» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|
Kapcsolat keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
314
∆ Kor :
99
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia

Tárgy: Kapcsolat keresõ Szomb. 01 Aug. 2015, 23:27

•• Kapcsolat keresõ ••

You need someone and i need you

Szükséged lenne valakire, de nem akarsz hirdetni, hanem inkább házon belül oldanád meg a dolgot? Itt van rá a lehetőség, hogy mindenki kötődhessen valakihez a nagy keresett hirdetgetés helyett.
Nincs más dolgod, mint itt jelezni, hogy kire, milyen kapcsolatban, esetleg korban van szükséged. Például: Szükségem lenne egy férfira, aki majd helyrerakja bomlott elmémet.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
81
∆ Tartózkodási hely :
Mindenhol.

Tárgy: Re: Kapcsolat keresõ Pént. 03 Jún. 2016, 15:00

Szükségem lenne egy éles szemű, figyelmes, fürge figurára, a Beast Brothers egyik tagjára. Jár egy kis fizetés és a képességeknek megfelelő állati becenév. Állati, mert állati jó, meg azért is, mert állatnév. Pl sólyom, ha tényleg annyira jó az illető szeme, főleg, ha még repülni is tud mondjuk. Smile

Eleinte csak kisegítettük egymást a kulimászból, aztán valahogy egy bandában ragadtunk, ami barátsággá fejlődött az idők során.

∆ Hozzászólások száma :
75
∆ Kor :
25
∆ Tartózkodási hely :
⇻ A sötétben bujdosva

Tárgy: Re: Kapcsolat keresõ Pént. 24 Jún. 2016, 21:41

• K • E • R • E • S • E • K •

Van egy szép családom, azonban szükségem lenne:

Kapcsolatokra. Komolyan. Itt légy civil, hős, akár ellenség is. Rengeteg gimibe jártam, bárhonnan ismerhetsz, vagy épp a suliból, ahonnan a szakmám van. Érezhetsz irántam bárhogy, de ha itt vagy New York közelében, jelentkezz.

Lányok közül pár exre, mert kifogtam belőlük. Megismerhetjük egymást ismét, de egyelőre N E M keresek komoly kapcsolatot

Xavier mutánsai! Nem lakom veletek, de kell egy, esetleg két fő, akiben lassan megbízhatok. Bratyik, és a többi. Vagy épp azok, akik fújnak rám.

És végül, a plátói szerelem. Nem lépek feléd, de elég jól ismerjük egymást. Sosem volt több köztünk, és mégis. Nem kell szeretned, nem kell viszonoznod, ha nem akarod, csak létezz. És légy nő. - érkezett, itt van szeretés 2

∆ Hozzászólások száma :
31
∆ Kor :
24
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Kapcsolat keresõ Szer. 01 Márc. 2017, 18:57

KERESEM:

♦ a legjobb barátot, aki nem sajnálja az időt rááldozni arra, hogy téglánként bontsa le az engem körülvevő falat és lehetőleg férfi - a nőkkel sosem értettem meg valami jól magamat.
a mestert, aki segít a képességeim fejlesztésében és kiteljesítésében.
a lakótársat, akivel egy apartmanben lakunk New York kellős közepén és bár még csak felszínesen ismerjük egymást, ebből többet is kihozhatunk. Nem romantikus értelemben!
♦ a plátói vonzalmat, amit nem értek és idővel átalakul valódi, kézzel fogható kötődéssé és szerelemmé mindkettőnknél. De kezdetben... Nem tudom mire vélni a pillantásaidat, a szavaid mögött megbúvó szelí csipkelődést és az érzést, ami elfog a közeledben, holott én csak egy emberre vágyom. Sosem közeledtem feléd és te sem felém, de ki tudja, meddig tart még ki a türelmed...?

∆ Hozzászólások száma :
33
∆ Kor :
21
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Kapcsolat keresõ Szer. 12 Ápr. 2017, 10:20

Keresek:
Pár társat, barátot (elsősorban ellenségek!!) akikkel együtt gonoszkodhatok. Ne félj, nem szokásom bántani másokat. Wink
A példaképet/mentort/tanitót - elsőként inkább ellenség (leginkább az ismertek közül) egy vagy több játékra. Néha a távolból követnélek, aztán pedig véletlenül találkoznánk. Megtaníthatnál arra is, hogy hogyan tudhatok beolvadni az emberek közé (lehetőség szerint megtaníthatnál a képességeim fejlesztéseire is)
a plátói vonzalmat- (jelentkezhet bárki)  próbálsz közeledni felém, de én inkább visszahúzódom. De idővel megnyílnék neked.
a legjobb barátot- bárki aki nem fél tőlem. Tudod, hogy ki vagyok, hogy mi történt velem, de ennek ellenére mégis a legjobb barátok vagyunk. Te vagy az egyetlen ember (ellenségeken kívül), akit kedvesnek és normálisnak tartok.

//ha valamelyik érdekel, akkor dobj rám egy pm-et és megbeszéljük Wink

A hozzászólást Norina Thomson összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 29 Aug. 2017, 22:51-kor.

∆ Hozzászólások száma :
31
∆ Kor :
11
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Kapcsolat keresõ Csüt. 06 Júl. 2017, 18:07

NŐVÉR: Kérem, hogy seni ne értse férre, NEM egy biológiai rokonról van szó, csak arról, hogy Laura egyke, és jó lenne egy idősebb hölgyemény, akit "nővéreként" szerethet, akire fel nézne. Kikötésem csak annyi lenne, hogy hölgy karakter légy, és Lauránál idősebb. Faj megkötés nincs, majd megoldjuk valahogyan a dolgot. Ha szeretnél egy "húgit" Küldj posta madarat, szeretettel várom és köszönöm, Laura.

∆ Hozzászólások száma :
6
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Kapcsolat keresõ Kedd 29 Aug. 2017, 12:57

• a vonzalmat, ami kimozdítja a zöldemet a mindennapokból. Persze, nem lenne egyszerű és az is lehet, hogy eleinte falra másznánk a másiktól, de szépen lassan megnyílnánk egymásnak és kialakulhatna valami, ami egyedi, mély és szoros kötelékként kapcsolna össze minket. (Lehetőleg canon karakter.)
barátokat, akik felbukkanhatnak a múltból is.
• az ellenfelet, aki nem riad meg attól, hogy ha véletlenül feltörlöm vele New York utcáit.

Sponsored content

Tárgy: Re: Kapcsolat keresõ

Kapcsolat keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal