KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Bruce Banner - Hulk

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Hétf. 24 Aug. 2015, 19:28
Ugrás egy másik oldalra

•• BruceBanner ••

HULK




biográfia

becenév » Hulk, Zöld fickó
születési idő » 1969. december 18.
születési hely » New York
kor » 45
play by » Mark Ruffalo
csoport » Hősök
tartózkodási hely » New York, Stark torony
család » Anya: Rebecca Banner (halott)
Apa: Dr. Brian Banner (halott)
Egyéb családtag: A teljes bosszúállók gárda



jellem és külső »
Kivülről egyszerű kisembernek tűnök. Akármennyire is próbálnál kifürkészni, nem jönnél rá, hogy egy termetes zöld fickó lakik bennem. Korábban talán azt mondtam volna, hogy dühkezelési problémákkal küzdök, de mára megtanultam ezt kordában tartani. Nem a nyugalom a kulcs, hanem az állandó düh. Van humorérzékem, csak jól titkolom. Elég barátságos és megértő tudok lenni, de inkább magamnak való, nem keresem mások társaságát. Utálok a középpontban lenni. A remete élet inkább való nekem, mintsem a társasági. Egyrészt elvagyok én magam is, másrészt félek, hogy ártanék másoknak, kárt tennék ártatlanokban, akik nem szolgáltak rá. A bennem élő szörnyet gyűlölöm, de mégis hálás lehetek neki, hisz rengeteg helyzetben húzott ki a csávából a Nagyfiú. Jártas vagyok az atomfizikában, a biokémiában, de nem szeretem fitogtatni a tudásomat, amolyan szerény fickó vagyok a szomszédból, csak épp egy vadállat lakik bennem. A Zöld szörny elég sajátosan intézi a dolgait, mindenkit szétver, ha valami nem tetszik neki, legyen az barát, ellenség, neki nem számít. Igyekszem kordában tartani, de sokszor ez azért nem megy, mert a lelkem legmélyén talán egyet is értek vele.

képesség »
Hulk olyan emberfeletti erővel bír, mely valószínűleg minden ismert emberi lény képességének határain túlmutat. A gamma sugárzás, mely mutálta Hulk testét, megerősítette sejtszerkezetét és egy eddig ismeretlen forrásból hozzáadott több száz kiló csontot, húst és szövetet a testéhez. Ez nem egy stabil mutáció. Hulk időről-időre visszaváltozik Bruce Banner emberi alakjába, leadva az extra tömeget és energiát ugyanabba a forrásba, melyből származik. A folyamatnak, melynek során Banner átalakul Hulkká van egy kémiai katalizátora: az adrenalin. Mint a normál emberekben, Banner adrenalin központja félelem, harag, vagy stressz idején nagy mennyiségű adrenalint termel, mely hormonálisan stimulálja a szívverést, megemeli a vércukorszintet és elnyomja a fáradtságérzetet. Azonban ahol az adrenalin megnöveli az egyszerű emberek normális fizikai képességeit, Banner esetében beindít egy összetett kémiai-fizikai folyamatot, mely során átalakul Hulkká.

előtörténet »
A gyermekkorom nem volt egyszerű. Anyám nagyon szeretett, ahogy én is őt, de apám... ő alkoholista volt, és gyakran terrorizált engem. Féltékeny volt rám, amiért törődött velem is, nemcsak vele. Persze ezen nincs mit csodálkozni, hisz már az ő apja is ezt csinálta, de nálam talán véget érhet ez a szörnyű láncolat. A légynek sem tudnék ártani, legalábbis amikor a Hulk nem akar előtörni. Apám a szemem láttára gyilkolta meg anyámat, a tárgyaláson pedig arra kényszerített, hogy egy árva szót se szóljak. Később elmegyógyintézetbe került. A történtek nagyban hozzájárultak ahhoz, hogy visszahúzódó személyiség lettem. A nagynéném nevelt, míg önálló életet nem kezdtem.
Tudományos középiskolába jártam, utána atomfizikát tanultam Navapoban, Új-Mexikóban, de aztán több egyetemre is jártam, Kaliforniától kezdve... egészen... felsorolni is nehéz lenne. Munkát találni sem volt könnyű, így kerültem az Egyesült Államok Védelmi Minisztériumának nukleáris kutatóbázisára. Itt ismertem meg Ross tábornokot, és lányát, Betty-t. Én beleszerettem, ő is belém, de ez nem tarthatott sokáig...
Én terveztem és felügyeltem a „gamma bomba”, vagy „G-bomba” elkészítését, egy nukleáris fegyverét, mely hatalmas gammasugárzást bocsátott ki.
Időközben apámat 15 év után kiengedték, de mára már halott. Miután kiszabadult, kínzott engem, végül egy baleset következtében megöltem őt.
A „gamma bombával” folytatott kísérletek után a helyszínre egy civil jutott be, akit mindenképp ki akartam hozni onnan. Szóltam egy kollégának, hogy késleltesse a robbanást, amíg kihozom az illetőt, de ő mégis hagyta felrobbani, remélve, hogy megöl engem, és véget vethet a projektnek. Az oroszok embere volt.
A civilt sikerült egy védőárokba löknöm, de engem elért a robbanás, és a radioaktív részecskék sugárzása. A sugárzás nem ölt meg.. bárcsak így lett volna! Egy szörnnyé változtam, amit ma már mindenki csak Hulkként ismer.
Üldözött lettem, kitaszított, sok mindenen mentem keresztül a Zöld szörnnyel együtt. Visszavonultam, egészen addig önkéntes száműzetésben éltem, mint orvos, míg Romanoff ügynök és a S.H.I.E.L.D. fel nem bukkant. Így kerültem a Bosszúállók csapatába, amihez igazán semmi kedvem nem volt csatlakozni, és civileket kitenni a Hulk veszélyének. De nem volt más választásom, ugyanis az asgardi "mitugrász", Loki és chitauri serege nem kímélte New York városát. A csőcseléket elintéztük, Ő meg visszakerült Asgardba a bátyjával, Thorral együtt, én pedig a Stark Industries tornyában dolgozom, mint Tony Stark egyik embere. Majd kiderül, hogy mindez megéri-e nekem...

Z...» newbie » multim (egyelőre) nincs

Vissza az elejére Go down

Kalandmester

∆ Hozzászólások száma :
445
∆ Kor :
105
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia



A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Hétf. 24 Aug. 2015, 19:46
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Bruce! ••

Elfogadva!




Először is azt szeretném leszögezni, hogy nagyon karakterhű voltál végig, minden egyes szavad el tudtam képzelni, ahogy Bruce mondja, tehát nagyon jól hoztad ezt a vonalat.

A jellemed és a képesség leírásod teljesen korrekt volt, se hiba, semmii, tökéletes lett ez is, teljesen, plusz tetszik, ahogy írsz, olvastatják magukat a szavak.

A történet rész is nagyon tetszik, olvastam volna tovább, minden szava egyre jobban megismertette velem a Nagy Embert, és azt, hogy miért alakultak úgy a dolgok, ahogy. Együttérzést keltettél bennem, és legalább meg is érthetjük most már minden tettedet.

A magyarázást nem figyelembe véve, csak azt tudom mondani, hogy tetszik az egész, szép kerek volt, szívesen olvastam volna még, így elszomorodtam, mikor a végére értem.
Mondanám, hogy foglald le az arcod, de az már kész van, szóval csak a játéktérre kell beszabadulnod a zöld formáddal. Nem lerombolni teljesen a várost.

Vissza az elejére Go down

Sinthea Shmidt

∆ Hozzászólások száma :
80
∆ Tartózkodási hely :
♛ Unkown



A poszt írója Sinthea Shmidt
Elküldésének ideje Pént. 05 Okt. 2018, 14:55
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Bruce! ••

Sziamia!

Most, hogy van ez a küldetés, bele is vetem magam, mert amúgy is tervben volt, mert nekem nagyon tetszik az ötlet, hogy egymás lapjaihoz írhatunk, meg hát már én a Hydrásaimmal megtettem Very Happy
Hogy miért te? Egyrészt,mert a lapodat elégszer böngésztem már Thundrához, másrészt, mert az adminok lapját ki nézi? Ti voltatok az oldalon az első lapok, a többi játékos így kevésbé látja a tiéteket, hiszen akik közben jönnek, azokban inkább pillantunk bele - legalábbis én így gondolom!
Úramisten, mit tudok én itt pofázni :O

Lényegre fel!  szuperhős
Amit borzalmasan irigylek tőled, az a tömörséged és a lényegre törtséged! Jó magam sajnos a szófosó emberek közé tartozom írásba, és elrizsázok mindenről. Rossz szokásom...  szégyellős
Pár szó alatt felvázoltad nekünk a jellemet, amiben minden benne volt, nem kellett túlrizsázni, még hozzá rakni. Két bekezdés, és már kapizsgálhattuk Bruce-Hulk viszonyát, életét, kettősségét. Nincs könnyű dolgod, mint Bruce, ebben biztos vagyok! Azért egy zöld szörnyikét magadban tartani, úgy, hogy az ép eszed is megmaradjon... nem irigylem a helyzeted. Szerencsétlen véletlen, mely ezt okozza? És még mindig pozitívan állsz a világhoz? Megmented őket? Miközben téged meg akartak ölni? Túl megbocsátó vagy... a fene a jó szívedbe!  jajj
Láttam a filmeket, de mindig is úgy gondoltam Hulk és Bruce kettőssége sosem volt eléggé kidolgozva, mert bőven van mit felmutatni egy ilyen életben. Ezt picit hiányoltam a lapban, hisz olvastatta magát és bőven olvasnám is tovább, ha lenne rá lehetőség. Viszonylag objektívként írtad le a történetedet, saját véleményt csak keveset fűztél bele, de mégis voltak olyan háttérutalások,nem kimondott/leírt gondolatok az egész mögött, melyek adtak kerekséget a egésznek.
Éssss amúgy kíváncsi lennék, hogy a mostani kalandokig hogy írnád le az életedet, ha új ET-t kéne csinálnod Very Happy mert azért sok minden történt Bruce-szal ebben biztos vagyok. És hát, hogy boldogulsz a Nagyfiúval!

Milyen menő lenne, ha ideírnám, hogy elfogadva xD Na de, örülök, hogy volt ilyen lehetőségem és írhattam. Köszönöm az élményt!  ultralove
Sin

Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra

Vissza az elejére Go down
 

Bruce Banner - Hulk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bruce Banner - Hulk /Foglalt/
» Bruce & Loki - you're guilty, Bruce
» Supersmash Bros (avagy Herkules második modern próbája) - Hulk és Herkules
» Pepper & Bruce - After the apocalypse
» Blood N' Bone - Bruce & Thundra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Bosszúállók-