KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Reimos

Reimos

∆ Hozzászólások száma :
77
∆ Tartózkodási hely :
New York/Jupiter



A poszt írója Reimos
Elküldésének ideje Kedd 28 Aug. 2018, 01:01
Ugrás egy másik oldalra

***


A hozzászólást Reimos összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 07 Jan. 2019, 18:23-kor.
Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Csüt. 30 Aug. 2018, 11:05
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Reimos! ••

Elfogadva!


Soha nem gondoltam volna, hogy valaki ennyire jól ki tud találni egy teljesen új fajt, és bevezetni az oldalra. Remekül kifundáltad, megvalósítottad és nem mellesleg kedvcsinálónak sem volt utolsó, hiszen a bátyáid, és a barátod valószínűleg mind keresett karakterek lesznek. A jellemük, a megszemélyesítésük olyannyira megtetszett, hogy biztos vagyok abban, hamarosan meg fognak érkezni ők is. Még soha nem találkoztam olyannal, hogy egy Marvel univerzumon kívül eső fajt kútfőből valaki ilyen remekül kigondolna.
Már önmagában is érdekes, hogy egy olyan bolygón, ahol soha nem lesz élet, Te megálmodsz egy rejtőzködő fajt, akik abban a hatalmas gravitációs mezőben képesek élni, fejlődni... ja és mágiát használni! Az arcom leszakad! :O Very Happy
A lapod hibátlan volt, és komolyan mondom, kötelező olvasmány. Irányadó a kreativitásod, nagyon tetszett az, ahogyan mind a karaktered, mind a körülötted lévőket bemutattad. A jellemleírásod is nagyon tetszik, ifjú hercegként ilyennek képzelném el a tettvágytól duzzadó, meggondolatlan, legfiatalabb tesót. A képességid teljesen rendben vannak, nem is csodálom, hogy a gravitáció manipulálást választottad, ha már egy olyan bolygón éltek, amire én rálépve valószínűleg egy szétfolyt paca lennék percek alatt. Very Happy Remek képesség, és a többi velejáró is szuper dolog!
Az eltöridet imádtam, nem volt sem hosszú, sem rövid, de minden percét imádtam! Nagyon felborzolta a kíváncsiságomat a Jupiter szemébe zárt lény! Very Happy Kár, hogy nem tudtuk meg, pontosan mi is az, de remélem a testvéreiddel írtok majd róla. Ők őrzik a titkát. Very Happy
Az kimondottan szimpi volt, hogy ha jól értettem, a legutóbbi nagy kalandunkat is beleírtad, s emiatt tűntek el a néped tagjai, valamint jóatyád. Megfeleződtetek Ti is, és itt egy remek szituáció és konfliktushelyzet, amit a leendő bátyáidnak meg kell oldaniuk, még ha Te úgy is döntöttél, nyakadba veszed a problémát. Te balga gyermek! Nehogy fekenődj a Mount Everestre! Very Happy

Node nem is ragozom tovább, örömmel fogadlak el, és engedlek utadra!
Nagyon-nagyon remélem, hogy megjönnek a tesók és a barátod, és a jupiteri faj virágzásba kezd! Csinálj copyrightot, nehogy ez a szuper ötlet visszaköszönjön máshol! xD
Azért arcot foglalj még, azután pedig zökkenőmentes landolást kívánok a játéktéren! xD



Vissza az elejére Go down
 

Reimos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Galaxislakók-