» Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán «
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
630
∆ Kor :
37
∆ Tartózkodási hely :
next to my a-holes

Tárgy: Ötletbörze Vas. 26 Júl. 2015, 18:53

•• Ötletbörze ••

The good ideas makes the world a better place.

Előfordulhat, hogy a staff bizonyos területeken nem elég kreatív. Ha támadt egy ötleted, amit szívesen látnál az oldalon, írd ide bátran! Rossz ötletek nincsenek, mindenki kéréseit, óhajait, sóhajait, bánatait szívesen meghallgatjuk és fontolóra vesszük!
Azt szeretnénk, hogy mindenki jól érezze magát nálunk!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
199

Tárgy: Re: Ötletbörze Kedd 16 Feb. 2016, 22:27

Haligali!

Elsőnek a karakter keresőbe írtam az ötletet aztán láttam meg, h van ez a topic úgy hogy ide is írok.
Ez egy régi koncepció volt, a Deadpool marketing pedig felébresztette bennem az emlékét. Szóval adott 5 karakter, akik halhatatlanok, cserébe van függőségük és sajátos kifacsart világnézetük. Hogy ne zápulna meg valaki elméje pár száz év alatt.
Az 5 ből 4 el van zárva, egyiptomi módszerekkel, ezzel már adott a világon belül számukra egy ellenség. Aki a szabad karaktert megalkotja annak kéne felszabadítani a másik 4 -et. Akár elősztorinak v kezdő játékként. A közös ellenség lehet összefogó erő, azonban mindenki rendelkezik szabad akarattal. De a magatartásukkal több ellenfelet is magukénak tudhatnak, hogy valami céljuk is legyen a játék téren. Esetleg a többi halhatatlant is felkutathatják, csapatba szervezhetik, ökörködhetnek, kereshetnek célt az életben stb. Smile

Ez tényleg csak egy kósza ötlet ebből lehet akár több kalandos mesét, új csoportot, vagy csak 5 karaktert kihozni.

--=Az öröklét fogságában=--

∆ Hozzászólások száma :
199

Tárgy: Re: Ötletbörze Csüt. 14 Júl. 2016, 22:20

Haligali!

Járkálok ezen az arckönyvön, emígy amúgy. Csoportokban is benne vagyok, a minap szóba került pár dolog. Ebből egyet ragadnék ki a "Mesélő"-i státusz. Ugye van az oldalon A "Mesélő"-nk. Aki a nagy kalandot vezeti. Én viszont olyanra gondolnék, aki User-ből lett. Felkérésre, ajánlásra, önként jelentkezett, elbírálja a staff, ect...
Jogai megegyeznének a sima user karakterekével, esetleg bepillantást nyerhetnek a staff szobába, vagy egy szegletébe amolyan "mesélői szobába"-ba. Ahol kisebb vagy a nagytól teljesen független meséket tartják számon. Ott kér engedélyt esetlegesen nagyobb horderejű kalandra. De alapvetően ő(k) lenne('nek) az aki(k) szabad idejé(eluntam...)ben 1,2 vagy több karakternek kissebb szituációkat tudna vezetni. Picit pörgősebben az egy hetes köröknél. Esetleg ha összetud ülni a banda 1-1 délután eljátszanának.
Teszem azt két fiatal mutáns a suliból kimennek a városba és beléjük kötnek vagy valami bűntényt látnak és azt fojtják el csírájában. Végén meg lehetne osztani jutalmat, leesett a teherautóról 1 vadi új I phone, vagy a képessége fejlődést mutat. Bármi.

Admin
∆ Hozzászólások száma :
68

Tárgy: Re: Ötletbörze Szer. 20 Júl. 2016, 13:33

Szia Alison!
Erről máris küldünk ki egy körlevelet, és megszavaztatjuk a tagokkal! Az ötlet remek, és ha lesz rá igény, a visszajelzések alapján teljesíteni fogjuk! Smile

Köszönjük szépen, hogy írtál nekünk! Smile
Staff

Alison Magdalen J. írta:
Haligali!

Járkálok ezen az arckönyvön, emígy amúgy. Csoportokban is benne vagyok, a minap szóba került pár dolog. Ebből egyet ragadnék ki a "Mesélő"-i státusz. Ugye van az oldalon A "Mesélő"-nk. Aki a nagy kalandot vezeti. Én viszont olyanra gondolnék, aki User-ből lett. Felkérésre, ajánlásra, önként jelentkezett, elbírálja a staff, ect...
Jogai megegyeznének a sima user karakterekével, esetleg bepillantást nyerhetnek a staff szobába, vagy egy szegletébe amolyan "mesélői szobába"-ba. Ahol kisebb vagy a nagytól teljesen független meséket tartják számon. Ott kér engedélyt esetlegesen nagyobb horderejű kalandra. De alapvetően ő(k) lenne('nek) az aki(k) szabad idejé(eluntam...)ben 1,2 vagy több karakternek kissebb szituációkat tudna vezetni. Picit pörgősebben az egy hetes köröknél. Esetleg ha összetud ülni a banda 1-1 délután eljátszanának.
Teszem azt két fiatal mutáns a suliból kimennek a városba és beléjük kötnek vagy valami bűntényt látnak és azt fojtják el csírájában. Végén meg lehetne osztani jutalmat, leesett a teherautóról 1 vadi új I phone, vagy a képessége fejlődést mutat. Bármi.
Felhasználó profiljának megtekintése http://infinity-marvel.hungarianforum.com

Sponsored content

Tárgy: Re: Ötletbörze

Ötletbörze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal