» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

nincsen

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Máj. 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|
Kapcsolat keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
249
∆ Kor :
98
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia

Téma: Kapcsolat keresõ Szomb. 01 Aug. 2015, 23:27

•• Kapcsolat keresõ ••

You need someone and i need you

Szükséged lenne valakire, de nem akarsz hirdetni, hanem inkább házon belül oldanád meg a dolgot? Itt van rá a lehetőség, hogy mindenki kötődhessen valakihez a nagy keresett hirdetgetés helyett.
Nincs más dolgod, mint itt jelezni, hogy kire, milyen kapcsolatban, esetleg korban van szükséged. Például: Szükségem lenne egy férfira, aki majd helyrerakja bomlott elmémet.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
105

Téma: Re: Kapcsolat keresõ Csüt. 28 Ápr. 2016, 21:50

Hali! ^^

Keresek lehetséges pajtikat, ellenségeket, "családtagokat", éssss komolytalan flörtpartnert!
Ha valakinek kedve támadna beengedni egy Pókot' az életébe sikongatás, és csapkodás nélkül, akkor dobjon rám egy üzenetet, hogy szövögethessem a szálaimat az illetővel!!
Köszönöm a megtisztelő figyelmet!

PókGwen

∆ Hozzászólások száma :
55

Téma: Re: Kapcsolat keresõ Pént. 03 Jún. 2016, 15:00

Szükségem lenne egy éles szemű, figyelmes, fürge figurára, a Beast Brothers egyik tagjára. Jár egy kis fizetés és a képességeknek megfelelő állati becenév. Állati, mert állati jó, meg azért is, mert állatnév. Pl sólyom, ha tényleg annyira jó az illető szeme, főleg, ha még repülni is tud mondjuk. Smile

Eleinte csak kisegítettük egymást a kulimászból, aztán valahogy egy bandában ragadtunk, ami barátsággá fejlődött az idők során.

∆ Hozzászólások száma :
55
∆ Kor :
25
∆ Tartózkodási hely :
⇻ A sötétben bujdosva

Téma: Re: Kapcsolat keresõ Pént. 24 Jún. 2016, 21:41

• K • E • R • E • S • E • K •

Van egy szép családom, azonban szükségem lenne:

Kapcsolatokra. Komolyan. Itt légy civil, hős, akár ellenség is. Rengeteg gimibe jártam, bárhonnan ismerhetsz, vagy épp a suliból, ahonnan a szakmám van. Érezhetsz irántam bárhogy, de ha itt vagy New York közelében, jelentkezz.

Lányok közül pár exre, mert kifogtam belőlük. Megismerhetjük egymást ismét, de egyelőre N E M keresek komoly kapcsolatot

Xavier mutánsai! Nem lakom veletek, de kell egy, esetleg két fő, akiben lassan megbízhatok. Bratyik, és a többi. Vagy épp azok, akik fújnak rám.

És végül, a plátói szerelem. Nem lépek feléd, de elég jól ismerjük egymást. Sosem volt több köztünk, és mégis. Nem kell szeretned, nem kell viszonoznod, ha nem akarod, csak létezz. És légy nő. - érkezett, itt van szeretés 2

Vendég

Vendég

Téma: Re: Kapcsolat keresõ Vas. 22 Jan. 2017, 19:46

Nem egészen rendhagyó kérdéssel, kéréssel fordulok hozzátok, de próba szerencse! Az ötletet egy apró beszélgetés adta, amit a minap egy kedves fórumtársammal fojtattam. Emlegettük a régre nyúló emlékeinket az egykoron divatos kötött-szószámos fórumokról, a hosszú reagokról, azt, hogy egy-egy reag teljessége akkora volt, hogy nem fért el egy hozzászólásban, és elhatároztam, hogy (poénból) kiderítem, mennyi a maximális szószám, amit egy reagban megenged az Infinity Marvel fórummotorja. Very Happy
Tehát...;
Szükségem volna egy játékostársra, aki egyszer átvészeli, hogy el kell olvasnia egy nagyon-nagyon, irtózatosan hosszú reagot a részemről. Félreértés ne essék, nem kell majd viszonozni, ez csupán az én próbatételem lesz önmagam felé. Nem ígérem, hogy nem alszol el közben, vagy nem fogsz átkozni, de igyekszem élvezhetővé varázsolni a közeget.
Meglévő, vagy új játék, vagy melyik karakterem, ez már részletkérdés. Ha bárki úgy véli, kibírja, kérem jelentkezzen és megbeszéljük  szeretés  szeretés  

Vendég

Vendég

Téma: Re: Kapcsolat keresõ Vas. 19 Feb. 2017, 19:19

Mielőtt kiteszek egy hirdetést, úgy gondolom, nem veszítek, ha előtte egy hétig még itt ragadok lehetőséget.
Kicsit magam alatt vagyok Cleával Mester nélkül, mégsem tudok lemondani róla, viszont látok lehetőséget benne, hogy kicsit nélküle is kivirágoztassam a varázslóhölgyemet, sőt, pont arra van szüksége, hogy valaki elsodorja egy időre. Ehhez keresnék partnert. Egy lassú, gyengéd fonalú szálra gondoltam, ami nem örök, így lehet, hogy másnak is jobban beleférne a karaktere életébe egy bizonyos időszak.
Aki olvasta már Cleát, nem szükséges bemutatnom a szelídségét. Nem ígérhetek sokat, csak a lelkemet <3

(=

<3 !

A hozzászólást Clea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 25 Márc. 2017, 14:47-kor.

∆ Hozzászólások száma :
18
∆ Kor :
24
∆ Tartózkodási hely :
New York

Téma: Re: Kapcsolat keresõ Szer. 01 Márc. 2017, 18:57

KERESEM:

♦ a legjobb barátot, aki nem sajnálja az időt rááldozni arra, hogy téglánként bontsa le az engem körülvevő falat és lehetőleg férfi - a nőkkel sosem értettem meg valami jól magamat.
a mestert, aki segít a képességeim fejlesztésében és kiteljesítésében.
a lakótársat, akivel egy apartmanben lakunk New York kellős közepén és bár még csak felszínesen ismerjük egymást, ebből többet is kihozhatunk. Nem romantikus értelemben!
♦ a plátói vonzalmat, amit nem értek és idővel átalakul valódi, kézzel fogható kötődéssé és szerelemmé mindkettőnknél. De kezdetben... Nem tudom mire vélni a pillantásaidat, a szavaid mögött megbúvó szelí csipkelődést és az érzést, ami elfog a közeledben, holott én csak egy emberre vágyom. Sosem közeledtem feléd és te sem felém, de ki tudja, meddig tart még ki a türelmed...?

∆ Hozzászólások száma :
15
∆ Kor :
20
∆ Tartózkodási hely :
Azt soha nem tudhatod

Téma: Re: Kapcsolat keresõ Szer. 12 Ápr. 2017, 10:20

Keresek:
Pár társat, barátot (elsősorban ellenségek!!) akikkel együtt gonoszkodhatok. Ne félj, nem szokásom bántani másokat. Wink
A példaképet - elsőként inkább ellenség (leginkább az ismertek közül) egy vagy több játékra. Néha a távolból követnélek, aztán pedig véletlenül találkoznánk. Megtaníthatnál arra is, hogy hogyan tudhatok beolvadni az emberek közé (lehetőség szerint megtaníthatnál a képességeim fejlesztéseire is)
a plátói vonzalmat- (jelentkezhet bárki)  próbálsz közeledni felém, de én inkább visszahúzódom. De idővel megnyílnék neked.

a legjobb barátot- bárki aki nem fél tőlem. Tudod, hogy ki vagyok, hogy mi történt velem, de ennek ellenére mégis a legjobb barátok vagyunk. Te vagy az egyetlen ember (ellenségeken kívül), akit kedvesnek és normálisnak tartok.

A hozzászólást Norina Thomson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 20 Máj. 2017, 22:42-kor.

Vendég

Vendég

Téma: Re: Kapcsolat keresõ Vas. 16 Ápr. 2017, 07:56

Szálaim keresem asgardi népségem;
mivel nem mozgunk sokan, kössük össze fonalaink, ha szeretnéd :]

∆ Hozzászólások száma :
4
∆ Kor :
16

Téma: Re: Kapcsolat keresõ Szomb. 22 Ápr. 2017, 18:43

Sziasztok

Keresnék egy (esetleg kettőt) Hőst, aki a szárnyai alá venne és tanítana ezt azt, mi is kell egy hősléthez.
Nem lesz könnyű dolga, azt garantálni tudom és unalmas se XD de úgy szép az élet, ha zajlik ugyebár.

∆ Hozzászólások száma :
6
∆ Kor :
27
∆ Tartózkodási hely :
x New York

Téma: Re: Kapcsolat keresõ Szomb. 06 Máj. 2017, 21:39

Sziasztok! Very Happy

Rögvest ide vezetett az utam, hiszen keresném a karakterem, ezáltal a története fő alkotóelemét Very Happy
Szükség lenne ugyan is egy olyan személyre, aki önnön indíttatásából kifolyólag kimenekítené a rejtelmes Arab térségből. Hogy milyen célból teszi ezt; pozitív (hősök) értelemben akar rendelkezni felette, avagy negatív (ellenségek) gondolatai támadtak az erőfelhasználás tekintetében, az szinte teljesen mindegy, hiszen a karaktert az említettek bármelyikébe bele tudom rangsorolni izgatott
Szeretném, hogyha az eseteleges vállalkozó szellemű egyén továbbá Akamanah életének fajsúlyos részét képezné majd, ezzel biztosítva nekem is egy biztos mankót, amibe/akibe kapaszkodhatok szerelmes1

Bővebb kifejtést PM-ben tudok nyújtani *-*

Köszönöm a jelentkezőknek, jelentem, elkeltem izgatott

Sponsored content

Téma: Re: Kapcsolat keresõ

Kapcsolat keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal