KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: T'Challa - Black Panther

T'Challa

∆ Hozzászólások száma :
64
∆ Kor :
39
∆ Tartózkodási hely :
Wakanda ... or not



A poszt írója T'Challa
Elküldésének ideje Kedd 06 Feb. 2018, 12:16
Ugrás egy másik oldalra

Csodálatos Nevem

szuperhõs nevem ide




biográfia

becenév » Felség
születési idõ » 1985. január 5
születési hely » Wakanda, Afrika
kor » 33
play by » Chadwick Boseman
csoport » önjelölt igazságosztó
tartózkodási hely » ahol szükség van rám
család » - T'Chaka (elhunyt): Wakanda egykori királya és védelmezője, aki a Bécsi merényletben vesztette életét.
- Ramonda: Wakanda Anyakirálynője, özvegy. Férje távollétében uralkodott, nem sejtette, hogy már nem tér vissza.
- Shuri: A Wakanda királyi család legfiatalabb tagja, Wakanda jelenlegi királyának húga.



jellem és külsõ »
"-Ő az, ott! Ne nézd olyan feltűnően!
-Szép darab … hercegként biztos más dolga sincsen, mint jól kinézni. Mázlista…
-A mázlista én leszek, amint szereztem egy exkluzív interjút tőle.
-Úgy hallottam nem egy szószátyár alkat, te pedig … nem az ő súlycsoportja vagy.
-Ő egy herceg, azok pedig úriemberek, akik soha nem mondanának ilyet…" - női újságírók, nem sokkal a Bécsi merénylet előtt.

"-A fia? Először azt hittem a testőre.
-Szereti kívülről figyelni a dolgokat, úgy nagyobb rálátása van a dolgokra.
-Nem kedveli a politikát, igaz?
-Más dolgokban jeleskedik, de a politika olyan teher, amit előbb-utóbb viselni fog." - T'Chaka és az egyik ENSZ tagállam vezető politikusa.

"-A terveinket hátráltathatja T'Chaka király szerencsétlen halála? Úgy hallottam a fia követi a trónon.
-Nem tudunk róla eleget, csak akkor kapunk erre a kérdésre választ, ha már a trónon ül.
-Évekkel, talán évtizedekkel visszavetették a Bécsben történtek a kapcsolatunkat Wakandával. Sok időnkbe és pénzükbe kerültek az eddigiek ...
-Ne aggódjon, a befektetésünk meg fog térülni. Akár király, akár nem, csak egy ember, egy apró ország királya. Szerencsétlen balesetek pedig mindig történnek..." - ismeretlen politikai vezetők diskurzusa

"T'Challa magas, nagyjából száznyolcvanhárom centiméter magas, edzett testalkatú férfi, amennyire azt megtudtuk állapítani fizikálisan és mentálisan is egészséges. Kevés adat és feljegyzés áll rendelkezésünkre róla. A Wakandai hagyományok és szokások ismeretlenek előttünk, így nem jelenthetjük ki teljes bizonyossággal azt, hogy nem jelent fenyegetést. Nem ismerve a neveltetését és világnézeteit, javasolt az óvatos bánásmód. Wakanda királyaként nagy hatalommal bírhat a nemzetközi politikai életben is. Kiemelt fontosságú a további információk megszerzése, hogy eredményesen tudjuk kezelni, mind a világpolitikában, mind azon kívül" - részlet egy szigorúan titkos szövetségi aktából.

"-Egy királynak tudnia kell, hogy ki is ő valójában. Hinnie kell magában, a céljaiban, rendíthetetlenül. Őriznie kell népe hagyományait és szokásait. Meg kell adnia a tiszteletet, épp úgy az ellenségnek, mint a barátnak. Tudnia kell megbocsátani és tanulni a hibáiból. Ebben rejlik egy király hatalma. A hatalom nem erőfitogtatás. A hatalom az, mikor erre lehetőségünk van, de nem élünk vele.
-Értem, apám.
-Nem, még nem érted. Azonban majd egy nap, mikor nem csak a harcos szemével látod a világot, emlékezni fogsz erre." - T'Chaka és T'Challa, évekkel ezelőtt.
képesség »
- fokozott fizikai erő
-fokozott gyorsaság
-fokozott reflexek és állóképesség

-tanult harcművész: A Fekete Párduc egyedülálló harci stílusa több különböző afrikai harci stílust ötvözz, amelyet T'Challa hosszú évek kitartó gyakorlásával sajátított el.
-Nyelvismeret: folyékonyan beszél angolul, habár érezhető a wakandiai akcentusa. Emellett megtudja magát értetni franciálul és arabul is, amit a neveltetése során szedett magára.

elõtörténet »

A Fekete Párduc nemzedékek óta Wakanda védelmezője. A cím harcosról harcosra száll.

Wakanda királyának fiaként mindig is tudtam, hogy mi a sorsom. Megvédeni és vezetni a népünket. Utóbbit soha nem éreztem magamhoz elég közel. Apámat tisztelték, az ellenségei éppúgy, mint a szövetségesei. Remek király volt, egy jó ember, egy jó apa. Felnéztem rá, de nem láttam magam benne. Inkább voltam harcos, mint király. Gyermekkorom óta erre készítettek fel, az uralkodásra, a harcra, hogy amikor eljön az én időm, készen álljak és folytassam az utat, amit az őseim tapostak ki előttem. Úgy gondoltam, hogy ez még messze van, hogy megmaradhatok harcosnak, mert az apám halhatatlan. Valahol minden gyermek ezt gondolja a szüleiről, és akkor nő fel, mikor bebizonyosodik, hogy tévedett. Én is tévedtem.

A mi kultúránkban a halál még nem a vég, inkább egy kiindulási pont. Kinyújtod a kezedet, majd Bastet és Sekhmet elvezet téged arra zöld tisztásra, ahol örökké élhetsz.

Az apám hitt ebben. Ahogy sok minden másban is, amiben én nem. Jártas volt a politikában, engem hiába próbált tanítani rá, gyerekként nem figyeltem, felnőtt fejjel pedig nem érdekelt. Úgy éreztem a politika olyan, mint egy maszk, ami mögött megbújhat az ellenségünk. Harc közben azonban tudom ki az, az egyértelmű, egyszerű, míg a politika fortélyos és kiszámíthatatlan. Az apám nagy gondot fordított a nevelésemre, szerette volna, ha én leszek az, aki a modern világgal megismerteti és elfogadtatja Wakandát. Ennek szellemében nevelt, és emiatt sok helyen megfordultam a világban, hogy lássam, miként működik az, és ne mozogjak bennük úgy, mint egy idegen, mikor a világ megismeri országunkat. Idegen országokban tanultam, hogy megismerjem a nyelvüket és a szokásaikat, de nem éreztem magam otthonosan. Az egyetlen dolog, ami komfortos volt, azt a harc jelentette. Jobban érdekeltek a népünk hagyományai, mint idegen országoké. Habár ott voltam apám oldalán, mikor más királyokkal, elnökökkel tárgyalt, szkeptikus voltam, míg ő bizakodó. A Nigériában történtek pedig nemcsak Wakanda sorsát, de az enyém is átírták azon a napon Bécsben.
Apám az örökségünkről beszélt, mielőtt lángba borult az épület. Abban a pillanatban, ebbe nem gondoltam bele jobban, sokszor hallottam már az apámat beszélni, egy újabb ilyennek gondoltam. Habár a politikát nem szívlelem, az Egyezménnyel egyetértettem. Az örökségünk, az örökségem azonban csak akkor nyert valódi értelmet, mikor rájöttem, hogy egyedül maradtam. Abban a pillanatban, mikor az apám testét a karjaimban tartottam, az örökségem már nem csak egy ígéret volt, hanem a valóság, ami rám szakadt. Már nem csupán harcos voltam, hanem király is. De nem éreztem magam annak, csak egy fiúnak, akitől elvették az apját. Egy fiúnak, aki bosszút akart.
A bosszú azonban felemésztett. A bosszút hajszoltam, a dühöm vezérelt, önző voltam és nem gondoltam arra, ami igazán fontos. Arra, hogy mit akart az apám, hogy milyen sorsot szánt nekem. Nem akarta volna, hogy a nevében gyilkoljak, sem azt, hogy felemésszen a bosszú. Az apám hitt abban, hogy Wakanda méltó lesz a világ tiszteletére, hogy a népünk tagjai bizonyítják a világ minden lakosának, hogy mennyit érünk. Ezt várta el tőlem, és én nem érhetem be ennél kevesebbel. Sem utódjaként, sem fiaként nem tagadhatom meg az örökségét. Én abban hiszek, hogy a halál csak úgy nyerhet értelmet, ha az élők tisztelik, és nem felejtik a holtat. Azt, aki volt, és azt, amit szánt nekünk. Ennek tudatában, az élet nem ér véget a halálban, hanem tovább létezik, más formában. Bennünk, Wakandában. Fel kell készülnünk, ha a világ megtudja kik vagyunk valójában és mivel rendelkezünk, mert elpusztíthatnak minket. Az én kötelességem, hogy megvédjem az örökségünk. Hogy híd legyek, pajzs és kard egyszerre, amely a népünk vigyázza.

user neve » tapasztalat » multik

Vissza az elejére Go down

Peter Quill

∆ Hozzászólások száma :
1030
∆ Kor :
43
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes



A poszt írója Peter Quill
Elküldésének ideje Kedd 06 Feb. 2018, 19:40
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves T'Challa! ••

Elfogadva!




HEY!

Üdvözöllek Felség!  kacsint Azt a praclit bizony még én is megcsókolnám! No de, térjünk rá a lényegre, amiért itt vagyunk. Kitörő örömmel fogadlak el. Megörültem, amikor megláttalak! És ez az öröm addig tartott, hogy öt percenként frissítgettem, hogy elsőként olvashassam a soraid!  nyáladzik
El kell, hogy mondjam imádom, hogy a jellemed nem sablonos. Bár mások véleményével nem kell foglalkozni, azért egy személy bemutatásakor alkalmas meghallgatni a többieket ahhoz, hogy reális véleményt formáljunk az adott személyről. Én nagyon támogatom ezt - és élveztem is olvasni, az is biztos! //Nem. Nem vagyok elfogult Párducrajongó.//  Főleg a papis résszel vettél meg. Én is tudom, milyen rossz elveszíteni az apáinkat, nekem kettőt sikerült egy nap... eltértem!  zavarba jöttem A lényeg, hogy a fogalmazásodtól padlót kaptam! Fogtam! Nyaltam! Nem tudom pontosan mit csináltam, de keresem az állam....   szuper
A képességleírásban a nyelvtudás... ó! Nem is tudtam ezekről!  nyáladzik  nyáladzik
És a történet. Ahjhátmiezmár?! A végére úgy meghatódtam, hogy a drámaian a mellkasomra tapasztottam a tenyerem és csóválni kezdtem együttérzésemben a buksim! ((ez jót jelent...)) taps Nem csak'hogy a magyar-hang, de még Chadwick arca is a fejembe bújt közben. Láttam magam előtt és hallottam, ahogy beszélt. Zseniális! Nagyon tetszik, ahogy elkaptad a fickót!  nyáladzik HÁTIMÁDOM!
Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, hogy merre halad majd legkedvesebb Párducunk története általad, szóval egy olvasód már tuti akad szerény személyem képében!  hmm
Köszönöm az élményt!
Nem is tartalak fel tovább, irány foglalózni, aztán tessék meghódítani a játékteret!  hali

Vissza az elejére Go down
 

T'Challa - Black Panther

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Black Dog - Penge & Eel
» Jason Black
» 15. felvonás - Black Dwarf
» Cpt. Belova; Yelena - Black Widow 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Önjelölt igazságosztók-