HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaid

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

A nyár díjazottjai
az évszak nyertesei

A nyár férfi karaktere

M'Baku
A nyár nõi karaktere

Natasha
A nyár párosa

Pepper & Tony
A nyár canon karaktere

Steve & Bruce & Rocket
A nyár kedvenc karaktere

Pepper
A nyár saját karaktere

Esther & Vitali
A nyár elõtörténete

Gamora & Herkules
A nyár játéka

A 4. kaland (III. - IV. kör)

Share | 
A topik címe: Wrenor & Rakami >< Reimos Lost!

∆ Hozzászólások száma :
7
∆ Kor :
110

A poszt írója Rakami
Elküldésének ideje Yesterday at 14:01
Ugrás egy másik oldalra

Wrenor & Rakami

Követtem a hajó útjának nyomvonalát, követtem Reimos tervét, de arról nem volt szó, hogy lezuhan. A kütyü elvesztette a gép nyomát, nem találta meg azután, hogy amaz betért a Föld légkörébe. Csak kissé beparáztam, mert mi van ha az ő gépeik sem elmaradottak és kiiktatják a barátomat? Remélem Reimosnak van több terve is, azon az egyen kívül, amivel lelécelt. Amúgy meg hamar cselekednem kellett, a gép koordinátaival és a kütyüvel, mellyel a gép nyomát követhetem… leléptem. El kellett tűnőm a palota hajóitól. Tulajdonképpen a palotából is le kellett lécelnem. Rei vésztervét használtam, a menekülő útvonalát, egyszer megmutatta. Most hasznomra van. Megyek hát! Közben nyomkodom a kütyüt, hátha utolérem Rei-t, mert ez kommunikátor is egyben! De semmi jele nincs, nem válaszol… bassza meg! De… mit kellene mondanom a másik Háromnak? Hogy bocsi, de Rei meglépett, hogy segítsen mindenkinek? Érzéke sincsen hozzá… vagy mi lenne a legjobb mondókám feléjük? Jó persze, meg kellett volna állítanom, de ment előre fejjel a falnak! Beszélhet neki a jupiteri gyermek! Olyankor meg siket mindkét fülére, mint egy Hilka. Az is vak, meg siket. Csak a szaglása van, semmi más! Tiszta Reimos herceg, komolyan. Mintha ikrek lennének!
De tudom jól, hogy örökké nem menekülhetek. Nem bujkálhatok. Tudni fogják! Hiszen mi ketten mindig együtt lógunk. Tudják már most! Haza kell jutnom, hogy összeszedjem a gondolataimat… Rei után kéne lépnem, de már rég késő. Nem tudok vissza jutni a hajókhoz és ha a határihoz is mennék, hamarabb elkapnak!
A szobaajtóm előtt várakoztam, nem telt el egy óra és már láttam az őröket, láttam é hallottam őket. Nem jöttek sokan. Úgy ötöt láttam. Egy gyerek ellen persze, mert csúcs veszélyes vagyok. Amúgy nem, de ismerik a gyorsaságomat, hamar lelépnék… akkor meg nagyobb szarba lépnék… nem lenne kellemes, hiszen estem már Wogra kakiba… kellemetlen volt. Amúgy meg reménykedem benne, hogy mindezt nem tudják meg az itthoniak, se a nagyapó, se a fivérem... a palotai híreket viszont már tuti hallották. Akkor nagy a baj pedig! Letépik a szarvamat is.
Az ajtóm belökték, a kezeimet feltartva vártam őket…mit mondhatnék? Semmit nem tudok. Csak ők dumálnak, hogy Wrenor herceg már tűkön ülve várja a mondandómat, mert biztos, hogy sok van! Hát igazából akad mit. Túl sok minden van már a nyelvemen, mik kiakaródznak jönni… a titkolózás nem az én terepem nah.
A Palota folyosója túlzottan is ismerős, alig két órája jártam erre. A Trónterem...itt nem jártam még...de a szemben álló fél ismerős.
A közelében állítottak meg, így hát meghajoltam, kötelező mizéria amin állandóan túl kell esnem. Tudom miért vagyok itt, de még sem tudok köpni a szavakat.
- Felség....

hagyjál    |

Vissza az elejére Go down

Wrenor & Rakami >< Reimos Lost!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal