KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Herkules, az Olümposz Oroszlánja

Herkules

∆ Hozzászólások száma :
25
∆ Tartózkodási hely :
Általában Manhattan



A poszt írója Herkules
Elküldésének ideje Csüt. 19 Júl. 2018, 22:59
Ugrás egy másik oldalra

Alcaeus

Herkules




biográfia

Becenév » Herk, Herki
születési idõ » Nincs róla pontos adat. Valamikor Krisztus előtt 1300 környékén
születési hely » Théba, Az Ó-kori Görögország
kor » Ilyet nem illik kérdezni egy.... A francba én pasi vagyok..... Gyors fejszámolás.... Kábé 3318 év
Az ő bőrében reinkarnálódtam: » Dwayne Johnson
csoport »Önjelölt igazságosztók, de pályázok a Bosszúállók tagsági kártyájára is, mert merek nagyot álmodni
tartózkodási hely »Manhattan
Thsalád » Csak a fontosabbakat sorolom fel, mert megtöltetének egy könyvet.
A leszármazottak listája meg kettőt is.
- Zeusz (Vér szerinti apa)
- Alkméné (Vér szerinti anya)
- Amphitryon (Nevelő apa)
- Héra (Mostoha anya)
- Hébe, Deneira, Megara, Alflyse (Ex-feleségek, nyitott vagyok egy ötödik feleségre is. Remélem Shulkie olvassa ezt.)
- A fél görög pantheon (Testvérek. Nem véletlenül mondják, hogy a Görög mitológia konfliktusainak 90%-a abból ered, hogy a Fater nem fért a tógájában)
- A görög pantheon másik fele (Nagynénik, nagybácsik és unokatesók)
- Egy hadseregnyi zabigyerek (Régen nem voltam túl felvilágosult, vagy felelősségteljes, manapság viszont már a kutyának sem hiányzik egy gyerektartási per)
- A Nemeai Oroszlán (Egykoron ádáz ellenfél, mostanra hűséges ruhadarab)
- Vin Diesel (de csak azért, mert bírom a filmjeit)



jellem és külsõ »
Túlságosan nagy szerénység lenne azt kijelenteni, hogy a női álmok netovábbja vagyok, de a lehengerlő mosolyom, a fantasztikus karizmám és a tökéletes mellizmaim sajnos ennél alább nem adják.
Szeretném azt hinni, hogy a férfiak nem féltékenyek a pankrátorokat megszégyenítő termetemre és majdnem másfél mázsányi izmaimra, de nagy csalódásomra ez nem igaz. Ha nem lennék ilyen istentelenül erős( Érted ugye? ), akkor bizony meggyűlne a dolgom nem egy féltékeny férjjel, baráttal és lányát féltő apukával, de nagy szerencsémre annyira ki vagyok pattintva, hogy Atlasztól is átvettem egy kis időre ennek a bolygónak az összes terhét és nem fáradtam meg túlságosan.
De gondolom a hű rajongóim szeretnének néhány pontos paramétert, hogy a Facebook oldalam kvízjátékában nagyobb esélyük legyen megnyerni a havonta kisorsolt közös vacsorát VELEM.
Két méter magas vagyok, amihez 150 kilónyi tömör hús társul. A nyakkerületem 50 centi, a mellkasomé 180, a bicepszeim 60 centinél alább nem adják, de ehhez 75 centis derék, 80 centis comb és 60 centis vádlik járulnak. XXXL-es ruhákat hordok, 6XL-est ha kínai méretről beszélünk. (Figyelj oda, mert csalóka kérdések lesznek nyereményjátékban. Elvégre VELEM fogsz randizni és azért meg kell dolgozni.) Azt a bizonyos paraméteremet viszont nem tenném közszemlére. Ha szerencséd van akkor  tudtodra adom az információt valamikor.

Az emberek többsége azok alapján amit művelek biztos valami önmagától elszállt idiótának tart, aki nem tudja, hogy hol vannak a saját korlátai és egész nap csak gyúr. Nos ezeknek az embereknek üzenném, hogy nem  Trója tengerparti homokja csiszolta ilyen tökéletesen kockásra a hasamat és nem véletlen, hogy engem hívnak meg a Larry Kingbe Steve Rogers helyett. Megdolgozom a testemért és még keményebben gürizek a sikereimért. A rajongóimat pedig egyenesen imádom. Ahogy ott állnak tömött sorokban előttem, a saját képemmel díszített pólóban és már attól az Elizumba mennek, hogy megérinthetnek. Konkrétan annál csak az jobb érzés, amikor sikerül bedurrantanom a bicepszem, van nem beledurrannom.... És az asszisztensem  gutaütést kerülgető feje szerint  már megint  sikerült elkalandoznom.
Ha fater tudná, hogy mekkora imádat veszi körül a mai hírességeket, ő is tuti letelepedne a Földön. Ennek mondjuk tuti az lenne a vége, hogy előkerülne néhány új féltestvérem és meg kellene beszélnem az öreggel, hogy mi az az óvszer. Na jó asszem mára eleget táncoltam a PR-osaim idegein....
Szóval imádom a rajongóimat. Olyan, mintha lenne egy saját seregem, mindenre elszánt és halált megvető bátorsággal rendelkező emberekből. Mondjuk harcolni nem sokat tudnak, de nagyon tud szórakoztatni egy kommentháború a Facebookon, amikor két perc alatt bedarálják az engem szidalmazókat.
Ezt a hűséget pedig rendszeresen jutalmazom. Ingyen merch, közönségtalálkozók, egy-két szerencsésebb hölgy pedig....
Nos erről úriember nem beszél.

képesség »

Asszem ezt nem kell túlságosan részleteznem....
Mármint ha láttál már egyetlen rólam készült filmet, vagy a suliban olvastál rólam, akkor tudhatod, hogy miért illetik a hihetetlen erőt kívánó tetteket a "herkulesi" jelzővel. Nem véletlenül lettem ÉN a Nyers fizikai erő istene az Olümposzon és erre büszke is vagyok. Bár ebben a hősbizniszben még egész új vagyok, de nem sok kétségem van afelől, hogy nem jelentene gondot felvenni a versenyt a Bosszúállók nagyágyúival, a Fantasztikusok Sziklatitánjával, vagy azzal a kozákkal az X-menből. Nem kell egyből bunyóra gondolni, szívesen szkanderezek velük, ha úgy hozza sors.
Persze az erőm nem csak abban nyilvánul meg, hogy átkozottul nagyokat ütök, és piszok komoly súlyokat mozgatok. Ugrabugrálni is egész jól tudok. Kábé olyan 10-20 kilométereseket, ha jó formában vagyok. Mondjuk egy New Yorkhoz hasonló helyen ez nem a legjobb ötlet, tekintve, hogy mekkora járulékos kárt okoznék azzal, hogy gond nélkül átszállok egy irodaházon.
Plusz még olyan gyorsan futok, hogy ha megerőltetem magam, akkor meg tudnám tekergetni Higanyszál fülét egy kiadós fogócska után.
Persze vannak még az olyan isteni apróságok, mint a halhatatlanság, a lassan apadó fiatalság, a kvázi sebezhetetlenség és a közel kiapaszthatatlan állóképesség.
Órákig tudok gyúrni, verekedni, vedelni vagy más komoly állóképességet igénylő dolgot csinálni anélkül, hogy komoly károkat okoznék a testemnek, vagy bekábulva lebontanám fél Manhattant, csak mert egy paparazzi lekapott egy hamburgerrel a kezemben. Létezik csalónap is...
Az meg már csak hab a tortán, hogy olyan gyorsan gyógyulok, mintha csak fizetnének érte. Előre sajnálom azt a szerencsétlent, aki megpróbál megállítani...

Mindemellett még tanultam számos jópofa dolgot, amit könnyen kamatoztatni tudok a kalandjaim és a celebéletem során.
Bár a féltestvérem Árész a bunyó és a harc főfejese, azért én sem fogok elsápadni, ha valaki a bőrömre pályázik. Gondolom hallottad már, hogy miként csaptam le azt az oroszlánt.... Már fiatal kölyökként is szerettem használni a kardot, az íjat és az öklömet és ezt a szokásomat a mai napig  őrzöm. Mellesleg az sem elhanyagolható tény, hogy tőlem nyúlta le a legtöbb görög a nemzeti harcművészetüket, a Pankratiot. Szóval ha kötözködni akarsz, csak rajta. Ha jó kedvem találsz talán még fizetem is a kórházi számlád.


elõtörténet »




Herkules megosztotta a J3 Channel videóját:
1 perce

Na mi a helyzet Hopliták?

Meglátogattam a jó öreg J3-as csatornát, ahol maga a médiamogul, a nagy  kefebajszú J. Jonah Jameson beszélgetett velem. Próbált kicsit megizzasztani, de nem adtam könnyen magamat.

Kukk a videóra és bombázzátok szét likeokkal a posztot!

Az Erőm legyen veletek!

Love4all!

Herk







A J3-as esti talkshowjának kezdőszpotja pörög le, majd a kamera műsorvezető asztalánál ülő J. Jonah Jamesonra fókuszál.

JJJ:
Köszöntöm kedves nézőinket. Ma este egy igazán különleges vendéget fogadunk a stúdiónkban és engem ért a megtiszteltetés, hogy Robbie Robertson helyett beszélgessek ezzel a nagy volumenű személlyel. Vendégünk ugyan nem rég tűnt fel, de karizmájának köszönhetően a közösségi média felkarolta őt és rövid idő alatt fényes állócsillagává vált a celebvilágnak. A videói már a feltöltés utáni órában tízmilliós nézettségűek, a facebookon az első posztjával elhódította a királyi címet Vin Dieseltől és úgy tűnik, hogy ez még csak a kezdet. Hölgyeim és Uraim kérem fogadják szeretettel Herkulest!


Herkules hatalmas tapsvihar közepette bevonul a stúdióba, kezet rá JJ-vel és leül. A közönség vastapsa még percekig visszhangzik, JJ pedig  leültében kirázza a fájdalmat a kezéből. Herkules felemeli mindkét kezét, majd lassan kinyújtva leengedi, ezzel jelezvén a közönségnek, hogy csendesedjenek el.

JJJ:
Köszöntöm a műsorban Herkules!

Herkules:
Enyém a megtiszteltetés.


JJJ:
Herkules maga rövid idő alatt igen nagy karriert futott be. Mit gondol minek köszönheti ezt a hirtelen jött hírnevet?

Herkules:
Nem szokásom túlságosan fényezni önmagamat Jonah, de azt hiszem az emberek imádják az olyan alakokat, akikre felnézhetnek és inspirációt meríthetnek belőlük.

JJJ:
Ezek szerint maga ilyen személynek tartja magát?

Herkules:
Minden szerénytelenség nélkül állíthatom, hogy igen. Az erőmet annak szentelem, hogy jobbá tegyem vele mások életét. Akár a neten, akár a valóságban.

JJJ:
Szóval a hírnév magának csak másodlagos?

Herkules:
Ne értsen félre Jonah, de be kell ismernem, hogy hajlamos vagyok a hiúságra. Mégis amikor felteszek egy videót, amin belenyomom a földbe a legújabb kispályás szupergonoszt vagy elagyalom Buldózert, a Fertelmet vagy valamelyik másik ostoba hústornyot, akkor azt nem a kattintásokért és a feliratkozásokért teszem. Ezek a médiatartalmak csak az üzenetemet közvetítik: Itt vagyok és vigyázok rátok!

JJJ:
Nem gondolja, hogy ezzel rossz példát mutat az ifjúságnak?

Herkules:
Minden videó elejére ki van rakva, hogy idézem: "Kedves nézőink! Herkules nem egyszerű halandó, hanem egy bivaly erős Olümposzi Isten. Határozottan kérünk mindenkit, hogy ne próbálja utánozni a felvételeken látottakat, ha pedig szuperhumán terrorcselekménybe keveredik, hagyja a munkát egy szuperhősre."


Egy pillanatra csend telepedik a stúdióra és megtörténik, ami ritkán szokott. J Jonah Jameson befogja a száját.


Herkules:
Mint mondtam példát akarok mutatni a rajongóimnak. Ha ez magának nem elég óvintézkedés, akkor adjon egy példányt a Szokoviai egyezményből és itt helyben aláírom magának.


JJJ láthatóan kibillent a komfortzónájából és küzd azért, hogy megőrizze a méltóságát, miközben a közönség hangos füttyel és tapssal fejezik ki tetszését.


JJJ:
Evezzünk egy kicsit másabb vizekre. Herkules. Ez az igazi neve?

Herkules:
Amikor születtem, akkor az Alcaeus nevet kaptam, de akkor még nem dívott az anyakönyvezés szokása.

JJJ:
Magát emlegetik Héraklészként is. Miért ragaszkodik ennyire a latin nevéhez?

Herkules:
Mondja JJ ki az a személy, akit a legjobban utál?[/bg


JJJ láthatóan meglepődik a kérdéstől

Herkules:
Mármint az anyósán és Deadpoolon kívül?

JJJ:
Pókember.

Herkules:
Mondja csak maga örülne, hogy P Pókember Parker néven kellene élnie?

JJJ:
Azt hiszem már értem a névváltás mögötti indokokat.


JJJ a kamerába néz

JJJ:
Most elmegyünk pár perc szünetre. A reklám után folytatjuk adásunkat.


Vágás

JJJ:
Köszöntöm kedves nézőinket a J3 csatorna esti talkshowjában. Mai vendégünk Herkules. Szokásunkhoz híven az interjú másik felében néhány tweettel és kommenttel szembesítjük mai vendégünket, aki nem más, mint Herkules.

JJJ elővesz egy paksaméta papírt és maga elé helyezi.


JJJ: Az első kommentelőnk DJT. Azt írja, hogy "Herkules egy kamu és az összes videója kamuhír. Egy Isten van, az pedig nem a Youtubeon és Facebookon váltja aprópénzre a hatalmát.

Herkules (egy ezer wattos mosollyal az arcán):
Hanem a templomokban.


A közönség tapsviharban tör ki és percekig ujjong. Ismét Herkules közbenjárására van szükség, hogy lecsendesedjenek.

Herkules:
Akárki is írta ezt, nagyon nincs képben az aktualitásokkal. Mármint néhány éve nem egy asgardi nyikhaj rohanta le a várost egy földönkívüli sereggel? És nem a pörölylóbáló bátyja, aki szintén egy asgardi isten győzte le végül a megszállókat a Bosszúállókkal együtt?


JJJ (kicsit bizonytalan hangon):
Végső soron de. Nos nézzük is a következő tweetet. TR(_)E NAT[_]RaL írta: "Még egy kormánykísérlet, amit telenyomtak koksszal. Kíváncsi vagyok, hogy milyen anyagtól nőtt ekkorára....

Herkules:
Szeretném megosztani Mr. NAT[_]RaL-lal az erőm titkát, de úgy érzem, hogy ezzel el fogom keseríteni egy kicsit. Amit itt lát...
(Mutat magára) az kemény munka és jó genetika eredménye. Tudom, hogy hihetetlen, hogy ilyen fizikumot hoztam össze mindenféle kémiai beavatkozás nélkül, de az olümposzi származás egyik áldásos előnyét élvezem és tisztelem annyira a testem, hogy a patriotizmustól hajtva ne a pillanatnyi előnyök lebegjenek a szemem előtt.

A közönségben ülő demokraták egy emberként nevetnek fel, JJ arcán pedig látszik, hogy ha nem törne bele a keze, most megpofozná Herkulest, amiért a humor kedvéért dobott egy apró fricskát Amerika Kapitányra.

JJJ:
Nos köszönjük Herkules, hogy megosztotta velünk ezeket az elmés gondolatokat és, hogy elfogadta a meghívásunkat. A mai műsorunk végéhez értünk. Köszönjük, hogy minket választottak....










4516 embernek tetszik              146 hozzászólás    68 megosztás




Tetszik                                Hozzászólás                        Megosztás



user neve » tapasztalat » multik



A hozzászólást Herkules összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 29 Júl. 2018, 20:59-kor.
Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Szomb. 21 Júl. 2018, 23:34
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Herkules! ••

Elfogadva!




Ejjha, Herkules a médiasztár! Very Happy Tényleg köszönöm, hogy a kért módosításokat megcsináltad és bevallom, nagyon bejön ez a megközelítése a karakternek. Eddigi Herkuleseink komolyra vették, de végülis a humor, a nők imádata és ez a végtelen önbizalom miért is ne lehetne jellemző egy többezer éves istenre? Szerintem a karaktert remekül kigondoltad, és egy különleges egyéniséget adtál neki! Sok, kellemes, nevetéssel teli percet okoztál a lapoddal, ami nem mellesleg igényesen meg lett írva! Jól írsz, és látszik, hogy rengeteg munkád van benne. Utána jártál rengeteg mitológiai adatnak, belefűzted a képregényes sztorit is, és hozzáadtad a saját egyéniségedet, és ebből szereintem valami igazán jó dolog sült ki!
Képességnek nem vagy híjján, dehát a képregényes Herkules is birtokolja ezeket a képességeket. A fizikai, nyers erő, ami leginkább jellemző rád, amivel még Hulk erejét is meghaladod. De ha összességében nézzük, akkor sokmindenben túlteszel a zöld Nagyfiún! A vélemények pedig eléggé megoszlanak arról, ki jönne ki győztesen az összecsapásból, de remélem erre nem fog sor kerülni. xD
Én tényleg örülök annak, hogy megérkeztél, és remélem, hogy ezt a nagy erőt féken tudod majd tartani, mert ha a Földet megtartottad egy kis időre, akkor sok mindenre képes lehetsz még, s ha egyszer elszabadulsz, csapat legyen a talpán, ami megfékez. Very Happy
Az előtörid igazán különleges volt, egy Jonah Jamesonos interjút írtál le, amihez hasonlóhoz még nem volt példa nálunk. Ez is épp annyira ötletes volt, mint a hozzáadott jelembeli újdonságok. Ötletes, és humoros! Jó volt olvasni, szépen átteinthető volt!
Köszönöm az élményt!

Nincs is más dolgod hátra, minthogy játék előtt arcot foglalj. Azután pedig ne is várasd tovább a rajongóid, irány a játéktér! Very Happy  


Vissza az elejére Go down

Singularity

∆ Hozzászólások száma :
27



A poszt írója Singularity
Elküldésének ideje Szomb. 27 Okt. 2018, 08:39
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves XY! ••

üdvözöllek!




Like és megosztás!
Ó egek, én is beállok a sorba és a tömegben sikítozva epekedek érted, Herkules. Very Happy Khm.. Persze szigorúan csak useri szemmel. Very Happy
Valójában nem igen ismerem ezt az univerzumos Herkulest, nem is gondoltam, hogy megjelent a képregényekben. Főleg ezért is érdekelt a lapod, és hát egy gyöngyszemre találtam. Very Happy Nagyon szórakoztató volt az elejétől a végéig, és az is biztos, hogy még magamban, a nap végéig rötyörészni fogok egy-két dolgon, ami eszembe jut a lapodból. (Csak bolondnak ne nézzenek. Very Happy)
Valójában más karaktered miatt tudtam, hogy jól írsz, de érdekelt a változatosság és nem csalódtam. Very Happy
Egyszer mindenképpen fussunk össze a játéktéren, vicces lenne szerintem. Very Happy szerelmes1

Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra

Vissza az elejére Go down
 

Herkules, az Olümposz Oroszlánja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Supersmash Bros (avagy Herkules második modern próbája) - Hulk és Herkules
» Műélvezet (Herkules első modern próbája) - M'Baku és Herkules

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Önjelölt igazságosztók-