KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Clint Barton

Clint Barton

∆ Hozzászólások száma :
68



A poszt írója Clint Barton
Elküldésének ideje Szer. 17 Május 2017, 22:30
Ugrás egy másik oldalra

Clint FrancisBarton

Hawkeye




biográfia

becenév » Clint, Legolas
születési idő » 1973. január 7.
születési hely »Waverly, Iowa
kor » 44
play by » Jeremy Renner
csoport » Hős (?)
tartózkodási hely » Itt is, ott is
család » Edith Barton (anya, halott)
Harold Barton (apa, halott)
Barney Barton (testvér, él)
Laura Barton (feleség, halott)
Cooper Barton (fia, halott)
Lila Barton (lánya halott)
Nathaniel Pietro Barton (fia, halott)
Natasha Romanoff (legjobb barát, de meg ne mondja neki senki)
Kate Bishop (tanonc)
A Bosszúállók többi tagja is, természetesen.



jellem és külső »
Ha tőle kérdezik meg, hogy milyennek látja magát, akkor csak legyint, hogy egy ember, semmi több. Nem tartja magát hatalmas hősnek, csak teszi, amit helyesnek gondol. Anno Vasember inspirálta abban, hogy hős legyen, és ne rosszra használja a képességeit, persze ezt sosem kötötte a férfi orrára. Ahogy azt sem tudják róla, hogy a volt mentora miatt lett igazából hős, mivel az bűnszövetkezetbe szerette volna látni a tehetséges íjászt. Ám Clint mereven elzárkózott ettől, s majdnem bele is halt az összetűzésbe, a bátyja mentette meg, majd vitte kórházba, aki utána el is tűnt. Ez hatalmas űrt hagyott a férfiban, amit a mai napig nem tudott teljesen elnyomni magában, mert Barney volt számára a család, hat éves kora óta.
Van, amikor csak csendes megfigyelő, és a legvégső esetben szólal meg. Nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott, nem utolsó sorban türelmes személyiség, aki képes órákat is szobrozni, ha küldetése úgy kívánja. A humora kissé szarkasztikus, olykor a fekete humort se veti meg.
A családja halála miatt rémálmok üldözik, s mérhetetlen bűntudat fojtogatja, igyekszik leplezni, több kevesebb sikerrel, mivel Natasha szinte a veséjébe lát.

Öltözködése átlagos, farmer, póló, és bőrdzseki, bakanccsal. Ha pedig küldetésre megy akkor a számára készült öltözékben pompázik. Nem az a magas férfi, 180 centiméter. Fizikumát igyekszik mindig kondiban tartani.  
képesség »
- Mesterlövész
- Remek stratéga.
- A cirkusznak hála akrobata is.
- Ritkán mutatja meg, de ért a késekhez, nuncsakukhoz, és az egyéb ilyesfajta fegyverekhez.
- Három nyelven beszél; angol, olasz, és az amerikai jelnyelvet is a magáénak tudhatja.

Persze fontos számára a testedzés, mivel nincs se isteni, se űrlényi ereje, pusztán egy ember, aki néha fájó derékkal kel ki az ágyból. Na igen, az idő felette is eljár, és érzi az öregedés jeleit.

előtörténet »
Első fejezet; Apa, és férj, na meg a totális elbukás ezen a fronton.

Mindig is tudtam, hogy nehéz lesz titokban tartani a feleségemet, és a gyerekeimet. Azt is tudtam, hogy Laurának sem lesz könnyű. Mégis belement a feltétlekbe, hozzám jött, noha nagyon szerény esküvőnk volt, egyedül Natasha, és Fury vett részt rajta, mert tanúra szükség van ilyenkor. Három csodálatos gyereket hozott a világra, s néha apjuk helyett is apjuk volt. Néha lemaradtam a fontosabb pillanatokról, mint Lila első önálló léptei, vagy Cooper első szavairól, mégsem neheztelt rám.
Erre itt állok, a családi házunkból nem maradt más csak az alap, a füst marja a szemem, levegőt is alig kapok miatta, de muszáj életjelet keresnem. Akkor is, ha az esély a túlélésre egy ilyen támadásnál nulla százalék.
A lelkem megmaradt darabkái véglegesen meghalnak. Akkor éreztem ezt, amikor felébredtem a kórházban, és Barney sehol sem volt. Azóta sem láttam. Pedig vannak bizonyos esetek, amikor egy felnőtt férfinak szüksége lenne a megmaradt család tagjára. Ez is pont olyan pillanat.
- Sajnálom.. Elbuktam... - mint férj, mint apa, és mint hős. Mert mégis mi jogon nevezhetném magam hősnek, ha a családom se tudom megvédeni? Sehogy sem. Nem vagyok több egy gyilkosnál, aki mészárszékre juttatta a családját.

Második fejezet; A bukott hős, aki elkergeti az esélyt, hogy értelme legyen az életének

Eldugott kis kocsmában ülök, előttem egy üveg whiskey, már a háromnegyedét eltüntettem. Pár hónapja már, hogy önpusztító életbe kezdtem. Kiléptem a S.H.I.E.L.D.-ből is, szükségem volt arra, hogy egyedül legyek. Meg Natashát se akartam látni, pedig ő is a családomhoz tartozik.
- Ön Barton ügynök? - félszemmel pillantok a fiatal lányra.
- Barton. Nincs ügynök. -
- Azt hallottam kilépett a munkahelyéről. Esetleg én tudnék valamit. Tanítson. -
- Nem. Remélem elég világosan fogalmaztam. Nincs szükségem munkára. Nem kislányoknak való az íjászkodás. -
Dühödten csapja le a kezét, végül elviharzik. Az alkohol hatását meg sem érzem, amikor a kezembe veszem a névjegykártyát. Kate Bishop. Talán, ha mégis..


Harmadik fejezet; A Polgárháború, és következményei

Akármennyire szerettem volna elzárkózni a Bosszúállóktól, éppen annyira nem sikerült. De a Kapitánynak igaza volt. A szabadság még mindig fontos, éppen ezért nem csatlakoztam kölyökként a Mesterem bűnbandájához. Pont azért haltam meg majdnem, harcoltam azért, hogy szabad legyek. Ahogy most. Az sem érdekel, hogy ezért bujdosnom kell. Nem bánom, hogy az ő oldalára álltam, akkor sem, ha pont Vasember miatt kezdtem el hősködni.
Kapucnimat felrakom, s úgy indulok a megbeszélt helyre. Bishop nem adta fel, én pedig még így is beadtam a derekam.
- Jól van kölyök. Kezdjük az alapoktól. - szólalok meg a háta mögött. Célt találtam. A kiképzése egy időre kiszakít a borzasztó valóságból, és pont erre van szükségem.

Annoying Orange » van » nem élek drogokkal, köszi

Vissza az elejére Go down

Peter Quill

∆ Hozzászólások száma :
1030
∆ Kor :
43
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes



A poszt írója Peter Quill
Elküldésének ideje Vas. 21 Május 2017, 11:53
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Clint! ••

Elfogadva!




HEY!

Először is üdvözöllek köreinkben Clint/Barton/Legolas/RobinHood/Kinek,hogytetszik!  Very Happy Annyira örülök neked és annyira biztos vagyok benne, hogy rajtam kívül mindenki más is boldog, hogy itt vagy! Lehet mondani bármit, de nélküled nem teljes a Bosszúálló banda, kellesz közéjük, már csak a gyilkoshumorod miatt is. Meg persze Natasha és Kate is nagyon vártak-várnak már, nem is húzom tovább a szót ezzel, még lekaratéznak!  Laughing
Tetszik, a jellemrészbe feltüntetett példák felsorakoztatása. Karakterhűen fogalmazol (én meg végig Stohl hangjával olvastam a lapod, normális vagyok?), ami nekem fontos. Tetszik, hogy Barney, a múlt és a felsorakoztatott elemekből mutatod be, hogy milyen is Clint. , azt nem is tudtam, hogy Vasember inspirálta, mekkora jó!  izgatott És a türelmessége, hát igen. Ha megfigyel nem lehet egy idegbeteg ajtócsapkodó! Very Happy
Tovább haladok, nem fecsegek összevissza! Uhh a képességleírás is tetszik, olyan Bartonos. Nem is tudom, hogyan lehetne erről bővebben, mert érthetően megfogalmaztad, az biztos. A nuncsakus részt azért megnézném élesben, hogyan nindzsáskodsz, mekkora jó!  izgatott
A történet... Eddig is bírtam Bartont, ezután is fogom. Olyan fogalmazásban írsz vele, hogy látom a jeleneteket a szemem előtt, ez nagyon tetszik. A három kis fejezet, háromféleképpen gondolkoztatott el. A család elvesztése fájó, de azt hiszem baromi jól tudsz majd belőle építkezni. A Bishop szál szerintem illik hozzá, nagyon örülök, hogy olvashatom majd. És bízzunk benne, hogy nem kell már olyan sokáig bujkálnotok, de azért ne nagyon mutogasd magad (még). Very Happy
Összességében remek lap lett, élveztem picit Bartonba elmerülni. Nagyon kedvelhető karakter és ezt te úgy, ahogy van, meg is tartod. Örülök, hogy elolvashattalak!
Köszönöm az élményt!
Nem is tartalak fel tovább, tessék meghódítani a játékteret!

Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. 21 Május 2017, 12:20
Ugrás egy másik oldalra

Jajj :3 hát én pirulok mindjárt el
Azért a vesédbe csak nem látok, testi folyamataid nem vonzanak, de úgyis megtudom minden titkodat Wink
Alig várom már azt a játékot, meg kell hogy valljam Very Happy egyetértek Bruce-szal, hogy karakterhű lettél, és legszívesebben olvadoznék a lapodon, de az életidegen lenne Natashától
Öröm, hogy nyugdíjadból visszatértél
Jó lap lett ^-^ tömör, de lényegre törő :3 és mindjárt megyek rabolni
Nyakába akasztja a táblát hogy ő Clint legjobb barátja* Tessék világ! :3
Vissza az elejére Go down

avatar




A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. 21 Május 2017, 14:35
Ugrás egy másik oldalra

X-faktor mentora: Clint Barton. szeretés  szeretés 2
Ja mégsem, a K(ate)-faktor mentora lett.

Te vagy az, aki a világ legnagyobb tehetségét vagyis engem pesztrálhat, felügyelhet, megdolgoztathat. kéne mi?  
Nem kell megköszönöd, hogy felkerestelek. Nem kell megköszönöd, hogy én bevállaltam, hogy a legjobb fej és humorú volt bosszúálló tag tanítson. megbök
Tudod egy olyan apa-féleség vagy a szemben. Egy inspiráló ember vagy. Nem Tony, hanem te miattad lettem ügynök.  Egy elérhető átlag ember egy íjjal, aki mindig célba talál. Cool
Nem olyan rég vagy az életem része, de mégis úgy érzem egy húron fogunk pendülni. Hú ez nagyon íjászos duma lett Wink
Örülök, hogy megérkeztél és az életem része lehetsz. aranyos ölelés

Nagyon klassz lettél okés
Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra

Vissza az elejére Go down
 

Clint Barton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Clint Barton - Sólyomszem /Foglalt/
» Comeback - Clint & Yelena
» old ways won't open new doors - Clint & Wanda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Bosszúállók-