HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaid

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

A nyár díjazottjai
az évszak nyertesei

A nyár férfi karaktere

M'Baku
A nyár nõi karaktere

Natasha
A nyár párosa

Pepper & Tony
A nyár canon karaktere

Steve & Bruce & Rocket
A nyár kedvenc karaktere

Pepper
A nyár saját karaktere

Esther & Vitali
A nyár elõtörténete

Gamora & Herkules
A nyár játéka

A 4. kaland (III. - IV. kör)

Share | 
A topik címe: Kapcsolat keresõ

∆ Hozzászólások száma :
409
∆ Kor :
100
∆ Tartózkodási hely :
Staff rezidencia

A poszt írója Kalandmester
Elküldésének ideje Szomb. 01 Aug. 2015, 23:27
Ugrás egy másik oldalra

•• Kapcsolat keresõ ••

You need someone and i need you

Szükséged lenne valakire, de nem akarsz hirdetni, hanem inkább házon belül oldanád meg a dolgot? Itt van rá a lehetőség, hogy mindenki kötődhessen valakihez a nagy keresett hirdetgetés helyett.
Nincs más dolgod, mint itt jelezni, hogy kire, milyen kapcsolatban, esetleg korban van szükséged. Például: Szükségem lenne egy férfira, aki majd helyrerakja bomlott elmémet.

Vissza az elejére Go down

∆ Hozzászólások száma :
257
∆ Tartózkodási hely :
Mindenhol.

A poszt írója Vitali Kasparov
Elküldésének ideje Pént. 03 Jún. 2016, 15:00
Ugrás egy másik oldalra

Szükségem lenne egy éles szemű, figyelmes, fürge figurára, a Beast Brothers egyik tagjára. Jár egy kis fizetés és a képességeknek megfelelő állati becenév. Állati, mert állati jó, meg azért is, mert állatnév. Pl sólyom, ha tényleg annyira jó az illető szeme, főleg, ha még repülni is tud mondjuk. Smile

Eleinte csak kisegítettük egymást a kulimászból, aztán valahogy egy bandában ragadtunk, ami barátsággá fejlődött az idők során.

∆ Hozzászólások száma :
105
∆ Kor :
26
∆ Tartózkodási hely :
⇻ A sötétben bujdosva

A poszt írója James Vance
Elküldésének ideje Pént. 24 Jún. 2016, 21:41
Ugrás egy másik oldalra

• K • E • R • E • S • E • K •

Van egy szép családom, azonban szükségem lenne:

Kapcsolatokra. Komolyan. Itt légy civil, hős, akár ellenség is. Rengeteg gimibe jártam, bárhonnan ismerhetsz, vagy épp a suliból, ahonnan a szakmám van. Érezhetsz irántam bárhogy, de ha itt vagy New York közelében, jelentkezz.

Lányok közül pár exre, mert kifogtam belőlük. Megismerhetjük egymást ismét, de egyelőre N E M keresek komoly kapcsolatot

Xavier mutánsai! Nem lakom veletek, de kell egy, esetleg két fő, akiben lassan megbízhatok. Bratyik, és a többi. Vagy épp azok, akik fújnak rám.

És végül, a plátói szerelem. Nem lépek feléd, de elég jól ismerjük egymást. Sosem volt több köztünk, és mégis. Nem kell szeretned, nem kell viszonoznod, ha nem akarod, csak létezz. És légy nő. - érkezett, itt van szeretés 2

∆ Hozzászólások száma :
118
∆ Kor :
22
∆ Tartózkodási hely :
A végtelen gyémánt belsejében

A poszt írója Norina Thomson
Elküldésének ideje Szer. 12 Ápr. 2017, 10:20
Ugrás egy másik oldalra

Keresek:
Pár társat, barátot (elsősorban ellenségek!!) akikkel együtt gonoszkodhatok. Ne félj, nem szokásom bántani másokat. Wink
Sok, sok ellenfelet
Akikkel összecsaphatok és minden ilyen összecsapás által fejlődtetnék a harc terén is. Leginkább itt hősökre gondoltam, de jelentkezhet bárki, aki kedvet érez hozzá.
A példaképet/mentort - elsőként inkább ellenségek. Néha a távolból követnélek, aztán pedig véletlenül találkoznánk. Megtaníthatnál mindenre, amire egy ellenségnek szüksége van, lehetőség szerint megtaníthatnál a képességeim fejlesztéseire is.
a plátói vonzalmat- (jelentkezhet bárki)  próbálsz közeledni felém, de én inkább visszahúzódom. De idővel megnyílnék neked.
a legjobb barátot- bárki aki nem fél tőlem. Tudod, hogy ki vagyok, hogy mi történt velem, de ennek ellenére mégis a legjobb barátok vagyunk. Te vagy az egyetlen ember, akit kedvesnek tartok és közel áll a szívemhez.

//ha valamelyik érdekel, akkor dobj rám egy pm-et és megbeszéljük Wink

A hozzászólást Norina Thomson összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 05 Nov. 2017, 09:36-kor.

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. 06 Júl. 2017, 18:07
Ugrás egy másik oldalra

NŐVÉR: Kérem, hogy seni ne értse férre, NEM egy biológiai rokonról van szó, csak arról, hogy Laura egyke, és jó lenne egy idősebb hölgyemény, akit "nővéreként" szerethet, akire fel nézne. Kikötésem csak annyi lenne, hogy hölgy karakter légy, és Lauránál idősebb. Faj megkötés nincs, majd megoldjuk valahogyan a dolgot. Ha szeretnél egy "húgit" Küldj posta madarat, szeretettel várom és köszönöm, Laura.

∆ Hozzászólások száma :
107
∆ Kor :
24
∆ Tartózkodási hely :
New York

A poszt írója Luna Thomson
Elküldésének ideje Szomb. 28 Okt. 2017, 17:19
Ugrás egy másik oldalra

Sziasztok!

Egy tanárt/tanítót/mestert keresek, aki megtaníthatná használni a képességeimet (tűz manipuláció, róka alakom megváltoztatás).Jöhet bárki aki tud nekem segíteni. Ha valaki jelentkezne az írjon egy pm -t.

A hozzászólást Luna Thomson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 05 Nov. 2017, 01:07-kor.

A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra

Kapcsolat keresõ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal