KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Carol Danvers - Captain Marvel

Carol Danvers

∆ Hozzászólások száma :
342
∆ Kor :
38
∆ Tartózkodási hely :
♮ New York



A poszt írója Carol Danvers
Elküldésének ideje Kedd 25 Aug. 2015, 14:06
Ugrás egy másik oldalra

•• Carol Danvers ••

   
Captain Marvel




   
biográfia

becenév » Carol.
születési idő »  1975. Május. 04.
születési hely » Boston
kor » több, mint gondolnád...
play by » Brie Larson
   
   
csoport » önjelölt igazságosztó
tartózkodási hely » New York.
család » »Apja: Joseph Danvers.
»Anyja: Marie Danvers
»Testvérek: Steve Danvers (elhunyt), Joseph Danvers Jr.
   

   

   

   
jellem és külső »
Határozott, magabiztos, erős nő. Pontos, precíz. Bátor, merész. Boldog gyermekkorának köszönhetően, humora igazán jól fejlett vele. Sokszor szarkasztikus. Az iróniát kedveli. Őszinte, szókimondó ember. Szavahihető és hiteles. Mindig érvel, képtelen elfogadni, ha valaki döntésképtelen. Gyűlöli a hazugságokat, a magyarázkodást. Egyenes. A lelke mélyén érzékeny, ám ezt jól rejtegeti a külvilág elől. Gesztusai fukarabbak szavainál. Hamarabb cselekszik, mint hogy gondolkodna. Bizonyos szinten irigy. Versengő típus. Nem bírja a kritikát. Makacs, önfejű. Úgy véli az ő nézőpontjai helyesek. Jó konfliktuskezelő és képes alkalmazkodni. Ha számára tiszteletreméltó a parancsnoka, akkor fejet hajt előtte. Képlékeny a bizalom, amivel megajándékozhatna bárkit. Egyelőre ilyen személy nincs az életében. Társasági lény, de ezt magának sem vallja be. Kalandvágyó, szenvedélyes természet.
Küllemét tekintve magas, hosszú lábak. Sápadt, makulátlan bőr. Szőke lapockáig érő haj, keskeny arc, ragyogó szempár. Megfogó tekintet. Karcsú derék. Öltözéke hétköznapi.
   képesség »
Carol képes repülni bármiféle segédeszköz nélkül, ahogy ellenálló képessége is rendkívül kifejlett. Kialakult benne egyfajta „hetedik érzéke” is, amivel mintegy megsejti, mi fog történni a közeljövőben. Látomásszerűen bevillan a jövő, ám csak másodpercekre, méghozzá váratlanul. Valamint képes energia bombát lőni kezeiből, miknek vörösen vibráló fénye van, ám ehhez a képességhez rendkívül jó állapotban kell lennie a nőnek. Képességei fejlődhetnek még.
   

   
előtörténet »
Carol gyermekkora pompásan telt. Boldogan cseperedett fel bátyjai oldalán. Harmonikus családi légkör vette körül és ez nagyban hozzásegítette őt az egészséges lelki-pszichikai fejlődéshez. A szülők imádták a gyerekeiket, nem volt dráma, nem volt veszekedés, nem volt ivászat. Minden tökéletes volt. A testvéreivel szoros kapcsolatot ápoltak és a hiedelmekkel ellentétben Carolt nem közösítették ki csak azért, mert lánynak született. Hárman elválaszthatatlan egységet alkottak. A két fiú úgy óvta őt, mintha drága kincs lett volna. És valóban azok is voltak egymásnak. Pont úgy, mint a szemük fényére.

Steven azonban Vietnamban elesett. Ez megtörte a boldogság vékony peremét. Szüleik belerokkantak a fájdalomba, ahogy Joseph is. Carol pedig képtelen volt tartani a családi egységet, hiába igyekezett minden szerepben helytállni, szüksége lett volna a testvérére, vagy a szülei támogatására. De mivel egyiket sem kapta meg, nem tudta kiszakítani őket a gyászból. Josephnek egy erős nővérre volt szüksége, ám mikor segélyért kiáltott, Carol épp az apjukat szedte össze a kocsmában. Így Joseph elmenekült otthonról, -mondván senkire sem számíthat- azóta sem látta őt a lány. Végül anyja emelkedett ki leghamarabb a gyász fátyla alól és bár sajnálta, de elküldte a lányt otthonról. Nem engedhette, hogy Carol élete végéig őket ápolja, pedig a lány szívesen tette volna.

Később csatlakozott a United States Air Force-hoz, tehát az USA légierejéhez, hogy beteljesítse a repülés iránti szenvedélyét. A tanulmányai, a munkái lehetővé tették és remek pilótaként mutatkozott. A légi-hadtest különlegességének is emlegették őt, viszonylag sokáig itt szolgált.

Közismertebb nevét akkor kapta, mikor egy Kree eredetű „pszicho-magnitron” berendezésnek lett kitéve. Ez átalakította genetikai struktúráját. Úgy nevezték az idegenek ; Ms. Marvel. Kísérletezésnek tették ki, miután elrabolták a nőt és idegen állományban igyekezték feszegetni az emberi határokat, ám minden rosszra fordult, mikor alvóállapotából felriadt. Döbbenten vette tudomásul, hogy különleges képességeket kapott, amiknek hála megmenekült az idegenek karmai közül.

Ezt követően megmentővé vált. Adottságait arra használta, hogy a Föld bolygón jótékonykodjon vele, ám nem volt különös terület, amit befoglalt volna. Képességeinek köszönhetően ugyanis a bolygó igazán kicsire zsugorodott a nő szemében.

Egy alkalommal Brazil földön táborozott, távol a civilizációtól, mikor őrjöngő üvöltés szelte végig a por födte vidéket. Nem habozhatott, így azonnal útnak indult, hogy a hang forrására bukkanjon. Egy óriási-zöld embert látott, ahogy tombolva zúzza apró darabokra a falusiak otthonait. Nem tehetett mást, megpróbálta megállítani. Carol rendkívül megsérült. Ellenálló képessége ellenére is törött bordákat okozott számára a lény, akit úgy neveznek ; HULK.
Ms. Marvel ott és akkor megfogadta, hogy elpusztítja ezt a lényt, ám, mikor az utolsó ütését mérte volna hosszú harcuk végeztével, a szörny eltűnt és helyette egy szőrös fickót talált a helyén; Bruce Bannert. A nő szíve megesett rajta és nem okozott több kárt benne. Elfordult és a falusiakra bízta a férfit, ám azok meséi ellenére nem vándorolt messze. Figyelte a helyet, várta, hogy a zöld ellen újra harcba kell mennie, de ez nem történt meg.

Mikor megunta a várakozást, Carol elhagyta a civilizálatlan pusztát és visszatért New Yorkba. Mikor meghallotta, hogy a várost mindenféle űrlények szállták meg, egyből a Kree jutott eszébe és olyasmit érzett, amit addig soha. Félelmet. Azonban hiába igyekezett, elkésett. A világot már megmentették. De nem törődött vele. Nem hitt és nem hisz benne, hogy idegen bolygóról szökött őrzőkre van szüksége a Földnek. Így döntést hozott; New Yorkban marad és megpróbálja megóvni azt ezektől a lényektől. És nem mondott le Hulkról sem.

   
B » Haladó » Egy Herceg!

   


A hozzászólást Carol Danvers összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 19 Szept. 2018, 11:21-kor.
Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Szer. 26 Aug. 2015, 15:59
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Ms Marvel! ••

Elfogadva!




Micsoda Nő! Kőkemény vagy, mint a szikla, vagy mint a rock'n'roll. Very Happy
És még engem is gatyába ráztál! Ez igen, egy kemény markú asszony! Kiváltképp szimpatikus! Smile

Nagyon örülök, hogy berepültél hozzánk. Egy rendkívül különleges hölgy vagy, akit első olvasatra nagyon megkedvel az olvasó. Imádom, ahogy fogalmazol, remélem, hogy a kemény kagylóhéjat sikerül feltörnünk, mert az igazgyöngy ott lesz belül.

A pb-ddel nagyon ki vagyok békülve, tökéletes választás a szerepre. A jellemábrázolásod és képességed kifejtése tökéletes volt, szinte ittam a soraidat. Ez a repülő szépasszony szerep nagyon menő, remélem, hogy lenge öltözékben is teszel 1-2 kört New York felett Very Happy ...

Az előtörténeted jobb nem is lehetett volna. Megismertük a kis világodat. Külön köszönöm, hogy bele írtad a Zöld fickót, kár, hogy nem emlékszem rád, Hulkkal nem igazán beszélgetünk, és csak reggelente szembesülök a pusztítás nyomaival. Ha ezt tudom, a bunyónkat átvittem volna más irányba Very Happy.

Na de nem is húzom tovább a szót, remélem, hogy összefutunk New Yorkban. És folytathatjuk, ahol abbahagytuk. Wink

Irány foglalózni, repülj be a játéktérre, szép hölgy! Smile

Vissza az elejére Go down

Steve Rogers

∆ Hozzászólások száma :
249
∆ Kor :
103
∆ Tartózkodási hely :
○ unknown ○



A poszt írója Steve Rogers
Elküldésének ideje Pént. 26 Okt. 2018, 22:54
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Carol! ••

üdvözöllek!




Három évvel ezelőtt útjára indítottál egy szőke hősnőt, szerény kis csillaggal a mellkasán. Szerintem nem sejtetted akkor még, mivé növi ki magát, és milyen sok ember életében tölt majd be meghatározó szerepet - köztük az enyémben is. Amikor az oldalra kerültem, nem igazán tudtam, kiféle-miféle ez a Marvel Kapitány, OC-e vagy canon, eszik-e vagy isszák. Ő volt az egyetlen hős talán, akit elérhetetlennek éreztem, a távolból figyeltem és ámultam azon, milyen erős, mégis milyen emberi, milyen otthonosan mozogsz a bőrében és mekkora becsben tartod. Úgy éreztem, sosem kerülhetek majd az egyszerű kis karaktereimmel elég közel hozzá - még abban a karnyújtásnyi távban sem reménykedtem, hogy valaha akár egyetlen kört is játszhatok veled.
Elmondani sem tudom, mennyire megtisztelő, hogy ma melletted állhatok. Messze több vagy egy romantikus szálnál; a társam vagy, egyenlő felek vagyunk. Nincs gyengébb kettőnk közül, nincs oldalkocsi, nincs hiányzó darab - kerek egészek vagyunk, önmagunkban is erősek, egymagunk törtük be az utat a játéktéren, míg végül egymásra találtunk - de igazi tökéletességet csak egységben alkotunk.
Rengeteg mindent elmond rólad a Képességek rész. Mint kiderült, a marvel univerzum legerősebb karakterét hozod, ennek ellenére ez egyáltalán nem érződik a lapodon; nem csak azért, mert három évvel ezelőtt nyilván nem volt még ilyen kiforrott a karaktered, hanem mert te meg a vépé távolabb álltok egymástól, mint arra megfelelő hasonlatot találhatnék. Olyan alázattal és szerénységgel egyengeted ennek a csodálatos nőnek az útját... És még csodálkozol, hogy annyira Bosszúállóvá szeretnélek avatni? Kellesz nekünk!
Különös érzés volt olvasni a lapod, látni azt a három évvel ezelőtti Carolt, aki egy keddi délután megszületett, míg ki tudja, én éppen hol és mit csináltam, talán épp a világ másik felén... Nosztalgikus, habár itt sem voltam, és kissé irigy is vagyok. Irigylem mindazokat, akik a kezdetektől ismerhetnek téged és láthatták, hogyan bontakozol ki az évek, a kalandok során. A legjobban mégis magamat irigylem, hiszen már büszkén le merem írni: hozzád tartozom. Csillag vagy a csillagomon.
Szeretném, ha három év múlva ismét írhatnék ide, megköszönve minden egyes pillanatot, amit veled tölthettem, és amit ezzel a csodálatos nővel nekem nyújtottál.  szeretés
Szeretlek!

Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra

Vissza az elejére Go down
 

Carol Danvers - Captain Marvel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» do you need more? - Carol & Wade (+18)
» #let's kick their _ss! - Logan && Carol
» avengers is family ●● Carol & Pepper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Önjelölt igazságosztók-