Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Nyár nyertesei

A nyár férfi karaktere

M'Baku
A nyár nõi karaktere

Natasha
A nyár párosa

Pepper & Tony
A nyár canon karaktere

Steve & Bruce & Rocket
A nyár kedvenc karaktere

Pepper
A nyár saját karaktere

Esther & Vitali
A nyár elõtörténete

Gamora & Herkules
A nyár játéka

A 4. kaland (III. - IV. kör)

Share|
William Sutter (férjem, besúgóm, árulóm?)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
9
∆ Kor :
39

Tárgy: William Sutter (férjem, besúgóm, árulóm?) Pént. 27 Júl. 2018, 22:56

William Sutter
Státusz • Szabad
Csoport • Ügynökök / Ellenségek (esetleg Inhumans)
Kor • 40 körül
Play by • Nikolaj Coster-Waldau
Ismertető • Van egy papír, amin így szerepel a nevem: Grace Anna Sutter. Ez a bizonyos irat a házassági anyakönyvi kivonatunk. Négy évvel ezelőtt megkérted a kezem és én igent mondtam, de erről csak egy nagyon szűk réteg, körülbelül  öt ember tud. Miért? Míg én a Hydra csapatát erősítem, addig te a SHIELD kötelékében szolgálsz... legalábbis hivatalosan, hiszen másodállásban a feleségednek kémkedsz. Két lyukra játszani felettébb fárasztó lehet és én próbálok empatizálni a helyzeteddel, hiszen nem csupán az besúgóm és a szerencsemalacom vagy, hanem a férfi, akit tényleg, teljes szívemből szeretek, pedig sokáig én magam is azt hittem, hogy kihagyták belőlem a romantikus, őszinte kapcsolatokra való hajlamot. Nem nehéz téged kedveni, hiszen karizmatikus, megnyerő, humoros, intelligens férfi vagy, aki igazi védelmező csapatjátékos és elég rejtélyes ahhoz, hogy mindig érdekes maradjon. Alig voltál 20 éves, amikor az ügynökség kötelékébe kerültél, sok mindent köszönhetsz a csapatodnak és a vezetőségnek, de mint kiderült, mindig ott lappangott benned a morális megkérdőjelezhetőség, amely alapjául szolgált annak, hogy végül a Hydra malmára is hajtsd a vizet. Én csak a hab voltam a tortán és félő, ha fény derülne kettőnk kapcsolatára, nehéz időknek néznénk elébe. De ugye bízhatok benned és akkor is mellettem leszel, ha minden kötél szakad? Hiszen mindent tudsz rólam, neked sohasem hazudnék. Remélem, hogy nem tervezel hátat fordítani nekem, mert mostanában nagyon furcsán viselkedsz. Meguntad volna a kettős ügynök szerepét? Oldalt választanál? Benne van a pakliban, hogy nem az enyémre fogsz állni?

// A pb-t szeretném, ha maradna, de a név változtatható, ha nem tetszik. A többiről pm-ben egyeztetünk: rugalmas és ötletelésre abszolút nyitott vagyok, csak gyere.  izgatott  awhh

Ki várja • én, szavakkal elmondhatatlanul!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

William Sutter (férjem, besúgóm, árulóm?)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Raven Sutter feljegyzései
» William Luminers