KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Singularity

Singularity

∆ Hozzászólások száma :
27



A poszt írója Singularity
Elküldésének ideje Kedd 16 Okt. 2018, 22:02
Ugrás egy másik oldalra

Doriana Tavares

   
Singularity




   
biográfia

   
becenév » Dori, Ana, Sín, Kicsi Kék Barát, Kicsike, Kék
   születési idõ » Ez relatív
   születési hely » Messze, egy másik galaxisban
   kor » Nem tudom, milyen időszámításhoz mérjem.
   play by » Emily Rudd
   
   
csoport » Galaxislakó
   tartózkodási hely » Bárhol felbukkanhatok
   család » A csillagok, a kvazárok, fekete lyukak...
   

   

   

   
jellem és külsõ »
Hogy is kezdjem.. több alakom van. Kezdem azzal, amivel először mutatkoztam mások előtt rendben? Akkor még nem igazán tudtam, hogyan mutassam magam. Nem is nagyon voltam magamnál. Ezt magamtól vettem fel, ösztönös reakcióként a zuhanásra. Alapjáratom testemnek inkább csak körvonala van. De még a hajamnak is. A körvonalon belül pedig mintha csillagködben fénylő csillagok szikráznának. Egy élő éjszakai égbolt vagyok. Hajam ritkán enged a gravitációnak, csak akkor, amikor én akarom. Általában úgy lebeg körülöttem, mintha vízben lennék. A szemeim ilyenkor fehéren izzanak, de arcvonásaim még így is látszódnak. És ezek ritkán mutatkoznak gondterheltnek, vagy barátságtalannak. Igazából nagyon barátságok próbálok lenni! Persze ebben a formában ruhát se hordok, mert.. minek? Nincs mit takarni. Csak formák és körvonalak látszódnak.
A másik kinézetem, amit mostanában felveszek, már sokkal jobban hasonlít a humanoidokra. Ugyan a fekete hajamban még mindig látni a csillagok halovány, finom csillogását, de most már sokkal kevésbé meghökkentőbb. A bőröm halvány, a szemeim ilyenkor pedig kékek, ajkaim rózsaszínek, az orrom pisze. Az alakomon nem változtattam, de ruhát azért természetesen ilyenkor nem felejtek el magamra applikálni. Legjobban a szoknyákat és lezser ruhákat kedvelem. Szeretem a hajam kiengedve hordani, hol röviden, hol hosszan mutatni, ami gyakran megzavarja azokat, akik ritkán látnak ebben a formában. Sportos és vékony vagyok, igazi energia bomba. Nem beszélek egyébként túl sokat, de amikor még is megteszem, akkor kedves és segítőkész vagyok. És játékos, mindenekelőtt. Imádok játszani! És hadarni, ami miatt már most bocsánat. És még jobban szeretem, ha másokat megmosolyogtathatok. A gyerekeket például nagyon szeretem. Sokan engem is gyerekesnek tartanak. Talán az is vagyok, de amikor baj van, én is megkomolyodom. Mások épségét mindig komolyabban veszem a sajátomnál, mert eddig nem volt semmi, ami különösebben nagy hatással lett volna rám, vagy kárt okozott bennem. Ezért vakmerő is vagyok, és nem félek egy nagy horda zombi közé repülni, hogy a bajtársaimat segítsem.
   képesség »
Nem tudom pontosan, mikor jöttem létre, vagy hoztak létre. De amikor tudatomra ébredtem, a következő képességeknek jutottam birtokába:
- Gyors tanulási képesség - amikor először megjelentem Arcadian, akkor még alig pár szót tudtam beszélni. Ahogy haladtam az idővel, a szavakból egyszerű tőmondatok lettek. A tőmondatok ugyan még alakulhatnak, azonban egyelőre még nem beszélek szépen.
- Energia sűrítése, robbantása - amikor barátaim Arcadiaban túlerő ellen küzdöttek, (egy kisvárosnyi zombi ellen), akkor magam is csatlakoztam a harchoz, amikor láttam, hogy vesztésre állunk. Mivel képes vagyok anyagot magamba szívni, ezért kiterjesztve méretem, átsuhanva a városon magamba, a zsebdimenzióba rántottam őket. A magasba emelkedve pedig tulajdonképpen "felrobbantottam magamat", elpusztítva a zombikat. Egyszer használtam csak összesen, akkor hatásosnak bizonyult, viszont soha többé nem tudtam visszatérni abba a dimenzióba (olyan, mintha ott megszűntem volna létezni), így nem használom.
- Repülés - folyamatosan használom. Mással is tudok repülni, de 70-80 kgnál többet nem tudok "szállítani".
- Anyag magamba olvasztása - azon kívül, hogy "zsebembe" rejthetek bárkit, képes vagyok elnyelni bármilyen anyagot. Ez nagy mértékben képes picivel növelni az erőmet, olyan, mintha újra töltene. Habár se ételre, se italra nincs szükségem az életben maradáshoz, eme képességem miatt képes vagyok elhitetni másokkal, hogy megemésztem ezeket.
- Alakváltás - lehetek gömb, emberi alakú, vagy szakadt rongy, és hasonlók... sose okozott gondot ennek változtatása. Néha pajzsként is működtem társaim védelme érdekében.
- Méret tetszőleges változtatása - Ez az előbbihez is hozzátartozik, jelenleg még csak egy nagyobb tornyot tudok maximum befedni, betakarni magammal. Egy embergyermeknél kisebb méretet most még aligha tudok felvenni.
- Telepátia - Képes vagyok közvetíteni a gondolatom valaki felé, illetve dimenziók között képes vagyok megtalálni a barátaim. Ez még halovány érzés, ám amikor egy galaxisban vagyok velük, akkor méterre pontosan megtudom állapítani, hogy hol vannak.
- Teleportáció - Magamat és másokat is képes vagyok teleportálni. Először még csak magamba zárva tudtam őket elvinni a-ból b-be, ma már csak a földön jelenik meg egy fehéren izzó kör alattunk, mikor egyik pillanatról a a másikra egy másik helyen bukkanunk fel. Régebben nem tudtam másokat elteleportálni úgy, hogy magam ne menjek velük. Ez felfejlődött az idő elteltével. Egy nap alatt kb húsz, huszonöt alkalommal tudok teleportálni. Minél több egyén van velem, annál kevesebb alkalommal/kipihentség. Tehát ha három teleportálásra maradt erőm, és három személyt viszek magammal, akkor túlságosan fáradt leszek utána bármihez is. A járás is nehézkes már, ekkora igénybevétel után.
Ezek nagy részét gyakorlottan használom, mivel az űr az én játszóterem, és általában ezekkel szórakoztatom magam, létezésem első szikrája óta.
   

   
elõtörténet »
Nem tudom, honnan kellene mérnem a születésem. Minden bolygónak, minden népnek, minden világnak meg van a maga mértékegysége. Ha a világmindenség létrejöttétől nézzük, igencsak fiatal vagyok. Ha emberi szemmel, akkor pedig mérhetetlenül öreg. Igazából életem legjavát egyedül töltöttem. És nem zavart. Amíg nem ismered, milyen a társaság, addig nem hiányolod. Nem volt anyám, apám, testvérem. Csak én, és a játékos űr. Születő csillagok fényével versenyeztem a világűr távolába, fekete lyukak peremvidékén hintáztam, sziklás bolygók felszínén rajzolgattam, óceánbolygók vizében úsztam, csillagködökben fürödtem. Aztán hangokat kezdtem hallani. Messziről, nagyon messziről. Csak csendben, óvatosan közelítettem meg azokat a hatalmas entitásokat, akiknek gondolataira felfigyeltem. Nem azért hallottam meg őket most, mert ők jöttek később, dehogy... azért, mert csak akkor merészkedtem elég közel. Hamar kiderült, hogy picike törpecsillag vagyok a nagy világűrben. Inkább elkerültem őket, de a kíváncsiság még is közel tartott hozzájuk. Tudták, hogy ott vagyok, de mivel nem zavartam meg őket, ezért nem foglalkoztak velem.
Őket követve ismertem meg sok időnyi létezés utána humanoid és más egyéb létformákat. Bolygójukat messziről néztem, tanulmányoztam őket. Hamar meg is tanultam szinte minden nyelvet. Egyik kedvenceim az asgardiak voltak. Voltak... Jaj szegények! Azután ismerkedtem meg velük jobban, mikor segítettem egy midgardi és asgardi csapatnak legyőzni egy másik asgardit, nevezetesen Lokit. Iszonyatosan nehéz lenne lefesteni, más dimenzióban voltam, mint ti. Ott például Loki nő volt! Később tudtam csak meg, hogy ebben a dimenzióban, amiben most is vagyok, ő igazából férfi. Igazából kellemeset kacarásztam rajta. De mindegy, mert az a világ.. az már nincs.
De aztán ismét történt valami borzalmas. A telepátiámnak köszönhetően sok hangot hallok. Sok ismerősét, akikkel barátkoztam, újakét, akikkel lesz lehetőségem barátkozni. Aztán... olyan csendes lett minden. Egyik pillanatról a másikra mintha halkabb lett volna az univerzum. Körbe jártam, és a Földre érve láttam meg a hatalmas harc nyomait. Én nem tudtam, hogy itt ilyenek történtek! Bárcsak hamarabb tudtam volna... Most igazából járom a bolygókat, világokat. Nem igazán tudom, mihez kezdjek. Minden olyan, mintha... mintha megbolydult volna. Eddig is hallottam jajveszékelő hangokat, de azután a pillanat után ez szinte elviselhetetlen mértékeket vett. Ki bántana ennyire ennyi népet, egyszerre? Thanos... mintha hallottam volna a nevet. De fellépni ellene? Miértelme lenne? Már végre hajtotta a tervét. Inkább felvettem magamra egy álnevet, a Doriana Tavarest. Általában csak a Dorianat használom, de a legtöbb helyen szeretik magukat megkülönböztetni az egyedek családnévvel is, így választottam magamnak azt is. Most próbálok helyről helyre, bolygóról bolygóra, világról világra utazni, és segíteni akit lehet, menteni a menthetőt. Hátha tudok a fennmaradóknak segíteni valamiben.
Bármiben.

   
Echo» 13év » nincs multim

   
Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Vas. 21 Okt. 2018, 00:01
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Singularity! ••

Elfogadva!


Egy igazi kis kincs vagy az univerzumunkban. Nagyon szuper, hogy belevágtál, és megírtad a karaktert! Kimondottan örülök Neked, hiszen mindig is reméltem titkon, hogy valaki elviszi majd ezt a kis ragyogó csillagot. *-*
Azt kell mondjam, a legjobb kezekbe került. Beleástad magad a karakerbe, s szívvel-lélekkel megírtad a karakterlapot, ami nem mellesleg szuper lett! Wink
Egy ősi entitás vagy, aki képes bárhol felbukkanni, ahol csak szeretne. Rengeteg remek képességed van, amelyeket gyönyörűen le is részleteztél nekünk. A zsebdimenziós dolog a kedvencem! Tudod, én is szívesen tartanék egy saját zsebdimenzoót, amibe rejtve a találmányaimat bárhova elvihetném, de aztán később bármikor elő is vehessem onnan őket, na ez fontos lenne! Very Happy
Óóó, a Pb. választásod remek, még nem ismertem a fiatal hölgyet, de szerintem telitalálat! Igazi kis szeretetbomba vagy, ez is szimpatikus a karakteredben! Szépen megírtad nekünk a külső- és jellemleírást!

Az előtöridben ízelítőt kapunk az erődből, és egy alternatív univerzumot említesz, amiben a jelenlegi dimenziónk harcosainak egy része nő volt. Abban a csatában segítettél a hősöknek. Mint a privát üzenetben is írtam, megnéztem volna Hulkomat masnival a fején, mint nagydarab női Zöldleányt. xD Loki női kiadását is! Very Happy (Elhiszem, hogy meglepődtél, amikor itt a borostás kiadásával találkoztál. Very Happy)
Az is nagyon szimpatikus volt, hogy beleépítetted a kalandunkat az előtöridbe! Mindig örömmel olvasom az ilyen karakterlapokat!

Nagyon élveztem minden sorod, ezért örömmel fogadlak el, és köszöntelek az oldalon! Köszönöm az élményt! :3
Kérlek, arcot foglalj még, a canon leírásod pedig átírtam Foglalt-ra!
Kíváncsian várom a játékaidat! :3
Üdv közöttünk!

Vissza az elejére Go down
 

Singularity

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Singularity - Wy' & Yes || Definitely (NOT] a Lone Wolf
» Erre csörög a dió - Jane & Singularity

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Galaxislakók-