KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Great Gorilla

M'Baku

∆ Hozzászólások száma :
14
∆ Kor :
39
∆ Tartózkodási hely :
Wakanda



A poszt írója M'Baku
Elküldésének ideje Szomb. 14 Júl. 2018, 21:01
Ugrás egy másik oldalra

M'Baku





biográfia

Beceneved » Nagy gorilla
Születési idõ » 1984. December 20.
Születési hely » Wakanda, Fehér gorrilák hegye, Jabari törzs
Kor » 34
Play by » Winston Duke
Csoport » Önjelölt igazságosztó
Tartózkodási hely » Wakanda, de nem vagyok kiláncolva
család »Mandala - testver, elhunyt
Damola - unokatestvér
Ce'Athauna Asira Davin - unokatestvér



Jellem és külsõ »
A hideg hegyekben felnőve, nem éppen móka és kacagás volt a gyerekkor. Ennek hála kemény lettem, egyéni humorérzékkel, de ritkán viccelek. Nem rajongók tulzottan a technológiáért, elkényeztetik az embert és nélküle elvesznek. Ám ettől még nem vetem el a használatát. Szeretek kötözködni, főleg T'Challa-val. Ám összességében a törzs az első, kivéve, ha az előbbi királyként utasít. Így, amikor olyan a helyzet, akkor könyörtelen vagyok. Ám nyitott vagyok a tanácsokra is, ha érdemesnek tartom rá azt, aki meg akarja osztani velem.
Leginkább a törzsek harci ruháját hordom és szinte mindig nálam van a knobkerrie-m. Ezen kívül mást nem nagyon viselek. Mivel ritkán hagyom el a hegyeket, így nem is kell más.
képesség »
Különleges erőm nincs. Mindössze kemény edzésen mentem keresztül. Ennek hála jó vagyok mind a fegyveres, mind a puszta kezes harcban. S mivel szép nagy darab vagyok, így a termetem is kihasználom.

elõtörténet »
Wakanda. Egy csodás ország. Szép tájak, nagy erdők, folyók és rengeteg állat. Főleg, ha a megfelelő helyre születsz. A hegyekben másképp van minden. Itt nincs mindenhol vibránium. Nincsenek zöld erdők és nagy folyók. Csak a hó és a szél. Ez az a hely, ahol nem szabad gyöngének lenni, vagy nem jutsz messze. Ennek hála a törzs erős és mindenki megtesz mindent a másikért. Itt összetartasz, minden áron. S habár a Jabarik elhagyták a többi törzset, azért pontosan tudom, hogy kicsit sokuk vágyik arra, ami a többi négynek is megadatik. S igazság szerint még is értem őket ezért. Nagy kényelmet ad a technológia. Így, amikor megszűnik, nem tudnak mihez kezdeni.
- M'Baku. - hallok egy idősebb hangot a hátam mögül a trónteremben. Hűvös hegyi szél fúj, ám kifejezetten jó nap a mai. Tiszta és kellemes.
-  Mit akarsz? - fordulok az idősebb férfi felé, aki már hosszú évek óta a tanácsadóm. Meghallgatom azt, amit mond és utána döntöm el, hogy megfogadom-e vagy sem. Megbízom benne és ezt ő is tudja. Ahogy azt is, hogy mi jár annak, aki elárul. Nagyon is jól tudja.
- Semmivel sem tudlak lebeszélni, ugye? -
- Jól tudod. - válaszolok neki, majd a helyiség túlsó felében álló szolga felé biccentek, aki erre meghajol és kisiet.
- Te is jól tudod, hogy ezt az eseményt nem szabad kihagyni. - szólalok meg egy kis mosollyal.
- Pontosan tudom, hogy milyen nap a mai. Ezért is jöttem ide, hogy biztos vagy-e abban, amit tenni akarsz. - mintha némi aggódást vélnek felfedezni a hangjában. Mikor volt, hogy utoljára ilyet hallottam? Talán még gyerek lehettem akkor. Kisgyerek, aki nem ismert határokat.
- Teljesen biztos vagyok benne. - válaszolok neki, majd szolgák jönnek be, akik elkezdik levenni a páncélomat. Egyik darabot a másik után. Ezután festéket hoznak és elkezdik kifesteni a felső testem.
- Te is jól tudod, hogy mióta vártam már erre a napra. - szólalok meg ismét egy mosollyal. A szolgák közben végeztek, felém tartják a maszkom és a knobkerrie-m. Átveszem a két tárgyat és ismét ketten maradunk.
- Bőven vagyok annyira jó, hogy el tudjam verni T'Challa-t. - mondom neki, miközben előre lépek és a terem túlsó felén 5 kifestett Jabari harcos jelenik meg.
- Úgy legyen. - szólal meg, majd meghajol. Felveszem a maszkom és egy nagyobb levegőt veszek.
- Massa! - ordítom el magam.
- Ha! Hú! Hú! - jön a válasz a harcosoktól. Egyet mosolygok, majd elindulok.
- Massa! - zengi a hegy.

» »

Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Vas. 15 Júl. 2018, 00:22
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves M'Baku! ••

Elfogadva!




Mint korábban említettem, Te vagy az egyik kedvenc karakterem a Marvel univerzumban Drax mellett! Very Happy Jól hoztad a figurát, a lapod bár rövidke volt, de legalább annyira szórakoztató, mint a karaktered. Very Happy
Igazi harcos vagy, hatalmas termeted megrémiszti a kisembert, s ha meghalljuk a csatakiáltást, tudjuk, hogy Wakanda legnagyobb, legerősebb fizikumú harcosai jönnek.
Örülök, hogy megérkeztél, és csatlakoztál a király seregéhez, Wakanda védelmezőihez. Tömör, lényegretörő lapot írtál, amit jó volt olvasni. Az előtöridben a filmben látott harc előzményeit ismerhettük meg, ez külön tetszett nekem, így beleképzelhettem a korábban látottakba a jelenetsort. Smile

Egy szónak is száz a vége! Üdv nálunk! :3
Kérlek, arcot még foglalj, azután pedig robosztus testeddel foglalj helyet a játéktéren! Very Happy


Vissza az elejére Go down
 

Great Gorilla

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Macsek a gorilla ellen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Önjelölt igazságosztók-