KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Severin Bellerose

Severin Bellerose

∆ Hozzászólások száma :
31
∆ Kor :
294
∆ Tartózkodási hely :
New York



A poszt írója Severin Bellerose
Elküldésének ideje Vas. 07 Okt. 2018, 13:34
Ugrás egy másik oldalra

Severin Bellerose

A kreátor




biográfia

becenév » Seve, RinRin
születési idõ » 1730. január 9.
születési hely » Párizs
kor » 288
play by » Nathalie Emmanuel
csoport » Varázslók
tartózkodási hely » New York
család » Sosem ismerte a vérszerinti rokonait.



jellem és külsõ »
Mindig a lényegre koncentrál, ezért nem látja meg az apróságokat, amik széppé teszik az életet, vannak érzelmei, mégsem ezeket helyezi előtérbe. Az eredmények, a célok elérése sokkal inkább meghatározza életét, mindent komolyan vesz, legkomolyabban a munkáját. Igazi maximalista, a hibák számára megbocsáthatatlanok, emiatt aztán sokszor saját magát korlátozza, mert nem szeretne még egyszer ugyanabba a hibába esni. Folytonos önmarcangolása csupán azoknak feltűnő, akik sok időt töltenek a közelében, szinte muszáj bűnösnek éreznie magát valamiért, és vezekelnie.
Kitartó, céltudatos, megvesztegethetetlen, és rendkívül állhatatos. Zárkózott és gátlásos, nehezen oldódik fel mások társaságában, általában pesszimista, nehezen bízik meg másokban, aki viszont kiállta a próbát, számíthat a kitartó barátságára és őszinteségére. Modora kissé nyers, szavai sokszor bántóak, mert nem gondol bele, hogy egyenességével megsért másokat, vagy egyszerűen nem is foglalkozik vele. A változásokat rosszul tűri, de zokszó nélkül képes alkalmazkodni hozzájuk. Idejét szereti hasznosan eltölteni, nem kedveli az "üres", pihenéssel töltött órákat, keveset alszik, de ritkán fáradt.
Bár érzelmei visszafogottak, ha valaki bajba kerül, segít rajta. Nagyon önálló, nem engedi, hogy beleszóljanak dolgaiba, sosem tesz valamit azért, mert úgy szokás. Hevesen tiltakozik a szabályok és normák ellen, mert személyes szabadságát érzi veszélyben. A tekintélyt nem tiszteli, kizárólag tudása miatt képes felnézni bárkire.

172 centiméter magas, megközelítőleg 60 kiló, így nem éppen robosztus alkat. Haja fekete, a megszelídíthetetlenül göndör fürtöket általában felköti, ha dolgozik, hogy ne legyenek útban. Mandula metszésű szemei mély barnák, az étcsokoládéra emlékeztető árnyalatból, de képes velük olyan ridegen nézni, mintha csak egy mély kútba bámulna az ember. Veszélytelen, törékeny nőnek tűnik, azonban sok fizikai munkát is végez, így botor dolog alábecsülni testi erejét. Ruházkodás szempontjából igencsak változatos az ízlése, általában az alkalomtól, és a kedvétől függ, mit visel szívesen. Ugyanúgy megtalálható szekrényében a kissé maszatos, kantáros szerelőnadrág, ahogy a mélyen dekoltált koktél ruha.

képesség »
A mágia mestere, bár nem ért még képességeinek csúcsára, mivel hosszú évek óta nem használta igazi, éles helyzetben az erejét. Minél többet kell varázsolnia, annál többféle varázslatra lehet a későbbiekben képes.

Asztrális kivetülés: Képes az asztrál testét elválasztani a fizikaitól, és az asztrál síkban tartózkodni, amiből ki is nyúlhat, ha akar.
Teleportálás: A gyűrűje segítségével képes portálokat nyitni két hely között, amiken egyedül, vagy másokkal képes áthaladni, vagy tárgyakat áthelyezni.
Telepátia: Képes a gondolatátvitelre egy másik személlyel, nagyobb koncentrációval akár többekkel is, de ebben az esetben ez teljes mértékben egyirányú.
Védőpajzsok/Energia sugarak: Mágikus energiából képes fegyvereket, pajzsokat idézni, vagy lövésszerűen használni az energiasugarakat.
Duplikációs varázslat: Képes önmagából több „klónt” is létrehozni, azonban ezek nem tartósak, fizikai támadás, vagy nagyobb energia/mágia hullám hatására szerte foszlanak ezek a másolatok.
Transzmutációs varázslatok: A transzmutáció az egyik elemből a másikba való alakításának, alakulásának az elnevezése. Ezekkel a varázslatokkal az anyagok mibenlétét változtatják meg, hasonlóan az alkímiához valamiből lesz más valami, nem a semmiből teremt anyagokat. A szervetlen elemeknél könnyebbek ezek a varázslatok, a szerveseknél nehezebbek.
Telekinézis: Az akaratával tud mozgatni tárgyakat, akár a súlyának többszörösét is megemelheti, de ehhez a jelenlegi kondíciójában sok koncentráció, és energia szükséges. A kisebb tárgyakat könnyedén lebegteti, vagy gyors mozdulatokkal irányítja.
Mágikus energia áramoltatás: A testén végig vezetett mágikus energia a fizikai adottságait növeli meg, az erejét, gyorsaságát, állóképességét.
Hatalomszavak: Különféle mágikus szavak kimondásával magát vagy másokat képességekkel vértez fel, amelyek lehetnek a repülés, a láthatatlanság, a molekulák feletti kontroll, a viselt ruha átváltoztatása egy másik öltözékké, energiaelnyelés, az elemek manipulálása.

Sejtregeneráció: A saját testét sejt DNS szintig képes manipulálni, ezáltal az osztódó sejtek DNS rongálódását megakadályozni, így teste nem öregszik. Bizonyos időnként meg is variálja egyes sejtekét, ezáltal a küllemén némiképpen változtatva, hogy az embereknek ne tűnjön fel, hogy nem öregszik. (Ez csupán haj-/szem-/bőrszín változást jelent.)

Mágikustárgyak készítése: Severin különleges képessége, hogy mágiát tud kötni tárgyakhoz, amik ezáltal különleges erővel ruházzák fel azok használóját. Ennek két módja van, vagy Seve maga készíti a tárgyat, így minden mozdulattal átitatja a saját varázserejével, ami egy hosszadalmas művelet, az eszköz nagyságától, és típusától függően akár napokat, heteket is igénybe vehet.
A másik lehetőség, hogy valaki maga hozza el azt a tárgyat, amit szeretne valamivel felruházni, ennek viszont több kikötésnek is meg kell felelnie. Valakihez kötődnie kell, nem feltétlen ahhoz, aki behozza, amit hosszú használattal lehet elérni. Severin úgy ruházza fel különleges képességgel az ilyen eszközöket, hogy a korábbi tulajdonos „emlék lenyomatához” kapcsolja a mágiát. Ez valamivel gyorsabban megy, mintha magának kell készítenie a teljes eszközt, és azzal sincs baj, ha az némiképpen leharcolt, használhatatlan a tárgy.

Dailon: Egy különleges „bábú”, akit Seve készített azért, hogy megtévessze a hozzá betévedőket. Saját személyiséggel rendelkezik, gyakran ad tanácsokat is, olyan, mint egy kedves, idősödő mesterember. Csak azok látnak át a mágián, akik nagyobb erővel rendelkeznek nála, ők észreveszik az „igazi valóját”, ami egy egyszerű fabábú, mindenki más számára egy ázsiai öregember.


elõtörténet »
Szinte megrázta az egész épületet, amilyen határozott mozdulattal csaptam be a távozó mögött az ajtót. Nem voltam mérges, igazából csupán fáradtnak éreztem magam, semmi más, semmi különös. Mindig ugyan az a történet, valakinek nagyon szüksége van valamire, vagyis inkább úgy lehetne mondani, hogy folyton akarnak valamit.
- Nem kellene ennyire elutasítónak lenned, még azt sem tudjuk, hogy tényleg használta volna-e… – Úgy fordultam a karosszékben ülő alak felé, hogy jól láthassa arckifejezésem, ami annyit üzent: komolyan?! – RinRin, változnak az idők, és a galaxis lakói is.
- Azért, mert új színt kap a macaron, még macaron marad. – Sóhajtottam, leültem a félbehagyott könyvem mellé, majd magamhoz véve igyekeztem elmerülni a betűk halmazában, jelezve, hogy a témát a magam részéről lezártnak tekintem.
- Hosszú idő óta nem készítettél semmit, kezd megkopni az emléked, egyre kevesebben suttognak rólad. Mi lesz, ha egyszer tényleg szükség lesz valamire, amit csak te tudsz megalkotni, és akkorra már képtelen leszel?
Megforgattam a szemeimet, egyáltalán nem akartam ismét erről beszélgetni, sőt, beszélgetni se igazán akartam. Annak idején igazán készíthettem volna némára, vagy olyanra, aki képtelen ellenkezni azzal, amit mondok… bele se gondoltam, hogy évek múltán hálát adnék a csöndért. Végig pillantottam Dailonon, az első műveim egyike volt, s bár időről-időre módosítgattam rajta, még látszott az akkori lelkesedésem.
- Talán nem volna baj, ha elfelejtenének… régen barátságokat kötöttem, olyanoknak segítettem, akikben képes voltam megbízni. És most? Az előbbi alak azt se tudta rólad megmondani, mi vagy valójában, simán elhitte, hogy tőled kellene segítséget kérnie. – Lemondóan megráztam a fejem, és ismét felemeltem a könyvet, hogy mögé rejtőzhessek. – A világ gondját nyugodt szívvel másokra bízhatjuk, nélkülem is boldogulnak.
Elfeküdtem a kanapén, nem volt kényelmes az olvasáshoz, azonban sokat elárult abból, ahogy éreztem magam. Az időt visszaforgatni felesleges volna, akkor a régi hibák helyett elkövetnék újakat, és talán még rosszabb volna a helyzet, mint most. Nem hibáztattam Dailont, hogy a régmúlt dicsőségére vágyik, amikor még hősök között tölthette a mindennapjait, és nagy csaták történeteit mesélhette a fiatalabb generációknak.
- RinRin, nem a te hibád…
- Ebbe kérlek ne kezdj bele! – Leengedtem a karom, és a földre tettem a könyvet, de nem ültem fel. – Sosem kellett volna elkészítenem, ha valamit képtelen vagy tökéletesen csinálni, belefognod se volna szabad! – Lehunytam szemeimet, azonban ez nem bizonyult túl jó ötletnek, mert olyan képek villantak fel, amiket egyáltalán nem szerettem volna látni.
Mielőtt azonban elterelhettem volna a baljós gondolatokat, ismét megszólalt a csengő. Az éles hang betöltötte a stúdiólakás minden zugát, és úgy tűnt annak ellenére sem akar elhallgatni, hogy semmi kedvem nem volt ajtót nyitni. Igazán érthette volna a túloldalon álló, hogy ez aprócska célzás arra, menjen haza, vagy bárhová, ahova csak kedve tartja, de nem… Úgy tűnt életcéljának tekinti, hogy a csengő egyre idegesítőbbé váló berregésével kergessen öngyilkosságba. Eltelt néhány másodperc, míg végérvényesen türelmemet vesztettem, és a felhalmozott összes feszültségemet az ajtó feltépésében vezettem le. Nem kellett volna, mert a fölém tornyosuló alak olyasvalaki volt, akit egészen jól ismertem régről… nagyon régről.
- Ó, hogy az asgardi eső verjen el! Ne erőszakold tovább azt az átkozott csengőt, megadja magát, Odin szakállára! – Toltam arrább a karját, bár ahogy láttam a szerencsétlen szerkezet végérvényesen beragadt. Lemondóan sóhajtottam. – Mit akarsz?

Seve » Friss húsi » nincsenek multik

Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Vas. 07 Okt. 2018, 20:59
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Severin! ••

Elfogadva!


Imádom, ha valaki ilyen letisztultan, ilyen szépen ír. Gyönyörűen bánsz a szavakkal, és bevallom, nagyon jól szórakoztam a lapod olvasása közben. Olyan gyorsan eltelt az idő, hogy észre sem vettem, hogy a végére értem. Lekötötte a figyelmem, szinte mesterien vezettél végig rajta. Nagyon kíváncsi is vagyok arra, hogy mit láthatunk majd tőled a játéktéren, ezért nem is tartalak fel már sokáig. Olvasni akarom a játékaid! Very Happy
Azt azért még had mondjam el, hogy a jellemleírásod és a külsőd leírása nagyon tetszett. Csinos, dekoratív varázslónő vagy, aki boszorkányosan elvarázsolhatja a fürkésző férfi tekinteteket. *-*
A képességeid elég erősek, dehát mit várunk egy varázshasználótól? :3 Ami legjobban felkeltette a kíváncsiságom, az a mágikus tárgyak készítése. Remek ötlet!
Szépen kibontogattad a képességeid, és kis muksót, Dailont pedig nagyon megkedveltem! Az előtöridben vele beszélgetsz, hiszen életet és érzelmeket adtál neki. Szívet melengető volt olvasni Titeket. És meséld csak el, hogy ki az a nagyember, aki becsöngetett? Very Happy Nem tudtam meg, és majd megőrjít a kíváncsiság! xD

Node, remekül megírt lapot hoztál nekünk! Köszönöm az élményt!
Nem is tartalak fel tovább! Irány arcot foglalni, utána pedig nincs más dolgod, mint játékokba kezdeni! :3


Vissza az elejére Go down
 

Severin Bellerose

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bon appetit! ~ Severin & Reimos

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Varázslók-