HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaid

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Az ősz díjazottjai
az évszak nyertesei

Az õsz férfi karaktere

Bucky
Az õsz nõi karakterei

Sigyn & Daisy & Carol
Az õsz párosa

Eleanne & Wrenor
Az õsz canon karakterei

Lord & Thor & Bucky
Az õsz kedvenc karakterei

Lord & Rocket & Bucky
Az õsz saját karaktere

Reimos
Az õsz elõtörténete

Erik Killmonger
Az õsz játéka

A 5. kaland (I. - II. kör)

Share | 
A topik címe: Monsters

∆ Hozzászólások száma :
80
∆ Tartózkodási hely :
♛ Unkown

A poszt írója Sinthea Shmidt
Elküldésének ideje Szer. 14 Nov. 2018, 22:11
Ugrás egy másik oldalra

Ha levágják egy fejét, kettő nő a helyébe!
Itt vannak még a képregényből, ha valakinek onnan támad kedve, amúgy sajátot is szívest-örömest várok *-* csak legyünk :3 Olyan kevesen vagyunk még Sad
Eddigi tagjaink: Grace Werner, Helmut Zemo, és jó magam. Bármi kérdés felmerülne, valamelyikünket dobd meg (leginkább engem) levéllel Very Happy  

Vezetők

Madame Hydra - Ophelia Sarkissian
nomen est omen

kor 35+

csoport Ellenség/Független mutáns

play by Lent kifejtve

foglalkozás Vezető,
triumvirátus tag

várja Én, Grace, és a HYDRA! *-*

A karakter ismertetője ∞ Nos, édes szívem...
Per pillanat, rád bíztam a német központot, hogy valamit mégis csak csinálj, pontosabban mondva, bizonyíts. Strucker kis kedvence voltál, jól megértettétek egymást, és hála neked, találtatok meg engem 2014-ben a Shield egyik agymosott embereként. Ezer köszönet érte, csakhogy, míg Strucker tett le valami az asztalra a Hydránál, te mit is? Nem mondom, káoszt kelteni tudsz, megvan benned, ami egy Hydrásnak kell, de a fantáziád nem éppen élénk. Nem fővezetőnek való vagy, de egy kisebb, bár a német központ nem éppen kisebb, de olyan pozíció tökéletes a számodra. Te nem hálózatban látod a rendszert, hanem egységben, ezért egyet tökéletesen el tudsz koordinálni, míg többet már nehézkesen. Így kerültél te Berlinbe. Őszintén szólva, nem vagy a szívem csücske, sokszor ostorozzuk egymást, de nem bíznám másra Németországot, csakis a Viperára. Hogy te miként vélekedsz rólam, mint vezető? Kicsit sem érdekel. Amerika jól áll, Európába is indulnak a fejlesztések, élükön veled és a németekkel. Mutasd meg mit tudsz! A Vipera vipera, és neked mindig volt híred.
//Dióhéjban ennyi. Egy fifikás Hydrást várok, aki küzdőképes régi helyéért, amit eloroztam előle önkényesen és a Shmidt név által. Lenne kivel játszani, meg aztán a női vezetőséget növelni kell, és persze, kell a Hydrán belül is egyfajta feszültség :3 nem mindenhez ragaszkodom, csak jól passzoljon az oldalon eddig kialakítottakra, felőlem lehet képregényes/filmes/sorozatos egynéhány szál, de újat is kezdhetünk.
Pb-t illetően(mert fenn nem fért volna ki)... nos, párat felsorolok: Eva Green, Katie McGrath, Svetlana Khodchenkova, Mallory Jansen, de amúgy akit akarsz, és aki illik rá. Csavarjuk és nőjön a Hydra! Várunk nagy örömmel :3 dobj pm-mel, ha érkeznél  őrülten szeret  szeretés  szerelmes1

Arnold Brown - Imperial Hydra
nomen est omen

kor 40+

csoport ember

play by Mondjuk Gary Oldman?
De akit szeretnél

foglalkozás Vezető

várja Én és a HYDRA
biztosan *-*

A karakter ismertetője ∞ Kapcsolatod a Hydrával nem mélyre nyúló, de pont annál intenzívebb. Feleséged meghalt a szegénységben, amiben éltetek és akkor megfogadtad, hogy lányodnak viszont mindent megadsz. Hogy hogyan kerültél pontosan a Hydrához? Mi hajtott arra, hogy felkeress minket? Vagyis Wolfgangot? Már pedig jöttél, láttál és konkrétan győztél. Az elhatározottságod, a jövőd, mind a Hydrán alapult, olyan beton biztosan munkálkodtál, hogy hamar megkaptad az Imperial Hydra címet magadnak. Valljuk be, kevesen mondhatják ezt el magukról...
Ambiciózus és könyörtelen vagy, mindent a lányodért, Lauráért teszel, ezért lett Ő Hydra ügynök, most pedig azon gondolkozol, hogy melyik programba is dobd be, hiszen az egész világot neki akarod adni, akár képességeket is, hogy ezzel adózz feleséged halála után is! Milyen édes...
Ez a legnagyobb gyengeséged, azonban emellett tényleg briliáns vagy - fegyvereket és járműveket terveztél, a manhattani központ a te kezed munkája, az Imperial Industries már a Hydrának dolgozik és lehetne sorolni... Ámbár meginogtál egyszer, mikor én kerültem a vezetői posztba, nem nézted jó szemmel a módszereimet.
De mi van akkor, ha egy rugóra jár az agyunk és a lányodat én is tesztalanynak akarnám?
// Nagy szavakban ennyi, igazán nem ereszteném bő lére a dolgot, hiszen ez mind rugalmas információ, lehet rajta változtatni. Mondjuk képregénybeli, így azt itt lehet megtekinteni, de az oldalon sok minden másképp van. Nah a lényeg a lényeg, hogy gyere *-* dobj meg egy pm-mel ha érkeznél :3 Nagy örömmel várunk! őrülten szeret

Katonák

Akik az alapképzésen átestek!  Avagy:
Minden tagnak, kivéve a tudósoknak, média ismerősöknek és egyéb beosztású embereknek, kötelező átesnie egy alapképzésen, mi mentálisan, lelkileg és fizikailag is fejleszt. A HYDRA ezzel egy alap képzettségű katonát állít elő, aki ismeri a számítógépes rendszereket, harcstílusokat, robbanószereket, vezetést és lehetne sorolni, eszerint lesznek az emberek további specializációkra beosztva, ki miben jó. Tehetséget és a képességeket maxolják ki, nem törekednek arra, hogy feleslegesen erőltessenek dolgokat, mert egyrészt időt és energiát emészt fel a dolog, másrészt nincs értelme. Lehetőségek: felderítő, megfigyelő, katonai posztok, számítógépes részleg, edzők/kiképzők, testőrnek,  kémeknek, ügynöknek és még sok másra/másnak. Mindenkit hasznosítanak legjobb tudásuk szerint.  

Brock Rumlow - Crossbones
nomen est omen

kor 30-40

csoport Ellenség

play by Frank Grillo

foglalkozás katona, ügynök, jobbkéz

várja Én, Grace és a HYDRA! *-*

A karakter ismertetője ∞ Mégis, hogy mertél meghalni? Édes, drága egyetlenem, HOGY MERÉSZELTÉL MEGHALNI? Ekkora luxust!
Történetünk számomra nem olyan régi, számodra meglehetősen. Nagyszerű beépített katona voltál egészen lebukásodig, egyik informátora voltál a HYDRA-nak, utána más posztba kerültél, de mindig is előnyös helyzetet élveztél a többiek között, lassan belőled is többet csináltak, mint egy ember. Te voltál az, aki szemmel tartott a SHIELD-nél, egészen addig a bizonyos napig, míg el nem raboltál parancsra, és valahogy Ericából újra Sinthea lettem. Kapcsolatunk akár ennyi is lehetett volna, de nem… Több lett. Nyílt titokká vált, hogy szeretők lettünk. Egyikőnket sem különösebben zavarta, hiszen érzelmi töltet nem volt közöttünk, aminek én örültem, te pedig megkönnyebbültél, hogy végre egy nő, aki nem képzeleg semmit sem. Szinte a jobb kezem lettél, „bizalmasom”, egészen addig a napig, míg el nem intéztek a Bosszúállók. Egyetlen mázlid volt, hogy minden Hydrásban (vagy legalábbis majdnem mindegyikben, aki fontosabb) van nyomkövető. Igen, ti erről nem tudtok, nem is kell, de mikor az életjeleid megszűntek azonnal érted mentünk. Összeszedtünk, és próbáltunk életet lehelni beléd, ami félig-meddig sikerült, nem tudom, mennyire. Az elején annyira lassú voltál és merev, ez azóta javult, de nem tudnám pontosan megmondani, hogy merre is. Visszahozni valakit a halálból? Kockázatos és lehetetlen, aminek biztos van hátulütője, de megtörtént. Mesélj te, hogy érzed magad! Hazudjak vagy sem? Szükségem van rád, ideje felébredned és élned, édes! Mert én rúgdoslak meg újra!
// azt hiszem, ennyi lenne. Viszont azt leszögezem, nem szerelmi szál lenne. Vannak ötleteim a karaktert illetően bőven, de nem akarok mindent kőbe vésni, csak nagyon várnálak, meg a Hydra is  őrülten szeret Dobj meg egy pm-mel, ha érkeznél! Gyere! szerelmes1

Bob Dobalina - Agent Bob
nomen est omen

kor 30-35

csoport ember

play by Travis van Winkle
de akit szeretnél

foglalkozás ügynök

várja Én és a Hydra
biztosan *-*

A karakter ismertetője ∞ Őszintén szólva, nem az agyadért fognak ellopni, de talán pont ezért vagy tökéletes!
Egy gyáva fiatalember voltál, akinek a neje elvileg csatlakozott a Hydrához, mert hogy stabil munkát nem tudott szerezni. A fogorvosi tervhez kötődő karrier téged is elkezdett érdekelni, így aztán te is jöttél, igaz, fogászatunk nem olyan van, amit te szeretnél, de bármikor csinosíthatunk a kis pofidon!
Rád bíztuk Deadpoolt, mert tudtuk, hogy mennyire felnézel a Vöröskére, bár elintézni nem sikerült és valószínűleg soha nem is fogod, viszont ragadsz rá, mint a rágó és már ez sem rossz! És kettőtök humora eléggé egyezik... Igazság szerint nem nagyon vagy a szemem ügyébe, pedig lehet kéne... Lehet, a végén kiderülne, hogy nem is vagy annyira hülye, mint amennyire teteted. Lehet...
// Nagy szavakban ennyi, igazán nem ereszteném bő lére a dolgot, hiszen ez mind rugalmas információ, lehet rajta változtatni. Mondjuk képregénybeli, így azt itt lehet megtekinteni, de az oldalon sok minden másképp van. Nah a lényeg a lényeg, hogy gyere, kell egy kis humor ebbe a szürke, monoton Hydrás napokba Very Happy *-* dobj meg egy pm-mel ha érkeznél :3 Nagy örömmel várunk! őrülten szeret  pandatánc  

Norbert Ebersol - Fixer
nomen est omen

kor 32-40

csoport ember

play by Christian Bale
de akit szeretnél

foglalkozás feltaláló, mérnök

várja Én és a Hydra
biztosan *-*

A karakter ismertetője ∞ Már gyrekkorodban is jó érzéked volt a szerelésekhez, elvileg három évesen megjavítottál egy órát, 13 évesen pedig robot kezet hoztál létre. Az érdeklődés hiánya miatt a középiskolából kimaradtál, számos munkahelyről kirúgtak, mert az a fölényed és a bonyolult logikád nem fért össze az egyszerű feladatokkal. Ha kihívást kerestél, a technikailag támogatott bűncselekmények tervezésében és végrehajtásában találtad meg. Úgy gondoltad, így nem csak az intellektusodat fejleszted, de egyes nyersanyagokhoz is hozzájutsz, no meg természetesen tiszteletet tudtál kivívni magadnak társaid körében. Csakhogy börtönbe kerültél... Hydrához mi közöd? A THEM-el kerültél kapcsolatba, mely az egyik programunk alrésze, zsenialitásodra hamar ráharaptam és neked is tetszett a koncepció, melyet felvázoltam. Noha eléggé kell hozzád alkalmazkodni... Nem azt mondom, nem lépnél meg a Hydrától, de a kupi, ami körbevesz, az összevissza gondolataid, amit félig-meddig mondassz csak el, mert azt hiszed, mindenki érti... pedig most valami számomra fontosat találtál föl.
// Nagy szavakban ennyi, igazán nem ereszteném bő lére a dolgot, hiszen ez mind rugalmas információ, lehet rajta változtatni. Mondjuk képregénybeli, így azt itt lehet megtekinteni (noha kimondottan Hydra tagként szeretnélek :3), de az oldalon sok minden másképp van. Nah a lényeg a lényeg, hogy gyere, kell zseni is a bagázsba Very Happy *-* dobj meg egy pm-mel ha érkeznél :3 Nagy örömmel várunk! őrülten szeret   izgatott  

Grace hirdetése!!!!
William Sutter
nomen est omen

kor 40 körül

csoport Ügynökök / Ellenségek (esetleg Inhumans)

play by Nikolaj Coster-Waldau

foglalkozás -

várja Én mindenképpen. <3

A karakter ismertetője ∞ Van egy papír, amin így szerepel a nevem: Grace Anna Sutter. Ez a bizonyos irat a házassági anyakönyvi kivonatunk. Négy évvel ezelőtt megkérted a kezem és én igent mondtam, de erről csak egy nagyon szűk réteg, körülbelül  öt ember tud. Miért? Míg én a Hydra csapatát erősítem, addig te a SHIELD kötelékében szolgálsz... legalábbis hivatalosan, hiszen másodállásban a feleségednek kémkedsz. Két lyukra játszani felettébb fárasztó lehet és én próbálok empatizálni a helyzeteddel, hiszen nem csupán az besúgóm és a szerencsemalacom vagy, hanem a férfi, akit tényleg, teljes szívemből szeretek, pedig sokáig én magam is azt hittem, hogy kihagyták belőlem a romantikus, őszinte kapcsolatokra való hajlamot. Nem nehéz téged kedveni, hiszen karizmatikus, megnyerő, humoros, intelligens férfi vagy, aki igazi védelmező csapatjátékos és elég rejtélyes ahhoz, hogy mindig érdekes maradjon. Alig voltál 20 éves, amikor az ügynökség kötelékébe kerültél, sok mindent köszönhetsz a csapatodnak és a vezetőségnek, de mint kiderült, mindig ott lappangott benned a morális megkérdőjelezhetőség, amely alapjául szolgált annak, hogy végül a Hydra malmára is hajtsd a vizet. Én csak a hab voltam a tortán és félő, ha fény derülne kettőnk kapcsolatára, nehéz időknek néznénk elébe. De ugye bízhatok benned és akkor is mellettem leszel, ha minden kötél szakad? Hiszen mindent tudsz rólam, neked sohasem hazudnék. Remélem, hogy nem tervezel hátat fordítani nekem, mert mostanában nagyon furcsán viselkedsz. Meguntad volna a kettős ügynök szerepét? Oldalt választanál? Benne van a pakliban, hogy nem az enyémre fogsz állni?
// A pb-t szeretném, ha maradna, de a név változtatható, ha nem tetszik. A többiről pm-ben egyeztetünk: rugalmas és ötletelésre abszolút nyitott vagyok, csak gyere.  awhh

Mutánsok

A HYDRA előszeretettel gyártott mindenféle hibridet és mutáns, kevert genetikákat, hozott létre újabb egyedeket meglesve, hogy mi lesz az eredmény. Folyamatosan mindenféle szupererőn dolgozik. Szinte megszámlálhatatlan ilyen program van 

Andrea von Strucker - half of Fenris
nomen est omen

kor 28-34

csoport x génes mutáns

play by Blake Lively
de akit szeretnél

foglalkozás ügynök, mutáns, klub
tulajdonos

várja Én és a Hydra
biztosan *-*

A karakter ismertetője ∞ Apátok annyira örült, mikor megtudta, hogy anyátok terhes veletek, hogy Zola kezébe adta anyátokat. Így aztán nem véletlen, hogy az x gén benned és iker testvéredben, Andreasban is kellően kimutatkozott. Együtt vagytok a Fenris és nem mellesleg örök hűségesei a Hydrának, abszolút a Negyedik Birodalom felemelkedéséért léteztek és küzdötök. Olyan volt a neveltetésetek, hogy ebből megingatni titeket szinte lehetetlen. Örömmel vettétek, hogy az én kezembe került a Hydra, hisz apám alapította, méltó utódja lennék... lennék. Egy kicsit megforgattam a szervezetet, hogy a mostani világhoz illeszkedjen, ne a 2000-es évek elejéhez, ahol ragadtunk hála Pierce-nek, amit ti csak nagy szemmel néztetek. Simulékonyabb vagy, mint a testvéred, próbáltál is velem beszélni, csak éppen nekem meg a Strucker családdal van tele a tököm, de bármennyire is, fontos kis kapocs vagy. Rengeteg szervezetbe vagy benne Andreas-szal és ott ti vagytok a baglyocskák, így aztán nincs köztünk vita. Meg végül is, ugyan vezetőknek nem vagytok valók, de lojalitásotok megkérdőjelezhetetlen.
Mi az érdekes benned? Leklónoztunk, bizony, kettő van belőled. Ami a nagyobb baj, másik éned, elszabadult, kicsit megkattant, össze kéne szedni, de fura lenne, ha megjelennél te is ott, ahol a másik éned is van... Naaagyon fura lenne. De ezt még nem mondtad el nekem és hajkurászod titokban. Csak épp én már tudom. Andrea hol vagy? Beszélnünk kéne.
// Nagy szavakban ennyi, igazán nem ereszteném bő lére a dolgot, hiszen ez mind rugalmas információ, lehet rajta változtatni. Mondjuk képregénybeli, így azt itt lehet megtekinteni, de az oldalon sok minden másképp van. Nah a lényeg a lényeg, hogy gyere *-* dobj meg egy pm-mel ha érkeznél :3 Nagy örömmel várunk! őrülten szeret   izgatott  

Andreas von Strucker - half of Fenris, Swordman, Baron Strucker
nomen est omen

kor 28-34

csoport x génes mutáns

play by Alexander Skargard
de akit szeretnél

foglalkozás ügynök, mutáns, klub
tulajdonos, báro, kalandor

várja Én és a Hydra
biztosan *-*

A karakter ismertetője ∞ Andrea testvére, a legfiatalabb Wolfgang és egyenesen a báró, most hogy apátok már halott. Kezedben ott van az összes öröksége, mely nehéz feladatot ród rá, de te próbálsz bizonyítani, próbálod apád emlékét tisztességesen megőrizni és a Wolfgang név jelentését megtartani.
Mindenféle szervezet tagja vagy, összekötő vagy, akár csak a testvéred. Például Krakent is ti hoztátok be a Hydráva és lehetne sorolni. Jó emberismerő vagy és legfőképp üzletember. Fenris klub a te és a nővéred műve, ami konkrétan a gonoszok egyik gyűléshelye, éjszakai bárja, ahol csak egy szabály van: "no killing".
Csakhogy... szép és jó ez az egész, de nem érzed magadhz illőnek. Mi van, ha a másik oldalt akarnád erősíteni?
// Nagy szavakban ennyi, igazán nem ereszteném bő lére a dolgot, hiszen ez mind rugalmas információ, lehet rajta változtatni. Mondjuk képregénybeli, így azt itt lehet megtekinteni, de az oldalon sok minden másképp van. Nah a lényeg a lényeg, hogy gyere *-* dobj meg egy pm-mel ha érkeznél :3 Nagy örömmel várunk! őrülten szeret    

Vissza az elejére Go down

∆ Hozzászólások száma :
80
∆ Tartózkodási hely :
♛ Unkown

A poszt írója Sinthea Shmidt
Elküldésének ideje Kedd 04 Dec. 2018, 21:12
Ugrás egy másik oldalra

Carmilla Black - Scorpion
nomen est omen

kor 25-35

csoport mutáns

play by Jodelle Ferland (kékes-zöld)
de akit szeretnél!

foglalkozás egyetemista, ügynök

várja Én *-* Hydra biztos!/div>

A karakter ismertetője ∞ Te különleges vagy, nem a szokványos eset. Beleszerettél egy Shield ügynökbe, aki behúzott a szervezetbe, de kiderült, hogy aztán Ő a mi emberünk. Átadott és téged ott hagyott... Kiképeztünk, azonban nem mi tettünk mutánssá. Genetikailag összerakott bébi vagy, az AIM egyik tagja nevelt fel, így aztán nem meglepő, hogy ilyen jól sikerült darab vagy, csodálom, hogy azon a halovány összekötőszálon nem meséltek rólad. Pedig a képességeid rendkívüliek: immunitás, toxinok elnyelése, semlegesítő, fullánk és akkor még a képzéseid... Pedig még annyira fiatal vagy.
// Nagy szavakban ennyi, igazán nem ereszteném bő lére a dolgot, hiszen ez mind rugalmas információ, lehet rajta változtatni. Mondjuk képregénybeli, így azt itt lehet megtekinteni, de az oldalon sok minden másképp van és teljesen rugalmasan kezelem a dolgot. Legyen Hydrás, de a többit szájízed szerint szabhatod.. Nah a lényeg a lényeg, hogy gyere *-* dobj meg egy pm-mel ha érkeznél :3 Nagy örömmel várunk!  szeretés  

Realynn Houville - Polimorf
nomen est omen

kor 25-35

csoport mutáns

play by Zoey Deutch, de
akit szeretnél!

foglalkozás egyetemista, tesztalany

várja Én *-* Hydra biztos!/div>

A karakter ismertetője ∞ Azon darabok egyike vagy, akikre nagyon figyelek. X gén buheráció történt nálad, de a képességeid... nem behatárolható. Mindig egy, de mindig változik - minden másodpercben akár, egyik pillanatban teleportáció, másikban pirokinézis és végtelen a lista. Folyamatosan bővül, általában erősebb érzelmeid hatására, de egyelőre nem látni a végét. Tökéletesen tudlak befolyásolni szívszerelmeddel, de amíg hatásos? Bocsi, ezzel jobban érzed magad. Megedzett csaj vagy, de még nem eléggé, de valahogy töretlen a kitartásod, hogy már pedig ki fogsz jutni... Meglátjuk kedves.
// Nagy szavakban ennyi, igazán nem ereszteném bő lére a dolgot, hiszen ez mind rugalmas információ, lehet rajta változtatni. Ő nem képregénybeli, hanem saját ötlet Very Happy Legyen Hydrás, de a többit szájízed szerint szabhatod.. Nah a lényeg a lényeg, hogy gyere *-* dobj meg egy pm-mel ha érkeznél :3 Nagy örömmel várunk!  szeretés  

Alexander Desyatkov  
nomen est omen

kor 40-50

csoport DOA mutáns

play by Danila Kozlovsky
de akit szeretnél!

foglalkozás laboráns

várja Én!

A karakter ismertetője ∞ DOA program sosem volt a szívem csücske, de egyike vagy a sikereknek, bár még fejlesztésre szorulsz, de ha már sokáig élsz, akkor nekem is van időm! Laborunkba dolgozol, mint tesztelő - vámpírhibrideken dolgoztok, több kevesebb sikerrel. Csak még egy Bloodstorm 1 eset ne legyen, mert kinyírom az egészet!
Tehát jó magad az orosz hidegből jöttél jó pár éve már. Lojális embert találtam benned, csak hogy beleszerettél az egyik tesztalanyba... Micsoda klisé! Egy számomra különlegesen fontos mutánsba... (Realynn) és nem tetszik az, ami felé tendáltok. Azt hiszed, nem tudom?
// Nagy szavakban ennyi, igazán nem ereszteném bő lére a dolgot, hiszen ez mind rugalmas információ, lehet rajta változtatni. Ő nem képregénybeli, hanem saját ötlet :DLegyen Hydrás, de a többit szájízed szerint szabhatod.. Nah a lényeg a lényeg, hogy gyere *-* dobj meg egy pm-mel ha érkeznél :3 Nagy örömmel várunk!   szerelmes1

Cassandra... - Chancellor 
nomen est omen

kor ismeretlen

csoport ismeretlen mutáns

play by Melvnin (fehér)
de akit szeretnél!

foglalkozás pénzügy, közgáz

várja Én! Hydra biztos *-*

A karakter ismertetője ∞ A kancellárián dolgozol, ez igazán nemes és nagy feladat. Te vagy az én kis rejtélyem, akiről semmit sem lehet tudni. Nem földi vagy, csak félig, ennyi nekem is leesett a szürkés bőröddel és a harmadik szemeddel, amivel a jövőbe tudsz látni. Igazán egyedi darab vagy, aki nem beszél sokat, akiről nem lehet sok mindent tudni - kor, lakcím, igazi név. De hű vagy. Nem tudom, miért. Milyen célodhoz kell neked a Hydra?
// Nagy szavakban ennyi, igazán nem ereszteném bő lére a dolgot, hiszen ez mind rugalmas információ, lehet rajta változtatni. Ő is képregénybeli, itt lehet ránézni Very Happy de az is csak alap, a szájízed szerint szabhatod.. Nah a lényeg a lényeg, hogy gyere *-* dobj meg egy pm-mel ha érkeznél :3 Nagy örömmel várunk!   szerelmes1

Tomi Shishido - Gorgon 
nomen est omen

kor 60-70

csoport mutáns

play by Lee Byung Hun
de akit szeretnél!

foglalkozás harcos, terrorista

A karakter ismertetője ∞ A Strucker családnak mindig is volt érzése olyanokat összeszedni, akik kicsit is különlegesebbek és hasznosabbak. Téged még Elsbeth talált meg, Wolfgang felesége. Nagyon jó viszonyt ápoltatok, mondhatnám azt, hogy túl jót is. Lojális vagy a Hydrához a kardoddal még sem voltál nagyon a Hydrához kötve idáig. Egy nap felkerestelek, hogy már pedig megreformáltam a kiképző programot, kéne egy nagyon jó kardforgató és nem jutott más eszembe, mint te, aki hasonlóan tapasztaltabb már az évekkel a háta mögött. Elvállalod végre? Vagy járunk még pár kört?
// Nagy szavakban ennyi, igazán nem ereszteném bő lére a dolgot, hiszen ez mind rugalmas információ, lehet rajta változtatni. Ő is képregénybeli, itt lehet ránézni Very Happy de az is csak alap, a szájízed szerint szabhatod.. Nah a lényeg a lényeg, hogy gyere *-* dobj meg egy pm-mel ha érkeznél :3 Nagy örömmel várunk!   szerelmes1

Kobik 
nomen est omen

kor ~80

csoport mutáns?

play by Jessica Stam (fehér)
de akit szeretnél!

foglalkozás tesztalany, diák

A karakter ismertetője ∞ EGyike vagy azoknak, akik ugyannyi idősek, mint én. Mégis csak pár éve találkoztunk. Apám és Zola teremtett meg téged, Zola fejlesztett tökélyre. Hogy mi vagy te? Konkrétan a kozmikus kocka egy darabja, az energia cipelője egy emberi formában - te meg tudnád tartani a követ, használni tudnád az erejét. Érdekes, hogy egy időben két helyen is meg tudsz jelenni, így voltál Hydrás és SHieldes is, hosszú utat jártál be (pl: Bucky Barnes, Steve Rogers... képregény), mióta vége volt a második világháborúnak. De megtaláltalak, egy életerős lányka vagy, az egyetlen talán, ki szívemnek közeli. nem szeretem a gyermekekeket, de te mégis... Több tized éves vagy, mégis csak egy gyermek. Aranyos és kedves, aki nem tudja, hogy mi dolga is a Hydránál. De velem vagy.

... - Madame Worm 
nomen est omen

kor 25-35

csoport mutáns

play by Madelaine petsch (vörös)
de akit szeretnél!

foglalkozás ügynök,
alapítvány vezető

A karakter ismertetője ∞ Amilyen gyönyörű vagy, pont olyan undorító a képességed. te is egyike voltál a Weapon X sorozatnak, amiben Deadpool is. Önkéntesként kerültél be és lettél kifejlesztve, pechedre férgeket, bogarakat, kukacokat és hasonló csúszómászókat tudsz irányítani, beszélgetni velük, esetleg emberi szervezetbe juttatva emberi testeket is irányíthatsz. Fincsi. Lobbanékony vagy és nem teljesen normális, de én az ilyet csak preferálom. Szépségeddel pedig bármit elhitetünk, amit szeretnél. Jó ügynök vagy, aki szépen sorjában szedi le az áldozatokat és hozza el a Hydrába, bár ne lennének ennyien szerelmesek beléd! Mindig a nevedet hallgatni már nevetséges, de jó szórakozást!

Vissza az elejére Go down

Monsters

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal