HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaid

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

A nyár díjazottjai
az évszak nyertesei

A nyár férfi karaktere

M'Baku
A nyár nõi karaktere

Natasha
A nyár párosa

Pepper & Tony
A nyár canon karaktere

Steve & Bruce & Rocket
A nyár kedvenc karaktere

Pepper
A nyár saját karaktere

Esther & Vitali
A nyár elõtörténete

Gamora & Herkules
A nyár játéka

A 4. kaland (III. - IV. kör)

Share | 
A topik címe: Xavier Mutánsai Csokorban ~

∆ Hozzászólások száma :
98
∆ Tartózkodási hely :
New York; Xavier Iskola

A poszt írója Charles Xavier
Elküldésének ideje Kedd 07 Jún. 2016, 14:51
Ugrás egy másik oldalra

Hank McCoy - Bestia
Státusz • Szabad
Csoport • Xavier Mutánsai
Kor • Alkotóra Bízva
Play by • Nicolas Hoult
Ismertető • "Tizenévesen az űrkutatás javában találta magát. Így ismerkedhetett össze Charlessal, Erikkel és Ravennel, akikkel elindították a Cerebro kialakítását és ezzel együtt a mutánsgyűjtést.
Számos összetűzés után Hank Charlessal maradt az után, hogy a két barát kétfelé vette az útját. Gyengéd érzelmeket táplált Raven iránt, de lemondott róla. Segített Charlesnak zülleni, majd végül talpra állni Logan hozzájárulásával. Később politikusnak állt, a mutánsok ügyének védelmében. Ő is belekeveredett az időutazásba, így fiatalabb énje tért vissza a jelenbe.
"

~ Ami belőled Nekem kell: Hank, te vagy az egyetlen biztos pont az életemben. Együtt élünk, és bár most a jövés-menés megkavart minket, mi felelünk az X-ekért. Ha nem vagy velem, hogy irányíthatnám mindezt? Kérlek, gyere és harcoljunk együtt a fiatal tehetségekért. Váltsuk valóra a terveinket!!

Ki várja • Xavier ~

Ororo Munroe - Ciklon
Státusz • Foglalt
Kor • Alkotóra bízva
Play by • Halle Berry/Vagy bárki más...
Ismertető • Kairóban élt szüleivel, de egy baleset folyamán rájuk omlott a ház, és szülei életüket vesztették. Ez után Ororo Apocalypse-s idején bele futott Charles Xavierbe és a csapatába, akik magához vették a lányt.
Ciklon képes bármilyen időjárást generálni: esőt, szelet, özönvizet, hurrikánt, havat, deret, jégzáport. Szervezete immunis az általa kreált villámcsapásokra. Könnyed egyszerűséggel levezeti azt. Ha van körülötte légkör, nincs olyan vihar, amit ő ne tudna létrehozni.
Jelenleg a Xavier Intézetben tanár.
"

~ Ami belőled Nekem kell: Ciklon, te vagy a jobb kezem, vagy a bal. Idős koromra szorossá vált a kapcsolatunk, és mindig úgy képzeltem, hogy te leszel az, aki vezet majd. Most eltévedtem, és szükségem van rád. A gyerekeknek is szükségük van rád! Kérlek, gyere és légy az oldalamon azzá, akivé mindig is lenni akartál. Hősnővé!  

Ki várja • Charles Xavier ~

Scott Summers - Küklopsz
Státusz • Szabad
Kor • Alkotóra Bízva
Play by • James Marsden
Ismertető • Scott képessége, hogy ellenőrzést gyakoroljon az optisugarak felett. Az ezért felelős idegpályák megsérültek és a gimnáziumban tört rá a férfi vécében először ereje. Azóta Küklopsz képtelen megakadályozni az optisugarak kijutását testéből. Így aztán normális körülmények között Scott szeméből a rubinvörös pusztító erejű sugár folyamatosan árad, mégpedig olyan intenzitással, hogy a sugarak elegendőek egy emberi lény elpusztításához. Eredete  azonban ismeretlen. Tudattal kontrollálhatatlan, a Hank által kifejlesztett lencsével azonban visszafogható, így nem kell egész életét vakon töltenie."

~ Ami belőled Nekem kell: Scott, miután elveszítetted Alex testvéred, én azzá váltam. A bátyádnak mondom magam a mai napig, habár ez a kötelék a jelen jövés-menése miatt most kissé megfakult, szeretném újra felépíteni. Scott, szükségem van rád!! Kérlek, gyere!

Ki várja • Charles Xavier ~

Vissza az elejére Go down

Xavier Mutánsai Csokorban ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Charles Xavier - X-Professzor /Foglalt/
» Faj: Mutáns
» Új mutánsok (párhuzamos állandó - ingyen njk kaland)
» 8. Új Mutánsok (INGYEN JK/NJK)
» X-diák és Mutáns Suli