KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Beast Brothers: Vitali Kasparov "Eel"

Vitali Kasparov

∆ Hozzászólások száma :
263
∆ Tartózkodási hely :
Mindenhol.



A poszt írója Vitali Kasparov
Elküldésének ideje Pént. 11 Márc. 2016, 12:00
Ugrás egy másik oldalra

•• Vitali Kasparov ••

Damocles




biográfia

becenév » Angolna/Eel
születési idő » 1994.04.01.
születési hely » Moszkva
kor » 21
play by » Chris O'Neal
csoport » Civil
tartózkodási hely » ha szerencsém van, sehol (New York, pszt!)
család » Apja és anyja eltűnt, esélyesen megfagytak. Nevelőapja Garri Kimovics Kasparov, kedvenc nagybácsija pedig Boris Kasparov.



jellem és külső »
Helyes kis fiatal srác. Hogy mi tette ilyenné, arról genetikusokat lenne érdemes megkérdezni. Meg ugye ez is olyan, hogy kinek mi az ízlése, majd eldönti. Chris meg ha pozitív a vélemény, megköszöni, ha negatív, hát nem különösebben foglalkozik vele.
Egyébként elvan magában, ha sikerül belemerülnie a munkába, de néha nagyon impulzívan, kirobbanóan barátságos tud lenni. Ez nem feltétlenül valami detonációval függ össze, egyszerűen csak régen nem volt lehetősége annyit szocializálódni, mint amennyit szeretett volna. Így jött ki.
Ha úgy alakul, hogy valakit bántania kell, megteszi. Nem azért, mert élvezi, hanem mert szükséges a lépés. Ilyenkor nem áll meg siránkozni, ez van, elfogadja.
képesség »
Civil létére sokszor illetve gyakran keresett személy. Már ha feltételezik, hogy egyetlen személyről van szó, vagy egyáltalán személyről. Az van, hogy ez a kölyök egy zseni, és ezt ki is használja. Hogy tudja-e irányítani ezt az adottságát? Hát leginkább nem. Egyszer elég belelendülnie, és amíg nem végzett a feladattal, igencsak melós leállítani.

előtörténet »

Élt egyszer egy ember, szakálla volt kender. Miért pont kender? Na ezt én nem tudom, tényleg. Lehet, hogy kötelet font belőle, és megszökött a meséből egy ablakon keresztül. Nekem ilyen nem sikerült, de nem is próbáltam. Elég a sok hülyeségből meg rizsából, mi? Jól van, mesélek kicsit!

Ez egy viszonylag egyszerű történet, csak ha nem ismered a részleteket, furcsa lehet a végkifejlet. Igen, orosz srác, aki fekete, zseni, kedves, gyanakvó, és amennyire teheti, egészségesen él, de nem hisz a chemtrail mesékben. Na jó, igazából nem hisz benne, mert tudja. Hosszú sztori, másik mese. Inkább vágjunk bele ebbe, mielőtt nagyon elkacsázunk megint...

Valahol orosz terület felett repült egy gép, amiben többen is utaztak. Ez a gép aztán hamarabb abbahagyta a repülést, mint hogy rendesen befejezte volna. Szép nagy süvítés, füst, lángok, robbanás, két túlélő. Az sem tartott sajnos sokáig, vadállatok, hideg és a felszerelés hiánya következtében. Az arra kiránduló, kellően extrém sportoló páros már csak a nagyon fagyos "hangulatban" lévő házaspárt találta, illetve egy igen furcsa - de szüleivel ellentétben még élő - gyermeket. Az hamar világossá vált, hogy nem helyi a család, hiszen errefelé kevés a fekete bőrű lakos. A kölyök pedig egészen pici, csecsemő korú volt. Ahogy kezébe vette a szelídebbnek látszó férfi, az apróság bizony a képébe röhögött. Fázott, talán lázas is volt, de úgy kacagott, mintha minden rendben volna.
A kölyök a Vitali nevet kapta nevelőapjától, Garritől, Boris, a későbbi kedvenc nagybácsi sugalmazására.

Ahová került, az eleve egy szép kis család volt. Sakkozó apa, katona nagybácsi, énekes anya, rendőr-kommandós nagynéni. Mert összetartó kis család volt ez, keresztszülei - merthogy amolyan diplomáciai okokból megkereszteltél - szinte második szülőkként voltak jelen késő tizenéves koráig.
Életének már első néhány éve ellátta egy életre viccelődésre alkalmas apropóval a fekete oroszt, aki hivatalosan negyedrészben zsidó, ortodox módra keresztelték meg, és - bár általában véletlen névrokonságnak tippelik - családneve alapján gyakran asszociálják apjával, aztán jöhetnek a sakk-matt poénok...

Ezután is csak úgy történtek a dolgok, mintha ez így lenne szokás a Kasparov családban. Jól ment a suli a kölyöknek, de inkább a reál tárgyak. Jól ment a sport is, de inkább a csapatsportok, ahol lehetett taktikázni. Jól ment a zene, de inkább az ének, amihez nem kellett külön gyakorolni, csak elég volt a tehetség meg a zuhany alatt dalolászás.
Versenyezni pár év után már lusta volt eljárni, mert sokkal jobban profitáltak a kis fusi melói. Ekkor már elmúlt tíz éves, úgyhogy kötelességének is érezte, hogy hozzájáruljon a családi kasszához. Hát programozgatott, hackelt, és megkapta a "négykezű" becenevet. Párszor. Persze csak átutalással fizettek neki, kizárólag online kommunikált, hiszen ki alkalmazna egy gyereket?
Az orosz hadsereg. Igen, ők többet ajánlottak. Meg aztán nem nagyon volt választása sem. Ez egy ilyen "lehetőség" volt, hogy ne kasztlizzák be a kis stiklijéért. (Csak egyről szereztek tudomást.) Ezek után meg is tanulta a leckét, és sokkal körültekintőbb volt, mikor katonai rendszereken át kémkedett a nagybátyja után. Jól van na! Hát hibáztathatjuk érte? Kedvenc nagybácsija azért szokott hiányozni az ember gyerekének, akárhogy is nézzük a dolgot. Főleg, ha nem tudod, hogy ilyen különleges alakulatokhoz meg titkosszolgálati kiképzőkhöz van köze.

A mostani helyzet az, hogy pénz még maradt a katonai melókból, viszont sok volt már a laktanyákból. Teljesen legálisan van eltávon Vitali, és világot lát. Aztán lehet, hogy remélik, kiváló kém válik majd belőle. Könnyen kapott állampolgárságot apuci révén az egybesült állatok... vagyis az Egyesült Államokba. Most itt van, vagyis nincs. Mikor hogy.

Hehe... hehehe.... hehehehe.... Tudom ám még folytatni. Jól is néznénk ki, ha ilyen kis nyugisan érne véget a sztori. Egyrészt nem ért még véget, másrészt nem is annyira volt nyugis. Volt itt még egy rakás maffiás ügy, titkos szervezet, titkos szervezkedés, csihi-puhi és lövöldözés. Többen is megszívták ugyanazon "rosszfiúk" miatt, úgyhogy összeálltak egy jó kis csapattá. Igen, Vitali volt az egyik. Mi tagadás, sosem kerülte a bajt szánt szándékkal, legfeljebb kezelhető távolságban tartotta magától. Tehát volt ez a csihi meg piff meg durr, és megúszták, visszaszívatták a szívatókat, éééés.... bumm, így lett a Best Brothers!

Az angolna becenév már nem tudni, honnan jött. Köze lehet a kütyükhöz, hogy minden rendszerbe ügyesen bekúszik, meg hogy az egyik orosz maffiózót a saját új elektromos autója b@**ta halálra, hála hősünknek.

Most valahol itt tartunk. Meg egy dobozos kólával arrébb, mert épp azt szürcsölgeti, ha minden igaz. Vagy kis szívószálas gyümölcslevet.

user neve » tapasztalat » multik

Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Pént. 03 Jún. 2016, 14:38
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Vitali! ••

Elfogadva!




A karaktered rendkívül érdekes, ötletes dolgokon alapul. Nekem bejött az egész sztorid, a személyiséged nagyon közel áll hozzám.
Ez a fekete srác Oroszországban szöveg nagyon bejött Very Happy
Sajnos így alakult az életed, de ahogy olvasom, azért nem unatkozol. Vagány kissrác.. vagyis mostmár férfi lett belőled. Örülök, hogy különleges képességeid hasznosítottad, és ez a Beast Brothers formáció is rendkívül ötletes! Very Happy
Semmi hibát nem találtam a lapodban. Nem tudnék belekötni., ha akarnék sem.
A lapod egyébként nagyon olvasmányos volt, remekül írsz, ehhez nem fér kétség! Én minden percét élveztem, végigizgultam, végignevettem. Szóval le a kalappal! Smile

Nem is tartalak fel tovább! Mars Pb-t foglalni, aztán pedig irány-murány! Very Happy


Vissza az elejére Go down
 

Beast Brothers: Vitali Kasparov "Eel"

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Beast Cave
» Vitali és Caroline
» Metál az ész - Cel és Vitali
» Éjszaka a múzeumban-Car Vitali és Dori
» Sötétben lebukva? -Caroline-Vitali-Rebecca-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Civilek-