» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
33
∆ Tartózkodási hely :
Ahol épp szükség van rám

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 13 Márc. 2017, 19:55

Sziasztok!

A helyzet az, hogy holnaptól kórházba megyek, ugyan, ez nem jelenti azt, hogy nem leszek, csak nem sűrűn, egy ideig, de amikor tudok, fellesek, és válaszolok.
Igyekszem hamar gyógyulni, vissza fogok jönni Very Happy Jeantól nem menekültök, addig is vigyázzatok magatokra, találkozunk nem sokára

JG
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
117
∆ Kor :
36
∆ Tartózkodási hely :
♦ New York ♦

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Pént. 17 Márc. 2017, 16:14

Sziasztok Smile

Az elkövetkező pár hétben/hónapban az iskola és a tanulás miatt nem tudok olyan sokat fenn lenni. A legtöbbet majd hétvégenként leszek , de igyekszem hétköznap is felnézni . A reagokat majd csak hétvégenként tudom megírni és igyekszem minél hamarabb visszajönni Smile

∆ Hozzászólások száma :
23
∆ Kor :
31

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szomb. 18 Márc. 2017, 10:35

Jópár hétig, talán 1-2 hónapig sajnos nem leszek az iskola miatt, mert számomra most van a legnehezebb időszak.

∆ Hozzászólások száma :
64
∆ Tartózkodási hely :
Asgard

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 20 Márc. 2017, 15:21

Sajnos pár hétig nem leszek, a suli miatt.

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szer. 22 Márc. 2017, 21:02

∆ Hozzászólások száma :
49
∆ Kor :
27
∆ Tartózkodási hely :
Xavier Intézet

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 10 Ápr. 2017, 09:39

Sziasztok.

A napokban nem leszek, de vasárnap már elérhető leszek minden téren.

okés

∆ Hozzászólások száma :
16
∆ Tartózkodási hely :
úton-útfélen

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Csüt. 11 Május 2017, 08:23

Sziasztok!
Jönnek a vizsgák, ezzel kapcsolatban szeretném írni, hogy május 25.-ig nem fogok reagot írni, akkor van az alapvizsgám, ami kulcsfontosságú. A többi vizsgám miatt utána is csak döcögve leszek, de akkor már be-becsúszhat egy-egy reag.

A játékostársaimtól elnézést, megértésüket előre is köszönöm! Smile

Ui.: A kalandra a fentiek nem vonatkoznak, oda írni fogok, ha új kör következik!

∆ Hozzászólások száma :
414
∆ Kor :
47
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 11 Jún. 2017, 15:39

Sziasztok!
Először is bocsánatot szeretnék kérni mindazoktól, akik régóta várnak a válasz reagjaimra.
Sajnos annyi minden van a munkában, hogy örülök, ha az arcaimmal a kalandba tudok írni, de hamarosan vége a tanévnek, és utána gőzerővel írok majd mindenkinek, minden arcommal. Smile

Jövő héten kedd-szerda-csütörtök osztálykiránduláson leszek a gyerekekkel, és nagy valószínűséggel internet sem lesz a hegyekben, emiatt csak csütörtök este vagy pénteken fogok tudni PM-ekre visszaírni.
Lord viszont itt lesz, keressétek nyugodtan! :3
Addig is szíves türelmeteket kérem! :3

That's my secret. I'm always angry.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.http://infinity-marvel.hungarianforum.com

∆ Hozzászólások száma :
173

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Pént. 16 Jún. 2017, 10:56

De nem szeretem ezt a helyet >;< (Ezt a topicot Very Happy )

Mától alsó hangon egy hétig nem leszek. Se net se civilizáció közelében :,D Ez érinti Artemissia kaland reagját is.

Jók legyetek és ne ölessétek meg magatok! szuperhős

∆ Hozzászólások száma :
11

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 18 Jún. 2017, 18:23

Sajnos én is be kell csatlakozzak ide. Sad Először is bocsánatot kérek mindenkitől akiknek tartozom tudom hogy rémesen elcsúsztam (vizsgaidőszak -_-), de még legalább egy hétig nem fogok tudni írni. Utána mindent bepótolok, és utána rendesen leszek Smile

∆ Hozzászólások száma :
581
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 19 Jún. 2017, 13:08

Sziasztok!

Nem, nem megyek sehová! Ne örömködjetek! Very Happy
Muszáj vagyok itt írni, jelezni, hogy történni fog a hetekben változás körülöttem. Nem akarom, hogy bárkit váratlanul érjen, ezért jobb, ha levésem és eljuttatom azokhoz, akiknek meg kell kapniuk tőlem ezt az üzenetet.

Először is, türelmet szeretnék kérni a játékostársaimtól! A kalandban nem kevesebb, mint 6 arcommal vagyok jelen, ezért minden héten elsőbbséget élvez nálam ez a 6 reag megírása. Ami rossz, mert így a többi játékomra alig marad idő. És igen, hat reag nem a világ vége, de az, ha egyébként a hetem munkára, vagy tanulásra elmegy. Bármire. Csak gondolj bele! Rossz ilyet kérni, de muszáj vagyok! Ráadásul nem kizárt, hogy egy újabb arcommal csatlakoznom kellene a történések szerint...
Szóval köszönöm szépen, ha elfogadjátok! Természetesen, ha valaki úgy dönt, hogy nem fog tudni rám várni, az nyugodtan tegye át archívumba a játékunkat. Megértem! Mert biztosan nem fogok tudni heti rendszerességgel írni, de még csak az sem kizárt, hogy a két heti is nyúlni fog. Köszönöm!

A másik, ami talán még ennél is fontosabb.

Srácok, osztottam-szoroztam, de úgy döntöttem, hogy megválok egy pár arcomtól a kaland végeztével. Addig viszont eltotyogok velük, nem hagyok cserben senkit. ((De velük már nem fog külön játéktéri hozzászólás születni.)) Nagyon nehéz, mert ebből van, akit két éve viszek már magammal, de már nem ugyanaz. És nem akarom, nem vehetem el a lehetőséget mástól sem. Ezzel kapcsolatban fogok írni az érintetteknek külön is, de nem baj, ha azok is elolvassák és tudnak erről, akikkel mondjuk csak a kalandon belül érintkeztem velük. Hátha valaki régóta álmodik már valamelyikről!

•• Az egyik őskarakterem: Wanda Maximoff. Leadásra kerül a részemről! Ha van rá jelentkező, nyugodtan üzenjen. Nagyon sajnálom, tényleg. Hiányozni fog, de ez így helyes. Hosszú története van a kezemben, de már nem élvezek vele írni. Döcögünk a kisasszonnyal, és úgy érzem, neki élnie, szárnyalnia kell.
•• A másik őskarakterem: Steve Rogers. Borzasztóan sajnálom, hogy így érzem, hogy így alakult vele, de nem érzem azt, hogy menni fog ez, Srácok. Nagyon jól esett, hogy legutóbb, mikor szó volt erről, tartani próbáltatok, de kiöregedtem belőle. Sokat húztam-vontam a fickót és nálam megkopott a gyönyörű kék fénye. Sokáig mentem vele, jöttek-mentek az emberek az oldalán, és igen, most van a lehető legédesebb, legjobb Buckym és fantasztikus Tonym, de tudom, hogy ők olyan Stevet érdemelnek, aki teljes lelkesedéssel tud írni. Nagyon sajnálom. Ha tudtok valakit, aki elvinné, ne habozzon sokáig! - Remélem megértitek. Nagyon rossz és fáj is, hogy le kell mondanom róla, de az utóbbi hónapokban már csak próbálok belé kapaszkodni. És ez a karakter olyan usert érdemel, aki ki tudja használni. Minden téren.
•• James Logan Howlett. Igen, úgy érzem nem sikerült rálelnem a karakterre. Nyögöm vele a reagokat és azt érzem, jobb kezekben is lehetne. Legutóbb volt is érdeklődő rá, így biztos vagyok benne, hogy hamar el fog kelni. Nagyon sajnálom, mert a férfi nagy kedvese a szívemnek, talán a legkedvesebb is a marvel világából, de azt hiszem, mi itt mind, akik itt vagyunk az oldalon, tudjuk, hogy ami nem megy, azt nem szabad erőltetni. Ezért a kaland végeztével leadásra kerül ő is.

Tehát a két bosszúálló karakteremtől és a Wolverinemtől megválok. (Mellettük még kettőtől!) Ha a kaland előtt valakinek kedve támad hozzájuk, kérem a türelmét. Látatlanban nem merem átadni őket, mert mivel központi figurák nem esne jól senkinek, ha időközben eltűnnének, ezért a kaland végeztéig még elviszem őket. De(!), addig legalább lehet rajtuk gondolkodni! Lasszózni hozzájuk usereket, és ha találtok, akkor Lordnak jöhet is egy üzenet! Vigyétek őket, mint a cukrot és becsüljétek meg őket, mert nagyon jó karakterek és baromi sok lehetőség van bennük! Megérdemelnek valakit, aki nem mondd le róluk két hét után. Én már csak tudom! : )

Nem volt könnyű meghozni ezt a döntés, de úgy érzem, hogy meg kellett. Talán még időben is szólok, hiszen a kalandból van még legalább két hónap. Egyébként pedig a statisztika szerint mindenki pótolható, ezért annyira talán nem nagy dolog ez. Very Happy Bízom benne, hogy minél előbb gazdira lelnek és jó kezekbe kerülnek!

A játékostársaimtól pedig a bocsánatukat és a megértésüket kérem ezügyben.
- Ha valakinek mondandója támad, vagy kérdése, kérem ne az üzenőfalon tegye meg. PM -> Lordnak és szívesen beszélek erről, akár az új userekkel kapcsolatban, akár csak úgy, ha olyanod támad, hogy ez beszédtéma kell legyen. : )

Őszintén sajnálom!
Lord

∆ Hozzászólások száma :
117
∆ Kor :
36
∆ Tartózkodási hely :
♦ New York ♦

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Kedd 27 Jún. 2017, 15:56

Sziasztok!

Sajnos otthon nem jó az internet, ezért gőzöm sincs meddig nem tudok írni (T'Challáék sem) se kalandba, se azoknak, akiknek még tartozom. Remélem hamarosan azért minnél hamarabb megjavul, de addig is igyekszem néha felnézni, de írni nem biztos, hogy fogok.

Köszönöm a megértést. Smile

Jane, Rocket, Norina és Mantis

∆ Hozzászólások száma :
16
∆ Tartózkodási hely :
úton-útfélen

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szomb. 01 Júl. 2017, 15:34

Sziasztok!

Szeretném jelezni, hogy július 1-jétől július 9-ig nem fogok reagot írni, még a kalandba sem fog menni, sajnos, mert nyaralni megyek. Ha visszatértem, törlesztek mindent szépen sorban!
Mobilról fel-felnézek majd, PM-ekre válaszolok, szóval ott elértek!

Előre is köszönöm a játékostársaim türelmét, legyen kellemes hetetek!

Raven / Aina

∆ Hozzászólások száma :
23

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 02 Júl. 2017, 15:07

Halihó!

Holnaptól nem vagyok, egészen két hétig, így egy körből sajnos ki kell maradnom a kalandból, de lehet kettőből is. Ne haragudjatok rám, végre sikerül elmennem nyaralni.
Tudom, hogy lógok még kezdővel, és válasszal is, azokat is pótolom a nyaralás után, köszönöm a türelmeteket! <3

Clint

∆ Hozzászólások száma :
25
∆ Tartózkodási hely :
Alfheim

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Pént. 21 Júl. 2017, 09:01

Sziasztok!

Szeretném jelezni, hogy július 21-től július 30-ig nem fogok reagot írni, mert nyaralni megyek. Ha visszatértem, törlesztek mindent szépen sorban!
Mobilról fel-felnézek majd, PM-ekre válaszolok, szóval ott elértek! Smile
A kalandból pedig így megint kimaradok, elnézést kérek a kellemetlenségekért!

Előre is köszönöm a játékostársaim türelmét, legyen kellemes hetetek!

Raven/Aina

∆ Hozzászólások száma :
117
∆ Kor :
36
∆ Tartózkodási hely :
♦ New York ♦

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 23 Júl. 2017, 12:56

Sziasztok!

Nos, az a helyzet, hogy holnap elutazom és nem leszek egész héten internet közelében. Ma pedig egész nap csomagolok, szóval elnézését kérem azoknak, akiknek tartozom és nagyon valószinű, hogy kalandba se fogok írni (ugyanez vonatkozik a testvéremre is (Heimdall, T'Challa, Cosmo)). De a jövőhét végén ismét leszek.
Legyen kellemes hetetek Smile

Rocket, Jane, Norina, Mantis

∆ Hozzászólások száma :
39

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 24 Júl. 2017, 08:49

Hello
Először is elnézést, hogy a kalandba nem ment, viszont most másfél hétig nem is leszek utazás miatt. Köszönöm a türelmet és addig is jó játékot mindenkinek! Igyekszem minél hamarabb jönni, visszacsatlakozni

∆ Hozzászólások száma :
23

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Kedd 01 Aug. 2017, 15:39

No skacok úgy néz ki, hogy vasárnapig nem leszek, ne aggódjatok, utána bedobom csodálatosan öreg testem, nem szabadultok tőlem. szerelmes1

∆ Hozzászólások száma :
10
∆ Kor :
14

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Csüt. 17 Aug. 2017, 17:07

Sziasztok.

Valószínűleg decemberig nem leszek. Smile

Szép napot :3

∆ Hozzászólások száma :
11
∆ Kor :
19
∆ Tartózkodási hely :
Virginia, MN ♡

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Csüt. 17 Aug. 2017, 18:34

Jöttem én is szólni, hogy szombattól jövő hét közepéig nem leszek, de aztán jövök vissza, úgyhogy ne reménykedjetek abban, hogy eltűnök! Razz szerelmes1

∆ Hozzászólások száma :
25
∆ Tartózkodási hely :
Mindenfelé

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Yesterday at 16:42

Sziasztok.

Ma este utazom nyaralni, jól megérdemelt utolsó nyaralásomat eltöltöm végre az idén.
08.hó 27-én érkezem haza valamikor délután és este között. És mivel utána még mindig szabin leszek, menni fognak mindenfelé reagok. Most már 100%.
De 27.én a kalandba mindenféleképp mennek majd a válaszok.

Köszi a türelmet addig is. Legyen szép hetetek. szeretés

Mattias, George, Pietro

∆ Hozzászólások száma :
5
∆ Tartózkodási hely :
New York

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Today at 06:06

Hahó!

Picit durván túlórázok az elmúlt hetekben és ez a hét sem lesz jobb, de hétvégétől igyekszem lenni és akkor írni mindenhová, mindenkivel.

Üdv: Minihulk/Hollie/Crys

∆ Hozzászólások száma :
77
∆ Tartózkodási hely :
Mindenhol.

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Today at 15:47

Szevasztok!

Holnap lelépek és nem leszek aztán egy hétig. Jövő szerdán lesz majd legkorábban megint billentyűzet a kezem alatt. Utána aztán hackelek megint mindent rendesen, nem kell aggódni. Very Happy

Eel(Vitali)

Sponsored content

Tárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-