KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Need some help? ~ Crystalia & Pietro

Pietro Maximoff

∆ Hozzászólások száma :
60
∆ Kor :
34
∆ Tartózkodási hely :
By my sister's side



A poszt írója Pietro Maximoff
Elküldésének ideje Pént. 23 Feb. 2018, 14:59
Ugrás egy másik oldalra

Crys & Pietro

Egy apró Kelet-Európai országban járok, mintha haza mentem volna. Nem vagyok túl messze Sokoviától, és ettől kellemetlenül érzem magam. A múlt kísértetei más akkor megszállták a lelkemet, amikor leszálltam a repülőről. Elszorult a torkom, és megszédültem. Gyűlölöm ezt az érzést, nem akarom ezt érezni. Azért jöttem, hogy jól érezzem magam, hogy világot lássak. Wandának és Keldának akarok haza vinni néhány fotót, és persze egy rakás szuvenírt, ha már magammal hozni nem tudtam egyiküket sem. Kelda arra hivatkozott, hogy rengeteg munkája van Wanda pedig még nincs olyan állapotban, hogy eljöjjön velem. Úgyhogy jobb, ha most egyedül jöttem, legalább egy kis időm jut magamra is.
Ahogy egyre jobban beveszem magam a kis országba, lassan lerázom magamról a rossz érzést, mintha hátra hagynám az egészet, mintha leszakadna a hátamról akár egy hatalmas súly, és legurulna a hegyről, hatalmas robajjal. Én pedig nem vagyok hajlandó utána nézni, nem érdekel, ott marad a szakadékban, nem mászom le érte. Inkább előre nézek, ahol egy kifejezetten szép, ám annál romosabb templomot látok magam előtt. Lehajolok, hogy bekössem a cipőmet, majd neki iramodom, hogy egy másodperc múlva már ott is legyek. Elő véve a fényképező gépet, kattintok egy párat a kapuról, majd kicsit úgy döntök, hogy lassítok, és belépek a romos, félig beomlott ajtón.
A benti látvány elámít. A fél tető beszakadt, a másik fele alatt viszont hihetetlenül gyönyörűen megmaradtak a freskók, és minden más is. Lassú léptekkel elindulok, vigyázva, hogy hová lépek, hogy nehogy valamiben kitörjem a bokámat. Minden második lépésnél kattintok egy képet, bár jóformán bele sem nézek a kamerába.
A hatalmas bámészkodásban észre sem veszem, hogy valaki más is van itt rajtam kívül, csak akkor, amikor gyakorlatilag egymásnak ütközünk. Nagy szemekkel lenézek a lányra, határozottan meglep, hogy itt az isten háta mögött van rajtam kívül valaki más is. Nézem legalább egy fél percig a leányzót, mint aki még nem látott embert, majd hirtelen csak egy mondat esik ki belőlem.
- Hát te meg mit keresel itt?
Vissza az elejére Go down
 

Need some help? ~ Crystalia & Pietro

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Crystalia & Pietro [A walk on the seaside]
» Crystalia Amaquelin
» Two shots of whatever. [Gregory & Crystalia]
» Pietro & Kelda
» Pietro Maximoff

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Európa-