észlelni lehet.

» Szituáció: A karakterek folytathatják a társalgást, illetve a találgatásokat, s reagálhatnak az új eseményekre is. Azok, akik nem kerültek párbeszédbe és/vagy kapcsolatba senkivel, szintén folytathatják megkezdett útjukat. (Javasoljuk, hogy írjanak rá játékostársaikra, és csapódjanak melléjük!)
Thor, Loki és Valkyrie megérezhetik, hogy otthonuk, Asgard, valamint Hell teljesen megsemmisültek. Az okát pontosan nem tudhatják.

***

» Általános leírás: A hozzászólásod megírására egy hét áll rendelkezésedre. Amennyiben a partnered/partnereid hamarabb megírják köreiket, lehetőséged van az újabb kör megnyitására. Ha valaki nem írja meg egy héten belül a hozzászólását, a kör újra indulhat (mivel sokan vagyunk, törekedjünk nem megváratni egymást). A Kalandmesternek jogában áll a karaktereket útmutatásokkal irányítani, illetve hozhat be egy-egy körbe/szituációba újabb karaktert, illetve vihet ki, ha eltűnik a játékos, vagy a szituáció úgy kívánja.

UPGRADE:

- Reagsorrend: nincs.
- Az azonos csapatban játszók bátran beszéljenek össze!
- A felvonás résztvevői: Steven Rogers, Wanda Maximoff, Wade Wilson, Pietro Maximoff,  Celia Wickham,  Norina Thomson, Valkyrie, Clint Barton, Kelda, Luna Thomson, Daniel Atkinson, Leonard Atkinson, Eric Brooks, Peter Quill, T'Challa, Natasha Romanoff, Esther Wolhiem, Logan James Howlett, Peter Parker, Loki, Erik Lehnsherr, Tony Stark, Shuri, Bruce Banner, Charles Xavier, Drax, Alison Magdalen J., Nebula, Thor Odinson, James Barnes, Destiny Lynns, Okoye, Carol Danvers, Vízió, Dr. Stephen Strange


Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. 28 Márc. 2018, 21:32
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Nobody's hero

Once upon a time, I had a heart...
Már megint fenyeget valami, de nem habozok, és Natashát követve Carollal együtt belépek a toronyba hogy végre feljussunk az épület egoista gazdájához, aki bár elég idegesítő jellemmel bír, mégis tagadhatatlanul zseniális elme.
- Fogalmam sincs mi lehet ez, de nem egyedi jelenség ahogy elnézem - pillanto a fel-fel villanó online képekre hogy több helyen is ez a helyzet, és nem tudom mi okozhatja ezt. Mondjuk lehetne most valamivel lájtosabb ellenség is, mint Thanos, az eléggé megviselt nem is fizikailag, hiszen úgy sokkal erősebb lettem, és már teljesen az uralmam alá hajtottam az Odin-erőt, remélem... remélem Loki is így tett, bár azóta nem láttam hogy a száműzetést választotta a trón helyett, és ha nagyon érzelgős lennék azt mondanám hogy hiányzik. De nem vagyok az, és nem mondom. Csak gondolom.
- A többiek is úton már, gondolom - pillantok a még viszonylag üres nappali szerűségbe, bár nem sokkal később befut Hulk is, és vele a szivárványhajú lány.
- Alison? Téged láttalak a Xavier birtokon mielőtt ott hagytam volna a küzdelmet - ráncolom a homlokom, hiszen valóban ismerős az alakja, de ahogy Banner folytatja, mosolyra húzódik az ajkam.
- Mármint, komolyan ott ugráltál? - hiszen ez eléggé öngyilkos hajlamnak hallatszik, de valahogy így összességében... el tudom képzelni.
- Helló Legolas - fordulok az érkező Clint felé is, akinek szintén örülök. Ember létére, erős harcos, és nem megy fejjel a falnak, mint ahogy mi szoktunk. Néha nem árt ha van velünk olyan is, aki józan.
- A Kapitány is jön? - kérdezek, ahogy bárkire nézek aki válaszol nekem, hiszen lassan már csak ő hiányzik, és az ikrek. Nem látom sehol a boszorkányt, aki végül is olyan hősiesen állta a harcot a titánnal szemben, miután okozott némi fejfájást itt mindenkinek, de ha valaki, hát én megértem az indokait.


••
Vissza az elejére Go down

Tony Stark

∆ Hozzászólások száma :
76
∆ Kor :
53



A poszt írója Tony Stark
Elküldésének ideje Csüt. 29 Márc. 2018, 18:11
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



végtelen sötétség


Kissé idegesen dobolok az ujjaimmal a szék támláján, miután PÉNTEK értesítette a többieket. Idő kérdése, hogy idejöjjenek a bázishoz, a világ hirtelen elsötétedése pedig elég ok kell legyen, hogy siessenek. Ha már én lemondtam a kihallgatásomat és vallatásomat Pepper szüleinél, annyit igazán megtehetnek, hogy a gázra lépnek.
- Thor? – lepődöm meg kicsit, mikor PÉNTEK kihangosítja a vonalat és meghallom a férfi hangját. Mióta tudja ő kezelni a dolgokat, amiket kap tőlem? Legutóbb a mikróval is megszenvedett. – Siess a bázisra, a többiek úton vannak. Minden mást, ha teljes a létszám. – ugyanis nem szeretem ismételni magamat, ráadásul nem is tudok annyit, hogy részletes beszámolót tudjak tartani. PÉNTEK most keres éppen a világhálón és kormányzati adatbázisokban valami használhatót, ami megmagyarázza, hogy miért kapcsolták le a világítást a bolygónkon. Ami aggasztóbb, az inkább az, hogy … mégis mi a franc képes ilyenre?
- Uram, itt vannak. – PÉNTEK hangjára felkapom a fejemet és a lépcső felé pillantok, ahol rövidesen fel is tűnnek az ismert arcok. – Jó, hogy beugrottatok! – köszöntöm őket széttárt karokkal, kissé talán türelmetlenül, de talán a jelen helyzetben megbocsátható. Ami viszont már kevésbé, hogy kezdünk átjáróházzá hasonlítani. – És úgy látszik ez már belépő hozzánk. – jegyzem meg kissé rosszmájúan, mikor Banner Alison-ról kezd el beszélni. Nem, mintha bármi bajom lenne vele, csak nem szeretem a meglepetéseket. Öreg vagyok már hozzájuk. Szerencséje, hogy nincs itt Happy, kitűzőkkel dekorálná ki, mint egy karácsonyfát. – Hozott még valaki hívatlan vendégeket?  -  pillantok körbe az egybegyűlteken, mikor megakad a szemem Carol-on. Határeset, folyamatban a felvétel, ahogy az is folyamatban van, hogy Bruce két értelmes szót kinyögjön neki. Nem baj, megérdemli, ha már nem tiszteli a szabályaimat.
- Clint! – fordulok felé, mikor megjön. – Nem jött be a nyugdíj? – inkább ne is válaszoljon rá. Nem biztos, hogy tudni akarom, hogy mit csinált az elmúlt időben, mióta nem láttam. Néha jobb nem tudni dolgokat.
Thor kérdését hallva Natashára pillantok, akinek a tekintete beszédes. – Jön. – bólintok. – Jönnek. – javítom ki magamat, mikor eszembe jut Rogers másik fele. Kétlem, hogy otthon hagyná.
- PÉNTEK, szólj Wandáéknak, hogy vége a szobafogságnak, kijöhetnek! – utasítom a mesterséges intelligenciát, mikor még mindig nem látom őket csatlakozni hozzánk. Szóra nyitnám a szám, hogy folytassam, mikor megremeg alattunk a föld. Értetlenül ráncolom a homlokom, mikor a mögöttem lévő hologram sokaság felé pillantok, amin éppen a világ számtalan pontjáról számolnak be arról, hogy darts táblának használják a bolygót. – Francba. – szalad ki a számon a történteket látva. – Oké, vége a bájcsevejnek! Thor, Carol, menjetek, ti érhettek oda a leggyorsabban. – mutattam azon hologram felé, amin a Queens-be becsapódó toronyféleség volt. Tudnunk kell, hogy az mégis mi a franc, innen pedig nem leszünk okosabbak. – Mi is megyünk utánatok. – azzal, hogy itt álldogálunk nem oldunk meg semmit, kicsit … felgyorsultak az események. – Át kell öltöznöm. – bólintottam a többiek felé, mielőtt kisiettem volna a tárgyalóból és a labor felé vettem az irányt, ahol már a páncél várt rám. Ha valaki utánam jönne, akkor futólépésben tarthatja velem a lépést. Hol a francban van már Rogers? Busszal jönnek?


go all the way |  remélem egynek megteszi  Smile  


Vissza az elejére Go down

Erik Lehnsherr

∆ Hozzászólások száma :
77
∆ Tartózkodási hely :
unknown



A poszt írója Erik Lehnsherr
Elküldésének ideje Csüt. 29 Márc. 2018, 18:52
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


végtelen sötétség

- De megnehezítette a dolgom. – vonom meg a vállamat, mielőtt helyet foglalnék mellette. Ha elakart bújni, nos, sikerült, nem találtam meg egykönnyen. Feltűnt, hogy az utóbbi időben kerülte a társaságom. Nem, mintha előtte kereste volna, de feltűnt, hogy meglehetősen sok időt tölt egyedül, míg a történtek előtt ezt alig lehetett róla elmondani. Csak bólintok, mikor elveszi a kezemből a kávét.
- Olyankor a szobájában van? – nem pillantok rá, mikor kérdezek, csak a számhoz emelem a kávéspoharat, miközben az előttünk lévő tavat nézem. Mivel azzal a szobával szemben lakik, amelyben én vagyok, feltűnt, hogy sok időt tölt ott, többet, mint Virginia előtt. Gondolom, ha nem ide, akkor oda zárkózik be a gondolataival. Az embernek veszélyes gondolatai támadnak, ha egyedül marad. Veszélyesek másokra, de leginkább önmagukra, ilyen, vagy olyan módon. Nem szeretném, ha Dr. Wolheim is ebbe a csapdába esne. A bűntudat csapdájába.
- Azt akarom mondani, hogy …-  kezdek bele a mondatba, viszont befejezni nem tudok az elénk tárulkozó látvány miatt … vagyis, inkább annak a hiánya miatt, a hirtelen beálló sötétben ugyanis nem sokat látni.
Dr. Wolheim-re pillantok, miközben beszél és megkeményednek a vonásaim, mikor felvilágosít, hogy a Birtokon élő egyetlen diák, vagy tanár sem képes ilyet tenni. Ez pedig csak egyet jelenthet.
Csak futólag pillantok a kezem felé, amikor megkapaszkodik bennem, de nem húzom azt el, és szóvá sem teszem a dolgot, csak Dr. Wolheim-re pillantva egy bólintással nyugtázom a szavait és indulok el az oldalamon vele vissza az épülethez, ahol talán választ kaphatunk néhány kérdésre. Pillanatok múlva pedig már hallom is az ismerős hangot a fejemben.
Előre engedem Dr. Wolheim-t Charles szobájába és csak utána lépek be én is, ahova feltehetőleg már megérkeztek, akiknek meg kellett. Érzem a bizalmatlan pillantásokat, de nem teszek ellenük semmit. Jelen pillanatban nem én vagyok az ellenség.
- Ez hadüzenet. – szólalok meg, Charles szavainak a végébe vágva, a televízió felé mutatva. – Így tudatják velünk, hogy mire képesek. Félelmet, zavart keltenek. Akármi is ez …  meg akar ölni minket. – lassan beszélek, hogy nagyobb nyomatéka legyen a szavaimnak, miközben végig hordozom a tekintetem a szobában lévőkön.
A televízió képernyőjére kúszik a tekintetem, ami már egészen mást mutat. Egy finom ujjmozdulattal adok hangerőt a készülékre, amiben éppen a földbe ágyazódó tornyokról beszélnek, a világ minden pontjáról. – Aki elég erős, annak harcolnia kell. – pillantok Charles felé. Tudom, hogy a diákjai a legfontosabbak neki, és, hogy megóvná őket, de aki tud, annak harcolnia kell. – Ez háború. Meg kell védenünk magunk, akárki is jöjjön. – akár az űrből, akár a föld alól, akár a kormány … bárki is legyen az, készen kell állnunk, mert ők már itt vannak.


theme song | ha valami nem oké,  szóljatok!


Vissza az elejére Go down

Shuri

∆ Hozzászólások száma :
52
∆ Kor :
26
∆ Tartózkodási hely :
❃ in the diamond ❃



A poszt írója Shuri
Elküldésének ideje Csüt. 29 Márc. 2018, 21:35
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Végtelen sötétség
hello nagyok, itt egy kicsi is...
Arra gondoltam, hogyha elsötétül az ég, annak biztos van tudományos magyarázata, emiatt pedig, mint mindig - most is azzal kezdeném a kétségbeesést, hogy felállítok egy teóriát. Persze, mint általában ahogy az lenni szokott, elsősorban arra gyanakszom, hogy valamelyik állam gondolta úgy, hogy Wakandára tojik, de közben meg valljuk be, elég kicsi az esély rá, hogy ennyire fejlett technológiával rendelkezzen bármelyik is. Feketére satírozni az eget? Nagy ötlet! Kár, hogy nem az enyém.
Belerobbanok Challába, aztán együtt száguldunk felfelé a liftünkön. Közben kiderül, hogy az én Párduc bratyóm persze a sötétben is lát, - ami magától értetődő - de ebben a sötét világban ez nem olyasmi, ami rögtön eszembe jut. Enyhén grimaszolok, még a szemem is megforgatom mellé, hogy aztán kissé elfordulhassak tőle. Habár, ha lát a sötétben, ezt is láthatta. Kifelé haladunk, s meglepően nem sok törzsnek a harcosai gyűlik körénk. Alighanem még azt is le merném fogadni, hogy kettesben ácsorgunk a gyepen. (Ami errefelé királyi vénával rendelkezőknek nagy szó!) Gondolom azért is vannak eltűnve, mert a nagy sötétben mindenki vak. És hát az ember nehezen halad A-ból B-be, ha nem lát semmit.
- Ahhoz elég nagynak kell lennie és ráadásul elég távolinak, hogy még az égitesteket is megvonja tőlünk... mintha nem lennénk elég feketék. – vállat vonva a mérővel babrálok. Legalább annyi biztos, hogy nincsenek fenn még a csillagok sem. Challa szeme ezerszer jobb az enyémnél, ő látná, ha ott lennének. - Ez olyan, mint a szeretetem irántad. – gunyorosan jegyzem meg, habár őszinte az, amit mondok. A szeretetem végtelen hatótávolságú, szóval lényegében nem kamuzok, csak nem nyálazom össze a füvet alattunk. - Miért? Ő sem kér elnézést tőlem, ha kitöröm a lábam... – vonok vállat, majd a mérőn állítgatok be ezt-azt, amíg a testvérem Okoyeval beszél. Én is hallom a nőcinket, de lefoglal, hogy a jelekre koncentráljak. És összezavar, amit látok. - Én... ezt nem értem. – csóválom a fejem vontatottan, majd tompán felemelem a tekintetem és a mellettem ácsorgóra nézek. - Az ég tiszta. – értetlenül rázom a fejem, majd lassan felegyenesedem. Képtelen vagyok feldolgozni azt, ami történik és törném továbbra is a fejem, amikor a nem túl távoli zöldből sötétből előbukkan két motoros fehér csávó. Nem nehéz kitalálnom, hogy kik azok.
- Na tessék. Mondtam, hogy ne engedd be az amcsikat, nem hoznak mást magukkal, csak a sötétséget... – mosolygok Challára, majd a két személyes motoros banda elé lépkedek. Alaposan szemügyre véve mindkettőt. - Jól vannak? – pillantok egyikről - a másikra. Valamilyen szinten a saját vendégeimnek tekintem őket, lévén mindkettőhöz volt már kisebb - nagyobb közöm, de ráhagyom az urakra a társalgást. Gondterhelt sóhajjal simítom meg Challa felkarját. - Felöltözök. – mondom halkan neki, majd elsietek a lifthez kezemben a mérővel, hogy a rucimért menjek. Tudom, nem olyan menő, mint a három pasasé mögöttem, de ez a fekete massza nem jelent jót, és ha harcolni kell, én biztosan nem ücsörgök odabenn. Úgyhogy csak jöjjön, én meg majd lelövöm. Bármi is legyen az... Vagy bárki!


 remélem jó lesz  
Vissza az elejére Go down

Carol Danvers

∆ Hozzászólások száma :
342
∆ Kor :
39
∆ Tartózkodási hely :
♮ New York



A poszt írója Carol Danvers
Elküldésének ideje Csüt. 29 Márc. 2018, 22:23
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



végtelen sötétség
what the hell?!

Danvers nem tervezi, hogy bemegy a bázisra. Egyrészt, mert futólag ismeri a bosszúálló bandát, másrészt, mert Bruceal sem felhőtlen a viszonyuk. A hirtelen mellette feltűnő szőke istenség zavarja meg a hívásban, amit azonnal bontanak is, miután megkapja Bannertől, hogy 'Megyek.'.
- Thor. - bólint felé mosolygósan. Látja, hogy a férfi nagy lendülettel megindul befelé, ennek ellenére Carol még várakozna, aztán feltűnik Natasha, akinek szintén bólint. Úgy tűnik mindenki magától értetődőnek gondolja, hogy ő is bemenne az épületbe, ezért csatlakozik végül. A legkisebb örömét sem leli a bandában, de ez a helyzet most nem is erről szól.
Halad mögöttük, majd amikor megérkeznek a fal mellé húzódik. Páran jönnek még, int némán feléjük. Nem sok értelmét látja ennek a nagy összegyűlésnek, mert itt hiába okoskodna bárki is, nem hiszi, hogy a szőke istenségen kívül bárki mondhatna olyat, ami szabad szemmel nem látható. Legalábbis az időnként zöldülő fickón kívül. Sodródik az árral, de nem azért, hogy a bandához csapódjon. Bruce miatt van itt, s mikor az említett belép, attól fél elájul menten a férfi, annyira hebeg-habog.
- Hello. - köszön a szivárványhajú lánynak, illetve Brucenak is. Stark hűvös megjegyzése Alisonra Carol arcára fest egy értetlen tekintetet. Mintha nem volna elég, hogy Alison mellettük harcolt? Danvers sosem fogja megérteni, miért kell az A' betűjükkel villogniuk, ha egyébként sem ért annyit, hogy összetartsanak, amikor földi krízis volt. És aztán Tony hozzá tett megjegyzésére még halkan el is neveti magát. Tehát az, hogy annak idején a Titán karjai közül kimentette, vagy az, hogy együtt harcoltak Asgardban, és hogy az egyezményi hülyeség során segítette őket, hirtelen oda veszett és már csak hívatlan vendég. - Én kérek elnézést. - feleli hűvösen, majd Bruce felé fordul ismét. A férfi pár másodperc múlva mellé lép, s a szavaira értetlen mosoly költözik a szőke arcára. - Csak megakartalak kérdezni, hogy mit tudsz erről a fekete-jelenségről. Te vagy az egyetlen ismerősöm, aki bármit mondhat. Kell tőle tartanunk? - suttogja vissza, enyhén megdöntve a fejét. Danvers képes úgy társalogni vele, hogy bárki elhinné, sosem volt kettejük között semmi korábban.
A föld alattuk megremeg, mire reflexből kissé elrugaszkodik a szőke nő. Amint ismét stabil a terem, leereszkedik. Stark aztán hirtelen úgy dönt, hogy Danvers már még sem csak hívatlan vendég, hanem befogható embere lett. A szőke nő vigyorogva néz a fickóra, van ám bőr a képén, meg kell hagyni, csakhogy erre nem mindenki vevő. - Úgy tudtam tudsz repülni, szerintem megoldod. - feleli szárazon, majd Bruce felé fordul. - Vigyázz magadra. - feleli a nő, majd bólint a többiek felé és kirepül a legközelebbi ponton. Nem tart Thorral, sem a Bosszúálló-maggal! Egyébként is úgy gondolja, hogy az egyetlen avanzsáló, aki neki parancsolhat, az Rogers. Tehát értelmetlen lenne az önimádó árnyékában futkosnia, főként úgy, ha rosszallóan nézik a jelenlétét. Danvers kinőtte már, hogy a világvégén a szurkálódásokkal kelljen foglalkoznia...

A nő majd a maga útján halad. Vagyis haladna, amikor váratlanul belepuffan egy fürge, vörös-kék árnyalatba, valahol Queens fölött. A nő olyan erővel halad az oszlop felé, hogy észre sem veszi, hogyan gabalyodnak össze. - Hé, jól vagy? - kapja ösztönösen karjaiba a hálóvetős idegent. Groteszk látvány lehet, a szőke repülő nő, karjaiban Pókemberrel, na de hát bármi megtörténhet ilyen sötétben, nem?!

//Pókim//

 ha nem okés, pm  ||
Vissza az elejére Go down

Peter Quill

∆ Hozzászólások száma :
1030
∆ Kor :
43
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes



A poszt írója Peter Quill
Elküldésének ideje Csüt. 29 Márc. 2018, 23:02
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



StarLord & the A-team
végtelen sötétség
_________________________
Pontosan tudom, hogy Draxban dúl a tesztoszteron és hogy imádja a harcok szenvedélyét, és azt is, hogy baromira nem lehet lelőni miután túl vagyunk egy-egy küldetésen, de (!!!) ettől függetlenül rohadtul irritál, hogy mögöttem járkál. Nem az a tipikus néma, vagy enyhén kopogós járása van, sokkal inkább az a caplatós, behemót hang jellemzi. A tudatomba fészkeli magát és ettől kellemetlen borzongást érzek a tarkómon.
- Á, nem tesz semmit... - magyarázom a fejem csóválva. Őszintén szólva mindig zavarba hoz, amikor a közelembe férkőzik és lelkizni kezd. Ezekben a pillanatokban kiszámíthatatlan. Ráadásul van egyfajta kimondatlanság benne. Az érzései kapcsán. Mindegy is, a lényeg, hogy túl estünk ezen a küldetésen is. Azért hoztam magammal, mert mocskos helyre küldtek. (És mert a csapatban senki sem vállalta, de ezt nem kell tudnia!)
Drax ismét megszólal mellettem, s bár belevágnék a szavába, hogy pontosítsam, vagy olyan szavakat tűzzek be, amikor az én erősségeimhez érünk, mint 'A férfi', 'A sárm', vagy a 'Ravaszság', de végül beérem azzal is, amit mond. Azzal már kevésbé, hogy összesaraz. Mert őszintén remélem, hogy az ott sár! - Én is, én is, de ezt már megtárgyaltuk Drax. Jó barátok vagyunk, kiscsalád, fasza csávók. Satöbbi, nem kell minden küldetés után elmondanod, ez olyan dolog, amit tudok magamtól is. - magyarázom, ahogy a vállamról próbálom levakargatni a rászáradó barna trutymót, közben a barátom után nézek. A hátát nézem leginkább. Félmosolyra görbül a szám. Örülök, hogy ismerem és jól esik, mikor ilyeneket mond, de ezt sosem vallanám be neki hangosan. Még csak az kéne!
- Hát ott, a... - folytatnám, de elém vágódik, beleragad az üvegbe a műszerfal fölött, így a kilátásom egy részét takarja. Szerencsére széles skálán üvegelt a kicsikém, de ettől még szívesen tarkón ragadnám és elrángatnám onnan. Ha tudnám, hogy nem én kerülök ki vesztesként...

Képtelen vagyok értelmes magyarázattal szolgálni arra nézve, hogy miért lettem hirtelen vak és úgy látom, hogy Drax is az lett, szóval vagy a hajón van valami, vagy bennünk, vagy tényleg az univerzum gondolt egyet. - Én? Semmit, semmit! Jaj, Drax! - kissé idegesen válaszolok, fejem lendületesen megrázva. Látom, hogy felém fordul és csukva a szeme, miközben tapogatózik. - Nyisd már ki a szemed, te szerencsétlen... - csápolok felé, majd a vaksötétbe rángatni kezdem a Milanot. Nem mintha Draxet akarnám leültetni, de a sötét miatt nem látom a meteorokat, sem az űrszemetet. Így pedig elég szar vezetni. Drax pedig elesik - leesik - nem tudom mit csinál a háttérben, de látva az égnek álló lábait, muszáj vagyok felröhögni.
- Hát ez elég fenyegetően hangzott, szóval akkor inkább nem rakom le a gépet... - mondom még vigyorogva, és próbálom is húzni fölfelé a gép orrát, csakhogy ide-oda koccanunk. - Ahhh, ha Mordály azt mondja, az azért van, mert tuti, hogy... mindegy. - csak leintem. Kár is lenne belemennünk. Azok után, hogy Mordály miféle alak, biztos vagyok benne, hogy csak kihasználta Drax jóhiszeműségét. Mert hiába Pusztító, olyan mint egy nagy jámbor gyerek...
- Van valami más is a fejedben, mint a kaja? - értetlenül csóválom a fejem, miközben előre tolom a botkormányt. Esküszöm, sosem hallok mást tőle. - Te, Drax, miért nem szedsz fel egy terrai nőt? Szerintem kapósak lennének az izmaid. - vigyorogva nézek előre, miközben igyekszem a Földet megközelíteni. Az úticélunk New York, mi más?! De csak mert ott ismerek leszállóhelynek okés parkot. Habár a vaksötétben az sem kizárt, hogy a bolygó másik felén kötünk ki. - Sosem mesélsz az álmaidról, meg a terveidről, itt lenne az ideje... Ja, és kapaszkodj! - döcögősen haladunk, az hogy a Milano fénye mutatja az utat rásegít a dolgunkra, de a talajhoz közelítve már cikáznunk kell a magasabb épületek között.




_______________________________


ha nem okés, pm ||  

Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. 30 Márc. 2018, 19:10
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Végtelen sötétség
No. It’s Doctor Strange. Not Master Strange, not Mister Strange. Doctor Strange. When I became a doctor I swore an oath to do no harm, and I have just killed a man! I’m not doing that again. I became a doctor to save lives, not take them.------

A Doktor szája sarka szolidan megrándul. Nincs mosoly jele. Ennek ellenére annak árnyéka átsuhan kemény vonásain, miközben a földön heverő Lokit figyeli, felfutott szemöldökeivel. - És ez idő alatt megtanult repülni? - érdeklődik hűvösen, hangszíne nem idomul egyetlen érzelemhez sem. Strange kifejezetten nem viseltet semmiféle érzelemmel Loki iránt, habár tény, hogy a legutóbbi alkalommal elcsodálkozott a fickó hősiességén, mégis, a New York-i tetteit nem feledhetné el egyetlen ember sem. Stephen úgyszintén nem. - Hogy mondja? - dől kissé előre, imitálva, mintha nem hallotta volna a másik dicsérő szavát. A Doktor hallotta, csak hát a nyers humor az olyasmi, ami folyamatosan jelen van vele. Benne. Ezért is szórakoztatja magát azzal, hogy Lokit valamilyen formában sakkban tartsa.
- Milyen nagyvonalú! - somolyogva szemléli a fekete sziluettű férfit. Állát szegve, büszke tartásban ácsorog Loki előtt. A Doktor ereje talán még nem érintette legfelsőbb határát, ám annyi bizonyos, hogy nem gyengébb a már ismertebb hősök egyikétől sem.
- Ahogy bizonyára azt is elfelejtettem, hogy az ifjú boszorkánnyal összetűzésbe került... miért is?! - meglepettséget színlelve gyanúsítja meg a másikat, közben elmosolyodva, mint aki már rég tudja a választ a kérdésére. Így is van. Strange a misztikus világ éllovasa. Kevés titok maradhat előtte, viszont annál több személy, aki erről mit sem sejthet. - Megkínálhatom egy teával? - a férfi hangjából nem érződik, hogy feszült lenne, avagy sem. Ahogy igazából arra sem lehetne következtetni, hogy humorizál-e a szavaival. Habár nem tudja igazolni Loki szavait, azt sem, hogy hazudik. Strange rákapcsolódhatna a férfi idegeire, hogy megtudja, igazat mond-e, beleláthatna a fejébe, csakhogy erre nincs szükség.
A sötétség, a mi a világaikra ül, elvonják a Doktor figyelmét Loki jelenlétéről. Ezzel igazolván azt is, hogy őt tudja kezelni, akár anélkül is, hogy különösebb figyelmet szentelne neki. Ám az, ami ilyen vészjóslóan erős és semleges mágiát képvisel, már sokkal inkább megbolygatja a férfi határozottságát.
- Hová lett a nagylelkűsége? - Strange nem emeli fel a szemeit a felcsapott könyv lapjairól. Hiába alapos, a fickónak igaza van. Semmit nem talál az éjsötét árnyakról. Wong kétségbeesetten fordul a többi mágusért, hogy azokkal együtt harckészültségbe állhassanak. - Talán nem. - csapja össze a könyvet, majd a helyére inti anélkül, hogy hozzáérne. Végül elindul, hogy az utcára lépve, saját szemeivel figyelje meg a jelenséget, miután Loki a szavaival igazolja, hogy komoly ellenféllel nézhetnek szembe.
- Ugyan, kérem... - miközben vörös palástja fellibben a bejárati kapu kitárásakor, jobbját megemelve elvarázsolja a teret, ami aztán Lokival együtt mozdulni kezd és egy pillanat alatt maga mellé invitálja a férfit, hogy aztán váratlanul azzal szembe lépve a mellkasára tegye a tenyerét. Így vonva magára a férfi figyelmét. - Itt a lehetősége, hogy bizonyítsa nincs magában ellenséges szándék. - a következő percben Wong már a kővel együtt tér vissza, amit habozás nélkül Strange nyakába akaszt. - Gondolom magának is jól jön, ha nincs egyedül. Ha pedig elfutna, megleli az ajtót ott, ahol betért hozzánk. - pimasz félmosoly, mielőtt a Doktor elfordul Lokitól és az utcára siet. Onnan - nyakában a kővel - már az eget pásztázza. A varázslók sora sietnek elébe, hogy annak szolgálatára legyenek és az ő kedvére tehessenek, amikor a New York-i szentélyből érkeznek őhozzá, hogy az oszlop felbukkanásáról értesítsék a fővarázslót. - Velem tart? - fordul Lokihoz egy pillanatra, majd a következő percben az asgardi válaszától függetlenül a szentélynek azon részére siet, ahonnét egyetlen ajtónyitás után már New York utcáira léphet. Wonggal az oldalán.



remélem megteszi : ) | zene |

Vissza az elejére Go down

Norina Thomson

∆ Hozzászólások száma :
119
∆ Kor :
27
∆ Tartózkodási hely :
A végtelen gyémánt belsejében



A poszt írója Norina Thomson
Elküldésének ideje Szomb. 31 Márc. 2018, 09:04
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Nem igazán érdekelnek Luna szavai, csak fogom a telefont és mikor választ kaptam minden kérdésemre, kinyomom és zsebre vágom. 
-Gyere, Macsek, induljunk!-szólok hűséges társamnak, aki egyből elindul mellettem, mint egy kisgyerek, holott biztosan idősebb lehet bármelyikünknél. Elindulok az utcában körülnézni, hogy  minden rendbe van e. Habár egyelőre látszólag semmi sem jelent fenyegetést, biztosra veszem, hogy rövidesen valami történni fog és annak senki sem fog örülni. Ráadásul ezt itt New Yorkban a legvalószinűbb.
Pár métert mehettem arrébb a háztól, de már is hallom, ahogy Luna közeledik a 'menő', Shieldes motorján.
-Ej, hát te itt vagy? Mondhatom gyors voltál-jegyzem meg, mint aki örül, hogy itt van, pedig magamban teljesen mást gondolok.
-Na, szóval, ki kéne deríteni, hogy mi lehet ez az izé-mondom, miközben az ég felé mutatok.
~'Még a média se tudja,
hogy mi lehet, az egész világ értetlenül áll a történtek előtt. A pánik pedig egyre csak nő
'~ jegyzi meg Macsek, aki valószinűleg időközben belelesett az emberek elméjébe és onnan tudja ezeket az információkat. Ezért jó, ha az ember tart otthon telepata macskát.
Hirtelen egy hatalmas rengés rázza meg a várost, mitől már automatikusan felkapom háziállatomat, majd kissé ijedten Lunára nézek.
-Mi volt ez?-nézek közben Macsekra miközben végignézek az utcán. Szerencsére nem történt semmi katasztrófa, nem sérült meg senki, nem dőlt össze egy ház sem, szóval ezt megúsztuk.
~'Egy ismeretlen szerkezet csapódott be a világ több pontján, köztük itt Queensben is. Azt érezhettük!'
Ez nem jelent semmi jót. Ami ismeretlen és becsapódik a Földre, főleg ilyenkor, az nem jelent semmi jót.
-[iLuna, vigyél minket az X-birtokra![/i]-mondom, majd ha rábólint (ha nem, akkor erőszakosan veszem el a motort és aztán futhat), akkor indulhatunk is a Birtok felé.


A kapu nyitva áll, mint mindig és szinte már senki sincs kint az udvaron. Bizonyára megkezdték már a  mentést. Lepattanok a motorról, szerencsére Luna az ajtó előtt rakott ki, majd amig ő leparkol, addig én bekopogok az ajtón.
Vissza az elejére Go down

Eric Brooks

∆ Hozzászólások száma :
40
∆ Kor :
58
∆ Tartózkodási hely :
Harlem



A poszt írója Eric Brooks
Elküldésének ideje Szomb. 31 Márc. 2018, 13:39
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Végtelen Sötétség

Nem kicsit lepődök meg azon a tényen, hogy a hirtelen jött sötétség ellenére a vérszívók közül csak kevesen kezdtek el randalírozni az utcákon.
Talán óvatosak, talán gyávák, de annak csak örülni tudok, hogy nem özönlötték el a a várost.
Más se kellene, mint olyan vámpírinvázió, amit még a Bosszúállók sem tudnának kezelni.
Az utcákon furikázva csak néhol botlok bele egy-két tökösebb vámpírba, de egy-két pofon, vagy egy ezüst töltény gyorsan pontot tesz a vagánykodásukra.
A kocsi szélvédőjén kinézve azonban feltűnik egy igen különös dolog.
Se a hold, se a csillagok fénye nem látszik a hamari éjszakai égbolton. Mintha hermetikusan lezárták volna a bolygót egy nagy fekete burokkal. Tehát az eset nem valami elfelejtett napfogyatkozás, vagy természetes csillagászati esemény.
A rosszalkodó piócák hiánya csak tovább erősíti azt a feltételezésem, hogy ennek valami természetfeletti oka van.
Ha egy ragadozó nem jön elő a neki kedvező alkalom kihasználására az csak egy dolgot jelenthet. Fél valami tőle erősebbtől. Ez pedig messze nem jelent jót.
A hirtelen jött sötétség még egy olyan problémát okoz, amire számítani lehetett.
A haszonlesőbb bűnözők nekiállnak fosztogatni.
Tény, hogy nem szeretek a Csorda dolgaiba beleavatkozni, de jelen helyzetben a rendfenntartás fontosabb, mint a semlegesség.
A vámpíroktól eltérően ezekben az esetekben a legtöbbször az elég, ha zordan rávillantom a fogamat ezekre a haszonlesőkre. A sötétség és babonás félelem gyorsan ráveszi őket arra, hogy ne akarjanak túlságosan ragaszkodni az eredeti elgondolásaikhoz.
A kis razzia körutamat azonban megzavarja egy váratlan fejlemény.
Az égen egy hatalmas oszlop zuhanó sziluettjét látom kibontakozni a szuperérzékeimnek hála.
Ahogy közeledik a felszín felé, látom, hogy valahol Queens környékén fog majd földet érni.
Nem vagyok egy matekzseni, de azt tudom, hogy ha egy ekkora test lezuhan,akkor az nem lesz se békés, se csendes.
Beleállok a fékbe, majd amilyen gyorsan csak tudok, kiszállok a kocsiból.
Eltelik egy fél perc, mire elér ide a becsapódás ereje és úgy dob fel az égbe, mintha egy trambulinról vettem volna lendületet. Ami az én esetemben azt jelenti, hogy legalább öt emelet magasra repülök.
Jól bírom a strapát, estem már magasabbról is, de nem szeretném kipróbálni, hogy milyen háttal leszedni a betont egy ilyen esés után.
Szerencsémre esés közben az utamba kerül egy lámpavas.
A kezem gyorsan kicsap és megragadja rudat.
Az esés ívét továbbviszem és a kézállást felvéve a trapéznak használt rúdon elvetem a lendület erejét.
Kitartom egy másodpercig a pózt, majd leengedem magam függésbe és lehuppanok a földre.
A kocsim fél oldalra borulva fekszik az út közepén.
Szép.
Bár jó kondiban vagyok, de azért olyan stram srác nem vagyok, hogy minden baj nélkül visszaforgassam ezt a böhöm benzinfalót a kerekeire.
Azt hiszem most kiderül mire jó, ha az ember másfél tonnát tud elemelni a padlóról....


 megjegyzésed


Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. 31 Márc. 2018, 14:30
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



I'm...fine...


Ez egyáltalán nem hangzik jól, és aggodalmasan nézek a testvérem után, aki kimegy hogy körülnézzen, hiszen ő a leggyorsabb és neki van a legnagyobb esélye hogy elkerüljön bérmiféle bajt, mert gyorsan el tud tűnni, még mielőtt valaki egyet pislogna, ő már ott sincs.
- Kíváncsi vagyok mi a fene történik megint, de... nem. Inkább nem is akarom tudni! - csóválom meg a fejem, ahogy Keldára nézek, majd vissza Vízióra, és feszülten várom hogy visszatérjen Pietro.  Tudom, és ők is tudják hogy ez valami nem túl jó dolog előjele, és harcolnunk kell majd. Minden porcikám tiltkozik a dolog ellen, de nem maradhatok ki belőle, és amikor visszajön, hogy ez így nem néz ki jól, nincs más hátra.
- Azt hiszem a mai pikniknek vége. Menjünk, keressük meg Tonyt és a többieket - sóhajtok fel, mert a bázistól nem vagyunk messze, ahol ő is van. Mind a négyen sietősen rohanunk, Vízió amúgy is tud repülni, mint jómagam, Pietro pedig segíthet Keldának és...
- Mi a... az egy farkas? - kerekedik el a szemem, ahogy megjelenik valami a nő mellett. Hatalmas, de csodálatos állat, de valahogy az agyarait elnézve nem kérnék tőle egy harapást sem.
Hamarosan már az épületen belül találkozom Tonyval aki szemlátomást igyekszik, és mellé szegődve hallgatom meg a gyors összefoglalóját, aztán amikor ő elkanyarodik a páncéljai felé én kifelé igyekszem, hogy a jelenség közelébe érjek. Miért mindig New Yorkkal kell történnie valminek?!
- Péntek, hol van Steve? - kérdezem, ahogy a kijáratot célzom meg, és menet közben elsuhanok Carol mellett is, akinek köszönésképpen biccentek, hiszem emlékszem rá hogy velünk harcolt ő is. Furcsa módon még az egyik rémálmomban is előjött mint szereplő.
Reményeim szerint Vízió is csatlakozik hozzám, ahogy a skarlát erőt használva repülve követek egy ismerős szőke alakot, aki jóval előrébb jár nálam. Szóval Thor megint itt vendégeskedik, de  remélem Lokival ezúttal nem kell szembekerülnöm. Megborzongok az emlékre.
- Na jó, siessünk - kapcsolok rá egy kicsit, hiszen már kitapasztaltam hogy mekkora távokat tudok megtenni, és Thanosnak "hála" már nem terhel meg. Az erőm nagyon megnőtt, és most.... most nem bánom. Mert jóra fordíthatom, mint amikor a házak építésében segítettem.




• •
Vissza az elejére Go down

Luna Thomson

∆ Hozzászólások száma :
108
∆ Kor :
29
∆ Tartózkodási hely :
New York



A poszt írója Luna Thomson
Elküldésének ideje Szomb. 31 Márc. 2018, 14:51
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Végtelen sötétség

 


Az egyik utcában utolérem a húgomat. Látszólag örül nekem, de ismerem már annyira, hogy tudjam ez nem teljesen így van.
-Igen! Mikor nem voltam én gyors?!
Jegyzem meg miközben a motoromra támaszkodom, de Norina egyből a lényegre tér. Szerinte ki kéne deríteni, hogy mi ez az égen.
- Ezesetben egyre gondolunk.
És ekkor egy földrengés rázza meg a környéket. Kicsit megrémülök, hiszen ez teljesen váratlanul ért, de hamar összeszedem magam. Norina kétségbeesetten rámnéz, aztán a macskára, utána pedig az utcán néz körbe.
- Rám ne nézz, ugyanannyit tudok erről mint te.
Igazából én sem vagyok a leghiggatabb, de megtanultam, hogyan ne látszódjon rajtam az ilyen. Hiszen nem akarom, hogy Norina mégjobban kétségbe essen.
Erre Norina olyan lendülettel pattan a motorra, mint akit ágyúból lőttek ki, és azonnal az X- birtokra akar menni. Ezen a lelkesedésen nagyon meglepődöm, de ő tudja hova kell menni, hiszen élt már át szörnyű dolgokat.
- Na, na ,na! Csak lassan a lendülettel. Én vezetek!
Felpattanok én is a motorra, felveszem a bukósisakom és Norinának is adok egyet.
- Fogd a macskád és kapaszkodjatok!
Teljes gázzal elindulunk és hamarisan ott is vagyunk.
Bemegyek a kapun, végigrobogok az épülethez vezető úton.
Az ajtónál Norina lepattan, én meg gyorsan leparkolok. Visszaszaladok az ajtóhoz, és látom ahogy Norina türelmetlenül dörömböl rajta. Még mindíg nem nyertünk bebocsátást.
- Talán próbáld lenyomni a kilincset.
Mondom enyhén szarkasztikusan, miközben Norina mellé lépek.





Megjegyzés ide
••

Vissza az elejére Go down

Loki

∆ Hozzászólások száma :
333
∆ Tartózkodási hely :
somewhere in the shadows



A poszt írója Loki
Elküldésének ideje Szomb. 31 Márc. 2018, 18:30
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




A kérdését hallva azt inkább válaszra sem méltatom, de láthatja a tekintetemben, hogy mit gondolok, mikor felpillantok rá. Szó se róla, szívesen megfosztanám néhány végtagjától a mágust. Meglepett engem, és most az ő kezében van az irányítás, nem pedig az enyémben. Fog ez még változni, csak a megfelelő pillanat szükséges és Dr. Strange maga is … személyesen áldozhat a repülésnek.
- Lehetne hálásabb is. – morgom, felé pillantva. Nem mondom, hogy nem jogos a békés indítékaimat vitatnia, de a fogadás, amivel illetett, talán kissé túlzás. Ha bármi bajt akarnék, egy hadsereggel jöttem volna, nem? Kettővel, ha már a múltkor egy nem volt elég.
Mikor az ifjú boszorkányt említi csak értetlenül döntöttem oldalra a fejemet, nem értve eleinte, hogy kire gondolhat. Ha emberekről van szó, nem épp a legjobb az arcmemóriám. - Biztos … útban volt. – mosolyodtam el, ahogy megvontam a vállam tanácstalanul. – Maga talán még egyikükkel sem került összetűzésbe? – erősen kétlem. A bátyám új baráti társasága meglehetősen … idegesítő egyéneket tartalmaz. Olyanok, mint a rovarok a szélvédőn, sokan vannak és folyton csak gondot okoznak. – Hogy utasíthatnám vissza? – tárom szét a kezemet, elfogadva a felajánlást, habár … nem egészen értem, hogy miféle játékot játszik éppen. Előbb harminc percre bezár, majd pedig teával kínál? Meglehetősen érdekes vallatási technika.
- Próbára tette. – vonom meg a vállam, továbbra is kérdő tekintettel nézve a mágus felé, hogy él-e a felajánlott lehetőséggel és letesz a fogva tartásomról, cserébe, hogy … élhessen. Ez egy igazán jó üzletnek tűnik, nem? Strange viszont nem épp úgy néz ki, mint aki elgondolkodna ezen, helyette egy ősöreg könyvet, ami nem elég régi, hogy írjon erről bármit is. Legendákról, amik egyidősek az univerzumról … ez jóval megelőzi az embereket.
- Ezt abbahagyhatná. – húzom el a szám, ahogy hirtelen előttem terem a semmiből. Tudom, hogy mit csinál, és átélni sokkalta kellemetlenebb, mint gondoltam. A mágus szavait hallva csak kíváncsian ráncolom a homlokomat, sejtve, hogy mit akar, mikor azonban meglátom a követ nem nagyon tudom levenni róla szemem, mikor már a mágus nyakában lóg is. Emberek … nyakláncként használnak egy végtelen követ. Végül is … valakinek ott kell lennie, hogy vigyázzon a kőre, ha esetleg Strange elesne, igaz? Erre pedig nálam alkalmasabb személy aligha lehetne.
Szóra nyitom a szám, hogy szóvá tegyem a dolgot, de mielőtt bármit is tehetnék ő már el is indul. Pillanatokon belül pedig furcsa érzés fog el. Éreztem már ezt, akkor más volt, de felismerem. Asgard … elpusztult. Nem tudnám meg mondani, hogy miből tudom, csak tudom és kész, ezt éreztem mikor ott harcoltunk és a szemem láttára lett vége, de ez most … más. Az a kevés, amit otthonnak hívhattam volna, tehát már nincs.
Megrázom a fejem és néhány pillanat múlva elindulok Strange után, majd az utcára kilépve követem a tekintetüket a torony felé, ami alighanem eddig nem volt a new york-i látkép része. – Gondolom ez eddig nem volt itt. – jegyzem meg, elhúzva a szám a látottak miatt. Miért is örülnék annak, amit látok? – Na és mi a terv? – pillantok Strange felé, elszakítva a tekintetem a toronyról. – Megküzdünk egy toronnyal? ¬– komolytalanok a szavaim, de inkább a tanácstalanság szüli azokat, semmint a gúny. Fogalmam sincs, hogy mi ez, viszont majdnem biztos vagyok benne, hogy a helyzet csak rosszabb lehet.

ha valami nem jó, csak egy szavatokba kerül!

infinite darkness

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers

∆ Hozzászólások száma :
249
∆ Kor :
103
∆ Tartózkodási hely :
○ unknown ○



A poszt írója Steve Rogers
Elküldésének ideje Szomb. 31 Márc. 2018, 19:18
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Végtelen sötétség

A kapcsolat hamar megszakad New Yorkkal, és Steve csak reméli, hogy nem ez volt az utolsó hír, amit a barátairól hall, és ez a fene nagy sötétség lehetővé teszi a későbbiekben is a kommunikációt.
- Csak nehogy a fejünkbe szálljon...
Az élre törő Buckyra sandít, mielőtt maga is gázt adna. Attól tart, ha nem sietnek eléggé, a látási viszonyok csak tovább romlanak, így nem bánja, ha a kelleténél vakmerőbb sebességet kell diktálniuk. Ebben a sötétben az orráig is alig lát, de ahogy beérnek Wakanda gyeppel borított szívébe és kirajzolódik előttük a két ismerős alak, egyből fékez. Laza félkört írva le érkezik meg T'Challa mellé, letámasztja lábát, hogy megtartsa a motort, és a kormány felett odabiccent a királynak.
- Időben érkeztünk? - érdeklődik T'Challától, miközben átveti lábát a motoron. Helyreborzolja lenőtt tincseit, ahogy a páros felé fordul, ösztönösen kihúzva magát Shuri kérdésére, de csak nagyot bólint és hagyja, hogy Buck feleljen. Steve inkább a Párduc oldalához közelebb marad, hogy megoszthassa vele a Natashától hallottakat, úgy véli a jelen helyzetben az élvez elsőbbséget. Meg aztán Buckynak ideje szocializálódnia egy csöppet, ha már átutazták a fél világot.
- Beszéltem Romanoffal, New Yorkban ugyanez a helyzet, a csapat már gyülekezik a bázison. Tudni lehet, mi történt? Támadás alatt állunk? - A sötétségen túl egyelőre még nem látta másnak jelét, de jobb félni, mint megijedni. Wakanda technológiai fejlettségét tekintve talán Shuriék már rég rájöttek valamire, amit esetlegesen továbbíthat New Yorkba is, hogy informálja a többieket.
- Miben segíthetünk? - tér rá a következő kérdésre, emlékeztetve magát, hogy igazából csak vendégek Buckyval Wakandában. Steve nem is lenne itt, ha nem a barátjáról lenne szó, így aztán fontosnak érzi tudatni a vendéglátóikkal, hogy hajlandó bármiben az országuk segítségére lenni, és egyáltalán nem bánja, ha jelen helyzetben nem neki kell osztogatnia a parancsokat. Így hát amíg Shuri elmegy átöltözni, teljes törzsével T'Challához fordul, tőle várván, mi legyen a következő lépésük.
Nagyjából ekkor mozdul meg alattuk az egész föld, és Steve nem csak az egyensúlyát, hanem a magabiztosságát is elveszíti pár pillanatra, míg igyekszik talpon maradni. Értetlenül néz körbe, majd a többiekre, hátha ők tudják, mégis mi a fene történik.
Vissza az elejére Go down

T'Challa

∆ Hozzászólások száma :
64
∆ Kor :
39
∆ Tartózkodási hely :
Wakanda ... or not



A poszt írója T'Challa
Elküldésének ideje Szomb. 31 Márc. 2018, 19:48
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


infinite darkness



Shurit figyelem, ahogy próbálja beállítani a mérőt. Felajánlanám a segítségemet, de nem értek hozzá, ahogy általában semmihez sem, amit csinál. Kettőnk közül ő az ész, én inkább az … erőt képviselem ebben az összeállításban.
-Talán valamiféle … burokba vonta a bolygót. – találgattam kissé bizonytalanul, ahogy a fölöttünk elterülő semmit figyeltem, hátha meglátok valamit, de … semmi. – Amitől nem látunk semmit. – vontam meg a vállamat, magyarázva a nem túl tudományos állásfoglalásomat. Gyerekkoromban hamar kiderült, hogy nincs túl érzékem a tudományokhoz, habár nem erre a pályára szántak. Mint minden fiút, jobban érdekelt a harc, a fegyverek, mint a könyvek és a tanulás. – A gépjeidnél jobban működik … -  jegyeztem meg egy halovány mosollyal, ahogy a húgomra pillantottam. Csak húzom az agyát, persze. Bátyaként ez valahol kötelességem, királyként pedig lényegében bármit megtehetek, úgyhogy semmi sem gátolhat meg abban, hogy a húgomat … a húgomként is kezelhessem, hiába ő Wakanda agya. – Bastet szerelmére … -  csóválom meg a fejemet Shurit hallva, mielőtt a kommunikátorom felé nyúlnék. – A civilek tűnjenek el az utcákról, amíg ez nem oldódik meg. – teszem még hozzá, mielőtt Okoye bontaná a vonalat. Az a biztos, ha nincs senki sem az utcákon, míg ez az egész meg nem oldódik. Ott most nem biztos, hogy a legnagyobb biztonságban lennének, az otthon pedig ilyenkor nagyobb védelmet nyújthat, még ha csak érzelmileg is. – Talán csak … nem működik a végtelen hatótávolság. – vonom meg a vállamat, ahogy a húgom felé pillantok, mikor tanácstalanságát fejezi ki. Ha ő nem tud erre az egészre magyarázatot adni, akkor lehet, hogy senki sem képes rá.
-Gondoltam majd te felvilágosítod őket. – pillantottam Shurira, mosolyogva csóválva a fejemet, mikor a két férfi elénk lépett. – Kapitány. Őrmester – Viszonoztam a bólintást üdvözlésképp. - Remélem.  - sóhajtok a Kapitány kérdésére. Őszintén remélem, hogy időben érkeztek. - Még nem, de valószínű. - felelem a Kapitány kérdésére. A védelmi rendszerünk készen áll, ha bármi történne, és van egy olyan baljós megérzésem, hogy fog is.  
Néhány pillanatig a húgom távolodó alakját figyelem, mielőtt a vendégeinkre emelném a tekintetem. Mielőtt azonban szóra nyithatnám a szám, megérzem az alattunk rezgő földet, a távolba pillantva pedig a földbefúródó idegen építmény sziluettjét is látom.   - Shuri! Megyek megnézem mi ez ... szólj Okoye-nak, hogy ne jöjjenek utánam, készülődik valami. - mielőtt pedig ellenkezhetne, bontom is a vonalat. Ha Shuri egyszer ellenkezni kezd, a vége mindig az, hogy eléri, amit akar. Itt nagyobb biztonságban van,  mint ott ... akármi is legyen az. - Azt kérdezte, hogy miben segíthet. - fordultam aztán a Kapitány és Barnes felé. - Segítsenek kideríteni, hogy mi történik. - a toronyhoz kell mennünk. Valahol a határ mentén csapódhatott földbe, a távolságból ítélve, keresztül vágva az erdőn ott lyukadhatunk ki. A sötét miatt egyelőre csak én látom a tornyot, de amint odaértünk, tudni fogják miről beszéltem. A kérdéseinkre a válaszok pedig ott lesznek.


szóljatok, ha valami nem jó!    | king sunset |
Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére Go down
 

2. felvonás - Végtelen sötétség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» 13. felvonás - A végtelen kesztyû
» 8. felvonás - Túszdráma
» 1. felvonás - Hell
» 20. felvonás - Raft
» 16. felvonás - Tükördimenzió

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: 1. Kör-