KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Natalia Allanovna Romanova

Natasha Romanoff

∆ Hozzászólások száma :
63
∆ Kor :
39
∆ Tartózkodási hely :
USA



A poszt írója Natasha Romanoff
Elküldésének ideje Vas. 26 Nov. 2017, 09:51
Ugrás egy másik oldalra

Natalia Allanovna Romanova

Fekete Özvegy




biográfia

becenév » Natasha, Nat, Nathalie.
születési idő » 1984. november 22.
születési hely » Oroszország, Volgograd.
kor » 33
play by » Scarlett Johansson
csoport » Bosszúállók
tartózkodási hely » USA
család » Feltételezések szerint a nő nemesi család sarja, ám szülei gyermekkorában meghaltak. Ivan Petrovitch orosz katona vette pártfogásba, és vált nevelőapjává. A férfi volt az, akinek köszönhetően bekerült a Fekete Özvegy programba is.
Jelenleg is a hivatásának él, a család, mint olyan, nem opcionális a számára.



jellem és külső »

Mi is a jellem? A személyiségünk úgynevezett magva. Az embernek - nevezzük egyénnek - azon állandósult tulajdonságai, amelyek nagyban befolyásolják minden megnyilvánulásokat, és amin keresztül kifejezi a világhoz és a többi emberhez való viszonyát. A jellem meghatározza a cselekvést, a magatartást. Tehát az egyén jelleme szoros kapcsolatban van a világnézetével, és a jellemet nem egyes tettek határozzák meg, hanem az egyén - az ember! - általános életvitele, az egész élete.
Jogosan merül fel mindenkiben a kérdés, hogy ki az a Natasha Romanoff? A Fekete Özvegy program jellemformáló hatása tagadhatatlan. A fiatal lányt idejekorán megtörték, hogy aztán a megfelelő darabokat a helyükre illesztve egy tökéletes kémet faragjanak belőle. Az oroszok mindig is hírhedtek voltak kegyetlen eszközeikről. Kivételes tehetségének s adottságainak köszönhetően hamar a KGB legjobb kémjévé vált, nem véletlenül vonta magára a S.H.I.E.L.D. figyelmét. Clint Bartont küldték a nő kiiktatására, aki meglátta Natashaban azt, amit nem sikerült végleg kitörölniük az oroszoknak belőle - az emberséget. Romanoff - Bartonnak köszönhetően - egy új lehetőséget kapott, ami nem csak egy új kezdetet rejtett magában, hanem újabb megoldandó feladatokat. Orosz kémként megtanulta kikapcsolni az emberségét, de ezúttal vissza kellett találnia önmagához. Az, hogy ez teljességgel sikerült e, senki számára sem bizonyos.

Ambiciózus, kitartó, lojális - ezek mind jellemzők rá. Kitartásának és terhelhetőségének köszönhetően élte túl, ambíciója vitt előre és bár kevesen vannak, akikhez végletekig hűséges, de barátja Clint például közéjük tartozik, ahogy Nick Fury igazgató is.

Tony Stark: " Nagyon ügyes! elképesztően kétszínű! Hogy csinálja? Teljesen átalakul! Háromszoros imposztor! Ilyet még nem láttam! Van, ami igazi magában? "

⧗ Natasha olyan, akár egy kaméleon. Oly könnyedén veszi fel a különféle szerepeket, mint más a lábméretének megfelelő cipőt.
Azt hittétek, a Bosszúállók között Stark a fekete bárány? Ki kell ábrándítsak mindenkit. Natasha múltja sokkal több elítélni valót tartalmaz, s ez a lista hosszabb, mint Tony Stark jellemhibáinak felsorolása.

Natasha Romanoff: "Az igazság szubjektív dolog, minden embernek mást jelent, folyton változik. Ahogy én is. "
Steve Rogers: " Nem könnyű így élni. "
Natasha Romanoff:" Viszont segít, hogy ne halljunk meg."
Steve Rogers:  " Elég nehéz bízni valakiben, ha nem tudjuk ki is az illető. "
Natasha Romanoff: " Igen. Mit szeretnél, ki legyek? "
Steve Rogers:  " Mondjuk a barátom. "


⧗ A nő jellemét tekintve zárkózottnak mondható, ami a múltját tekintve nem meglepő. Bizalmatlan, nagyon keveseket enged közel magához. Felszínes kapcsolatok jellemzik. Hamar megtanulta, hogy nem ildomos senkihez sem kötődnie.
Az évek múltával változott Ő is, ahogyan a kapcsolatai, s az egyes emberekhez való hozzáállása is.

Jasper Sitwell: " Most azzal akar sakkban tartani, hogy ledob a tetőről? Mert ez nem az Ön stílusa Rogers. "
Steve Rogers: " Igaza van. Nem az enyém. Az Övé. "
Romanoff előlép Rogers hátamögül, és mellkason rúgva a Sitwellt, lelöki a tetőről.


⧗ Romanoff kíméletlen, és nem habozik elbánni az ellenfeleivel.

Alexander Pierce: " Felkészült rá, hogy a világ olyannak ismerje, amilyen igazából? "

⧗ A S.H.I.E.L.D. aktái nyilvánossá váltak, így a múltja sem volt titok többé. Nem büszke a KGB kötelékében elkövetett cselekedeteire, de nem is kér folyton bocsánatot ezért. Jó útra tért, s hiszi, hogy a világ jobbá válik a cselekedeti által.

⧗ A Manhattani egyezményt aláírta, így a Polgárháborúban is az egyezmény mellett állt ki. A legkevésbé sem nyerte el a tetszését, hogy a csapata ketté szakadt.

⧗ Külsejét tekintve igazán feltűnő jelenség élénkvörös hajkoronájával, mely tökéletes kontrasztot alkot hófehér bőrével. Arcának finom vonásai bájos hatást keltenek, nagy kék szemivel, s telt ajkaival. Alkata sportos.

képesség »

Natasha a világon az egyik legtehetségesebb női kém, aki egyben halálos is. Kiképzője Madame B. elmondása szerint a lány volt a legjobb diák, hiszen a Piros Szobában történő vizsgák alkalmával egyetlen egyszer sem bukott el. A KGB és a S.H.I.E.L.D. is egyaránt a legveszélyesebb kémek között tartja számon.

A Fekete Özvegy képességei igen sokrétűek, mely az alábbiakban kerül felsorolásra:
(A teljesség igénye nélkül.)

Harművészet: Natasha az egyik legjobb harcos a világon. Rendkívül képzett a harcművészetek területén, és a legmagasabb szinten sajátította el a különféle harctechnikákat.
Néhányat kiemelvén; aikido, karate, judo, kung-fu, savate.

Kiemelkedő akrobatika: A fentebb megemlített harcművészeti tudásához szorosan kapcsolódik sajátos harci stílusa, mely gimnasztikai és akrobatikus elemeket foglal magában.

Mesteri szintű hírszerzés: Romanoff elsajátított képességeinek köszönhetően vált az egyik legveszélyesebb titkos ügynökké.

Loki: " Nem sokan képesek mögém lopózni. "

A kémkedés minden formáját ismeri, és alkalmazza is, nesztelenül szivárokg be bárhová, az álcázások mestere, továbbá nesztelen lopakodása észrevétlenné teszi. Tehetsége és több éves tapasztalatai révén a S.H.I.E.L.D. egyik magas rangú ügynökévé vált.

Magas intelligencia: Natasha nem csupán fizikailag erős, hanem éles eszű is. Gyorsan reagál a különféle helyzetekre, fenyegetésre is. Éppen ezért a bevetések során nem esik nehezére az, hogy taktikai döntéseket hozzon, akár az eredeti tervet felülírva.
Ide sorolnám pszichológiai ismereteit is; az információszerzés ezen formája sem esik a nehezére. Emlékezzünk csak arra a trükkre, mikor a csalfaság Istenét, Lokit sikerült átvernie.

Szakértelmek:

Aktív idegen nyelvek: A világ szinte bármely pontján bevethető ügynökként nem meglepő, hogy beszél latinul, oroszul, angolul, franciául, németül, kínaiul, olaszul és sok más nyelvet ismer.
A mai napig a nyelvtanulás számára kihívás, és hobbi egyben.

Számítástechnikai ismeretek: A köznyelv hackerként emlegeti. A legtöbb számítógépes rendszert ismeri, és könnyedén képes a biztonsági falakat úgy áttörni, hogy az riasztó jelzést adna az üzemeltető felé. Ezen folyamatok által sok olyan információra szert tehet, mely titkosított.

Pilóta: Szinte bármilyen vasmadarat képes az irányítása alá vonni.
A chitauri gépekkel is boldogult, nem de?

Mesterlövész: Natasha jó fegyverismerő, és kiválóan használja is  azokat. Mindezek mellett nagyon jó érzéke van ahhoz, hogy akármilyen kisebb célpontot pontosan eltaláljon.

Speciális fegyver:

☭ Fegyvereit a csuklóin hordja, karperecnek álcázva. A karperec tartalmaz könnygáz kapszulákat, elektro sokkolót, tolvajkulcsot, valamint egy 610 méter hosszú kilőhető acél kábelt.


előtörténet »

" - Ügynök! Jobb ha tudja, hogy a bizottság egyes tagjai úgy vélik, hogy Ön egyszerre dolgozott az országunknak, és az országunk ellen. Ezért fegyházban lenne a helye nem pedig itt, Washingtonban. - "

Nem ez volt az első alkalom, hogy kettős ügynöknek kiáltottak ki, és nem is az utolsó. A múltam ezen része az örökkévalóságig a fejem fölött lebegő szürke ködfátyolként fog kísérni. Olyan billog ez, mely lemoshatatlan. Senkit sem hibáztatok ezért. A múltam a jelenem része is, bármennyire is tiltakoznék ellene. Soha nem leszek képes teljesen levetkőzni azt, aki vagyok. A S.H.I.E.L.D. adatai felkerültek a világhálóra, így nyilvánossá vált mindenki számára ki is vagyok valójában. Vagyis inkább a múltam azon része, mely eddig egy titkosított fájl mélyén pihent mindaddig, míg meg nem szegtem a biztonsági előírásokat. Ez a lépés elkerülhetetlen volt ahhoz, hogy Piercet lebuktassuk. Egészen addig azt hittem, minden tettem egy nagyobb jót szolgál a S.H.I.E.L.D. kötelékében. Végül kiderült, hogy a KGB-t felcseréltem a Hydrára. Az volt az a pont, amikor már nem csak egy kiemelkedő ügynök voltam a nagyérdemű számára, hanem egy kém, kinek múltja több, mint kétes. Még csak sejtésünk sincs arról, mi mindent nem tartalmaz az a bizonyos fájl.

" - ... Képes ilyen bűnöket jóvátenni, Natasha? ... Túl sok van a rovásán! Túl véres a múltja! ... Ölt és hazudott. Gyilkosokat és hazugokat szolgált. Másnak tünteti fel magát, öntörvényűnek. Azt hiszi, jóváteheti a bűneit. De már eggyé vált velük, és soha nem szabadulhat tőlük. - "

A világ, melyet egykor megismertem, megváltozott. S itt nem csak arra gondolok, hogy kaptam egy új esélyt. Varázslók és Istenek jelentek meg a Földön, engem pedig nem erre képeztek ki.

" - Kém vagy, nem katona. És hajlandó lennél harcba indulni? Miért? - "

Clint talán az egyetlen olyan ember, aki valóban ismer engem. Tisztában van azzal, miféle bűnlajstrom van a hátam mögött. Tudja, honnan is jöttem, és a szemei előtt - valamelyest általa - váltam szép lassan jobb emberré. "Megtértem", ha úgy tetszik. Valami azonban sokáig nem változott. A megbízatások szisztémája. Csak most nem a rossz oldalt képviseltem, hanem a jót. A bűnözőket vettem célba, s olyan emberek kiiktatását kaptam feladatba, kik sokat ártottak az emberiségnek. Idővel azonban valami mégis megváltozott. Kétségkívül sok volt a rovásomon, és ezt szerettem volna jóvátenni.
A S.H.I.E.L.D. bukását követően a Bosszúállók csapatában leltem otthonra, s mindez észrevétlenül következett be. Fury egyik dédelgetett álma, hosszan szövögetett tervének bekövetkezte volt ez, amikor a csapat egyesült.

" - ... Amúgy mi volnánk egy csapat? Nem nem. Inkább egy kémiai vegyület ami káoszhoz vezet. Egy időzített bomba. - "

Bruce ezen megállapításával nem állt messze az igazságtól. Ahányan voltunk, annyiféle különböző értékeket képviseltünk, más-más képességekkel rendelkeztünk, ahogyan a mögöttünk álló múlt sem mutatott hasonlóságot, mi több, volt olyan, aki egészen más világból érkezett. Mégis, mint kiderült a célunk kivétel nélkül megegyezett. Megakartuk védeni a Földet a teljes pusztulástól. Igen, védelmezni akartuk a bolygónkat, ismeretlen mégis ártatlan embereket. S észre sem vettük azt, hogyan formálódunk át egy csapattá, és válunk hősé mások szemében.
Ez volt az újabb fordulópont. Már nem csak én voltam, s nem csak én és Clint alkottunk egy egységet a bevetések során, és már nem Steve volt az a katona, aki mellé szegődve felvettük a harcot a Hydrával. A közös cél, az első, együttesen megélt csata összekovácsolt minket.
Furynak igaza volt. Működött. A maga sajátos módján.
Azonban abba senki sem gondolt bele, hogy a Bosszúállók önmagában nem fog elrettentésként szolgálni. A csapat összetétele időközben változott, érkeztek új tagok, volt aki időközben a saját otthonának védelmében távozott, s ahogy a küldetéseink száma növekedett, ezzel együtt az apokaliptikus események száma is emelkedett. Mi ott voltunk, és megállítottuk, ez mégis kevésnek bizonyult. Hősként tekintettek ránk, de voltak, akik önkényes igazságosztóként. A világ kormányai elfogadhatatlannak tartották azt, hogy felügyelet nélküli szervezetként működünk. Szükségük van a mi segítségünkre, de változtatni akartak a játékszabályokon. Magánszervezet helyett egy szervezet alá akartak vonni bennünket, s minden tettünket felügyelni. A hátunk mögött született meg a Manhattani egyezmény, és kész tények elé állítottak minket. Vagy aláírjuk, vagy visszavonulunk. Nem volt más választás.

" - Elkövettünk pár látványos hibát. Szerezzük vissza a bizalmukat. - "

Az egyezmény, a ránk kényszerített felügyelet nekem sem volt az ínyemre. Igen, én voltam az, aki pár évvel ezelőtt elküldtem a kormányt a fenébe, most mégis jobbnak láttam alkalmazkodni a helyzethez. Az egyezményre egy olyan szükséges rosszként tekintettem, mely ahhoz szükséges, hogy mi mindannyian együtt maradhassunk.  S ahogyan az várható volt, az ellentétek csiholta szikrák lángra lobbantak. Az egyezmény béke helyett újabb konfliktust idézett elő, ami egyenesen katasztrófához vezetett. A Bosszúállók csapata két részre szakadt, s barátokból ellenségekké váltunk.

" - Látom mindig előbújik belőled a kettős ügynök. Benne van a véredben. - "

Ismét itt vagyunk. A kör bezárult. Vagy éppen nem. Most a szenátusi tagok helyett Stark veti a szememre megbízhatatlanságom stigmáját. Tőle sem ez az első eset, és valószínű nem is az utolsó. Szüksége van rám. Főleg most, hogy a vétkesnek kikiáltott csapattársaink eltűntek, mintha soha nem is estek volna el.
Vészterhes hónapok voltak ezek. A politikai manőverezések mellett próbáltuk a széthullott darabokat újra a helyükre illeszteni, de még így is túl sok összetevő hiányzott. Szélmalom harcnak tűnt az egész. Nem tudom, hogy Tony vagy én fáradtunk bele jobban. De nem adhattuk fel, legfőképp most.
Bevallom, nem kerestem a többieket. Nem esett volna nehezemre megtalálni őket az én sajátos eszközeimmel, de nem akartam őket még nagyobb bajba sodorni, mint amelyben voltak. A sors fintora, hogy sokkal hamarabb sodort minket újra egy helyre, amikor is Thanos megszállta a földet.
Megszámlálhatatlan áldozat, ártatlan civilek, romba dőlt városrészek. Ahogy korábban, most sem hagyott maga mögött mást, mint halált s pusztítást. Nem sokon múlott, hogy odavesszünk.
Az egyezményt eltörölték. Az üldözöttek megbocsátást nyertek. De vajon ez elég lesz ahhoz, hogy ismét újra egy csapat lehessünk?
Szeretném azt hinni, hogy igen. S ha kell harcolni fogok érte.
Értetek.



D. » 10+ » sshh. :]



A hozzászólást Natasha Romanoff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 07 Jan. 2018, 19:59-kor.
Vissza az elejére Go down

Peter Quill

∆ Hozzászólások száma :
1030
∆ Kor :
43
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes



A poszt írója Peter Quill
Elküldésének ideje Szer. 29 Nov. 2017, 16:03
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Natasha! ••

Elfogadva!




HEY!  

Remélem nem bánod, hogy nem hagylak Bannerre...  kacsint Had zöldüljön csak az irigységtől, hogy én fogadlak el! Elbánok a kispajtással, ha úgy alakul,.. hiszen Rólad van szó! hmm
- Na, nem is szaporítom a szót feleslegesen. Olvasgatlak már, mióra először megnyitottad nekünk a lapodat, így a kis mozaikdarabkák nagy egészébe lubickolva végre azt kell, hogy mondjam... IMÁDOM!  nyáladzik
Én nem fogok a karakter múltjáról beszélni - ami itt az oldalt érinti -, meg arról se, mennyire dögös a pbd, ... azzal akarok foglalkozni, aki megírta ezt a lapot! Imádom minden egyes bekezdését. Az idézésektől, a kemény megfogalmazásokig. Ez a valódi Natasha, akit Te leírtál! De hát mit van ezen bárki meglepődve? Aki egy kicsit is ismer, tudja Rólad mennyire fantasztikusan bújsz az adott karaktereid bőrébe... úgyhogy nem nyáladzok tovább.  nyáladzik csak egy kicsit
Ha sorban akarnék haladni, akkor kezdeném azzal, hogy a jellemleírásos bevezetőddel megvettél. Imádtam! Az, hogy majdhogynem minden leírást alátámasztottál egy idézetsorral... jaj libabőrözős! Hallottam végig a szinkront a fejemben, és imádom, mikor valaki erre képes! Very Happy Azt jelenti, hogy jó munkát végzett...
Az írói vénádról tudod a vélemény. Oda-vissza vagyok tőle. Most megint érzékeltetted, mennyire csodálatos vagy Te, én pedig megint leolvadtam a székről. Annak idején a Te ET-idbe voltam belezúgva, hát ez most sincs másképpen! Very Happy Büszke vagyok az oldalra, hogy itt tudhatunk Téged magunk között,... nagy érdem!  szeretés
Visszaevezve Hozzád: a képességrészt is faltam, teljesen korrekt. És a történetrész. Nagyon tetszik! Annyira szeretem, amikor valaki az olvasóihoz szól. Sokkal érdekesebb, fűszeresebb, mint egy száraz és nyers életút. Az utolsó szavaidtól még meg is hatódtam!!  izgatott  nagyon sír De tényleg!
Alig várom, hogy olvassalak a játéktéren! Biztos vagyok benne, hogy tündökölni fogsz a kémnővel, ahogy mindig! Nem tartalak fel tovább, utadra engedlek ezzel a kis csoda belépővel és lelkes olvasód leszek, ahol csak lehet!
Köszönöm az élményt!!  nagyon-nagyon...  izgatott  szeretés  szeretés
Irány meghódítani a játékteret!

Vissza az elejére Go down
 

Natalia Allanovna Romanova

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Bosszúállók-