KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Alison Magdalen Jobs

Alison Magdalen J.

∆ Hozzászólások száma :
246



A poszt írója Alison Magdalen J.
Elküldésének ideje Csüt. 17 Dec. 2015, 23:50
Ugrás egy másik oldalra

•• Alison Magdalen Jobs ••

Szuper Szivárvány Sztár




biográfia

becenév » Ali, Hé te, Rainbow, Dilis Kettyós, Bolond és a kedvencem a Zakkant.
születési idő » 1999(két évtized, 2 évszázad és 2 évezred alig 16 év alatt)
születési hely » Ausztrália
kor » 16
play by » HelloKot(Deviantart)
csoport » Civil-hobby hős
tartózkodási hely » Amerika, NY
család » Apám Steven, vagy Paul... Mindenki Steve-nek hívta. Mindig volt munkája(ha-ha micsoda vicc...) Pár éve meghalt rákban. Média okokból kereszt szüleimnél nőttem fel Ausztráliában. Van egy testvérem sokkal idősebb nálam, valami Lisa... Az is lehet, hogy csak féltestvér, mert anyukám... Vagy Tina vagy Laurene, nem tudom, sose mondták sose érdekelt... De a kereszt szüleimet nagyon bírom. Fiatalos agyontetovált metál arcok. Régen hippik voltak, de ma már csak a Rolling Stones meg a KISS. Meg My Little Pony ha én úgy akarom mert az metál. Szivárvány Metál.



jellem és külső »
Olyanná amilyen vagyok a vérem és az engem körülvevő két viking szökevény tett. A véremnek köszönhető hogy olykor elborul az agyam lekapcsolom a külvilágot és csinálok valami "Stark"-osat. A sufniban feltalálom a szivárvány színű archreaktor és a teleportálás elvét. Esetleg építek hozzá egy legó páncélt. Az hogy a szabályokat sajátos módon értelmezem talán a dilim része, de nevelő szüleim megerősítése többet jelent mint holmi fegyelmi eljárás az iskolában. Amíg nem szólja le senki a Szuper Király Über Durva hajamat addig mindenki pajti. Vagy amíg nem akar megölni. Az téged ne érdekeljen, hogy általában baba kék halásznadrágban és pulcsiban csasszogok, közben pedig üvölt a metál és a gyerek techno. A smink és a lila kontaklencse pedig kompenzálja a -2 es szememet. Azt, hogy a bal kezem töviről hegyire szürke, acél kemény és néha egészen érdekes alakot ölt, azt Thanosnak köszönhetem. Illetve annak, hogy egy általam fejlesztett robotkar.
képességek/eszközök »
A szivárvány híd építő(Bifröst) szuper-okos telóm nélkül csak Zseni vagyok és Ember barát, de szeretnék milliomos és PlayGirl is lenni.

A tér mellett sikerült az időt is meghackelnem. A Faintos babakék órámmal aminek szivárvány színben villódzik a karpántja, meg tudom állítani vagy be tudom lassítani egy rövid ideig. Meg tud szkennelni, életkort. Jah tök fain. Szénizotópok előre! A bal kezemet alkotó fém, speciálisan kezelt Vibránium, ami az eljárás után programozhatóvá vált. Lényegében a fém egy allotróp módosulata, úgynevezett: Transzformium.
Az órám gyakorlatilag a robotkarom részévé vált.
Van még néhány(3) darab kis "gránátom". Az órám módosított verziói amik aktiválódás után egy 5 méter sugarú körben képesek megállítani az időt 5 percre. Ezek általában valahol a szobámban hánykódnak, de van egy a felkaromban a biztonság kedvéért. Kisülés után pedig napokig kell tölteni őket.

Távlati tervek:
-Digitálisan tárolni anyagot, majd ismét előhívni.



előtörténet »
Sok újat talán nem is tudok mondani. Egy unalmas Ausztrál életet éltem Sidney-ben a kertváros forgatagában. Rajtunk kívül szinte mindenki a 80 és a halál között volt. Egy idő után már annak is tudtunk örülni ha ránk hívták a zsarukat. Az első két járőrt nyugdíjba zavartuk, aki jött fiatal kettő azok meg spanok lettek. Szóval beálltak partizni. A nyuggerek pedig inkább költöztek mint a Rolling Stones. Még a siket mammer is letiplizet, mert a többi barátnője messzire került. Kivéve a pót nagyim az utca végén. Hallok, fullra feketére mázoltatta a kéglit. 90 éve háztartásbeli. Az ügyvéd férjére kötött életbiztit majd rávert egy kokain balhét, a tata meg elpatkolt a sitten egy elejtett szappan után. Leakasztotta a milliókat televarratta magát és elment rock körútra tavaly. Múltkor láttam a hírekben ott csápolt a Rolling Stones koncerten bekokózva. Szóval az ingatlan árak megcsappantak, így kicsit jobb arcok is tudtak ide jönni mint a milliomos szatyrok. Szépen lezüllesztettük a környéket így a rezsi is lement. Az utca összedobta a lóvét új utca táblára: Bifröst. Vagyis a szivárvány híd. Festve is volt de azt már lejárták a kocsik. Én meg járok ezekbe az iskolákba. Tanulásnak nem sok értelmét látom, apám eszét örököltem, rájöttem, hogyan működik az op rendszere, ezért megtörtem. Csak nekem villódzik szivárvány színűen a telóm ha hívnak. Kicsit fel kellett tuningolni a sufniban pár led csővel. Boltba drága volt szóval kitaláltam, hogyan lehet lekicsinyíteni és elasztikussá tenni. De a töltöttsége folyton zavart. Kiszedtem az aksit meg utána néztem. Nem tudom Tomi -Boy nagy találmánya miatt miért van úgy oda mindenki. Megfelelő eszközökkel most összedobná neki azt a mellkas reaktort. Úgy hogy szivárvány sugarat lő. Cserébe más eszközök kéznél voltak. Így az iskolába járást sikeresen lerövidítettem. Írtam is rá egy appot. A baj csak annyi, hogy zabálja az energiát, még így is hogy 3 évet bírna a teló alapjáraton, pár teleport és lemerül. Vagy levágja a villanyt a városban ha 220-ról csapatom neki. Jó csak a kertvárosba. De ha már Operába akarok menni akkor az operába se lesz áram. Főleg a régi vezetékek, kiégnek a nagy újra terheléstől... Szóval addig álmodoztam, hogy kijutok amcsiba, míg nem szóltak, hogy ahhoz tanulni kéne meg diploma meg ösztöndíj ilyenek. Kérdeztem mikor mehetek, mondták, ha tudom az anyagot másnap lesz prba érettségi. Üsse kavics elkértem mit kéne tudni. Bementem, kipihenten, megírtam azóta nem voltam suliba. Jött egy levél, valahonnan magasról, hogy felvettek az MIT-re egy különleges ösztöndíjjal. Meg is pattantam. Ti... ne tudjátok meg. Dögunalom a köbön. Még ha kiemelt is voltam a többi 14 évessel együtt. A gatyájukba nem nyúltak még ennyi idős korukra. Hazamenni nem akartam, szóval nekiestem a tanulásnak, hogy úgy végezhessek. Fárasztó 2 év volt meg nyűgös. De majdnem vörös diplomával meglett. Ha az a fura hacker nem nyúlt volna a mobilomba valahogy. Amikor az a balhé volt Európában. Én csak brahiból akartam megnézni a nukleáris rakéták indító kódjait de az az izé nem engedte. Meg volt az a másik, folyton kitúrt onnét, úgy hogy párszor lekapcsoltam a mocskot de bitang gyors volt. Embert nem láttam így feltörni egy 8 lépcsős bannt. Mindenesetre loptam róla egy másolatot. Egész érdekes kódolása volt. Valahogy jobban lekötött a megfejtése mint az aktuális vizsgám. A neten helyekre webcímekre hivatkozott de már csak a nyomai maradtak meg. Az egyik előad előtt mentem el ahol az agy szerkezete volt kifüggesztve ismeretterjesztő poszternek, arra hasonlított. Szerintem. Minden konzulensem lehülyézett az MI ötletével. Azért rittyentettem belőle egy egész kellemes hangú OP-rendszert. Az istenért sem tudtam kikódolni belőle a Jarvis nevet. Tanuló program révén már néha hallgat a "Hercegnő"-re. De nagyon kis csökönyös még. De legalább már el tud röptetni, ide-oda. Nem mellesleg Szerintem fater is rájött, hogy az az archreaktor lehet kisebb is. Nem véletlen hogy az I Phone gombja olyan amilyen. Amint lesz egy saját szivárványos reaktorom, az lesz a gomb az I Phone-omon. Csak kapjak engedélyt rá míg a Doktorit csinálom... Jönnek ezzel a jogi marhasággal, meg elvi problémákkal, meg a sugárzás... Engem jobban aggaszt a reaktor várható teljesítmény romlása...

user neve » tapasztalat: Kisebb nagyobb megszakításokkal de lassan 7-8 éve benne vagyok az FRPG-ben. Nem mondanám magam jó-nak de igyekszem. » multik



A hozzászólást Alison Magdalen J. összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 08 Dec. 2017, 13:25-kor.
Vissza az elejére Go down

Peter Quill

∆ Hozzászólások száma :
1030
∆ Kor :
43
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes



A poszt írója Peter Quill
Elküldésének ideje Pént. 18 Dec. 2015, 08:53
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Alison! ••

Elfogadva!




HEY!

Először is, mindenek előtt, hivatalosan is üdvözöllek nálunk és köszönöm a gyors változtatást! Smile

A család leírás megmosolyogtatott, azt hiszem a karaktered igazi stílusában fogalmaztad meg a lapot és előtörténet helyett inkább olyan lett, mintha interjút készítettek volna veled.
A jellem leírásod egyszerűsége miatt kivételes. A külső elszórva itt-ott megjelenni látszik benne és ez pazar!  Egy nagyon kedves és egyedi karakter áll előttünk, vagy ül..! Már utálom magam, amiért ennyi mindenkinél ismétlem, de  nekem ez tetszik!  A felnőtt humor benne van, ami nagyon magával ragadó. Köszönöm!
A képesség leírás teljesen rendben van, nem kellett se több, se kevesebb. Smile

És a történet. Nagyon kedves, nagyon szellemes, csipetnyi drámával, végül egy adag gondolkodni valót hagy maga után. Klassz! A te történeted talán nem indult el jól, de épp emiatt lettél azzá, aki most vagy, és az, aki most vagy, kiváltképp kivételes és elragadó! Az elején megrémülve kezdtem olvasni, már azt hittem, hogy egy teljes drámát kapunk Miss Rainbow-tól, de a végén megnyugodtam, hogy volt ám benne fantázia és jókedv. Hercegnőért drukkolok!
Örülök, hogy én olvashattalak el! Őszintén gratulálok a sajátos fogalmazási stílushoz!

Köszönöm az élményt!
Nem is tartalak fel tovább, irány foglalózni, aztán pedig tessék meghódítani a játékteret!

Vissza az elejére Go down
 

Alison Magdalen Jobs

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Civilek-