» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
581
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Hiányzásnapló Vas. 26 Júl. 2015, 18:58

•• Hiányzásnapló ••

I'm only human and i need time.

Itt jelezheted felénk, ha valamilyen okból kifolyólag az elkövetkezendő időszakban hosszabb- vagy rövidebb ideig nem leszel aktív. Ezt mi figyelembe vesszük, így nem kerülhet sor a karaktered inaktiválására és az ezt követő törlésére. Mindenki életében jöhetnek húzósabb napok/hetek. Mi is emberek vagyunk, megértjük!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
581
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Csüt. 12 Nov. 2015, 18:24

Hey Kedveseim,

Nem-nem tűnök el egyetlen hétre sem. Viszont szeretném veletek megosztani, hogy munkahelyváltozás történt az életemben, ami nagy valószínűséggel az első hetekben lassúságot fog okozni a részemről - mint észrevehettétek páran, akikkel játékaim vannak, akár Peter-ként, akár multiként. Előre elnézést kérek, de a beosztás és a betanulás elfog venni tőlem most előreláthatólag rengeteg időt. Mindazonáltal a karakter-elfogadás azonnal megtörténik részemről továbbra is, ahogy szusszanó időm lesz, illetve a szabadnapjaimon és esténként igyekszem mindenkinek írni!
Elnézést ezért a váratlan fordulatért, én magam sem számítottam rá. Nagy előrelépés nekem és rendkívül pozitív is, ezért az első pár hétben kérnék türelmet tőletek! Tudom, hogy sokan közületek dolgoznak, ezért ég is az arcomon a bőr, hogy ilyet kérek,.. de ismeretlen környezetbe és területre kerültem, ezért kérem a türelmet. A szabadidőmet igyekszem az oldalra fordítani, tehát reagokban igyekszem tartani azért a 2-3 napot!

A kaland természetesen ettől függetlenül elindul a jövőhét magasságában és viszem a karaktereket!

Senkit nem hagyok cserben, de úgy éreztem, hogy tudnia kell annak a pár embernek, akikkel tartósabb játékaim vannak, hogy véletlenül se gondoljátok, hogy ez a kedvetlenségem, vagy a lelkesedésem elvesztéséből adódna, mert erről szó sincs!

Köszönöm, hogy szántál rám időt! nagyon-nagyon...
& Igyekszem írni mindenkinek!

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szer. 27 Jan. 2016, 22:28

∆ Hozzászólások száma :
581
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szer. 27 Jan. 2016, 22:31

Hey!

Elnézést szeretnék kérni Minden Kis Pajtásomtól, akivel valamelyik formámmal játékom van. Nagyon zűrös a hetem, ezért valószínűleg csak szombat este - vasárnap fogok tudni írni (és ez érvényes a kalandra is, de persze még időben). [ http://infinity-marvel.hungarianforum.com/t617-starlord-his-team#3129 ] Sűrű bocsánat, és jövök mindenkinek egy csokival, vagy salátával ... szeretés

*Jenn, jobbulást Drága! nagyon-nagyon... Ha tudok segíteni Miss...! szuperhős

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 21 Feb. 2016, 08:54

Hey...

Utálok ide írni, de nincs sok választásom. Van egy jó nagy gondom a modememmel (tehát most sem az otthon melegéből pötyögök, sajnos), ami csak a szerelők könyörületén múlik, mikor lesz orvosolva. Mobilról esetleg felnézek, de wahhh....
Elnézést kérek a játszótársaimtól, amint sikeresnek lesz nyilvánítható a hadművelet természetesen azonnal írok mindenkinek :/  nagyon sír 2 :kiss:

Rendeződött *-*

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szer. 09 Márc. 2016, 18:39

Hey. Megint...
A balszerencse glóriájával a fejem felett kénytelen vagyok jelezni, hogy betegeskedésem ismét kiújult, ami annyit tesz, hogy mostanában lassabban fognak megszületni a reagjaim. A Kalandba mindenképp írni fogok, ehhez tartom magam, a játszótársaimtól pedig elnézést és türelmet kérek, de hiába jövök fel a fórumra, nincs túl sok erőm, hogy vállalható válaszokat írjak.
Bocsi, tényleg Rolling Eyes

Jen & her team

∆ Hozzászólások száma :
581
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szer. 16 Márc. 2016, 13:47

Hey!

Nem fogok eltűnni, de szeretném, ha tudnátok, hogy lebetegedtem. Tegnap este kis híján megfulladtam, és ma ennek köszönhetően átaludtam a napot. És lehetséges, hogy ez az alvás elfog nyúlni a napokban, mert rohadtul nem érzem jól magam.

De, ahogy szépen jön az erőm, irkálok mindenkinek!! Nem vagytok elfelejtve, egyszerűen most ez van. Ez egy rosszabb hét. Minden arcom miatt elnézést kérek, mindenkitől!! Megpróbálom összeszedni magam a hétvégéig, de senkit ne érjen meglepetés, ha ez most ebben a pár napban lassabban fog összejönni.

Én sem így terveztem, köszönöm a türelmet!!! Smile

Lord & skacok

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Kedd 03 Május 2016, 12:00

Halihó.

Először is elnézést kérek a már így is kimaradt kis időszakomért, de részben azért is írok, mert most kicsit lassabb leszek és nehezebben fogom tartani a tempót, amit eddig hoztam. szégyellős
Munka + tanulás egyvelege teljesen leszívja az energiáimat és ez még egy darabig így is fog maradni, de azért igyekszem most már kicsit gyorsabban visszaadogatni a válaszokat, viszont ha nem jelentkeznék egy darabig az ezért van, nem tűnök el. Elnézést még egyszer. nagy szemek

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 29 Május 2016, 17:33

Jövő hét végén van egy elég durva vizsgám, szóval egészen addig offolom magam. Akivel játszom, attól elnézést kérek, valószínűleg szombat környékén már jönnek a válaszok.

Sam

Visszajöttem Very Happy

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 13 Jún. 2016, 13:22

Sziasztok!

Hát nem túl jó dolog kapcsán vagyok kénytelen ideírni, mivel a főnököm ma bejelentette, hogy pénteken valakit ki fog rúgni és igen nagyon félő, hogy én leszek az...
Így extra erőbedobással kell dolgoznom és hétvégéig csúszni fognak a reagok is.
Elnézést mindenkitől a kellemetlenségért! Sad

Nova és tsai

Élek, van még munkám, jövőhéttől indul a buli újra!

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Pént. 24 Jún. 2016, 23:34

Jelezném, hogy még pár napig biztos nem tudok reagolni. Már csak 2-3 nap az egész, azután viszont visszatérek és írok mindenkinek - minden énemmel. Megértést és türelmet kérek, user igyekszik vissza hozzátok és közben arra is törekszik, hogy ne purcanjon ki <3
szeretés

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 27 Jún. 2016, 22:00

Szép estét! :3

Tudom, hogy még van egy hetem, de ha tovább húzom a dolgokat ( hmm ) akkor el fogok felejteni ide írni.

Na szóval. Július 5-től egészen 20-ig Magyarországra repülök, ezért ha fogok reagolni azt is ritkán teszem majd. Természetesen a kalandba időben fogok írni. tánci 2

Chaten is csak esténként lehet majd megtalálni.

Köszöntem a figyelmet, teknőskéim. :santa:

∆ Hozzászólások száma :
581
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Csüt. 30 Jún. 2016, 17:34

Hey!

Nincs olyan szerencsétek, hogy eltűnjek... Csupán szerettem volna jelenteni, hogy az elkövetkezendő időszakban egy kissé befogok lassulni, minden arcommal. Ezért több türelmet kérek! & Hétköznaponként délután 4-ig nem leszek gép közelben a munka miatt. Megértést és a türelmet előre is köszönöm!!

& A kaland előnyt élvez minden értelemben, ennek elfogadását pedig szintén köszönöm!

Szép napszakot! izgatott 2

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Kedd 05 Júl. 2016, 12:32

Már kajakra utálom magam, hogy ide kell írnom. De biztosan észrevettétek, hogy mostanság nem vagyok túl gyakran észrevehető az oldalon, ennek pedig az az oka, hogy a múlt hetem és a következő kettőt, mintha valaki dinamittal szentelte volna fel. Lesznek elbocsájtások a cégnél, engem most nem érint, viszont az igen, hogy a szabadságolások előtt háromszoros munkateher így hirtelen megugrott hatszorosra ideiglenesen.

Leszek azért, próbálok írni is, amikor lesz két ép agysejtem.

Nova, Thor Jr. & a banda

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Csüt. 07 Júl. 2016, 09:32

Sziasztok! őrülten szeret

A nem megfelelő egészségügyi állapot, az időhiány, és a munka által túlterhelt agyam szentháromságának nevében eleget kell tennem ama kötelességemnek, hogy írok ide, miszerint határozatlan ideig teljesen kiszámíthatatlanul hupákolok a fórum felületén, legnagyobb bánatomra. nagyon sír 2

vigyázzatok magatokra!! szeretlek

S.

∆ Hozzászólások száma :
178
∆ Tartózkodási hely :
Asgard

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Csüt. 14 Júl. 2016, 09:38

Sziasztok!

Naponta járok szájsebészetre meg fájdalomcsillapítón élek, szóval minimum a hét végéig kivonnám magamat a forgalomból. A játékostársaimtól elnézést, igyekszem majd visszatérni.

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Pént. 15 Júl. 2016, 13:10

Na hát... Nem terveztem, hogy itt fogok kikötni, de az a helyzet állt elő, hogy bizonytalan időre szabadságra vonulnék. Az ok pedig... Nem nagy cucc, csak az én hülye egzisztenciális krízisem. Azért néha igyekszem egy-egy reagot bedobni valamelyik énemmel, de ne nagyon számítsatok a jelenlétemre nagy szemek
Addig is minden jót nektek, sietek vissza, esetleges játékostársaimtól pedig türelmet kérnék minden felem nevében (Aileen, Alex, Saoirse, Takeshi, Lucian)

∆ Hozzászólások száma :
581
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Pént. 15 Júl. 2016, 19:34

Kedves Hiányzók!

Arra kérnénk minden kedves tagot, aki előre tudja, hogy bizonytalan ideig nem fog reagolni, az INAKTÍVBA kérje magát! Ez a topic arra van, hogy ha pontosan tudod, hogy 1-2 hétig nem reagolsz, akkor ide írj. Ha bizonytalan időre elmész, akkor kérlek, tetesd át magad inaktívba. Onnantól kezdve lesz egy hónapod visszatérni. Ne foglaljuk fölöslegesen az arcokat!!

Köszönettel,
Staff

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szomb. 16 Júl. 2016, 09:08

Nem gondoltam volna, hogy valaha írok ide, de ez is megtörtént Very Happy

A jövő hét folyamán július 18-24-ig szabadságon leszek, és mivel nem tudom, hogy mi lesz még a program, így azt sem tudom, hogy lesz-e majd időm reagolni olyan ütemben, ahogy szoktam. Úgy láttam biztosnak, ha inkább jelzem, hogy nem vesztem el, csak a szabadnapjaimat nem feltétlenül a gép előtt szeretném tölteni, hanem inkább a real life-ban Razz

A kalandot természetesen nem fogom hanyagolni.

Köszönöm a türelmet és a megértést Smile

Ez a következő karikat érinti: Barton, Bucky, Wade, Von Doom

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Pént. 29 Júl. 2016, 20:45

Hejhó

Tudom, hogy elég későn szólok, ezért elnézést is kérek, de nekem most egy 2-3 (módosítanám ezt 8-ra)hetes kimaradást be kell iktatnom a munkahelyem miatt. Tesztek sora vár rám és hogyha azokat elbaltázom, akkor ugrott az állás is, így jelenleg szeretnék a felkészülésre koncentrálni. Amint ezekkel végeztem újra aktív részese leszek az oldalnak, nem szabadultok tőlem tánci tánci

A hozzászólást Jenna Tulip Vance összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 07 Aug. 2016, 15:08-kor.

∆ Hozzászólások száma :
33
∆ Tartózkodási hely :
○ Asgard

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Kedd 16 Aug. 2016, 23:10

Üdv mindenkinek!  *-*

Nem éppen jó dolog ezzel kezdeni az elfogadásom utáni napon, de hát nincs mit tenni, ha már hónapok óta le van foglalva a nyaralás.  nagy szemek
Szóval augusztus 17-től 21-ig nem leszek túl aktív, mert elutazom a szüleimmel pár napra kicsit pihenni.
Vasárnap este érek haza, onnantól kezdve aktívkodom, de addig pm-ben is elérhető leszek, hisz minden nap fellesek majd hozzátok.

Köszönöm a megértést! Mindenkinek szép hetet kívánok!  szerelmes1

Vasárnap jövök!  izgatott

Sziasztok!

UPD.: 2016.08.21.: Visszatértem! nagyon boldog

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Kedd 23 Aug. 2016, 18:57

Sziasztok Drágák!
Ma (végre vééégre) elkezdődött egy jelentős változás az életemben, s ennek okát a hozzám közeliek már tudják egy ideje - viszont mivel kell egy kis idő, (minimum egy-két hét...), hogy megszokjam a velejárókat, így szólok, hogy hétköznap délután 5-ig abszolút nem hinném, hogy fel tudok nézni az oldalra, esetleg bedobok egy-két kódot, DE a reagolást inkább hétvégére fogom leszorítani. A kaland előnyt élvez nálam érthető okokból, így elnézést és sok türelmet kérek azoktól a drágáktól, akikkel egyéni játékhoz van szerencsém, bár az eddigiekért is jócskán köszönettel tartozom Nekik... viszont már tényleg nem csak borús viharfelhőket látom a fejem fölött gyülekezni.
Köszönöm az orcáim nevében isss szeretés

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Kedd 04 Okt. 2016, 13:21

Sziasztok!
Sajna összeszedtem valami vírust, ami kiütött rendesen. Igyekszem összekapni magam és írni a kalandba, illetve James-nek. :$
Addig is kis türelmet kérek, legfeljebb néhány nap és itt vagyok. Wink

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Kedd 29 Nov. 2016, 20:32

Sziasztok Smile

Mint észrevettétek mostanában kicsit kevesebbet vagyok, amit sajnálok, de el is mondom az okát. Ezen a héten lesz a szallagavatóm, szóval nagyon sokat bent kell maradnom. Sad Próbálok minél előbb visszatérni, mondjuk jövőhétre már tudok valamit ígérni. Smile
Szóval sajnálom és sietek vissza, Mystivel is játszok, amint visszatértem közétek. További szép játékokat és jó napokat nektek, sietek.

Szeretettel,
Amara őrülten szeret

∆ Hozzászólások száma :
33
∆ Tartózkodási hely :
○ Asgard

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 12 Márc. 2017, 17:58

Sziasztok!

Ugyan pár napja már kis chatben jeleztem, de gondoltam hivatalos poszt keretein belül is megírom mi történt.
Szóval... sajnos nemrég eltörtem a kezem, tehát egy viszonylag hosszabb felépülési folyamat legelején tartok, a gipsz is majd csak április végén fog lekerülni rólam.
Ez azonban nem jelenti azt, hogy addig nem leszek, mert itt leszek és reagokat is hozok, csak ezúttal tényleg lassú leszek. Nagyon lassú.

Úgyhogy ezek tudatában a megértéseteket és a türelmeteket kérném! Jövök, amint tudok!

szerelmes1

Sponsored content

Tárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-