KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: 4. felvonás - Queens 0.1

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. 22 Ápr. 2018, 17:12
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

A levegőben lebegve nem nagyon látom, hogy mi történik odalent, a kő ad annyi fényt, hogy ne a sötétben tapogatózzak. A többiek lent vannak, a szívem pedig ki akar ugrani a helyéből, annyira aggódom értük. Nem mintha itt fent sokkal biztonságosabb lenne, bár leginkább csak őket védem. Soha nem láttam még ehhez fogható csatát, a gondolat is borzasztó, hogy talán sok ember, ártatlan ember nem éli túl. És mindezt azért, mert könnyű eszközök egyetlen személy hatalomvágyának. A gondolat is embertelen, és rosszul leszek tőle. De most az a dolgunk, hogy védjük, akit tudunk, az enyém pedig az, hogy az életem árán is megakadályozzam, hogy megkaparintsa a követ.
Ahogy megjelenik, egy pillanatra szerintem mind megfagyunk. Agyam lázasan kattog, keresem az összefüggéseket. Az előbb még Wakandában volt, de már nincs ott. Ez ő, az Őrült Titán, teljese életnagyságban.
- Nem tudom, hogy hogyan jutott át ide! –kiabálok vissza Pietro kérdésére. – De ez tényleg ő, viszont nem látom sehol, hogy hogyan jutott át Wakandából. Blokkolják az adásomat!
Megborzongok. A kő a homlokomon olyan, akár egy jelzőtábla, ami azt üvölti, ide nézz, itt vagyok, kapj el! Szerencsére még nem tűntem fel neki, nem is nagyon szeretném, hogy meglásson. De úgyis megfog. De hát, majd akkor rá érek azon gondolkodni, hogy hogyan védjem magam. Egyelőre a parancsra figyelek, ami a Maximoff fiú száját elhagyja.
- Fedezlek, titeket menjetek csak! Vigyázzatok egymásra! –kiabálok le nekik.



Végtelen sötétség


 | Remélem jó |



A hozzászólást Vízió összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 07 Május 2018, 11:19-kor.
Vissza az elejére Go down

Kelda

∆ Hozzászólások száma :
45
∆ Tartózkodási hely :
New York



A poszt írója Kelda
Elküldésének ideje Vas. 22 Ápr. 2018, 17:35
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Végtelen Sötétség

Néha tényleg jó lenne, ha több helyen lehetnék egyszerre, akkor könnyebben lehetne kiiktatni ezeket az embereket, akiket megszálltak. De nem vagyok mestere nagyon az illúzióknak, az én erőm a hideg, a jég, és a víz, saját magam sokszorosítása eléggé megvisel. Fáradtan simítom meg a farkas oldalát, ő sem adhatja fel, mi sem. Nem is tesszük.
Ha pedig ennek az egésznek tényleg vége van, sok-sok sütit sütök majd, legalább egy pillanatnyi boldogságot okozzak mindenkinek. Megnyugszom Pietro érintésére, egyben van, ő is, ha nem lenne megverném.
Nem kellett orkánt okoznom, hogy a nem épelméjű emberek úgy hulljanak a földre, mint a marionett bábuk. Fura, nagyon is. Meglepetten pislogok a megjelenő alakra. Hányszor kell megölni, hogy tényleg meghaljon?
- Én fedeznélek titeket, tényleg..viszont van egy ötletem. Kaldr fedez titeket. – pillantok a két testvérre, majd a másik szőke asgardira. – Thor, tudnál nekem biztosítani egy kis helyet? – teszem fel a kérdést, ha igen a válasz megjelenik kezemben a zöldszínben pompázó jégdárda. Megölni nem fogja, kicsit viszont lelassíthatja, a hüllőszerű lényekre nem pazarlom a mérgező dárdát, nekik csak simát szánok. A mutatványomhoz pedig tényleg vagy ne legyen előttem senki, vagy fentről kéne dobnom, viszont nem vagyok képes repülni.
Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Vas. 22 Ápr. 2018, 19:51
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

•• Queens 0.1 ••

What the hell are they?




A Bashenga-hegy gyomrában tartózkodó technikusok sorra rohannak ki a harctérre, hogy ahogyan Shuri tette korábban - felvegyék a Titán mozgolódását és a Föld minden tájára sugározzák, hogy Thanos még mindig itt van, és további segítségre van szükségük a wakandaiaknak!
Közben a Wakandában tartózkodó Thanos megadja a parancsot, hogy Master aktiválja a wakandai oszlopot. Amint elér a hatkarú vezér a hatalmas objektumhoz, az aktiválás után az lilán vibrálni kezd és egyenest az űrbe energiacsóvát lő. Ezzel együtt világszerte mind a 12 másik oszlop is aktiválódik, ám azokból kék színű fény fut fel az égbe...


» Szituáció: A skrullok továbbra is hatékonyan küzdenek Queensben. Dr. Strange elhagyja a helyszínt, hogy Steve Rogers mentésére siessen. Loki így Wonggal folytathatja a megkezdett akciót, vagy csatlakozhat a tőle egy utcányira lévő Thorhoz és a helyszínen tartózkodó Bosszúállókhoz. A varázslók továbbra is segítenek a skrullok ellen.
Wanda és Pietro a Titán közelébe indulnak, ám ha sikerül is a lánynak megérintenie, nem olvashat ki semmit Thanosból, ugyanis akár csak a skrullok, az ő képességei egyike is az, hogy mentálisan képes blokkolni a telepatákat, ahogy azt Charles Xavier korábban már tapasztalhatta harcuk során. Kihasználva a két Maximoff közelségét, a Titán közéjük kap, s Pietro lába után nyúlva az egyik közeli épület falába hajítja a fiút.
Az objektum, amiből a Titán, a Fekete Rend tagjai és a skrullok kiléptek , szintén pulzálni kezd, és kék fénynyalábot fest az égbe.

Az alakváltó skrullok felveszik a helyszínen harcolók alakját, és úgy támadnak rájuk. A Fekete Rend is harcba bocsátkozik.
Erik Lehnsherre a Black Dwarf (Cull Obsidian) néven ismert lény támad, akinek bőre szinte áthatolhatalan, így a fémpengék mit sem ártanak neki. A gigantikus lény autókat hajít megállás nélkül Magneto felé. Supergiant közelíti meg Wandát és testvérét, majd képességével olyan képet vetít a lány elméjébe, hogy Pietro belehalt Thanos támadásába, míg Pietronak azt mutatja, ahogyan Thanos Wandát is elkapja. Wanda egy idő után képességei miatt kiszabadulhat a mentális hatás alól, és segíthet testvérén.
Vízióra és Keldára Proxima Midnight támad rá, és pusztító lándzsájából lőtt sugarával mindkettejüket meg is sebzi. Celia és Norina Ebony Maw-val kerülnek szembe, aki teleportálva tűnik el, és jelenik meg, míg rengeteg skrullt mentális meggyőző erejével kettejük ellen irányít. Leonard és Daniel elszakadnak egymástól, ám amikor ismét találkoznak, skrullokkal találják szembe magukat, ráadásul úgy, hogy azok felvették a másik alakját, így lehetelen megkülönböztetni, hogy kire támadnak rá...



» Megjegyzés: Időközben bárki megindulhat Wakandába a mutánsok valamelyik gépével, melyeket Charles az ottmaradók rendelkezésére bocsátott. Aki mondjuk várt valamelyik játékostársa válaszára, bátran írja meg a reagja végén, és a következő körben átmeséljük Wakandába!


***


» Általános leírás: A hozzászólásod megírására egy hét áll rendelkezésedre. Amennyiben a partnered/partnereid hamarabb megírják köreiket, lehetőséged van az újabb kör megnyitására. Ha valaki nem írja meg egy héten belül a hozzászólását, a kör újra indulhat (mivel sokan vagyunk, törekedjünk nem megváratni egymást). A Kalandmesternek jogában áll a karaktereket útmutatásokkal irányítani, illetve hozhat be egy-egy körbe/szituációba újabb karaktert, illetve vihet ki, ha eltűnik a játékos, vagy a szituáció úgy kívánja.

UPGRADE:

- Reagsorrend: nincs
- A felvonás résztvevői: Tony Stark, Wanda Maximoff, Pietro Maximoff, Vízió, Kelda, Thor, Leonard Atkinson, Daniel Atkinson, Erik Lehnsherr, Thanos [NJK],  Loki, Celia Wickham, Norina Thomson
- Becsatlakozhat: Natasha Romanoff, Esther Wolheim

Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. 27 Ápr. 2018, 22:02
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Nobody's hero

Once upon a time, I had a heart...
Az első küzdelem hullámot jól vettük és valamiféle erőnek hála az embereket mgszálló démonok eltakarodnak. Azonban úgy sejtem, ez még csak a kezdet, és az aggodalmam nem sokára valós is lesz ahoyg megpillantjuk a Lila Óriást, akit egyszer már legyőztünk! Alig hiszek a szememnek, de önbizalmat is ad a dolog ahogy a többiekre nézek.
- Egyszer már legyőztük nem? Másodszorra is menni fog! - bíztatom őket, és megpörgetem a harci kalapácsom hogy vihart generáljak, és a skrullokat aprítsam vele. Nem kár ezekért a rusnyaságokért, de nem is könnyű mert iszonyú sokan vannak. Állom a rohamukat, és szaporán jár a Mjölnir a kezemben.
A mellém keveredő asgardi nőre pillantok.
- Persze, ne fogd vissza magad - mosolyodom el, ahogy kieresztek egy hullámot, ami letarolja az ellenséget egy széles ívben. Figyelmem a titánra irányulna, akik körül az ikreket pillantom meg. Nem lesz ennek jó vége, és végül a titánt kísértő fekete rend is akcióba lendül.
- Ez nagyon nem jó.... Dög erősek - sóhajtok fel, és besegítek Víziónak és Keldának ha már így egymás mellé sodródtunk. Nem sok időm van gondolkodni hogy mi van a többiekkel, mert Midnigjt elég türelmetlen és agresszív. A támadásai erőteljesek és gyorsak, oda kell figyelnem rá.


••
Vissza az elejére Go down

Thanos

∆ Hozzászólások száma :
22
∆ Tartózkodási hely :
meglepetés



A poszt írója Thanos
Elküldésének ideje Szomb. 28 Ápr. 2018, 12:25
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Queens
Death follows him like a shadow.----------------------------

A Titán sztoikus nyugalommal kémleli az eget, miközben az oszlop háta mögött aktiválódik és éles sugárban felnyújtózik fénye a felhőkön túlra. Pofáján mosoly villan, szemei körbefutnak a téren. A rengeteg hős, a skrullok, a rend tagjai mind-mind háborúban állnak egymással. Egyelőre csak Thanos nem mozdult meg, ám ahogy a kék cirka karjaiban Wandával a közelébe merészkedik, s a lány érinteni próbálja, rögvest öklét előre tolva a fiú után nyúl. Képes blokkolni a lány képességét erre vonatkozósan, s meg volt győződve arról, hogy ezt tudja Wanda. Pietrot elsodorja tőle, aki így talán a földre zuhanhat előtte. Bárhogyan is, lekezelő pillantást vet a boszorkára. A kettejük közös múltja miatt szánja a lányt. Felkínálta neki a lehetőséget, hogy a galaxis királynője legyen, de elutasította. Így hát kettejüknek nincs további dolga egymással, a Titán szerint. - Hiányoztam boszorka? - somolygó pillantása után, Supergiant rögtön beleavatkozik és megbűvöli a Maximoff testvérek elméjét, így hát Thanos tovább lép, hogy újabb ellenfeleként Loki alakjait pillantsa meg maga körül. Több varázsportálon át közelítik meg őt. A Titánra mért csapások hatékonyak lehetnek a meglepetés szele miatt. Előre roskad egy-egy ütés miatt, ám nem rest viszonozni azokat. - Áruló vagy asgardi. - morogja, ahogy újabb és újabb Lokival néz szembe. - És szörnyen ostoba, ha úgy hiszed a jó oldalon harcolsz. - fordul körbe a tengelye körül, szemeivel a valódit keresve, persze sikertelenül. - Még nem késő, hogy mellém állj és az oldalamon harcolj. Hiszen ezt akartad mindig... - szavalja, a karjait széttárva maga mellett, hogy aztán nevetve felismerje a feléjük kalimpáló Wongot. Nem nehéz összeraknia, hogy ő az, aki Lokit köré bűvöli. Minden egyes újabb kivetülést el-el sodor maga mellől, mintha váltott mellúszásba futna, siet Wong felé. - A trükkjeid nem érnek semmit, kis ember. - futólépteiből elrugaszkodik a talajtól, hogy aztán Wong előtt érjen földet, féltérdre ereszkedve. Ketten csatározni kezdenek, eltart pár percig is. Jó pár ütést benyel a fickótól. Ahogy kiegyenesedik, mosollyal az arcán int Ebony Mawnak, aki aztán rögvest lefogja Wong testét az utcai lomjaiból összekreált darabokkal. - És most? - megjátszott ártatlansággal tárja szét a kezét, ahogy lassú léptekben megáll Wong előtt.  - Méltónak érzed magad rá, hogy a kezem által halj meg? - pofája vicsorít, ahogy aztán övéből előhúzza tőrét. - Kár, hogy egyedül vagy... - mondja ezt a Titán, majd szíven szúrja Wongot, megforgatva benne a fegyverét, akár csak a nyársat szokás a tűz fölött, alakját lejjebb engedve, a férfi felé tornyosul. A varázslók, akik a segítségére sietnének, nem érhetik el a skrullok által formált kör miatt. A Titán nyugodt körülmények között végez Wonggal, hogy aztán tőle elfordulva Loki után kutasson szemeivel. - Úgy emlékszem legutóbb mellettem harcoltál... - tenyerén végig húzza a véres tőrt, majd kihúzva magát, fejét kissé oldalra billentve somolyog Lokira, Wong meggyilkolt teste mellett ácsorogva.



Vissza az elejére Go down

Loki

∆ Hozzászólások száma :
333
∆ Tartózkodási hely :
somewhere in the shadows



A poszt írója Loki
Elküldésének ideje Szomb. 28 Ápr. 2018, 16:42
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next




- Ha hiszek benne… -  ismétlem meg Strange szavait, közel sem olyan lelkesen, vagy átszellemülve, mint talán kéne. -  …szóval segít meghalnom. – pillantok a tőrről Strange-re, elhúzva a szám. Arról nem is beszélve, hogy a tőrnek is hinnie kell bennem … nem tudom, hogyan kéne elnyernem egy mágikus tőr bizalmát, de nem hinném, hogy én vagyok a legjobb a feladatra, hogy ezzel kísérletezzek. Úgy tűnik Strange elméjét komoly károk érték, míg az úgynevezett asztrálsíkon volt.
Korántsincs ínyemre az, hogy egymagam szálljak szembe Thanos-szal, akkor sem, ha ezt egy tucatnyinál is több alakomban teszem meg. Akinek egy kicsi esze is van, nem akar Thanos-szal harcolni, inkább…elkerülni őt. – Ami azt illeti, nem vagyok asgardi. – felelem Thanos szavaira, miközben folyamatosan növelem alakjaim számát, akik harcolhatnak Thanos ellen. Az árulóba nem kötök bele, nehéz is lenne. – Ezt az engedelmes kutyáid akarják, nem én. A saját oldalamon harcolok. – átjáróról átjáróra járva vágok, szúrok Thanos-ba, próbálva minden létező módon megsebesíteni, bízva abban, hogy a tőr, amit Strange adott használ, és nem csak valami vacak, amit azért adott, hogy könnyebb legyen a lelkiismerete, ha itt érne a vég. Habár, kétlem, hogy megsiratna.
Ellenben a barátját. Tehetetlenül nézem végig, ahogy Wong-ot először megbénítják, majd kivégzik. Wong életével együtt pedig a mögöttem lévő átjárók is megszűnnek, amit addig a varázsló tartott fent, így oda az a kevés taktikai előnyöm is, ami eddig meg volt. Még nehezebb hinni egy tőrben így. – Inkább ellenük, mint melletted. – az életemért. Nem érdekelnek Thanos tervei, indítékai, egyetlen dolgot akarok csak: életben maradni. – Nem egyeznek a céljaink …   mondtam, miközben figyeltem, ahogy Thanos egyre közelebb kerül hozzám. Legalábbis ő így hiheti, a valódi alakom azonban a templomban van, útban Strange felé. A kővel talán lenne esélyünk, de Strange minden bizonnyal tett róla, hogy ne lehessen csak úgy levenni a nyakából. – Egyébként … hanyadszor is vagy itt? A számok nem melletted állnak…   vonom meg a vállam, és nem teszek semmit, ha Thanos már elég közel ért, hogy lecsapjon rám. Az alakom egyből elillan, ahogy átüt rajta, én pedig ekkor lépek Strange mellé, aki láthatóan nincs magánál. Megint.
- A barátja meghalt. – mondom, ahogy közelebb hajolok, hogy jobban szemügyre vegyem. – Nem állunk túl jól, itt az ideje, hogy … mentsem a menthetőt! – vonom meg a vállam, ahogy a kőért nyúlok a nyakában, de egyből vissza is húzom a kezem, mikor működésbe lép a védővarázslat és megégeti a kezem. – Remek… -  morgom, ahogy körbepillantok és közben vadul gondolkodom, hogy mit tegyek. Biztonságban kell tudnom a követ, ezzel viszont sajnos együtt jár Strange biztonsága is. Vagy, elvihetném Thanos elé, afféle … kiengesztelésként is. Akárhogy is, azzal járok a legjobban, ha Strange „nálam” marad. Ezernyi világot és dimenziót ismerek, míg mások széfekben és űrhajókban rejtegetik az  értékeik, én különböző világokban, dimenziókban, amikhez csak én férek hozzá. Az egyik ilyenben rejtem el Strange-t, pont mikor az egyik mágus bejönne, hogy őt keresse de már hűlt helyét találja. – Keresse, valahol itt kell legyen! – vonom meg a vállam, ahogy ellépek mellette, ki a szentélyből. Nem szeretném megvárni, míg Thanos kopogtat.

ha valami nem jó, csak egy szavatokba kerül!

infinite darkness

Vissza az elejére Go down

Tony Stark

∆ Hozzászólások száma :
76
∆ Kor :
53



A poszt írója Tony Stark
Elküldésének ideje Szomb. 28 Ápr. 2018, 17:20
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



végtelen sötétség


- Becsapódást érzékeltem. – PÉNTEK remekül időzített hangját hallom meg, miközben a törmelékeket tolom le magamról. Nem túl kellemes érzés átrepülni egy épületen, akkor sem, ha az ember egy páncélban teszi meg mindezt.
- Nem mondod? – kérdezek vissza kissé neheztelve, ahogy kiszabadítom magam a kövek fogságából, amik maguk alá temettek, és már emelném is egyből tüzelésre a kezem, mikor érzékelem, hogy valaki előttem áll, de fegyver helyet a kezét nyújtja felém.
- Találkoztunk már? – kérdezem kissé meglepetten, de elfogadom a felém nyújtó kezet és feltápászkodom. Habár, nem kéne meglepődnöm, hogy ismer, ezen a bolygón aligha létezik ember, aki ne ismerne. A nő viszont nem úgy néz ki, mint aki a Földön született volna. Egyébként is szörnyű a névmemóriám, néha még az arc is, ami azt illeti… néha a reggelimre sem emlékszem.
- Persze, felkészültünk, pont úgy nézünk ki. – értek nem egyet egyetértő szavaimmal, miközben bólogatok és a fejem ide-oda kapkodom, próbálva minél több információt megtudni, miközben PÉNTEK is folyamatosan frissíti az adatbázist. Az információ hatalom, azt szokták mondani, de most egyszerűen semmi hasznuk. – Vasember. – válaszolok én is a bemutatkozását hallva. Nem egy féltve őrzött titkom az, hogy Anthony Edward Stark az, aki a Vasember páncélban rejtőzi. – Foglalja le őket, terepszemlét tartok. – mondom, majd a választ meg sem várva irányítom a föld felé a tenyereim, hogy néhány pillanat alatt több száz méter magasba emelkedjek, keresztül repülve a városon, folyamatosan tüzelve a szörnyekre.
- Átjárók, terraformálók, bármik lehetnek… -  akármik. Ez a gondolat pedig nem kis mértékben keserített el. Közelebb kell jutnom valahogy, hogy leállítsam, akárhogy, akármi is legyen az. Mielőtt azonban nekiindulhatnék megakad a szemem az egyik még viszonylag éppen maradt óriáskijelzőn, amin épp pillanatok alatt nézhettem végig, ahogy 97 év véget ér. Ebben a néhány pillanatban pedig annyi mindent érzek, hogy már megkülönböztetni sem tudom egyiket a másiktól.
- Teljes sebességre! – utasítom PÉNTEK-et, majd a levegőből maximális sebességgel indulok meg a talaj felé, Thanos-t célba véve. Rogers-t nem a „mi” Thanos-unk ölte meg, de a wakandai most messze van, úgyhogy beérem a miénkkel is egyelőre.


go all the way |  szóljatok, ha valami nem oké Very Happy  


Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. 29 Ápr. 2018, 16:39
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



I'm...fine...


Az első hullámot visszavertük ugyan, de nem nyugodhatunk meg, hiszen a titán újra itt van. Nem egészen értem hogyan lehet itt, amikor egyszer már megöltük, és majdnem belehaltam hogy a világot megmentsünk. Már megint. Sokkal többször tettük meg, mint ahogy a föld azt megérdemelné, de Steve-nek igaza van, nekünk ez a sorsunk hogy mindig az emberek és a szörnyek közé álljunk, mégha ezért meg is vetnek minket.
Nem fogom vissza magam, és nem kímélem az ellenséget, de Thanos túlságosan nyugodtan álldogál, és ez nagyon rossz érzést kelt bennem. Nem jó. Valami nem stimmel...
Pietro közelebb visz a szörnyeteghez, és néhány skrullt még így is le kell zúznom hogy odaérhessek, de az ellenállás és a nihil, megtántorít. Miért nem látok semmit? Mi az ami blokkolja az erőmet? Pedig elég erős lettem mellett, amikor ő képzett ki, és szándékomban áll ezt az erőt az utolsó cseppig bevetni ellene.
- Pietro! - nyögök fel, ahogy látom a testvéremet repülni, és még a gyorsasága is csak enyhíteni tudja a becsapódást de szerencsére viszonylag épen megúszta. Jópár skrullt magával sodort ahogy landolt.
- Te nyomorult! Egyszer legyőztünk, másodszor is le fogunk, ne legyenek illúzióid! - kiáltom felé ingerülten ahogy az erőmet koncentrálom, de ő már máshoz fordult és hirtelen... Elvesztem magam, ahogy azt látom Pietro hal meg a kezei között. Nem! Az előbb... repült a másik irányba itt valami... Nem stimmel. A fejemhez kapok és kényszerítem magam hogy a valóságot lássam. Pietro nem halhat meg, nem.... A holtteste túl tökéletes. Sosem volt ilyen egyenes a haja, sosem állt ennyire rendben. A szemei kékje... nem... ilyen. Ez itt nem igazi!
- Tűnj el innen, de nyomorult látomás - űzöm messzire a képet és körülnézve azt látom hogy Vízió és Kelda küzdenek egy nőnemű valakivel. Aligha nem azzal, akit legutóbb az a szárnyas ismeretlen győzött le, akivel szintén nem futnék össze szívesen. Az erőmet használva repülök oda hogy segítsem őket és a nő lándzsáját egy skarlát lándzsával állítom meg. Lehet hogy erősebb mint én vagyok, de soha nem lehet elszántabb nálam! Meg fogom védeni azt, ami fontos nekem!

//Pietro userrel megbeszélve mozgattam egy kicsit hogy ne haljon meg nekem Very Happy //




• •
Vissza az elejére Go down

Norina Thomson

∆ Hozzászólások száma :
119
∆ Kor :
27
∆ Tartózkodási hely :
A végtelen gyémánt belsejében



A poszt írója Norina Thomson
Elküldésének ideje Vas. 29 Ápr. 2018, 17:41
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Már lassan kezdek fáradni, mikor hirtelen a körülöttem lévő megszállott emberek mind összeesnek.
~Ez... ez mi lehet?~ gondolom magamban miközben hitetlenkedve nézek végig a eszméletlenül fekvőkön, akik még az előbb az életemre akartak törni. Nem tudom, hogy hogyan lehetséges mindez, vagy hogy ki vitte ezt végbe, de az biztos, hogy jókor jött. Fáradtan ülök le az egyik roncsra, mikor az óriáskivetítőre nézek, és hirtelen egy félelmetes  érzés lesz úrrá rajtam: Thanos életben van...
Érzem, ahogy a lábaim remegni kezdenek, arcom elsápad, és nem tudok másra figyelni csak a kivetítőre, ahol a lila Titán képe látható.
-Ne...-csúszik végül ki belőlem az apró, halk szó, mire gyorsan lábra állok és idegesen mászkálok az emberek között. El kell mennem innen! Gyorsan! 
Hol jobbra, hol ballra pillantok, de nem találok semmilyen biztonságos helyet, ahol biztonságban lehetnék. Nem látok semmit a sötétben, csak romokat és kósza hősöket... szuper! 
Macsek felé fordulok, aki mint mindig most is mellettem áll.
-Most mi legyen? Mind meghalunk?-nézek rá, aki szintén ott volt tavaly New Yorkban, mikor Thanos izzé-porrá zúzta az egész Földet. Választ nem kapok kérdésemre, hiszen hamarosan éles fény tör ki az oszlopszerű objektumból, így ez félbeszakította beszélgetésünket. A fényáradat lassan csillapodik, mire hirtelen megjelenik a Titán seregével együtt.
Szemeim tágra nyílnak, idegesen hátrálni kezdek, de a szívemben nyugvó bátorság megálljt parancsol. Nincs mit tenni, harcolni kell! 
Idegesen a zsebemhez nyúlok, ahol a nyakláncom pihent ez idáig. Előkapom, majd sietősen fel is veszem, mire az kéken ragyogni kezd. 
-Macsek, fedezz!-szólok a fekete színű háziállatomnak, aki már el is tűnt a sötétségben. Rohanni kezdek az oszlop felé, de hirtelen skrullok állják utamat. Honnan tudom mindezt? Volt egy régi barátom, pár hónapig a tanítványa voltam, ő jól ismerte a hasonló teremtményeket és tudásának egy részét át is adta nekem, mielőtt eltűnt. Ennek köszönhetően ismerem ezeket a hüllőszerű szörnyeket is. 
-Mi a...-veszem észre Thanos egyik csatlósát, aki bizonyára nem cseverészni jött. A skrullok hamarosan megindulnak felém és egy mellettem lévő ismeretlen hölgy felé. 
Egy hatalmas pajzsot formálok magam köré, majd az összegyűjtött erőmet kihasználva, egy erőlöket formájában eltaszítom magam és a hölgy környékéről a szörnyeket, hogy azok lehetőleg minél messzebb landoljanak. Így remélhetően nyerünk egy kis időt.
-Próbáld meg visszatartani a skrullokat, kérlek, én addig elintézem a másikat-pillantok a nőre, majd a távolban lévő Macsekra.
~Segíts te is neki!~nézek rá, hiszen ő már a gondolataimból is tudja, hogy mit szeretnék. Ha minden igaz, akkor sikerül nekik fedezni engem, míg én a telepatával foglalkozom. Gondolom, hogyha őt elintézem, akkor nem fog több skrullot ránk szabadítani. Habár ez nem lesz annyira könnyű, hiszen folyamatosan máshová teleportál, és ez eléggé megnehezíti a dolgomat. De a telekinézisnek köszönhetően érzem a jelenlétét, így ez sokkal erősebb, mintha szimplán csak látnám. Ellököm magamat a földtől, így pár méterrel a talaj felett lebegek. Mostmár jobban belátom a terepet és ez nagyban megkönnyíti a dolgomat. Megvárom, míg a célpontom feltűnik, majd amint kilép az átjárójából, egy hatalmas, telekinetikus pengét hajítok felé, ami remélhetőleg el is találja őt. De ha visszafele sülne el a dolog, akkor arra is készen állok.
Vissza az elejére Go down

Kelda

∆ Hozzászólások száma :
45
∆ Tartózkodási hely :
New York



A poszt írója Kelda
Elküldésének ideje Vas. 29 Ápr. 2018, 22:02
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Végtelen Sötétség

Ha a helyzet nem lenne ennyire veszélyes, és nem Thanos ellen mennék még fel is nevetnék a viharisten szavaira.
- Sosem fogom vissza magam, köszönöm a segítséget! – amint tiszta a terep, és a célpont is, elhajítom a zöld mérgező lándzsámat, csak remélni tudom, hogy célt talál, biztos a kezem, nem is ezzel van a gond. Hanem a skrullokkal, az utolsó pillanatban elé vetheti valamelyik hüllő.
- Jesszusom, ez baromira fáj! – mordulok fel, amikor a Midnight megsebez a fegyverével, arrébb is ugrok, Vízió is megsebesült, kisebb szellővel arrébb is lököm, amíg összeszedi magát. Szerencsére Thor is besegít. A farkasomat amúgy is Pietro és Wanda segítségére küldtem, kell melléjük valaki, akkor is, ha ketten erősek.
Aztán Wanda is megjelenik, legalább egyben van, aggódom érte is. Olyan mintha a családom lenne.
- Hééé..- szólítom meg, vagyis inkább üvöltöm Proxima felé, direkt engedem magamhoz, az sem érdekel, ha még jobban megsebesülök, mert a karjára szorítom a kezem, s fagyasztani kezdem, a mérgező jéggel. – Dögölj meg. – sziszegem a képébe.
Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Vas. 29 Ápr. 2018, 23:58
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

•• Queens 0.1 ••

What the hell are they?




Thanos végzett Wonggal. Master Wakandában eközben aktiválta az oszlopot, aminek köszönhetően mind a 12 másik objektum is beindult világszerte. Fenn az égbolton, ahogyan az oszlopok sugarai lassan összeolvadnak, jól látható közelségből megjelenik egy másik bolygó, mintha csak ütközni készülne a kettő...
A kirajzolódó mechanikus égitest alja látszódik egyelőre. Úgy tűnik sokkal korszerűbb a Földnél, ám nincs élet rajta. A tizenkét oszlop vonzza magához a darabjait, így azok szépen lassan belecsapódnak a Földbe, ráépülve a földi felszínre, lerombolva ezáltal az ember alkotta épületeket.
Tony Stark, hogy megbosszulja Amerika Kapitányt, a Titánra támadt. Ők megütközhetnek egymással. Kelda támadása sikeres, Proxima összeesik a mérgező jégnek köszönhetően, ám a nőre skrull csoportok támadnak ezek után.
A skrullok elkezdik felvenni a hősök alakjait egymás előtt. Kelda mellett több Vízió és Pietro bukkan fel, ahogy több Wanda és Norina is látható egyszerre. Tony Starkból is többen vannak és Thorból is három jelenik meg. Emellett Erikből és a civilekből is hasonlóan sok másolat keveredik az eredetiekkel, így a végére már senki nem tudhatja, hogy aki mellett áll, az a bajtársa vagy az ellensége, aki váratlanul a torkának esik.

Thanos felszólíthatja a jelenlévőket a megadásra és felajánlhatja, hogy annak megkíméli életét, aki az oldalán harcol ezután.


***

» Általános leírás: A hozzászólásod megírására egy hét áll rendelkezésedre. Amennyiben a partnered/partnereid hamarabb megírják köreiket, lehetőséged van az újabb kör megnyitására. Ha valaki nem írja meg egy héten belül a hozzászólását, a kör újra indulhat (mivel sokan vagyunk, törekedjünk nem megváratni egymást). A Kalandmesternek jogában áll a karaktereket útmutatásokkal irányítani, illetve hozhat be egy-egy körbe/szituációba újabb karaktert, illetve vihet ki, ha eltűnik a játékos, vagy a szituáció úgy kívánja.

UPGRADE:

- Reagsorrend: nincs
- A felvonás résztvevői: Tony Stark, Wanda Maximoff, Pietro Maximoff, Vízió, Kelda, Thor, Leonard Atkinson, Daniel Atkinson, Erik Lehnsherr, Thanos [NJK],  Loki, Celia Wickham, Norina Thomson
- Becsatlakozhat: Natasha Romanoff, Esther Wolheim

Vissza az elejére Go down

Tony Stark

∆ Hozzászólások száma :
76
∆ Kor :
53



A poszt írója Tony Stark
Elküldésének ideje Vas. 06 Május 2018, 00:16
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



végtelen sötétség


- Uram, azt hiszem ez érdekli. – PÉNTEK hangjával egyidőben ezernyi információ jelenik meg, majd tűnik, hogy aztán újabbaknak adjon helyet, ahogy aktiválódik a torony. Azaz, tornyok. A kijelzőn látom az összes becsapódott oszlopot, ahogy egy időben lőnek az égbe belőlük a sugarak, hogy aztán az égbolton egy másik bolygó látképe jelenjen meg. Néhány pillanatig egyszerre ámulva és félve pillantok fel az égre. Ki kell iktatni valahogy azokat a tornyokat, különben lassan bolygónk se lesz, úgy néz ki. De kevesen vagyunk hozzá, és csak néhány van elég közel, de esélytelen, hogy átverekedjük magunkat ennyi ellenségen, arról nem is beszélve, hogy Thanos az egész sleppjét is magával hozta.
Mielőtt azonban komolyabb tervezésekbe kezdhetnék, kiszúrja a szemem a kép, ahogy Thanos megfojtja Rogers-t. Valamiért mindig is úgy voltam Rogers-szel, hogy … halhatatlan. Túlélte a becsapódást, mikor a tengerbe repült, aztán túlélte azt a hetven évet, amíg ott volt, azóta pedig … túlélt megint csak néhány igen necces dolgot. Nem lehet így vége.
Teljes sebességgel repülök neki Thanos-nak, még a földet érés előtt behúzva neki egyet, mielőtt becsapódnék a földbe, egy kisebb krátert kreálva magam mögül. Nem várom meg, míg esetleg magához térne, hanem egyből felé fordulok és emelem a kezeim, hogy tüzelhessek. – Nem tudsz veszteni, mi? – szúrom oda neki, ahogy elrugaszkodom a földről, ezzel egy időben pedig a vállamról egy tucatnyi kisebb akna repül ki és fúródik Thanos körül a földbe, hogy egy időben pörköljenek oda neki. – Rossz ötlet volt visszatérni, a föld ma zárva van! – nem pihenek, egyből energianyalábokkal lövöm meg, egyből a robbanások után, hogy aztán mellé érkezve üssem őt, ahol csak érem, próbálva minél messzebb kerülni tőle, mikor felém lendíti a behemót kezeit. – Hol hagytad a kesztyűd? Mintha hiányozna. – hergelem őt, miközben folyamatosan ütöm és lövöm, ahol csak érem. Földről, levegőből, ahonnét csak érem. Hibát követetett el. Ezt pedig most leverem rajta. – Ezt tedd zsebre. – bököm oda neki, ahogy a hátára lövök egy több száz méter hatótávolságú mágnest, ami az összes autót, villanypóznát, és egyéb fém tárgyat a testéhez vonzza, én pedig véletlenszerűen lövök az összesre egy apró, ütközésre érzékeny gránátot, ami egyből robban, ahogy Thanos-hoz csapódik, vagy félreüti azt.


go all the way |  a következő jobb lesz, ne haragudjatok  szégyellős   


Vissza az elejére Go down

Thanos

∆ Hozzászólások száma :
22
∆ Tartózkodási hely :
meglepetés



A poszt írója Thanos
Elküldésének ideje Vas. 06 Május 2018, 10:38
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Queens
Death follows him like a shadow.----------------------------

A Titán somolyogva lép el Wong teste mellől, hogy aztán Lokival nézzen szemben. A varázsló nélkül nincsenek átjárók és így Loki nem ejthet több sebet Thanoson. A lila fickó karja sebes. Lokinak tehát sikerült a jobb felkarját megsebeznie. - Nem vagy te semmi. - feleli görbítve ajkai vonalán, ahogy állát szegve közelebb lép Lokihoz. Igazából így is gondolja. Az előtte álló emberi alakban tetszeleg, noha nem az. Tehát éppen ezzel tagadja meg valós lényét, közben meg szavaival a másikat. Nos, akkor hogyan is állunk?! - Mit tudsz te a céljaimról? - tárja szét a karjait, kérdőn döntve meg fejét. Thanos céljai távol zuhantak a kövek megszerzésétől, így aztán érthető, ha kételkedik abban, hogy Loki tudhat valódi irányzatáról. - Versenyezhetnénk, melyikünk bukott el többször. - morgó hangot hallatva nevet, hogy aztán közelebb mozduljon és megpróbáljon beleütni Lokiba, aki hirtelen tova illan az ökle körül. Thanos felmorran, kihúzza magát és körbe pillant. Szemeivel próbálja megkeresni az asgardit, de nem találja.
Ahogy tovább fordulna, hirtelen csapódik bele Vasember ökle és olyan erővel, lendülettel érkezik, hogy a Titán megtántorodik az ütéstől. Arccsontjának jobbján repedés keletkezik, amiből vére serken. Rosszallóan felmorran, egyelőre nem látja a kivetítőkön Amerika Kapitány halálát, így nem érti mire fel ennyire bosszús Stark. Még észhez sem tér az előbbiből, újabb csóvákkal támad a másik. Karjait x alakba formálja maga előtt, úgy védekezik, lábaival feszesen támaszkodik, de hátrébb csúszik pár métert. - Hmmmm. - zsörtölődik, mert amin kiegyenesedne, hogy megszólaljon, vagy bárhogy reagáljon Starkra, az újabb támadást indít felé. Apró rakétái egy egységként robbannak bele Thanos alakjába. - Stark, kicsi vagy te ehhez a harchoz... - morogva húzza el a száját, ahogy a férfi ismét rá lő. - Ne már! - rivall rá, kezével védve, de a belerobbanó erőtől ismét hátrazuhan kissé. Tony közel csapódik be hozzá és ütni kezdi. Thanos megérzi a férfi erejét, így hát bevet mindent, hogy viszonozza azokat. - Nem kell kesztyű hozzá, hogy megöljelek. - mély baritonja a pörgés-forgás ellenére is tisztán kivehető. Thanos védekezik, majd támad. Leginkább előbbire fókuszál. Stark nagyon feldúlt. Erre figyelve, a Titán pillantását a kijelzőre kapja. Meg is dermed, mosolya pofáján fültől fülig érő lesz - ahogy meglátja Amerika Kapitány halálát. Ám nincs ideje még reagálni rá, mert a másik kicselezi. - Ne! - morog, felkiabál, ahogy Tonynak köszönhetően számos mágnes alapú tárgy vonzódik hozzá és csapódik bele a Titánba, erős lövést produkálva magából. Thanos azok súlya alatt féltérdre ereszkedik. Felmorran, nyög. A skrullok egy része a segítségére sietne, de a Titán feltartja a kezét és megálljt parancsol nekik. Egyesével markol bele a ráhajított tárgyakba, hogy azokon horpadást okozva, messzire hajítsa őket magától. A hátáról igyekszik leszedni Stark kütyüjét, amikor tekintete megakad a kijelzőn. Thanos és Űr-Lord közé veti magát Gamora. - Gamora... - elképedve dermed meg a nő jelenlétére, majd heves, indulatos mozdulatokkal csapja szét maga körül a rávonzott tárgyakat. Hátáról letépi páncéljának azt a darabját, amin a szerkezetet érezte és Stark felé hajítja, hogy az vonzza magával minden melléktermékét. Ha van egy kis ideje, felpillant az égbolton kirajzolódó bolygó fenekére, ahogy annak darabjai beleépülnek a Földbe, lebontva annak emberi kéz által felépített épületeit, mosollyal fordul Stark felé.
- Mind el fogtok pusztulni. - mosolya kiszélesedik, mély, tompa és hangos léptekkel rohan neki Vasembernek, hogy bevigyen a férfinak egy-két ütést, vagy legalábbis, hogy megpróbálja. Egy pillanatban a páncélba csapódik ökle, elsodorva a férfit magától. - Milyen érzés látni, hogy a Kapitány meghalt? - húzza ki magát, morzsolgatva ajkait egy gonosz somolygás közben.





Vissza az elejére Go down

Celia Wickham

∆ Hozzászólások száma :
108
∆ Tartózkodási hely :
Földön



A poszt írója Celia Wickham
Elküldésének ideje Vas. 06 Május 2018, 15:49
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Eternal Darkness

Sok időm nem maradt, hogy jobban kezet rázzak Vasemberrel, Tony Start-kal, mivel kapásból odébb állt. Egy dologra azért rájöttem. Nem éppen könnyű az a ruha, ami rajta van. Mondjuk nem is lep meg túlzottan. Nem tart az emberiség azon a szinten, hogy könnyebb anyagokból tudjon hasonlóan strapabíró páncélt csinálni. S ahogy az itt töltött évek alatt figyeltem, lehet, hogy jobb is. Iszonyat mértékű pusztításra volt képes az emberiség. S ha mellé lett volna kellően fejlett eszközeik, már lakatlan lenne ez a bolygó. Túl nagy a hatalomvágy és túl kevés az ésszerű gondolkodó.
Viszont most sokkal több és sokkal bosszantóbb ellenfelekkel szembenézni. a skrull-k nem éppen a kellemes ellenfelek közé tartoznak. Sőt, meglehetősen idegesítőek. Főleg, hogy nem kevés olyan személy harcol velük, akiknek speciális képességeik vannak. Nem kell sok idő, hogy mindenféle dolog röpködjön itt a levegőben. Az pedig nem éppen lesz túl szerencsés számukra és számomra sem. Ilyenkor örülök, hogy a kezemben tartom a kis kalapácsom, az most kifejezetten hasznos. Tekintve, hogy fegyvert nem tudnak másolni. Na az lenne az igazán nagy szívás.
Körbenézve a rom mellett, ami abból a ház oldalából maradt, ahová bádogember becsapódott, sok helyen dúlnak harcok. S még egy ártatlan kis fagyis kocsi is áldozatul esett. Kár. Szeretem ezt a fajta édességet. Lenyúlok az oldalamhoz. Már a heg sincsen meg a sérülésből. Ez egy kis mosolyt csal az arcomra. Kelleni fog ide a teljes erőm, azaz jó lenne, ám csak egy részét tudom használni és ennek hála az esélye annak, hogy nem úszóm ezt meg élve, igencsak megnőtt. Sóhajtok egyet majd megindulok a közelebbi harcok felé.
Egy két skrull bepróbálkozik, amikor ezt érzékelik, ám szerencsémre nem ismernek, így könnyedén elrepítem őket. Ekkor látom, ahogy egy ismerős arc, amint egy másik, vörös hajú nőt fagyaszt le. Így elsőre nem tudom eldönteni, hogy melyiket is kéne leütnöm, ám az utóbbi korántsem tűnik olyan fáradtnak, mint a másik. Így egyértelművé válik, hogy melyik is a rossz fiú. Lendületből csapok bele és a skrull apró szilánkokra törik, közben elveszti a felvett alakját is.
- Kelda, a téli vihar istene. Egy nap alatt két asgardival találkozni nem éppen megszokott. - szólalok meg, miután sikerült megállnom előtte. Abban már kevésbé vagyok biztos, hogy tudná a nevem. Nem éppen voltam kirakatban Asgardban amikor ott tartózkodtam. S nem feltétlenül néztem így ki. Ám ettől még kellően megfigyeltem a környezetem és az ott élőket, hallgattam a pletykákat és ennek hála ismerem azokat, akik kellően harci erővel rendelkeznek.
- Celia vagyok, és mondjuk úgy, hogy volt szerencsém pár száz évet eltölteni a szülőhelyeden. S adok egy tippet. Ne használd az erőd, mert a skrullok fogják használni ellened és hidd el, nem kellemes érzés. Bár, ahogy látom, már megtapasztaltad. - mutatkozóm be neki, mielőtt még engem is le akarna fagyasztani. Közben egy kicsit az erőmből a kalapácsomba engedek, így az ismét megnő és kicsit megváltozik. Ezzel könnyebbé téve számomra a harcot.
- Egy kérdésem lenne. Ki van még itt? Hogy tudjam, kinél kell kicsit elgondolkoznom mielőtt kapna egyet. - kérdtem tőle és közben lecsapok egy bádogember kinézetű skrullt. Pechemre nem találtam el kellően, így vissza tudott ugrani, hogy más álljon a helyére. Ekkor fordulok ismét az oszlop felé, majd nézek fel.
- Fenébe! - fut ki a számon. Már tudom, hogy mire jók ezek az oszlopok. Csáklyák, amik belekapaszkodnak a földbe és azt a bolygót húzzák bele. Na most vagyunk igazán szorult helyzetben. Körbenézek és ekkor fut az agyamon egy gondolat.
- Mond.. Meg tudnád fagyasztani az oszlopot és úgy egy ütéssel talán szét tudom törni. Talán. - vázolom fel neki a gondolataimat. Ha igennel felel, akkor habozás nélkül felkapom és pár nagyobb ugrással közel viszem, hogy hozzá tudjon látni. Közben természetesen mindentől próbálom megvédeni őt.
Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. 06 Május 2018, 19:35
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



Nobody's hero

Once upon a time, I had a heart...
- Hát ez nagyon nem lesz jó így - mormogom magamban ahogy a felfénylő oszlopokra pillantok, és a körülöttem lévő skrullokra, ahogy soha véget nem érő folyamban közelednek, és módszeresen takarítom őket hogy távol tartsam őket magamtól, és így közelebb kerülök a harcostársaimhoz, és az egyik nő kijelentése üti meg a fülem, miszerint ezek a nyomorultak felhasználhatják a képességeinket ellenünk.
- Akkor mégis hogy lehet őket legyőzni hatékonyan? - kérdezem ahogy újabb dögöt küldök messzebbre, és visszapillantok rá.
- Thor. Üdv - mutatkozom be, mintha nem lenne egyértelmű a szőke hajam, vörös köpenyem és a kezemben lévő Mjölnir, az én szeretett kalapácsom, amit nem csökkenő harci kedvvel forgatok, bár jól esett volna egy két hónap pihenés hogy összekovácsoljam saját magam is.
- Tudtok valamit az oszlopokról? - kérdezem őket, de aztán én is észreveszem hogy valami közeledik, ami nem jó. Nagyon nem jó.
- Megpróbálom szétrobbantani az egyik másikat - azzal megpörgetem a pörölyt és már repülök is, hogy szétzúzzam. Teljes sebességgel, a fegyverem körül repkedő villámlással csapdok be, és az a tervem hogy szétromboljam, és csak reménykedhetek hogy sikerül. Meg kell védenem a földet, a második otthonomat nem veszíthetem el. Azgard már megint.... Minden dühöm és csalódottságom beleadom ebbe a támadásba.


••
Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. 06 Május 2018, 21:30
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



I'm...fine...


Kelda segítségére sietek ahogy a nő ellen harcol, és sikerül neki lefagyasztania, és megsebeznie, ami egy csepp elégtétellek tölt el, hiszen láttam Midnightot harcolni egy... szárnyas alakkal, akit azóta sem láttam többet. Talán valami más helyről jött mint az őrzők, vagy nem tudom.
Nem igen érek rá ezen problémázni mert hirtelen kiszúrok egy szőke fejet, és már fordulnék oda amikor még egyet...
- Mi a?! Miért van Thorból kettő?! - lepődök meg, hiszen csak egynek kellene hogy legyen! De ahogy elnézem, nem csak ő osztódott, hanem Tony is, és még Pietro is. És melyik az eredeti? Nincs elég bajunk.
- Én csak annyit, hogy nem jelent jót semmiképp sem! - szaladok el Thor mellett ahogy csatlakozom Keldához és a többiekhez. Figyelem hol kell a leginkább a segítség és a skarlát erőmmel nyilakat lövök ki a skrullok felé hogy elpusztuljanak.
- Menjetek! Fedezlek titeket! Amúgy Wanda vagyok - kiáltok oda a másik nőnek akit még nem ismerek, és szorgalmasan aprítom ezeket a nyomorultakat, amíg Kelda lefagyasztja az oszlopot, és amíg Thor becsapódik a lánnyal együtt. Szinte érzem és Pietro és Vízió sem lehetnek messze tőlem, de remélem nincs semmi bajuk!






• •
Vissza az elejére Go down

Pietro Maximoff

∆ Hozzászólások száma :
60
∆ Kor :
34
∆ Tartózkodási hely :
By my sister's side



A poszt írója Pietro Maximoff
Elküldésének ideje Hétf. 07 Május 2018, 10:49
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Végtelen sötétség

Nagy nehezen kikecmergek a falból, fáj minden csontom. De annál is jobban fáj a tudat, hogy akár csak egy percre is magára hagytam Wandát. Nem akartam, hogy akár egy pillanatra is magára maradjon, nehogy valami újabb rémség történjen vele. Mégis megtörtént. Nem tudom, hogy mit láthatott, de egy pillanatra elbizonytalanodott. Thanost bámulta kikerekedett szemekkel, amire a Titán kapott is az alkalmon. Elkapta őt, én pedig a kificamodott bokámmal tehetetlenül rettegve néztem végig, ahogy imádott kishúgom meghal a kezei között. Nem is tudom leírni mit éreztem akkor, aztán feltűnt, hogy nem stimmel valami. Hogy nem érzem, azt a tátongó ürességet, amit éreznem kéne. Wanda holtteste ott lógott a Titán kezében, mégis éreztem, hogy ez nem lehet más, csak illúzió. A húgom még el.
Egy hirtelen csavarintással húzom helyre a bokámat, felordítok, úgy fáj. De szükség van rám. Mire azonban újra lendületet vehetnék, feltűnik, hogy valami nem stimmel. Először valamiért Víziót szúrom ki a tömegben, akiből nagy hirtelen többet is fel vélek fedezni. Még ilyet. Pedig ő elvileg nem képes erre, hogy meg sokszorozza magát. Aztán észre veszem a tömegben saját magamat. Remek. Nem igazán értem, mi történik itt, de nem vagyok boldog. Oda iramodom Wanda mellé, egy pillanatra megbököm a vállát, mint gyerekkorunkban.
- Ne üss le nagylány, én vagyok az! –szólok neki, majd hogy lássa, nem egy vagyok az ocsmány szörnyek közül, leütök egy skrullt, aki az én arcommal közeledik felé. Segítek neki fedezni a többieket, mit sem törődve a bokámból sugárzó fájdalommal.




A hozzászólást Pietro Maximoff összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 13 Május 2018, 19:56-kor.
Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. 07 Május 2018, 11:20
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Fel sem tudok ocsúdni, máris úgy zuhanok alá, mint egy molylepke, ami neki repült a villanykörtének. Nem igazán tudok semmit tenni, a jeges szellő arrébb lök, a földre érkezem, zsong a fejem. A kő a homlokomon erőteljesen lüktet, tiltakozik a Titán jelenléte ellen, mintha önálló akarattal bírna. Ki tudja, talán így is van. Én csak annyit tudok, hogy a jeges szellőtől, amivel Kelda a földre helyezett, elgémberedett minden tagom, mozdulni is nehezemre esik. Pedig nagyon küzdök. Minden idegszálammal arra koncentrálok, hogy fel tudjak kelni, és segíteni Keldának a nő ellen. De szinte teljesen lefagytam.
Mikor megjelennek a hasonmások, egy pillanatra mindenki lefagy, nem csak én. Kapkodják a fejüket, hogy hogy lett kettő Thor, Pietro és a többiek. Ezek az ocsmány szörnyetegek teszik ezt, még sosem láttam ilyet. Ha éppen nem egy csata közepén állnánk, érdekfeszítőnek találnám. De ez most nem az a pillanat. Nagy nehezen feltápászkodom, újra a levegőbe emelkedem, hogy segítsek Keldának. Sokat nem tudok tenni, pusztán a kő erejével megbénítani a nőt, hogy ne tudjon semmilyen módon vissza támadni. Közben az adásokat folyamatosan figyelem, bár a kavarodás közepette az emberi hangok egyre inkább elnémulnak. Rajtunk múlik a világ sorsa, ismét. Csak mi tudjuk megállítani az áradatot, talán elegen vagyunk ellene, talán nem. Sosem lehet tudni. Ha meglenne az a képességem, hogy meg tudom mondani a jövőt, megnyugtathatnék mindenkit, de még én sem tudom, mire kell számítanunk. Csak annyit tudok tenni, hogy segítek. Amit meg is teszek, teljes erőbedobással.


Végtelen sötétség


 | Remélem jó |



A hozzászólást Vízió összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 12 Május 2018, 20:03-kor.
Vissza az elejére Go down

Norina Thomson

∆ Hozzászólások száma :
119
∆ Kor :
27
∆ Tartózkodási hely :
A végtelen gyémánt belsejében



A poszt írója Norina Thomson
Elküldésének ideje Hétf. 07 Május 2018, 16:39
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Egy hatalmas pengét formázok a körülöttem lévő részecskékből, mellyel - miután Ebony Maw kijött a teleport átjáróból - megcélzom őt. Hiába minden igyekezetem, a kreálmányom nem találja el őt, ezért újabb és újabb pengékkel dobálom meg őt, de mivel nincs elég időm az elsőhöz hasonló monstrumot létrehozni, ezért a mostaniak eléggé kicsik, melyek Ebony helyett a földbe fúródnak szépen, sorban egymás után. A célpont végül ismét elteleportál, ezért szüneteltetem az üldözést és leszállok a földre, hogy besegítsek Macseknak a skrullok ellen, hiszen Celia idő közben eltűnt a látómezőmből. Macsek telepataként igyekszik lefoglalni - esetleg blokkolni - az ellenséget miközben én a felém hulló törmelékdarabkákat még a levegőben egy nagy darabbá formálom és azt a skrullokra dobom.
Hirtelen a körülöttem lévő hüllőszerű lények felveszik a hősök alakját, mire eléggé meglepődök.
~Mi a...~ nézek rá a többi Norinára, akik a tömegben elvegyülnek. Ez így nem lesz jó, a hősök nem tudják, hogy én vagyok az igazi, sőt, az is lehet, hogy engem ölnek meg a másolatok helyett. Na azt már nem!
-Macsek, fedezz hátulról! Én addig elintézem az ócska másolataimat-nézek a bundásra, majd újból elrugaszkodok a földtől, és törmelékekkel dobálom a 'viszonylag' lassú másolatokat, akik azonnal kimúlnak. Remélem, hogy a többiek is megértik, hogy én vagyok az igazi és csak azért támadom a hasonmásaimat.
Vissza az elejére Go down

Kelda

∆ Hozzászólások száma :
45
∆ Tartózkodási hely :
New York



A poszt írója Kelda
Elküldésének ideje Hétf. 07 Május 2018, 17:53
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Végtelen Sötétség

Még egy olyan harcos se bír el a mérgező jéggel, mint Proxima Midnight, noha megsebesültem, fáradok, és alig van már erőm talpon maradni, mégsem adhatom fel. Főleg azért nem, mert a skrullok még mindig itt vannak, ahogy Thanos is. Akinek letépném a fejét, amiért Pietrot téglának használta, Kaldr leszedi az éppen rám ugró ocsmányságot, én pedig egy másikat fagyasztok meg.
- Talán többel is fogsz, ez már csak egy ilyen meglepetéssekkel teli nap. – biccentek az érkező nőnek, vajon honnan tudja a nevem? Annyira azért nem reklámozom magam, lehet látott már valahol. Na mindegy.
- Ah, örvendek. Ó, ezt Midnight okozta, a saját erőm nem tud kiütni engem, de örültem, hogy egy-két skrull ellenem használta. Hogy is mondjam visszatöltötték a varázserőm, azt hiszem így a legegyszerűbb elmagyaráznom. – nekem szükségem van a hidegre, főleg most, hogy ennyire sokat használtam az erőmet, a hidegben könnyebben visszanyerem, és azzal, hogy a skrullok megpróbáltak megfagyasztani csak visszaadták ezt.
- Thor, és Wanda, illetve Vízió, őket nem igazán kéne bántanod. Hasonlóan fáradtak, mint én. – mosolyodom el haloványan. Döfök egyet a lándzsámmal, és a gyíklény, vagy mi a fenének nevezzem meghal.
- Megpróbálhatom, csak akkor fedezz, ez nem lesz egyszerű menet. – nézek fel az oszlopra, a fenébe is, remélhetőleg nem ájulok el. Szemem kéke teljesen megváltozik, inkább lesz jégkék, a szél is felerősödik, de elkezdem fagyasztani az oszlopot. Remélhetőleg sikerrel is járunk, mert utána tuti nem jövök ki a fagyasztóból két hétig.
Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Hétf. 07 Május 2018, 23:13
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

•• Queens 0.1 ••

What the hell are they?




• Thanos felszólíthatja a jelenlévőket a megadásra és felajánlhatja, hogy annak megkíméli életét, aki az oldalán harcol ezután.

A skrullok képessége nem csak az alakváltás! Annak, akinek megalkotják tökéletes hasonmását, a képességeit is - majdnem teljesen - használni képesek. Így a hasonmás Thorok villámokat szórnak, a Pietrok szélsebesen ütnek, a Víziók is képesek sugarat lőni és így tovább... Tehát ezzel kell szembenézniük hőseinknek. Amikor Proximát legyőzik, visszaalakul a gazdatestté, és a skrull, aki lemásolta, holtan rogy össze. Erik Lehnsherr ellen még mindig Black Dwarf küzd, a többiek pedig vagy Thanossal vagy a hasonmásaikkal harcolnak.

A hatalmas mechanikus planéta darabjai leválva az eredeti helyükről, lassan formálják át bolygónk felszínét. Egy nagyobb darab Queenstől nem messze csapódik be, több ezer embert temetve maga alá. Egyelőre még nem történik semmi, a mechanikus bolygó darabkája nem mozdul meg.

Az oszlopot bátran megtámadhatják a játékosok, ám a fejlett skrull technológia erős, láthatatlan védőpajzsot emel köré, így a támadások lepattannak róla.


***

» Általános leírás: A hozzászólásod megírására egy hét áll rendelkezésedre. Amennyiben a partnered/partnereid hamarabb megírják köreiket, lehetőséged van az újabb kör megnyitására. Ha valaki nem írja meg egy héten belül a hozzászólását, a kör újra indulhat (mivel sokan vagyunk, törekedjünk nem megváratni egymást). A Kalandmesternek jogában áll a karaktereket útmutatásokkal irányítani, illetve hozhat be egy-egy körbe/szituációba újabb karaktert, illetve vihet ki, ha eltűnik a játékos, vagy a szituáció úgy kívánja.

UPGRADE:

- Reagsorrend: nincs
- A felvonás résztvevői: Tony Stark, Wanda Maximoff, Pietro Maximoff, Vízió, Kelda, Thor, Erik Lehnsherr, Thanos [NJK], Loki, Celia Wickham, Norina Thomson
- Becsatlakozhat: Natasha Romanoff, Esther Wolheim

Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. 12 Május 2018, 20:56
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


Megrázom a fejemet, még mindig zsong. A kő, olyan erővel pulzál, hogy minden tagom bele sajdul. Pánikol. Érzi, hogy eljött az, aki már egyszer megkínozta, olyan dolgokra kényszerítette, amiket nem akart megtenni. Tudom jól, hogy nehéz ez neki, de igyekszem egyensúlyra jutni vele. Szükség van rá, talán ő át juthat a torony védőfalán. Mert nincs jobb ötletem. Egyszerűen szélmalomharcot vívunk, és a skrullok annyian vannak, mintha soha nem akarnának elfogyni. Ráadásul most minket másoltak le, így azt sem tudom, hogy ki kicsoda, kit találok el, kit sebesítek meg, vagy ölök meg ténylegesen. Nem tudom, mit tegyek, de nem akarok tovább bujkálni. Tudom, hogy a követ kéne védenem, de közben a barátaim, azok, akiket szeretek veszélyben vannak, és talán meg is halnak.
Gyors döntést hozok, szerintem életem leggyorsabbját. Nincs időm hezitálni. Nem törődöm azzal, hogy Thanos esetleg megláthat. Résen leszek, így talán ki tudom kerülni. Kicsit a hideg fuvallattól még mindig szédelegve megindulok az oszlop felé. Szememet merően a célra szegezem, homlokom közepén a kő önálló életre kel. Látom a sárga sugarat, ahogy kiindul a két szemem közül, és egyenesen a torony felé száguld. Nem törődöm a zsibbasztó fájdalommal, amit a kő használata okoz, csak egyszerűen koncentrálok. Ám a sugár hirtelen megszakad, amikor látom lepattanni a torony körüli védő burokról. Értetlenül mormogok magam elé, egy gyors fejszámítást végezve. Ha helyes az algoritmusom, egy helyen támadva a pajzsot talán rést tudok ütni rajta, hogy a kő ereje közvetlenül a tornyot érje, csupán annyi a probléma, hogy ehhez közelebb kell mennem, tehát potenciálisan közeledem Thanoshoz is, így megnövelve az esélyét, hogy a Titán elkap, és megszerzi a követ. De vállalnom kell a kockázatot. Így lassan, óvakodva közelebb repülök, közben koncentrálva rá, hogy a sugár egy helyre összpontosulva érje a pajzsot, a lehető legmininálisabb veszteséggel. Talán sikerül áttörnöm.


Végtelen sötétség


 | Remélem jó |

Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. 12 Május 2018, 21:21
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



I'm...fine...


Nem szokásom káromkodni, de most azért kicsusszan egy ronda mondat a számból hogy megpillantom a bátyám hasonmásait, és pár Víziót meg Thort. Határozottan gyűlölöm ezeket a szörnyeket hogy képesek erre, és egy kellemetlen  rúgás ér, és az egyik hasonmás térdel háton, mire előrebukok, és felmérgesedve formálok egy lándzsát és átdöföm a hasonmást. Amikor visszaalakul ocsmány szörnnyé megnyugszom kicsit, nem szívesen szúrnám le a testvéremet.
A kavargó forgatagban körülpillantok, és sajnos nem örülök annak amit látok. Az a bolygó szerűség csak közeledik, és nem tudom nem  észrevenni hogy a társaim támadása nem sikerült. Csalódottan felnyögök.
- Ez most komoly? - morranok fel, és a becsapódó égitesthez veszem az irányt hogy megakadályozzam a totális szétesését. A lezuhanó darab láttán összerándul a gyomrom. Mennyi ártatlan ember élete múlt most el! Szinte megbénít egy pillanatra, de aztán emlékeztetem magam hogy még több ilyen lesz ha nem teszünk valamit gyorsan. Ha az oszlopokat nem is, de a kisbolygót vagy micsodát meg lehetne próbálni...
- Kelda, Celia! Az oszlopok védve vannak, de az a bolygó szerű valami talán nincs. Próbáljuk azt támadni! - pillantok a társaimra.
- Vízió! Tudod hogy mi a fene lehet ez? Meg lehet szüntetni a védelmet az oszlopok körül? - kérdezem tőle ahogy oldalra ugrok egy bukfenccel egy hasonmás vízió támdása elől. Ez be fog kékülni. Nagyon nem esik jól, és ahogy felállok megrázom magam és megigazítom a ruhám, mert a legrosszabb helyen elszakadt. A háborús filmekben persze a ruha mindent kibír de itt...
- Na jó, elegem van ebből! - mordulok fel, és magamba pillantok. Koncentrálom az erőmet, és egy hatalmas hullámként küldöm szét itt a terepen, az a célom hogy megbénítsam a szörnyek idegrendszeri központját, hogy legyen időnk/esélyünk megsemmisíteni őket. Remélem Thor, mármint az igazi, itt van még, és észreveszi hogy adódott egy lehetőség.






• •
Vissza az elejére Go down

Tony Stark

∆ Hozzászólások száma :
76
∆ Kor :
53



A poszt írója Tony Stark
Elküldésének ideje Szomb. 12 Május 2018, 22:13
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



végtelen sötétség


Nem végeztem el a szükséges fejszámolásokat, de nincs is rájuk szükség. Megy ez fejben is, tudom, hogy egyedül nincs túl sok esélyem Thanos ellen, de megnehezíthetem a dolgát és … szétrúghatom a seggét, a legjobb tudásom szerint. Elvégre, erről szól a Bosszúállók, nem? Vagyis szólt. Rogers nélkül egyébként sem volt az igazi, érezhetően hiányzott a csapatból, próbáltam összetartani a srácokat, de … ez Rogers asztala. Vagyis inkább volt. Tenni fogok róla, hogy Thanos járókerettel ballagjon vissza a bolygójára, az univerzum másik végébe. Bosszúálló vagyok, és most bosszút is állok.
- Nézőpont kérdése. – morgom Thanos szavaira. – PÉNTEK! Küldd Veronicát, aktiváld a vészhelyzeti a protokollt! – adom ki az utasítást, miközben folyamatosan támadom tovább Thanos-t, egyetlen nyugodt másodpercet sem hagyva neki. Az egyetlen módja annak, hogy távol tartsam magam tőle, ha támadok. Ha a többiek nem érkeznek ide, egyedül kell megoldanom. Veronicát Banner rosszabb napjaira terveztem, és egyszer már be is kellett vetni, akkor működött, mondjuk. Meglátjuk, hogy boldogul vele Thanos. PÉNTEK központilag tudja irányítani, nem kellek hozzá én. A Hulk klopfoló most Thanos-on is tesztelve lesz. – Holtan nehéz lesz. – mondom, ahogy a mágnest rá lövöm, majd pedig az égbe emelkedem, hogy ne legyen az útjába mindannak, ami belé csapódik. Vadul cikáznak a gondolatok a fejembe, hogy mi az, amit még tehetnék. Ezek jó kis trükkök, de én is tudom, hogy hosszútávon nem érek el velük túl sok mindent. Valami végleges kell, valami ütős. – PÉNTEK, hol késik Veronica? – kérdezem kissé indulatosan, miközben Thanos-t figyelem, ahogy épp lehámozza magáról a mágnest. A lila óriás szavaira én is a kijelzőkre pillantok, ahol meg is látom az ismerős alakokat. Mikor azonban visszafordítom a tekintetem, egyből manővereznem is kell, hogy kitérjek a felém dobott mágnes elől, de így is a földre kerülök, ahogy belém csapódik az egyik tartálykocsi, amit magával vonzott.
Thanos szavait hallva nem kell felnéznem, hogy tudjam miről beszél. Azokat az Oszlopokat sürgősen el kéne takarítani, de olyan, mintha szélmalomharcot vívnánk. Közelebb megyünk, hogy távolabb kerüljünk.
Felnyögök, ahogy a mellkasomba csapódik az ökle és métereket repülök hátra, épp csak talpon maradva, köszönhetően a hátamon lévő rakétáknak, amik megállítanak a levegőben. – Megmutatom, ha kíváncsi vagy rá. – ejtem ki dühösen a szavakat a számon, ahogy elkezdek felé futni, lendületet véve .Begyújtva a rakétákat repülök neki Thanos-nak, vagyis… csak repülnék, ha nem hasítana el mellettem valami, ami megelőz. Ha nem Thanos ökle, akkor a becsapódás az, ami méterekkel arrébb repít, átlyukasztva egy buszt és lebontva egy gyrosos-t, hogy végül egy épület falában kisebb krátert hagyva zuhanjak a földre. – Öreg vagyok már ehhez. – nyöszörgöm, ahogy felemelem a fejemet, de szinte egyből el is némulok, ahogy megpillantom a szőke alakot, akivel ölre megy. Azt hiszem kelleni fog majd valami magyarázat.
- Jobban, mint maga. – mondom, ahogy vele együtt nézek végig rajta. – De ez most kapóra jön. – akármi is az, ami kitört most belőle, kelleni fog. Szívesen kérdezném, hogyan élte túl azt, hogy élve felfalták, de … talán később, a csata után, egy jó gyros mellett. – Francba…   morgom, ahogy próbálok felemelkedni a földről, de a rendszer megadta magát. PÉNTEK egyből elkezdi újrakalibrálni, de nincs időm megvárni. - Oké, figyeljen! – léptem előre Danvers-hez.  - Pörgessen meg! – emeltem meg a lábam felé, felemelve a kezeimet tüzelésre készen, jelezve, hogy mire is gondolok. Pillanatokon belül elfognak minket özönleni azok az undorító izék, túl könnyű célpont vagyunk itt. Ő repül, én lövök. Kész csapatmunka.


go all the way |  a következő jobb lesz, ne haragudjatok  szégyellős  


Vissza az elejére Go down

Erik Lehnsherr

∆ Hozzászólások száma :
77
∆ Tartózkodási hely :
unknown



A poszt írója Erik Lehnsherr
Elküldésének ideje Szomb. 12 Május 2018, 22:37
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next


végtelen sötétség

Halovány mosolyra húzom eleinte a szám, ahogy megállás nélkül minden egyes fémdarab a támadókba csapódik, felmorzsolva őket, felvágva a húsokat, leszakítva a végtagjaikat, megölve őket. De ezek csak gyalogok a sakktáblán, értelem nélküli szörnyek, akik mennek előre, mint a vérszagot sejtő vadak. Azzal nem vagyok előrébb, ha megölöm őket, azt kell megölnünk, aki mozgatja a szálakat. A múltkor nem voltam itt, hogy a mutánsok nevében én is köszönthessem Thanos-t, de ezúttal nem fogom kihagyni ezt a lehetőséget. Olyan üdvözlésben lesz része, amit nem fog elfejteni.
Vagyis, nem felejtene el, mert nem tudok egy lépésnyit sem közelebb kerülni hozzá. A szörnyek sokasága hamar előny lesz és nem csak őket kell távol tartanom magamtól, hanem megküzdeni a hatalmas monstrummal, aki felém tart, és akinek jól láthatóan meg se kottyannak azok a borotva éles acéldarabok, amik a körülötte lévő skrullokat darabokra hasítják. – Ahogy akarod. – mormogom, ahogy elemelkedem a föld felszínéről és az épületek tetején lévő nagy hirdetőtáblákat letépem, majd Black Dwarf köré hajítom őket a földbe, körbe zárva őt, majd ökölbe szorítva a kezem, egyre szűkebbre zárva körülötte a fémlapokat, hogy összepréselhessem … esélytelenül. Mintha meg sem érezné, úgy tépi le magáról és vágja hozzám a hatalmas tárgyakat. Ez így nem fog menni.
Az ég felé pillantok, mikor az első objektumok a földbe csapódnak az égből. Az Oszlopok … muszáj őket ledöntenünk, amennyit csak tudunk, talán elég egyet is, hogy elég időt nyerjünk. Akármi is ez, akármit is akarnak, nekünk az életünkbe fog kerülni. A távolban látom, ahogy hiába támadnak az Oszlopok ellen, miközben az utcákon is javában folyik a harc. Túl sokan vanna, nekünk pedig túl kevés az időnk, és egyre csak fogy. A kezem a felszín felé nyújtva ragadom meg a föld alatt húzódó metróalagút szinte összes, mozdítható, fém alkatrészét, hogy egy rántással húzzam azt ki a földből, megnyitva az ellenség alatt a földet ezzel, hogy időt nyerjek és az ellenséget is eltüntessem, legalább egy időre. Ha az oszlop pajzsán Thor sem képes átjutni, én sem fogom tudni rajta keresztül manipulálni a fém felületet. Egyébként is túl nagy. Az a pajzs nem mozdul, bármit is tesznek, így nem jutunk előrébb.


theme song | ha valami nem oké,  szóljatok!


Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére Go down
 

4. felvonás - Queens 0.1

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» 5. felvonás - Queens 0.2
» 6. felvonás - Queens 0.3
» 3. felvonás - Wakanda
» 11. felvonás - Offenzíva
» 13. felvonás - Bucky

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: 2. Kör-