KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: 7. felvonás - Muspelheim

Peter Parker

∆ Hozzászólások száma :
47
∆ Kor :
24
∆ Tartózkodási hely :
☾ Queens, NYC



A poszt írója Peter Parker
Elküldésének ideje Hétf. 30 Ápr. 2018, 21:43
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2











Musphel... mi?
oké, már azt sem tudom, ki kicsoda
A fájdalom mintha egy teljesen másik világba lökne; szinte kívülről látom magam. Az agyam képtelen feldolgozni és elviselni a kínt, ezért hogy megőrizze a józanságát, elvágja magát önnön testemtől és elhiteti, hogy ez nem velem történik, hogy én csak szemlélője vagyok szerencsétlen, földi porhüvelyemnek. Tompán érzékelem csak a körülöttem zajló történéseket, és bár hallom Carol szavait és eljutnak hozzám a többiek bátorító monológjai is, képtelen vagyok befogadni őket A veszteség túlságosan friss, a tragédia emlékképei és az őrjítő fájdalom elzár a többiektől.
S bár nemsokára megszűnik az egész, mégsem érzek megkönnyebbülést. Így, hogy már semmi sem tart talpon, térdre zuhanok. Még mindig reszket mindenem a kínzásoktól, az is nehezemre esik, hogy négykézláb tartsam magam. Az agyam ködös, a gondolataim zavarosak, megragadtam valahol a korábbi fantáziavilág és a jelenlegi pokol határán. Nem is igazán tudok gondolkozni, a szervezetem átkapcsolt túlélőüzemmódba.
Amint nagyjából sikerül leküzdenem a sokkot annyira, hogy már ne kapkodjak levegőért, körbenézek. Az arcok már kevésbé tűnnek ismerősnek, mintha furcsa maszk ülne mindenkin; tudom, hogy kik ők, de nem tudom feldolgozni. Össze vagyok zavarodva, ám ahogy Carolra nézek, hirtelen minden értelmet nyer. Hát persze. Gwen. Miatta vagyok itt. Ő ölte meg.
A düh vörös köde pillanatok alatt elborítja az agyam, és már nem is állok le foglalkozni e világ furcsaságaival, hiszen megszállottan hiszem, hogy ennek csak így van értelme. Csak így lehet. Az ő hibája. Minden Carol hibája - ha ő nincs, nem kellett volna lezuhannia. Megmenthettem volna. Még most is itt lenne velem.
- Te! - Fel sem tűnik, hogy a harag és a látomások mennyi erőt öntenek belém. Olyan könnyedén ugrok talpra, mintha az előbb lélegezni sem esett volna nehezemre, és csatakiáltással a nő felé vetem magam. Nincs komolyabb tervem egyelőre, szóval a lehető leggyorsabban igyekszem a legtöbb hálót kilőni Carolra; az a célom, hogy egyfajta béklyóba szorítsam a törzsét, meggátolva a mozgásban, úgyhogy szünet nélkül lövöldözöm felé a hálót, hogy minél többet megköthessek rajta. Ha esetleg viszonozná a támadást, akkor igyekszem félreugrani, keresve valami magaslati tereptárgyat a közelben, amire kilőhetem a hálóm, hogy azon megtapadva felrepülhessek.
Még jobb, ha odafent folytatjuk a csatát, hiszen minden ott kezdődött, a torony tetején...




 

Vissza az elejére Go down

Carol Danvers

∆ Hozzászólások száma :
342
∆ Kor :
39
∆ Tartózkodási hely :
♮ New York



A poszt írója Carol Danvers
Elküldésének ideje Vas. 06 Május 2018, 11:16
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



muspelheim
what the hell?!

Danvers a porba hull. Mephisto beszéde nem hatotta meg különösebben, találkozott már szemét alakokkal, így tudja kezelni ezt. A térdeire zuhanva, pihegve kapkodja a levegőt. Tenyerei ismét izzani kezdenek. Ahogy felemeli a fejét tekintetét az Ördögre szegezi, kész rá, hogy megküzdjön velem, ám testen kívüli zuhanást él át és egyáltalán nem érzi úgy, hogy engedelmeskednie kellene első lendületének. Összezavartan tekint körbe. Hiába pislog sűrűn és rázza a fejét, a lázgőzös rémálom fejére telepszik. Értetlensége csak akkor tisztul, amikor megpillantja Petert. S valamelyest a felismerő pillantás egyszerre történik meg bennük.
Carol próbál ellenérveket felsorolni, hiszen szemlátomást gyerek még a fiú, de körülötte apró darabokra törik a vászon. Kitisztul a kép és elillan a vészjósló tiltakozás a heves gyűlölet ellen. Emlékeibe csapódik a kép, ahogy Peter ott áll abban az átkozott laborban és a kreek utasításait követve rosszabbnál, rosszabb, fájdalmasabb kínzásoknak veti alá őt. Könnyekkel áznak szemei, öklei felhevülnek, arcán tiszta gyűlölet feszül.
- Én. - somolygásra húzódnak ajkai a szőke nőnek, ahogy elrugaszkodik a poros forróságtól és a levegőbe emelkedik. Jelen helyen és időben semmi sem nyer nagyobb értelmet a fejében, csak hogy végezzen a fiúval. Kezei és teljes teste körül áramlik az arany fényhullám, miközben előre rugaszkodva céljának tekinti, hogy Peterbe csapódjon. Annak hálói megnehezítik ezt, akadozottá válik mozgása, de magas hőjével eléri, hogy lehulljon róla a vékony fonál csomó. Danvers előre tűz és addig meg sem áll, amíg torkánál fogva meg ragadja a fiút, hogy aztán valamelyik mesterséges pokol-oszlopba bele hajítsa. El nem válik tőle. Vele együtt robban bele az oszlopba, hogy tovább préselje abba a fiút.
- Megfizetsz... - suttogja, szemein a gyűlölet fátyollal, miközben hőjét emeli a fiú torka körül. Parkernek jobb lesz kitalálnia valamit, mert Danvers úgy fest valóban nem fog leállni, amíg a tragédia be nem következik.

pm, ha nem okés  | in the end |
Vissza az elejére Go down

Shuri

∆ Hozzászólások száma :
52
∆ Kor :
26
∆ Tartózkodási hely :
❃ in the diamond ❃



A poszt írója Shuri
Elküldésének ideje Vas. 06 Május 2018, 11:43
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



muspelheim
miért nem követhettünk pillangókat?!
Carol szavalása után felgyorsulnak az események. Persze én még mindig bőgök, de azt hiszem koromból és tapasztalatlanságomból adódóan ez belefér ebbe a helyzetbe. Összezuhanva esek bele a porba, amikor elenged az Ördög bennünket. Kapkodok levegőért és oda akarok mászni a Póksráchoz, mert nekem valamiért ő hoz megnyugvást, de minden elhomályosul egy pillanatra és esküszöm nem tudom hogyan, meg mi történik velem, de nem ismerek senkit. Senkit. Egyedül vagyok!
Kétségbeesetten nyúlok a plazmavetőimért, amik mellettem hevernek. Azon gondolkozom, hogy vajon mikor ütöttem be a fejem és hogy kerültem egy vulkán gyomrába?! Kétségbeesésembe mindenkire rá akarom fogni a fegyvert, és rá is fogom, amíg szemeim meg nem akadnak a férfin. Clinten. A felismerés becsapódik, ahogy rádöbbenek, hogy ismerem őt. Ő segített Thanosnak megölni az anyámat és ő fogott le, amikor ...
- Rohadék... – könnyekkel küzdve kezdek lőni rá, de mivel jól látom, hogy íja és nyilai is vannak, fedezékbe rohanok, hogy hátam neki vetve egy nagyobb sziklának ott összekaparhassam magam. Ki-ki kukucskálok és lövök rá, vagy legalábbis próbálok. Nagyon remegnek a kezeim. Félek tőle. És gyűlölöm őt. Azt akarom, hogy meghaljon, de sosem öltem még senkit korábban, ezért attól félek, most sem menne.
Lőni próbálok rá és fedezékből fedezékbe húzódom.


 pm, ha valami nem okés (bocsi Barton úr, egyébként nagyon bírom magácskát szégyellős )|| please, save me from this hell 
Vissza az elejére Go down

Clint Barton

∆ Hozzászólások száma :
68



A poszt írója Clint Barton
Elküldésének ideje Hétf. 07 Május 2018, 16:58
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2















← Ne már, megint Muspelheim? →

Mephisto kedve úgy változik, mint a széljárás Japán hegyeiben. Kiszámíthatatlan, nem tudom mire számíthatunk tőle. Annak azért örülök, hogy nem vagyunk már saslikok. De aztán minden megváltozik. Íjamat a kezembe fogom, a hátamon a tegezem telis-tele mindenféle nyíllal. Pedig mostanában a kardot preferálom jobban, ám úgy látszik erre a terepre sokkal jobb lesz a régi fegyverem. Egy célpont jár az eszemben. Shuri. Végeznem kell vele, nem érdekelnek a többiek, tegyenek amit akarnak, csak ne legyenek az utamba. Ott volt, biztos vagyok benne, hogy ő volt az, aki felrobbantotta a Menedéket. Ő végzett a családommal, ezért végeznem kell vele is, a háborgó lelkem miatt.
- Meg foglak ölni.. – köpöm felé a szavakat, ugrok félre a plazmavetői miatt, eléggé fájnának, ha eltalálna velük. Nem keresek menedéket, csak próbálom kikerülni a lövéseit, hisz ő is odabújt, viszont ki kell csalogatnom onnan, vagy..megfeszítem az íjam és a fedezékére célzok. Szét fog robbanni, nem lesz ami megmentse, végezni fogok vele, nem érdemel mást csak halált. Véglegesen.
- Egész nap játszhatjuk ezt..egyszer el fog fogyni minden menedéket, mi lesz már? Félsz ? Ne aggódj csak egy másodperc lesz. – engedem útjára a nyílvesszőt, ami pontosan odamegy, ahova akarom, ezt a lövést nem élheti túl..ahhoz valami hatalmas csoda szükséges. Mindig pontos vagyok, most végezni akarok vele. Nem játszadozni.


 ha valami nem jó, PM :3( Ne aggódj Shuri ennek vége, majd sörözünk) || dal jöhet ide

Vissza az elejére Go down

Drax

∆ Hozzászólások száma :
80
∆ Tartózkodási hely :
Jelenleg: a Végtelen Gyémánt || Alapesetben: Galaxis, a Milano fedélzete



A poszt írója Drax
Elküldésének ideje Hétf. 07 Május 2018, 21:59
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



4. kaland - 7. felvonás
Muspelheim

Érdekes egy lény ez a Mifisztó! Úgy kezel minket, mintha nem tudnánk mi a fájdalom. Ahhoz, hogy jól szórakozzon, lehet, hogy arról a Disneyland nevű helyről kellett volna lényeket elrabolnia, amiről Quill olyan sokat mesélt. Óriás beszélő patkány, hahotázó kalapos kutya, uszonyos nőstényhal, szőnyegen repkedő barnabőrűek... és a többi. Lehet, ők eddig vidáman élték életüket a soktornyú paoltában, és most ideális alanyok lennének a karóba húzáshoz, meg csonkításhoz, meg égetéshez. Ők szenvednének, de mi... már ismerjük a fájdalmat. Talán a fekete kislány nem. Ő finom hölgynek tűnik, de mindenki más kemény és nemes harcos.
Így hát csak kiprovokálom, hogy visszakapjuk a karjainkat, és eloldozzon mindannyiunkat.
- Csodás! Végre megküzdhetünk, Pokol kutyaidomára! - mutatok felé tőrömmel.
Aztán a többiek megbolondulnak. Egymás ellen rontanak, én pedig nem győzöm kapkodni a tekintetem közöttük.
- Mit csináltok? Bolondok! - rivallok rájuk, miközben igyekszem közéjuk ugrani, de mintha ott sem lennék. Rá kell ébrednem, hogy a fő forrást kell kiiktatnom. A trónon pöffeszkedő Pokolurat.
- Mágia! Mit tettél velük, Sárkányok kölyke?! Add vissza a tudatukat! - több sem kell, megrohamozom, és ahol csak érem, igyekszem megvágni, megszúrni. Talán sikertelenül, de igyekszem minden megmaradt erőmet bevetni ellene... amit csak képes vagyok kipréselni magamtól ebben a forróságban.

Very Happy || Run, run, run, jump! ||
Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Hétf. 07 Május 2018, 22:12
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

•• Muspelheim ••

What the hell are they?




Talán az utolsó utáni pillanatban fényes robbanás jelzi, hogy Muspelheimbe újabb szerzemények érkeznek. Ám ezúttal nem halandók azok. Dr. Strange a fővarázsló, továbbá a mellette felsorakozó mágusok érkeznek a tűz poklába, hogy megmentsék a beszorult, elnyelt lelkeket.
A járaton át kiterelik az ártatlanokat, majd Stephen és a mágusok túlerejének köszönhetően a hősök is megmenekülnek Mephisto fogságából.
A varázslók pajzsot alkotnak, amin az Ördög nem törhet át. Peter, Clint, Shuri és Carol elméjét Strange tisztítja meg, majd együttes erővel Queensbe érkezhetnek meg...
Mephisto - ha úgy dönt, hogy tovább próbálkozna - csatlakozhat a földi háborúhoz. (A felhasználó ez esetben további egyeztetés céljából keresse fel valamelyik admint!)


***

» Általános leírás: A hozzászólásod megírására egy hét áll rendelkezésedre. Amennyiben a partnered/partnereid hamarabb megírják köreiket, lehetőséged van az újabb kör megnyitására. Ha valaki nem írja meg egy héten belül a hozzászólását, a kör újra indulhat (mivel sokan vagyunk, törekedjünk nem megváratni egymást). A Kalandmesternek jogában áll a karaktereket útmutatásokkal irányítani, illetve hozhat be egy-egy körbe/szituációba újabb karaktert, illetve vihet ki, ha eltűnik a játékos, vagy a szituáció úgy kívánja.

UPGRADE:

- Reagsorrend: nincs
- A felvonás résztvevői: Carol Danvers, Peter Parker, Clint Bartom, Drax, Shuri, Mephisto, Dr. Stephen Strange [NJK]

Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. 12 Május 2018, 11:21
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

muspelheim
No. It’s Doctor Strange. Not Master Strange, not Mister Strange. Doctor Strange. When I became a doctor I swore an oath to do no harm, and I have just killed a man! I’m not doing that again. I became a doctor to save lives, not take them.------

Szellemvilág:
Queens:

Fényes karcolás hasít a pokol legmélyebb bugyraiba, amikor a varázslók egyszerre tűnnek fel. Stephen élükön - oldalán Lokival - tekintetével rögvest a démonlények és gazdájuk keresi. Nem kell szólnia ahhoz, hogy a vele érkező harcosok pajzsot emelve elsöpörjék a még élő ártatlanok körül a sötét dimenziók szülötteit. Strange pedig a megpillantott hősök felé igyekszik.
- Sajnálom, hogy azt kell mondjam, itt a vége. - feszíti ki jobb karját Carol Danvers felé irányítva, s rögtön annak lelkébe vájja energiáit. A nő azon nyomban visszanyeri józanságát, Stephen róla Parker felé vezeti a fénylő arany lélektiprást. Onnan pedig Barton felé fordul, annak robbanó nyílát még a levegőben elkapva Shuri elől, akit szintén másodperces gyorsasággal felébreszt.
- Nyomás. Segítsen nekik! - bök Loki felé és állával a nyitott, levédett átjáró mögé mutat háta mögött, utalva ezzel arra, hogy Lokinak át kéne segítenie a hősöket. Ha nem indulna Loki segíteni, és azok sem a sokkos állapotuk miatt,.. vagy mert Drax túl lelkes a harc miatt, Strange köpenye indul értük, hogy egyesével átsegítse őket.
Stephen közelebb lépked a varázslók alkotta pajzshoz, hogy szembe nézzen Mephistoval. A lélek olvasás ugyanis jól megy neki. - Remélem jól szórakozott. - erőltet arcára egy mosoly, majd int a varázslóinak, hogy vele együtt húzzák vissza a megemelt védelmi hálót és zárják le az átjárót. - Nincs joga lelkekkel játszani és erre még visszatérünk. - kapaszkodik vállaira a köpenye, miközben elfordul az Ördögtől és annak teremtményeitől. Strange elég erős, hogy egymaga tudja tartani a pajzsot, amíg átérnek Queens utcáira, de Loki jelenléte jól jön neki. Végül kettejükkel záródik a kör.

Queensben:
- Menjetek! - szól a mágusaihoz, akik vissza sietnek a harcba, s róluk egy néma pillantást vet Loki felé, majd onnan a civilekhez fordul. - Maguk pedig figyeljenek rám. - szól az ártatlanokhoz, (nem a hősökhöz). - Tűnjenek el innen! - inti őket egyszerűen arra, hogy távozniuk kell. Thanos pár utcával lejjebb van. Amint a kétségbeesett és meggyötört lelkű civilek rohanvást eltűnnek, Strange a megmentett hősökhöz fordul.
- Jól figyeljenek rám, mert csak egyszer fogom elmondani. - pillant végig rajtuk határozottan. Természetesen tudja, hogy mindannyian megszenvedhették Muspelheim és Mephisto játékait, de Stephen kész rá, hogy ha ennek vége, segítse a lelkeiket. Most azonban erre nincs idő! - Thanos két helyen harcol és elég erős  és elszánt volt ahhoz, hogy megölje Amerika Kapitányát. Gondolom mondanom sem kell, hogy szükség van magukra. De... - lepillant az oldalára és úgy folytatja. - Tekintettel arra, amit átéltek, joguk van úgy dönteni, hogy kiszállnak. - bal karját kifeszíti, hogy átjárót nyisson a szentélybe, így ha valaki úgy dönt, hogy nem harcol tovább, ott fedezékbe bújhat. Strange szemei megállapodnak Shurin egy pillanatra.  - Maguk döntenek, én viszont nem várhatok. Van egy mocskos Titán, akit meg kell ölnöm. Kettő is. - lépdel hátrébb párat, majd elrugaszkodik a talajtól és vörös köpenyében megindul, hogy beteljesítse bosszúját. - Ó és a zöld idegenek nagyon erősek, vigyázzanak velük, vigyázzanak magukra! - figyelmezteti még őket utoljára, hogy aztán a házak között cikázva Stark segítségére siethessen. Mellesleg Strange nagyon gyenge. A rengeteg utazás és az erejének kihasználása miatt, már nem maradt választása: Olyan dimenziókból fogja erejét nyerni, melyek gondolata sem kellene, hogy foglalkoztassa. De ma nem adhatja fel. Wong miatt. A Föld miatt. Nem lehet... - Loki, hol marad már?! - szól a férfiért, abban bízva, hogy kettesük eddig jól működő szövetségét nem most fogja felbontani a másik.




pm, ha nem jó | we fight |

Vissza az elejére Go down

Carol Danvers

∆ Hozzászólások száma :
342
∆ Kor :
39
∆ Tartózkodási hely :
♮ New York



A poszt írója Carol Danvers
Elküldésének ideje Szomb. 12 Május 2018, 13:33
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



muspelheim / queens
what the hell?!

Danvers ujjai Parker nyaka köré tekeredtek és a hője emelkedik. A nő szemei izzanak, akár csak teljes teste. A fiú már csak ettől is úgy érezheti, hogy lassan megolvad. Aztán váratlan, tompa robbanás hasít a térbe és a szőke rögtön oda kapja fejét, hogy megnézze magának, hogy mi történik. Az érkezők összezavarják. Szinte rögtön értetlen ábrával nézi őket, egészen addig, amíg Strange energia nyalábja be nem csókol meghibásodott tudatába. A szőke pupillái kitágulnak, feléled. Ajkai elnyílnak és rögtön elhúzza kezét Peteről. Nem ismer magára...
- Peter... - susogja, de talán a fiú lezuhanna, ha nem nyúlna alá. Ha kell, segít neki és megtartja a karjaiban, hogy együtt érkezzenek le a biztos talajra. Ha nem, akkor csak hátrébb húzódva követi őt. Képtelen felfogni, ami történik. Egyszerűen azt sem tudja, kik azok, akik jöttek, hogy mi a fényes pajzs, hogy... És akkor megpillantja kettejük körül tekeregni a Doktor vörös köpenyét. - Őt. - szólal meg a fiúra mutatva, jelezve a szőnyegnek, hogy képes utánuk repülni. Amint Petert becsomagolja Strange lebegő palástja, Danvers rögtön ered a nyomukba. Szemei sarkából feltűnik neki, hogy egy sötét hajú férfi kísérgeti kifele a többieket, továbbá az is, hogy a felmentő sereg igazán hatékony az Ördöggel szemben, így nem tesz mást, csak Póki mellett marad.
Queens utcáin fellélegzik. Bár nem gondolta, hogy ez lehetséges, de New Yorkban friss a levegő tüdejének! Peter mellé húzódik, de nem szólal meg. Szégyelli magát, viszont próbálja jóvá tenni, amit tett. Némán. És csendesen. Keresi a szavakat és meg is szólalna, de aztán Strange és Loki megérkeznek, zárva a kört. Carol kérdő pillantással fordul feléjük, majd türelemmel hallgatja a Doktort. Kissé hűvösnek ítéli meg a férfit, de abból, ahogy Stephen ki néz, nem nehéz leszűrnie, hogy az oszlopok óta történt ez-az és baromira lemaradtak. Kérdőn fordítja oldalra a fejét és egészen addig higgadt, amíg el nem hangzik: "... megölje Amerika Kapitányát." - Tessék? - kérdez bele, erőltetett, kapaszkodó mosollyal az ajkain. Szinte rögtön kiürül a feje. Elfeledkezik arról, ami Muspelheimben történt és nem marad más körülötte csak a Doktor és annak szavai. Egy kép. Stevenről a fejében. És a szívében. Ahogy elment vele az űrbe. Ahogy támogatta. Amerika Csillaga.  - Meg... meghalt? - kérdez ismét, hátrálva egy lépést. Arcán elfojtott indulatok sokasága jelenik meg, szemei könnybe lábadnak. Kapitányom. Az nem lehet... Lopva az átjáróra pillant a Doktor oldalán, majd türelmetlenül elfordul tőlük.  - Vigyázz rájuk! - pillant Bartonra komoran, szúrósan és már el is reppen. Danvers az előtt távozik, hogy bárki megállíthatná, hogy bárki szólhatna hozzá.

//Kérem a queensi Thanoshoz!//

Danvers egész alakja aranyban izzik, vakítva a körülötte lévőket. Aranycsóvája hasít az égen, a sebessége páratlan. A hője rendkívül magas. A bőre elszíneződik a benne tomboló erőtől. Nincs az-az erő, ami képes lenne megfékezni őt és valószínűleg nem is lesz. A szívét marja a fájdalom. A gyász uralkodik benne. Eddig még nem került szembe Thanossal. Eddig nem volt személyes ügye vele. Eddig mindig valaki más akarta teljesíteni a bosszúját rajta. Eddig.
A szőke amazon átszeli a távolságot és amint megpillantja a repülő autókat, máris megleli a lila óriást is. Danvers teljes erőbedobással érkezik, éppen Stark mellett elhasítva, hogy aztán szemből találkozzon ökle a Titánnal.   Ütéseibe bele ad mindent, ahogy hője is felforrósodik, miközben megpróbálja ellökni magától a Titánt energiáival.  - Fogalmad sincs róla, hogy mit tettél... - köpi a szavakat. Mérgében lángol egész alakja, sorozza a Titánt és ha ütések érik se adja fel. Danvers akár egy kolibri repked a lila sziluett körül és ha csak tudja, a hátáról letépett páncélja helyére lövi hőjét. Nem áll le. Képtelen rá...
Carol Danvers ereje megnövekedik, ahogy előtör belőle a lángoló démona.
Gemini, ha a Kalandmester engedélyezi:
Elreppen a Titán elől és Tony mellé csapódik, majd maga is meglepetten reagál arra, ahogyan hirtelen kinéz. Kezeit, lábait fürkészi. - Maga jól van? - kérdőn fordul a férfihoz, majd tekintete ismét Thanoson állapodik meg. Kész rá, hogy megütközzön vele szemtől szembe és szét rúgja a lila, ótvaros seggét! És, ha minden igaz ekkorra már Dr. Strange és a további társaik is a helyszínre érkeznek gyönyörű hőscsokrot alkotva! Carol arcára mosolyt csal a látvány...


pm, ha nem okés  | in the end |
Vissza az elejére Go down

Shuri

∆ Hozzászólások száma :
52
∆ Kor :
26
∆ Tartózkodási hely :
❃ in the diamond ❃



A poszt írója Shuri
Elküldésének ideje Szomb. 12 Május 2018, 14:20
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



muspelheim
miért nem követhettünk pillangókat?!
Oké. Szentül megvagyok győződve arról, hogy Mr. Hood tehet róla, hogy anyám meghalt. És ennek próbálok tettekben is bizonyítást adni. Aztán a fedezékembe húzódok. Egy kő. Egy kavics. Nem valami jó választás - és ezt ő is tudja. Fel is húzza a nyilat és célba is vesz. Nem feltűnően nem hagyományos bicska által faragott fadarab, amivel lőni készül, így hát felkészülök rá, hogy a gyilkos velem is végezni fog. Erre azonban nem kerül sor. A nyíl megakad félúton én pedig megzuhanok. Térdeimre esve ébredezek, mintha álomból keltenének. Egy rohadt álomból!? Rögtön felkapom a fejem és az íjász férfi alakját kutatom.
- Bastetre! Majdnem meglőttem magát! – kiabálok kissé talán hangosan és aggodalmasan, majd rohanni kezdek felé, karjaimon a plazmáimmal. Egyszerűen fel sem fogom, hogy mindenféle varázslat történik körülöttünk, mert annyira bánt, amit tettem. Amit tenni akartam... - Jól van? – pillantok végig rajta, keresve sebek után, bármi után. És csak bizakodom. Látva a szőke nőt és a póksrácot úgy tűnik, hogy nem csak mi ugrottunk egymásnak. Tekintetem a vörös köpenyes aggastyánra ugrik, aki nagyon menőn kámenhámézik és még ajtókat is nyitogat New York utcáira. Kissé összezavarodottan ácsorgok az íjászunkkal szemben, amikor egy sötét hajú fazon lép hozzánk. Én nem ismerem, de szó nélkül követem kifelé ebből a mocsokból. Bármi is történik, azt azért sikerül felfognom, hogy ez egy mentőakció.
- Köszönöm szép-szemű! – mondom a fazonnak fekete hajjal, majd leporolom magam és rögvest startra kész vagyok. A bátyám valahol (nyilván Wakandában) harcol, ha még él, mellette kell lennem. Kissé idegesítő lehet, ahogy pattogok. A varázsló fickók kilépnek az átjárón és megkapjuk azt, amire várunk. Egy gyorstalpalót. Nagyon gyorsat. Alig pár szót. - Rogers... Kapitány?! – kapok a mellkasomra hirtelen, ahogy eszembe jut meleg kézfogása, és a kedves mosolya. Összezuhanok. Ha egy olyan nagy hős elesik, én mit akarok?! Bár Wakandának nem nemzeti hőse, de mióta megismertem, kedveltem őt. Lehajtott fejem csak akkor emelem fel, amikor Carol hirtelen eltűnik. Őt nyilván jobban megviselhette, talán barátok voltak. Pillantásom Peterre terelődik, amikor mindenki leválik tőlünk és a saját dolgára megy. - Jól van démongyerek! – megköszörülöm a torkom, habár eléggé magamnak érzem az átjárót a Doktor részéről, eszemben sincs ölbe tett kézzel ülni, így hát felmászom a srác hátára, szóljon hozzá bármit. - Nem érdekel, ha összetojjuk magunkat, de most szépen Carol után megyünk és kivesszük a részünket ebből a harcból. –  ölelem át a derekát lábaimmal, kezemmel a nyakába csimpaszkodok. - És ha valakinek meg kell halnia, azok ne mi legyünk. Vagy ha mégis, akkor se. – elhatározom magam és mivel már rajta ülök, nem sok választása van. Izzítom a plazmáimat! - Uraim! Ideje bevetni magunkat... – pillantok vállam fölött Bartonra és Draxre, ha még nem szaladtak előre. Aztán picire húzom magam és Pókiba kapaszkodom! - Zúzzunk öcsém! – motyogom, de ha felemelkedünk, biztos elnémulok.




 pm, ha valami nem okés (Póki, kaptál egy potyahátast :'D )|| please, save me from this hell 
Vissza az elejére Go down

Peter Parker

∆ Hozzászólások száma :
47
∆ Kor :
24
∆ Tartózkodási hely :
☾ Queens, NYC



A poszt írója Peter Parker
Elküldésének ideje Szomb. 12 Május 2018, 15:32
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2











a lenti pokolból irány a földi
oké, már azt sem tudom, ki kicsoda
Még átmosott agyamon keresztül is tisztában vagyok vele, hogy nincs semmi esélyem Carol ellen. Mindegy, mennyi hálót lövök rá, milyen gyorsan ugrok félre vagy milyen magasra repülök, Carol egyszerűen erősebb, gyorsabb és ügyesebb nálam, és jelen pillanatban mindennél jobban gyűlölöm őt ezért. Mire felocsúdnék, a nő keze már a torkom szorongatja és együtt repülünk. Belerobbanunk az egyik oszlopba, emberszerű krátert ütve belé, és a fájdalom teljesen eltompít. Ujjaimat Carol csuklója köré kulcsolom, de a testéből áradó hő elviselhetetlen, félre kell rántanom a kezem. Gyilkos ösztönöm azonban nem tompul ennyitől, így hát levegő után kapkodva, fájdalomtól torzan elkezdem hálóval körbetekerni a nő bőrét, és próbálom gyorsabb tempóban lefedni a csuklóját, mint ahogy leolvadna róla a hálóm. Amint egy vékony réteg befedi végre az égető felületet, ismét megragadom a csuklóját azzal a céllal, hogy lefejtsem magamról.
Esélytelen. A nő sokkal, de sokkal erősebb nálam, és még a masszává olvadó és pillanatok alatt felforrósodó hálómon keresztül is borzasztóan éget. Nem csak a kezemet, hanem az egész testemet, főleg a torkomat. A hő elviselhetetlen, pókruhám itt-ott sercegve olvadásnak indul, különös tekintettel azon pontokon, ahol Carol keze hozzám ér. Vörös pírfoltok marják bőrömet, szemem egyre inkább fenn akad, ahogy közeleg az eszméletvesztés, ujjaim a szétolvadt hálókkal együtt lefolynak a nő csuklójáról...
Aztán valami fényes és hideg robban belém és kitisztul a fejem, és hirtelen nem értem, mégis miért akarnám megölni Carolt, mit ártott nekem, és azt sem értem, hogy kerültem egy oszlophoz szegeződve általa és miért próbált eleven grillpókot sütni belőlem. Semminek sincs értelme, és bár már elengedett, a levegő mégis nehezen jön és kapkodnom kell.
- Miss Carol... - motyogom, és amint elszakítom sajgó vázam az oszloptól, a szédülés máris legyűr és zuhanni kezd...enék, ha Carol nem tartana meg. Reflexszerűen fonom karom a nyaka köré, kapaszkodót és támaszt keresve. Túl fáradt és szédült vagyok ahhoz, hogy ellenkezzek. Mintha magas lázam lenne, vízért szomjazom, a látásom vibrál, pettyezik és homályos; mintha a tűz még mindig emésztene belülről. - - Sajnálom... - szabadkozom félszeg mosollyal, ahogy kisegít és földet érünk. Próbálom felfogni, mi történik körülöttünk, de jobban foglalkoztat, ami velünk történt. Vajon feltűnt neki, hogy meg akartam ölni? Nos, abból ítélve, hogy majdnem kicsinált, nem sok esélyem lehetett ellene dühtől elvakultan sem...
- Nem-nem, én jól vagyok, minden király, öö... Köszönöm? - szabadkozom ismét a.... repülő.... köpenynek???.... ezcsaknekemfura??..., amikor Carol rám mutat, és hogy bizonyítsam, mennyire jól vagyok, elengedem a nő vállát, hogy eloldalazzak tőle, minek köszönhetően az a két rövid pillanat, amit képes vagyok a két saját lábamon tölteni, azzal telik, hogy próbálom nem lerókázni a saját lábam és keresem az egyensúlyt. - Jól... - motyogom, aztán a sötétség tarkón csap és beleájulok a köpenybe. Nem fura. Kicsit sem.

Mire legközelebb magamhoz térek, nedvességet érzek az arcomon. Valaki vizet locsolt rám, és bárhonnan is szedte, meg bárki is volt, Isten áldja érte. Rugóként ülök fel, harcra készen, nem törődve testem sajgásával, de a mellettem gubbasztó Carol láttán egyből megnyugszom. A köpenynek ??? hűlt helye, és egy Harry Potter kinézetű fickó épp fennhangon beszél. Azt hiszem, hozzánk, úgyhogy megpróbálok figyelni. Az a köpeny, ami rajta van, nagyon ismerős.... De nem, az kizárt... ..... ugye? Figyelmem a köpenyről azonban elvonja az információ, hogy Amerika Kapitány. És valaki meghalt. Nem, ez a kettő biztosan nem függ össze, ugye?
- Azt mondta, hogy...? - sandítok Carolra, de a nő arckifejezése elhallgattat. Nem, az nem lehet. Amerika Kapitány halhatatlan. Túlélt vagy száz évet, legyőzött minden ellenséget. Mégis ki képes legyőzni őt? Senki a világon. Ez tuti valaki más lesz. De Carol olyan felindultan távozik, hogy már rég ott sincs, mire egyáltalán összekaparom magam annyira, hogy feltápászkodjak a földről.
- Carol! Miss Carol! - kiáltok utána, aztán figyelem, hogyan indulnak meg körülöttem az emberek, ki erre, ki arra. Tekintetem a köpenyes fickót keresi, aki szintén távozóban van. - Hé, uram! Mr.... Ööö... Mr Köpeny! Mr Köpeny! - kalimpálok mindkét kezemmel, egy helyben ugrándozva, hogy felhívjam magamra a figyelmet, de a varázsló úgy elillan, mint a többiek. Hát ez szép, mindenki faképnél hagyott.
Ennyit a nagy csapatmunkáról.
Fogalmam sincs, mit csináljak, sajog mindenem és úgy érzem magam, mint... Hát, mint akit laposra vertek. Ahogy csüggedten elfordulok a csatatérre igyekvő hősök képétől, egy ismerős alak kúszik be a látóterembe.
- A gyerekeket mindig hátrahagyják, eh? - cinkos mosolyt villantok Shurira, habár mindketten kinőttünk már abból a korból, mégis itt felejtenek és lenéznek minket, ha akcióra kerül a sor. Úgy tűnik, Shuri ezt nem óhajtja elfogadni, és rögtön kíváncsian felcsillan a szemem, ahogy láthatóan felém indul. Aztán ahelyett, hogy megállna, elkezd felmászni rám. Mi a...?
- Ööö... A... Hó!! - kibillenek az egyensúlyomból, előre-hátra-oldalra billegve próbálom megtartani magunkat. Reflexből hálót lövök ki a szemközti épületre, és azt kifeszítve húzom függőlegesbe magam. Elharapom a nyelvem, mielőtt megjegyzést tennék Shuri súlyára, és inkább csak arra koncentrálok, amit mond.
- Szóval, Wakanda az valami kis falu, vagy ilyesmi? Nincs felétek tv? Tényleg sosem hallottál a barátságos Pókemberről?! - érdeklődöm, miközben próbálom úgy igazítani magamon, hogy ne akarja a térdével átszúrni a bordáimat és ne érezzem a tarkómnak nyomódni... hát... semmijét, ami zavarba hoz. És hogy a haja ne lógjon az arcomba és ne próbáljam megenni, valahányszor kinyitom a szám. A hálóra pillantok, aztán a tenyeremre. Kesztyűmet szinte teljesen leégette Carol hője és a tenyeremet véresre, hólyagosra marta a forróság. Már az is fáj, hogy ránézek, nemhogy hálózzak vele. De Shuri kiadja a végszót, úgyhogy mély levegőt véve elrugaszkodok a talajtól. Habár ketten nem vagyunk olyan gyorsak, mint lehetnénk, így is könnyedén egyensúlyozok vele a levegőben, épületről épületre lengve.
- Kapaszkodj, kicsilány! - Nem mintha bármivel is kisebb lenne nálam. Igyekszem nem törődni azzal, mennyire meggyötörtnek és kimerültnek érzem magam, helyette inkább az előttünk álló harcra koncentrálok. - Itt jövünk, te mocsadék! - gyönyörű félkörívvel repítem be magunkat a csatajelenet fölé, egyenesen a lila szörnyet célozva, ám ekkor Carol ismerős, kedves sziluettje átrobban valami vadba, ahogy a Titánba csapódik.
- Hó hó hó, héé, mi a! - olyan hirtelen fékezek le, egy félszaltóval az épület falára tapadva, hogy hátra kell kapnom, megtámasztva Shurit, ha esetleg a váratlan irányváltás kibillentette volna az egyensúlyából. Azta. Eddig is tudtam, hogy Carol erős, de azta. - Ööö, azt hiszem, talán jobb, ha fentről fedezzük őket... Ja? - sandítok hátra Shurira, beleegyezést várva. Nem biztos, hogy sokat segíthetnénk a lángoló ciklonnak meg Vasembernek odalent. De hát egy jó légierő mindig jól jön, úgyhogy ha Shuri rábólint, akkor elrugaszkodom az épület oldalától, hogy hálót kilőve, a levegőben maradva repüljek végig a kialakult csatatér felett, esélyt adva rá a lánynak, hogy lebombázzon-köpködjön kedve szerint mindenkit. Egymással harcoló klónok, a fura oszlop a város közepén, és egy még furább építmény, ami egyre lejjebb ereszkedik... Bőven van hol besegítenünk. Shurira bízom a navigációt és hogy merre menjünk, én csak repülök és igyekszem elkerülni közben minden akadályt és esetleges támadást.
- Ne legyünk udvariatlanok, azért legalább egy üdvözlő ajándékcsomagot küldjünk! - kiáltok hátra a lánynak, ahogy Thanos sziluettje felé veszem az irányt. Épp csak annyira közelítem meg, hogy a hálólövőmmel becélozhassam a szemét, kész, tűz~! Remélhetőleg szeretetcsomagom pontosan a Titán két szeme közt landol, néhány pillanatra megvakítva. - Juhú, öt pont a Griffendélnek! - rikkantom, ha célt értem. Ha nem, akkor igyekszem úgy tenni, mintha meg sem történt volna.

röviden: Shurival a hátamon irány a queens-i csatamező, és Thanos kapott egy pici szeretetcsomagot.




 

Vissza az elejére Go down

Clint Barton

∆ Hozzászólások száma :
68



A poszt írója Clint Barton
Elküldésének ideje Szomb. 12 Május 2018, 21:00
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2















← Ne már, megint Muspelheim? →

Lelövöm a lányt, vagyis inkább szeretném, ám valaki elkapja a nyilamat, megrázom a fejem. Mi a? Hol vagyok? Mi történt velem? Még mindig Muspelheimbe vagyok, úgy látszik már nem sokára. Sokkos állapotba kerültem ugyan, de amennyi kemény leckét kaptam már az utóbbi időkben, hamar kizökkentem magam, és indulok el a kijárat felé. Feladatom van, Pietro és Wanda mellett lenni, megmenteni őket a kinti borzalmaktól, nem tudom, hogy mi lehet kint. Itt bent borzasztó volt, sőt néha a végleges halálomat kívántam.

A civilek után nézek, majd a vörös köpenyesre emelem a tekintetem, halvány mosolyra húzódik az ajkam.
- Tudja pont a Kapitány mondta egyszer, ha meghalunk azt kiheverjük, pont így tettünk. Most pedig szétrúgjuk a Titán valagát, ha kell akkor ezredjére is. – biccentek ahogy megemlíti a zöld szörnyeket, miért is nem csodálkozom azon, hogy ezeket nem lesz egyszerű legyőzni?
- Igen is, hercegnő, már megyünk is! – nézek Shuri-ra. – Drax, fegyvertestvérem jössz? – nézek a cimborámra, ha kell vele, ha kell egyedül, de akkor is elindulok. Az ikrekkel nem tudom, hogy mi van, minél előbb tudomást kell szereznem. Na meg persze a Titánt is újra el kell innen tüntetni, aztán hova fogok menni? Nyugdíjba.

 ha valami nem jó, PM :3 || dal jöhet ide

Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. 12 Május 2018, 23:03
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Mephisto

Kedveskéim, itt az Ördög...


Most jött el az idő, hogy végre egymást öljék meg, minek vesződnék vele, ha maguk is megteszik ezt? Csodálatos elme vagyok, ezt be kell ismerni. Pedig egy gondolatomba kerülne, hogy végezzek velük, vagy más dimenzióba küldjem őket, vagy külön létrehozhatnék nekik egyet, vagy többet, és egyedül halnak meg. Az emberek nem szeretik a magányt, a többség azt mondja, igen, viszont mindig arra vágynak, hogy legyen mellettük valaki. A természet rendje, hisz így lettek megteremtve, létrehozva, kinek, hogy tetszik.
- Ne csak a szád járjon, mutass is valamit. – vonom meg a vállamat hetykén, feltegyek egy kávét is esetleg, amíg ideér?
- Sárkányok kölyke? Ó, magasságos, nem tudsz te semmit rólam, ám nem is most fogok neked családfát bemutatni. – és rohan, mint egy felbőszített bika, persze esélye vajmi kevés, hisz megkínoztam már, a levegő se hozzá van igazítva, na nem baj. Az esélyt megadtam neki, igazán hálás lehetne.
- Hm..úgy látszik itt a felmentő seregetek. – hárítom a támadását. Azt hiszik a varázslók nem tudom őket lenyomni? A pajzs nagyon aranyos, tényleg. Olvasniuk kéne rólam, ha akarnám virágot fognának a kezükbe, vagy egy plüssnyulat. Végül is mindegy.
- Dr. Strange komolya megpróbált a lelkemben olvasni? Nem tanítottak magának semmit a démonokról? Nekünk nincs lelkünk, viszont igen, remekül szórakoztam, mint mindig, bár a végére kicsit untattak. Főleg Drax. – tárom szét a karomat mosolyogva.
- Ó, igen, vissza fogunk térni rá, mert csak úgy nem mehetnek ki innen. Alkut kötöttem, alkut is várok el a felszabadításukért. – kissé groteszk vigyorral pillantok a varázsló sziluettje után. Elégedetten nézek végig a Muspelheimen, ám még nem végeztem itt, a buli fent van, én pedig ott akarok lenni, így hát Queens-be teleportálok.
Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Vas. 13 Május 2018, 21:40
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

•• Muspelheim ••

What the hell are they?




• A 7. felvonás véget ért. Köszönjük szépen a játékot mindenkinek!

A játékosok ITT folytathatják a kalandot.

Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Vissza az elejére Go down
 

7. felvonás - Muspelheim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» 4. felvonás - Queens 0.1
» 1. felvonás - Reunion
» 5. felvonás - Queens 0.2
» 6. felvonás - Queens 0.3
» 3. felvonás - Wakanda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: 2. Kör-