» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
630
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Hiányzásnapló Vas. 26 Júl. 2015, 18:58

•• Hiányzásnapló ••

I'm only human and i need time.

Itt jelezheted felénk, ha valamilyen okból kifolyólag az elkövetkezendő időszakban hosszabb- vagy rövidebb ideig nem leszel aktív. Ezt mi figyelembe vesszük, így nem kerülhet sor a karaktered inaktiválására és az ezt követő törlésére. Mindenki életében jöhetnek húzósabb napok/hetek. Mi is emberek vagyunk, megértjük!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
630
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Csüt. 12 Nov. 2015, 18:24

Hey Kedveseim,

Nem-nem tűnök el egyetlen hétre sem. Viszont szeretném veletek megosztani, hogy munkahelyváltozás történt az életemben, ami nagy valószínűséggel az első hetekben lassúságot fog okozni a részemről - mint észrevehettétek páran, akikkel játékaim vannak, akár Peter-ként, akár multiként. Előre elnézést kérek, de a beosztás és a betanulás elfog venni tőlem most előreláthatólag rengeteg időt. Mindazonáltal a karakter-elfogadás azonnal megtörténik részemről továbbra is, ahogy szusszanó időm lesz, illetve a szabadnapjaimon és esténként igyekszem mindenkinek írni!
Elnézést ezért a váratlan fordulatért, én magam sem számítottam rá. Nagy előrelépés nekem és rendkívül pozitív is, ezért az első pár hétben kérnék türelmet tőletek! Tudom, hogy sokan közületek dolgoznak, ezért ég is az arcomon a bőr, hogy ilyet kérek,.. de ismeretlen környezetbe és területre kerültem, ezért kérem a türelmet. A szabadidőmet igyekszem az oldalra fordítani, tehát reagokban igyekszem tartani azért a 2-3 napot!

A kaland természetesen ettől függetlenül elindul a jövőhét magasságában és viszem a karaktereket!

Senkit nem hagyok cserben, de úgy éreztem, hogy tudnia kell annak a pár embernek, akikkel tartósabb játékaim vannak, hogy véletlenül se gondoljátok, hogy ez a kedvetlenségem, vagy a lelkesedésem elvesztéséből adódna, mert erről szó sincs!

Köszönöm, hogy szántál rám időt! nagyon-nagyon...
& Igyekszem írni mindenkinek!

∆ Hozzászólások száma :
630
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szer. 27 Jan. 2016, 22:31

Hey!

Elnézést szeretnék kérni Minden Kis Pajtásomtól, akivel valamelyik formámmal játékom van. Nagyon zűrös a hetem, ezért valószínűleg csak szombat este - vasárnap fogok tudni írni (és ez érvényes a kalandra is, de persze még időben). [ http://infinity-marvel.hungarianforum.com/t617-starlord-his-team#3129 ] Sűrű bocsánat, és jövök mindenkinek egy csokival, vagy salátával ... szeretés

*Jenn, jobbulást Drága! nagyon-nagyon... Ha tudok segíteni Miss...! szuperhős

∆ Hozzászólások száma :
630
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szer. 16 Márc. 2016, 13:47

Hey!

Nem fogok eltűnni, de szeretném, ha tudnátok, hogy lebetegedtem. Tegnap este kis híján megfulladtam, és ma ennek köszönhetően átaludtam a napot. És lehetséges, hogy ez az alvás elfog nyúlni a napokban, mert rohadtul nem érzem jól magam.

De, ahogy szépen jön az erőm, irkálok mindenkinek!! Nem vagytok elfelejtve, egyszerűen most ez van. Ez egy rosszabb hét. Minden arcom miatt elnézést kérek, mindenkitől!! Megpróbálom összeszedni magam a hétvégéig, de senkit ne érjen meglepetés, ha ez most ebben a pár napban lassabban fog összejönni.

Én sem így terveztem, köszönöm a türelmet!!! Smile

Lord & skacok

∆ Hozzászólások száma :
630
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Csüt. 30 Jún. 2016, 17:34

Hey!

Nincs olyan szerencsétek, hogy eltűnjek... Csupán szerettem volna jelenteni, hogy az elkövetkezendő időszakban egy kissé befogok lassulni, minden arcommal. Ezért több türelmet kérek! & Hétköznaponként délután 4-ig nem leszek gép közelben a munka miatt. Megértést és a türelmet előre is köszönöm!!

& A kaland előnyt élvez minden értelemben, ennek elfogadását pedig szintén köszönöm!

Szép napszakot! izgatott 2

∆ Hozzászólások száma :
217
∆ Tartózkodási hely :
somewhere in the shadows

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Csüt. 14 Júl. 2016, 09:38

Sziasztok!

Naponta járok szájsebészetre meg fájdalomcsillapítón élek, szóval minimum a hét végéig kivonnám magamat a forgalomból. A játékostársaimtól elnézést, igyekszem majd visszatérni.

∆ Hozzászólások száma :
630
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Pént. 15 Júl. 2016, 19:34

Kedves Hiányzók!

Arra kérnénk minden kedves tagot, aki előre tudja, hogy bizonytalan ideig nem fog reagolni, az INAKTÍVBA kérje magát! Ez a topic arra van, hogy ha pontosan tudod, hogy 1-2 hétig nem reagolsz, akkor ide írj. Ha bizonytalan időre elmész, akkor kérlek, tetesd át magad inaktívba. Onnantól kezdve lesz egy hónapod visszatérni. Ne foglaljuk fölöslegesen az arcokat!!

Köszönettel,
Staff

∆ Hozzászólások száma :
36
∆ Tartózkodási hely :
○ Alfheim

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Kedd 16 Aug. 2016, 23:10

Üdv mindenkinek!  *-*

Nem éppen jó dolog ezzel kezdeni az elfogadásom utáni napon, de hát nincs mit tenni, ha már hónapok óta le van foglalva a nyaralás.  nagy szemek
Szóval augusztus 17-től 21-ig nem leszek túl aktív, mert elutazom a szüleimmel pár napra kicsit pihenni.
Vasárnap este érek haza, onnantól kezdve aktívkodom, de addig pm-ben is elérhető leszek, hisz minden nap fellesek majd hozzátok.

Köszönöm a megértést! Mindenkinek szép hetet kívánok!  szerelmes1

Vasárnap jövök!  izgatott

Sziasztok!

UPD.: 2016.08.21.: Visszatértem! nagyon boldog

∆ Hozzászólások száma :
36
∆ Tartózkodási hely :
○ Alfheim

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 12 Márc. 2017, 17:58

Sziasztok!

Ugyan pár napja már kis chatben jeleztem, de gondoltam hivatalos poszt keretein belül is megírom mi történt.
Szóval... sajnos nemrég eltörtem a kezem, tehát egy viszonylag hosszabb felépülési folyamat legelején tartok, a gipsz is majd csak április végén fog lekerülni rólam.
Ez azonban nem jelenti azt, hogy addig nem leszek, mert itt leszek és reagokat is hozok, csak ezúttal tényleg lassú leszek. Nagyon lassú.

Úgyhogy ezek tudatában a megértéseteket és a türelmeteket kérném! Jövök, amint tudok!

szerelmes1

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 13 Márc. 2017, 19:55

Sziasztok!

A helyzet az, hogy holnaptól kórházba megyek, ugyan, ez nem jelenti azt, hogy nem leszek, csak nem sűrűn, egy ideig, de amikor tudok, fellesek, és válaszolok.
Igyekszem hamar gyógyulni, vissza fogok jönni Very Happy Jeantól nem menekültök, addig is vigyázzatok magatokra, találkozunk nem sokára

JG

∆ Hozzászólások száma :
222
∆ Kor :
36
∆ Tartózkodási hely :
♦ New York ♦

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Pént. 17 Márc. 2017, 16:14

Sziasztok Smile

Az elkövetkező pár hétben/hónapban az iskola és a tanulás miatt nem tudok olyan sokat fenn lenni. A legtöbbet majd hétvégenként leszek , de igyekszem hétköznap is felnézni . A reagokat majd csak hétvégenként tudom megírni és igyekszem minél hamarabb visszajönni Smile

∆ Hozzászólások száma :
31
∆ Kor :
31

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szomb. 18 Márc. 2017, 10:35

Jópár hétig, talán 1-2 hónapig sajnos nem leszek az iskola miatt, mert számomra most van a legnehezebb időszak.

∆ Hozzászólások száma :
69
∆ Tartózkodási hely :
Asgard népével

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 20 Márc. 2017, 15:21

Sajnos pár hétig nem leszek, a suli miatt.

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 10 Ápr. 2017, 09:39

Sziasztok.

A napokban nem leszek, de vasárnap már elérhető leszek minden téren.

okés

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Csüt. 11 Május 2017, 08:23

Sziasztok!
Jönnek a vizsgák, ezzel kapcsolatban szeretném írni, hogy május 25.-ig nem fogok reagot írni, akkor van az alapvizsgám, ami kulcsfontosságú. A többi vizsgám miatt utána is csak döcögve leszek, de akkor már be-becsúszhat egy-egy reag.

A játékostársaimtól elnézést, megértésüket előre is köszönöm! Smile

Ui.: A kalandra a fentiek nem vonatkoznak, oda írni fogok, ha új kör következik!

∆ Hozzászólások száma :
454
∆ Kor :
47
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 11 Jún. 2017, 15:39

Sziasztok!
Először is bocsánatot szeretnék kérni mindazoktól, akik régóta várnak a válasz reagjaimra.
Sajnos annyi minden van a munkában, hogy örülök, ha az arcaimmal a kalandba tudok írni, de hamarosan vége a tanévnek, és utána gőzerővel írok majd mindenkinek, minden arcommal. Smile

Jövő héten kedd-szerda-csütörtök osztálykiránduláson leszek a gyerekekkel, és nagy valószínűséggel internet sem lesz a hegyekben, emiatt csak csütörtök este vagy pénteken fogok tudni PM-ekre visszaírni.
Lord viszont itt lesz, keressétek nyugodtan! :3
Addig is szíves türelmeteket kérem! :3

That's my secret. I'm always angry.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.http://infinity-marvel.hungarianforum.com

∆ Hozzászólások száma :
199

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Pént. 16 Jún. 2017, 10:56

De nem szeretem ezt a helyet >;< (Ezt a topicot Very Happy )

Mától alsó hangon egy hétig nem leszek. Se net se civilizáció közelében :,D Ez érinti Artemissia kaland reagját is.

Jók legyetek és ne ölessétek meg magatok! szuperhős

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 18 Jún. 2017, 18:23

Sajnos én is be kell csatlakozzak ide. Sad Először is bocsánatot kérek mindenkitől akiknek tartozom tudom hogy rémesen elcsúsztam (vizsgaidőszak -_-), de még legalább egy hétig nem fogok tudni írni. Utána mindent bepótolok, és utána rendesen leszek Smile

∆ Hozzászólások száma :
630
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 19 Jún. 2017, 13:08

Sziasztok!

Nem, nem megyek sehová! Ne örömködjetek! Very Happy
Muszáj vagyok itt írni, jelezni, hogy történni fog a hetekben változás körülöttem. Nem akarom, hogy bárkit váratlanul érjen, ezért jobb, ha levésem és eljuttatom azokhoz, akiknek meg kell kapniuk tőlem ezt az üzenetet.

Először is, türelmet szeretnék kérni a játékostársaimtól! A kalandban nem kevesebb, mint 6 arcommal vagyok jelen, ezért minden héten elsőbbséget élvez nálam ez a 6 reag megírása. Ami rossz, mert így a többi játékomra alig marad idő. És igen, hat reag nem a világ vége, de az, ha egyébként a hetem munkára, vagy tanulásra elmegy. Bármire. Csak gondolj bele! Rossz ilyet kérni, de muszáj vagyok! Ráadásul nem kizárt, hogy egy újabb arcommal csatlakoznom kellene a történések szerint...
Szóval köszönöm szépen, ha elfogadjátok! Természetesen, ha valaki úgy dönt, hogy nem fog tudni rám várni, az nyugodtan tegye át archívumba a játékunkat. Megértem! Mert biztosan nem fogok tudni heti rendszerességgel írni, de még csak az sem kizárt, hogy a két heti is nyúlni fog. Köszönöm!

A másik, ami talán még ennél is fontosabb.

Srácok, osztottam-szoroztam, de úgy döntöttem, hogy megválok egy pár arcomtól a kaland végeztével. Addig viszont eltotyogok velük, nem hagyok cserben senkit. ((De velük már nem fog külön játéktéri hozzászólás születni.)) Nagyon nehéz, mert ebből van, akit két éve viszek már magammal, de már nem ugyanaz. És nem akarom, nem vehetem el a lehetőséget mástól sem. Ezzel kapcsolatban fogok írni az érintetteknek külön is, de nem baj, ha azok is elolvassák és tudnak erről, akikkel mondjuk csak a kalandon belül érintkeztem velük. Hátha valaki régóta álmodik már valamelyikről!

•• Az egyik őskarakterem: Wanda Maximoff. Leadásra kerül a részemről! Ha van rá jelentkező, nyugodtan üzenjen. Nagyon sajnálom, tényleg. Hiányozni fog, de ez így helyes. Hosszú története van a kezemben, de már nem élvezek vele írni. Döcögünk a kisasszonnyal, és úgy érzem, neki élnie, szárnyalnia kell.
•• A másik őskarakterem: Steve Rogers. Borzasztóan sajnálom, hogy így érzem, hogy így alakult vele, de nem érzem azt, hogy menni fog ez, Srácok. Nagyon jól esett, hogy legutóbb, mikor szó volt erről, tartani próbáltatok, de kiöregedtem belőle. Sokat húztam-vontam a fickót és nálam megkopott a gyönyörű kék fénye. Sokáig mentem vele, jöttek-mentek az emberek az oldalán, és igen, most van a lehető legédesebb, legjobb Buckym és fantasztikus Tonym, de tudom, hogy ők olyan Stevet érdemelnek, aki teljes lelkesedéssel tud írni. Nagyon sajnálom. Ha tudtok valakit, aki elvinné, ne habozzon sokáig! - Remélem megértitek. Nagyon rossz és fáj is, hogy le kell mondanom róla, de az utóbbi hónapokban már csak próbálok belé kapaszkodni. És ez a karakter olyan usert érdemel, aki ki tudja használni. Minden téren.
•• James Logan Howlett. Igen, úgy érzem nem sikerült rálelnem a karakterre. Nyögöm vele a reagokat és azt érzem, jobb kezekben is lehetne. Legutóbb volt is érdeklődő rá, így biztos vagyok benne, hogy hamar el fog kelni. Nagyon sajnálom, mert a férfi nagy kedvese a szívemnek, talán a legkedvesebb is a marvel világából, de azt hiszem, mi itt mind, akik itt vagyunk az oldalon, tudjuk, hogy ami nem megy, azt nem szabad erőltetni. Ezért a kaland végeztével leadásra kerül ő is.

Tehát a két bosszúálló karakteremtől és a Wolverinemtől megválok. (Mellettük még kettőtől!) Ha a kaland előtt valakinek kedve támad hozzájuk, kérem a türelmét. Látatlanban nem merem átadni őket, mert mivel központi figurák nem esne jól senkinek, ha időközben eltűnnének, ezért a kaland végeztéig még elviszem őket. De(!), addig legalább lehet rajtuk gondolkodni! Lasszózni hozzájuk usereket, és ha találtok, akkor Lordnak jöhet is egy üzenet! Vigyétek őket, mint a cukrot és becsüljétek meg őket, mert nagyon jó karakterek és baromi sok lehetőség van bennük! Megérdemelnek valakit, aki nem mondd le róluk két hét után. Én már csak tudom! : )

Nem volt könnyű meghozni ezt a döntés, de úgy érzem, hogy meg kellett. Talán még időben is szólok, hiszen a kalandból van még legalább két hónap. Egyébként pedig a statisztika szerint mindenki pótolható, ezért annyira talán nem nagy dolog ez. Very Happy Bízom benne, hogy minél előbb gazdira lelnek és jó kezekbe kerülnek!

A játékostársaimtól pedig a bocsánatukat és a megértésüket kérem ezügyben.
- Ha valakinek mondandója támad, vagy kérdése, kérem ne az üzenőfalon tegye meg. PM -> Lordnak és szívesen beszélek erről, akár az új userekkel kapcsolatban, akár csak úgy, ha olyanod támad, hogy ez beszédtéma kell legyen. : )

Őszintén sajnálom!
Lord

∆ Hozzászólások száma :
222
∆ Kor :
36
∆ Tartózkodási hely :
♦ New York ♦

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Kedd 27 Jún. 2017, 15:56

Sziasztok!

Sajnos otthon nem jó az internet, ezért gőzöm sincs meddig nem tudok írni (T'Challáék sem) se kalandba, se azoknak, akiknek még tartozom. Remélem hamarosan azért minnél hamarabb megjavul, de addig is igyekszem néha felnézni, de írni nem biztos, hogy fogok.

Köszönöm a megértést. Smile

Jane, Rocket, Norina és Mantis

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Szomb. 01 Júl. 2017, 15:34

Sziasztok!

Szeretném jelezni, hogy július 1-jétől július 9-ig nem fogok reagot írni, még a kalandba sem fog menni, sajnos, mert nyaralni megyek. Ha visszatértem, törlesztek mindent szépen sorban!
Mobilról fel-felnézek majd, PM-ekre válaszolok, szóval ott elértek!

Előre is köszönöm a játékostársaim türelmét, legyen kellemes hetetek!

Raven / Aina

∆ Hozzászólások száma :
35

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 02 Júl. 2017, 15:07

Halihó!

Holnaptól nem vagyok, egészen két hétig, így egy körből sajnos ki kell maradnom a kalandból, de lehet kettőből is. Ne haragudjatok rám, végre sikerül elmennem nyaralni.
Tudom, hogy lógok még kezdővel, és válasszal is, azokat is pótolom a nyaralás után, köszönöm a türelmeteket! <3

Clint

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Pént. 21 Júl. 2017, 09:01

Sziasztok!

Szeretném jelezni, hogy július 21-től július 30-ig nem fogok reagot írni, mert nyaralni megyek. Ha visszatértem, törlesztek mindent szépen sorban!
Mobilról fel-felnézek majd, PM-ekre válaszolok, szóval ott elértek! Smile
A kalandból pedig így megint kimaradok, elnézést kérek a kellemetlenségekért!

Előre is köszönöm a játékostársaim türelmét, legyen kellemes hetetek!

Raven/Aina

∆ Hozzászólások száma :
222
∆ Kor :
36
∆ Tartózkodási hely :
♦ New York ♦

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Vas. 23 Júl. 2017, 12:56

Sziasztok!

Nos, az a helyzet, hogy holnap elutazom és nem leszek egész héten internet közelében. Ma pedig egész nap csomagolok, szóval elnézését kérem azoknak, akiknek tartozom és nagyon valószinű, hogy kalandba se fogok írni (ugyanez vonatkozik a testvéremre is (Heimdall, T'Challa, Cosmo)). De a jövőhét végén ismét leszek.
Legyen kellemes hetetek Smile

Rocket, Jane, Norina, Mantis

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Hiányzásnapló Hétf. 24 Júl. 2017, 08:49

Hello
Először is elnézést, hogy a kalandba nem ment, viszont most másfél hétig nem is leszek utazás miatt. Köszönöm a türelmet és addig is jó játékot mindenkinek! Igyekszem minél hamarabb jönni, visszacsatlakozni

Sponsored content

Tárgy: Re: Hiányzásnapló

Hiányzásnapló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Hiányzások