KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Lakótársam a célpontom [Alex & Luna]

Luna Thomson

∆ Hozzászólások száma :
108
∆ Kor :
29
∆ Tartózkodási hely :
New York



A poszt írója Luna Thomson
Elküldésének ideje Szer. 07 Feb. 2018, 16:51
Ugrás egy másik oldalra



Alex & Luna



Már hónapok óta a S.H.I.E.L.D. Akadémián tanulok, még egy-két év és elvégzem a képzést. A legjobb diákok közé tartozom, ezért nagyon meglepett, hogy Fury és Coulson hivat. A folyosón haladva erősen eltöprengek azon, hogy vajon mit csináltam. Az egy dolog, hogy Coulson hivat, de hogy még Fury is! Megállok Fury irodája előtt , mély lélegzetet veszek és benyitok az ajtón. A nagy tágas iroda most valahogy mégis szűkebbnek tűnik. Fury az irodaiszékben ül és az asztal mellett pedig Coulson áll. Az asztalhoz lépek és vigyázállásban várom a mondanivalójukat.
Kadét, ön a legjobb tanulóink egyike, már több kisebb ügyet is magára bíztunk és mindegyiket kiválóan teljesítette. Ezért most egy nagyobb "halat" szeretnénk magára bízni. A célszemély Alex Goldberg, meg kéne figyelni, mert lehet, hogy ő az érintett több balesetben amit egy erősebb mutáns okozott. A részleteket majd Coulson ismerteti.
Fury ismerteti velem a tényeket.
Ez teljesen meglepett. Azt hittem, hogy valami galibába keverettem (mert néha hajlamos vagyok rá), de szerencsére nem. Coulson kíséretében elhagyom a szobát és átmegyünk a vezérlőbe és megmutatja Mr. Goldberg aktáját. Coulson a mondandója után a dolgomra enged, én meg elvonulok a hálórészlegre és a számítógépemen elkezdek kutatni ez a bizonyos Alex után. Hosszas kerezsgélés után rábukkanok egy hírdetésre. A lakásról az alábbi leírást találom:  Családias sorházas környezetben található két szobás lakás. Magas földszinti, külön bejárattal rendelkezik nem csak lépcsőház felől, de udvarra is. 2016-ben teljes körű felújításon és nyílás zárócserén esett keresztül.Az előző lakók által hátra hagyott kisebb problémákat, Alex és tulajdonos közösen orvosolta. Továbbá felszerelésre került külső kamera és rács is, hogy hátsó ajtón is teljesen védve legyenek. Bár belváros elég messze esik innen, de közelben található iskola, óvoda és több park, valamint bolt, sőt éttermek is. A metró megálló tizenöt percre, a busz megálló tízpercre található.  A "célszemély" éppen bérlőtársat keres. A hirdetés alján lévő e-mail címre gyorsak küldök egy levelet amiben érdeklődöm a bérlőtársi hírdetésről. Végülis ez a lehető legközekebbi megfigyelésihely.
Nemsokkal később már vissza is írhat a hirdető, hogy már aznap délután elmehetek megnézni a lakást. Átöltözöm civilbe, elrakom a telefonom és a fülhallgatóm és már indulok is. Felpattanok egy buszra és a külváros felé veszem az irányt. Fél vagy egy óra alatt oda is érek. (Igazából nem nagyon tudom, mert egy kicsit elbóbiskoltam). Tíz perc séta után oda is érek. Felmegyek egy kisebb lépcsőn és becsengetek. Egy magas és fiatal férfi nyit nekem ajtót.
- Jónapot Luna Thomson vagyok. Maga Alex Goldberg? Én írtam az e-mailt.




Megjegyzés ide
••

Vissza az elejére Go down
 

Lakótársam a célpontom [Alex & Luna]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Luna Thomson
» Nyomozás a kocsmában [Vanessa & Luna]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: New York :: Lakhelyek :: Thomson és Goldberg lakás-