» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Máj. 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|
Játszópartner keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4  Next

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
277
∆ Kor :
99
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia

Téma: Játszópartner keresõ Szomb. 01 Aug. 2015, 23:31

•• Játékostárs keresõ ••

Do you wanna build a snowman

Szeretnél játszani, de még nem találtad meg azt az embert, aki osztaná a nézeteidet, és benne lenne egy játékban veled? Akkor itt az ideje, hogy felkutasd magadnak azt a személyt!
Írj ide bármit, amit csak szeretnél! Ha van valami megkötésed, vagy vannak ötleteid arra, hogy mit szeretnél játszani, akkor írd le bátran! Lehet, hogy valaki azonnal kedvet kap.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Szer. 02 Szept. 2015, 14:58

Egyetlen egy darab játékot bevállalnék. Várom a szerencsés/szerencsétlen jelentkezőt! Very Happy

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Szer. 02 Szept. 2015, 17:13

Első játékom kiadó/eladó! ^^ Ha nem félsz a Fekete Özveggyel játszani, akkor te vagy az én emberem! Csak egy PM az ára! Smile

∆ Hozzászólások száma :
167
∆ Tartózkodási hely :
Asgard

Téma: Re: Játszópartner keresõ Szomb. 05 Szept. 2015, 20:58

Sziasztok!

Egy-két játékra még lenne kapacitásom, úgyhogy, ha esetleg lenne kedve valakinek játszani velem, írjon csak rám, kitalálunk majd valamit Smile

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Szomb. 19 Szept. 2015, 12:12

Mivel kapásból kettő csaknem holtbiztos játékom már akadt, eléggé le leszek foglalva, de első körben, még ha lassan is, szeretnék összefutni a Bosszúállók tagjaival - tehát aki rám ér közülük és lesz is hozzám hangulata, kérem sikítson a fülembe Wink

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Pént. 25 Szept. 2015, 14:39

Halihó!! Very Happy

Nos, a már meglévő játékaim mellé bevállalnék még egyet! Aki szeretne/vagy nem szeretne, csak nagyon unatkozik aztán mégis/ velem játszani, az írjon nekem bátran egy PM-et!! Smile Ígérem nem futok el előle Wink Ha ez megvan, akkor majd együtt kitalálunk valamit! Razz

Hajrá-hajrá!!! izgatott 2

∆ Hozzászólások száma :
494
∆ Tartózkodási hely :
⊹⊹⊹ next to the Crazy One

Téma: Re: Játszópartner keresõ Szer. 14 Okt. 2015, 10:27

Szió! hurrá

Egy, vagy maximum két játékot szívesen bevállalnék. Ha van kedved hozzá, írj! Legyen kalandos, harcos, elbeszélős, lassú, alternatív, jövős, vagy múltas! c:

WM

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Pént. 23 Okt. 2015, 13:09

Sziasztok!

Egy játékot szívesen bevállalnék valakivel, akinek van kedve hozzá! Wink Nem ígérem, hogy minden nap tudok majd írni, de egy héten egy-két reg belefér, a szünetekben meg több is! Smile

Akit érdekel az nyugodtan dobjon meg egy PM-mel! ^^

Natasha

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Hétf. 02 Nov. 2015, 22:12

Egy játékot szeretnék bevállalni a meglévőm mellé. pandatánc Ha valakit érdekel dobjon egy PM-t. szerelmes1

A hozzászólást Freya Crowley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 03 Dec. 2015, 16:00-kor.

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Szer. 04 Nov. 2015, 12:36

Amíg az én drága öcsémmel nem fogunk játékba, egyetlen egy plusz játékot talán be tudok vállalni. Kérném, legyen figyelembe véve, hogy nem épp egy haverkodós típus vagyok, tehát majdnem biztos, hogy az első gondolatom az lesz, hogy egy kicsit megszorongatom a nyakacskád, esetleg megcsiklandozom valamelyik belső szerved. Senkitől nem zárkózom el, de a természetem miatt mindenképp ki kell találni valamit, hogy miért ne szeretgesselek meg úgy igazán, amennyiben nem ismerlek és nincs esetleg konkrét célom. Nem zárkódom el a múltas, esetleg alter játéktól sem, pont azért, hogy könnyítsek a dolgunkon.
:]

A hozzászólást Victor Creed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 12 Nov. 2015, 19:35-kor.

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Csüt. 19 Nov. 2015, 09:13

Egyelőre nem akarok senkit a fentebb keresgélőkből zaklatni (ettől függetlenül bárkit szívesen várok közületek is), inkább itt jelzem, hogy még egy lassabb játékot szívesen bevállalnék a kis zöldemmel. Egy kicsit pörgősebb, vagy éppenséggel lazább helyzetre szívesen vevő volnék, bááár tudod mit? Írj rám és kitalálunk valamit hurrá .

A hozzászólást Jennifer Walters összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Nov. 2015, 09:23-kor.

∆ Hozzászólások száma :
494
∆ Tartózkodási hely :

Téma: Re: Játszópartner keresõ Hétf. 30 Nov. 2015, 21:41

Hali! Very Happy

A meglévő játékom mellé, szívesen bevállalnék még egyet, esetleg kettőt, ha a jelentkezők száma megsokasodna...  izgatott  Ez a veszély nem fenyeget! Szóval, ha úgy érzed, hogy szeretnél velem egy játékot, csak írj egy PM-et és lebeszéljük! szerelmes1 Ha ötlethiány van sem kell aggódni, mindent meglehet közös erővel oldani!

Várok ám! :fogyi2:

Megteltem! izgatott

A hozzászólást Wanda Maximoff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. 08 Dec. 2015, 11:58-kor.

∆ Hozzászólások száma :
465
∆ Tartózkodási hely :
» somewhere only we know

Téma: Re: Játszópartner keresõ Pént. 11 Dec. 2015, 12:09

Hello,

Hivatalosan is a fedélzeten, gondoltam bedobom magam.
Ha valakinek van kedve játszani velem, akkor mehet. Very Happy Nem fogok senkinek nemet mondani, de ha túlsűrűsödnek a játékok, akkor előfordulhat, hogy valamivel lassabb leszek. Egyébként igyekszek két naponta, naponta írni. Hát... várom a levelet. Very Happy

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Vas. 13 Dec. 2015, 13:05

Halihó mindenki!

A kaland mellé még szeretnék bevállalni egy játékot, szóval akinek van kedve egy idióta Sonic-hoz, az írjon bátran egy PM-et! XD
Mindenféle játékra kapható vagyok, legyen az akció, ismerkedés, ivászat, bármi. XD Razz

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Kedd. 15 Dec. 2015, 20:50

Nem tudom, a fentiek közül ki kelt el és ki az, aki rajtuk kívül játékra vállalkozna, de a varázslóhercegnő vihető egy lassú játékra - ami annyit tesz, hogy legrosszabb esetben heti egy reaggal tudok szolgálni... :]
(Mellékesen megjegyezendő, hogy lényegében bárhol megjelenhet, szóval nem gond, ha a játék esetleg nem a Földhöz volna kapcsolandó. Mindent megoldunk^^).

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Szomb. 26 Dec. 2015, 22:34

Te és Én } Galaxis | galaktikus kommunikátor | legrosszabb esetben alternatív idősík.
Játék. => Pm.
- köszönöm, egyelőre beteltem -

A hozzászólást Gamora összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 10 Jan. 2016, 11:26-kor.

∆ Hozzászólások száma :
110

Téma: Re: Játszópartner keresõ Pént. 12 Feb. 2016, 23:25

Hali! ^^

Szívesen bevállalnék egy - két játékot, igénytől függően! szerelmes1
PM-ben megtalálsz.

Gwen

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Szer. 23 Márc. 2016, 12:40

Még egyetlen egy darab játékot bevállalnék a meglévő mellé.
Ha van ötleted, elképzelésed, hogy milyen közös dologba keveredhetnél a Tél katonájával, vagy a múltját kutató Bucky-val, akkor dobj meg egy PM-mel! Smile

∆ Hozzászólások száma :
167
∆ Tartózkodási hely :
Asgard

Téma: Re: Játszópartner keresõ Szomb. 09 Ápr. 2016, 14:59

Egy-két játékot még szívesen bevállalnék a meglévők mellé, ha valakinek kedve lenne hozzá, írjon egy pm-et Very Happy

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Vas. 17 Ápr. 2016, 09:48

Deadpool, Wade Wilson, vagy amit szeretnél, darling! Very Happy
Szóval. Egyetlen egy játékra áruba bocsátom testem és/vagy lelkem Very Happy az időmbe csak egy fér bele, így írj bátran és gyorsan, aztán majd kiagyalunk valamit! Cool

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Vas. 17 Ápr. 2016, 20:56

Ez a rakétavalagú játszani szeretne a galaxis távoli részében.
Nem én vagyok a leggyorsabb játékos, de ha van ötleted, akkor dobj meg egy téglával! Vagy PM-el.

∆ Hozzászólások száma :
110

Téma: Re: Játszópartner keresõ Szer. 20 Ápr. 2016, 19:13

tánci 2

Keresek három, de minimum kettő játszópajtit! Gwen elég jól mozdítható, és kiválóan alkalmazkodó tud lenni, mivel új életet él. A fentiek közül nem tudom, hogy ki talált már partnert, ezért inkább várom a leveleket!

Köszönöm a megtisztelő figyelmet! tánci tánci

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Szer. 27 Ápr. 2016, 20:18

Egy, esetleg két héten belül rendeződnek a dolgaim, ami azt jelenti, hogy ismét tudok majd plusz játékot vállalni. Tudni kell hozzá, hogy a tempóm nem éppen hiperaktivitásra utal és ezt kéretik figyelembe venni, viszont stabil reagos vagyok (aki nem hiszi, járjon utánam) Very Happy Tehát aki kedvet érez írjon rám nyugodtan, egyeztessünk, aztán lesz, ami lesz :3

<3

A hozzászólást Jennifer Walters összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. 03 Máj. 2016, 16:01-kor.

∆ Hozzászólások száma :
494
∆ Tartózkodási hely :

Téma: Re: Játszópartner keresõ Vas. 29 Máj. 2016, 17:41

Hali! :boldoggépelő:

Keresnék legalább egy játszópajtit, .. Ha valakinek kedve támadna hozzám, ne fogja vissza magát. Üzenetben, vagy akár üzenőfalon is veszem a lapot. Ötletelni pedig tudunk együtt is. Köszönöm! olvadós puszi

elkeltem nagyon boldog

Vendég

Vendég

Téma: Re: Játszópartner keresõ Csüt. 02 Jún. 2016, 22:30

Csókolom!
Kaland utáni játék a Minivel? Csapattársak előnyben <3

Elkeltem, köszönöm  szeretés

A hozzászólást Jennifer Walters összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 04 Jún. 2016, 21:19-kor.

Sponsored content

Téma: Re: Játszópartner keresõ

Játszópartner keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Partnerkereső
» Las Vegas külterülete, egy útszéli benzinkút a sivatagban, a várostól nem messze.
» Rocksolid