HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaid

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

A nyár díjazottjai
az évszak nyertesei

A nyár férfi karaktere

M'Baku
A nyár nõi karaktere

Natasha
A nyár párosa

Pepper & Tony
A nyár canon karaktere

Steve & Bruce & Rocket
A nyár kedvenc karaktere

Pepper
A nyár saját karaktere

Esther & Vitali
A nyár elõtörténete

Gamora & Herkules
A nyár játéka

A 4. kaland (III. - IV. kör)

Share | 
A topik címe: Nem a képesség teszi az embert

∆ Hozzászólások száma :
64
∆ Tartózkodási hely :
♛ Unkown

A poszt írója Sinthea Shmidt
Elküldésének ideje Pént. 06 Júl. 2018, 21:17
Ugrás egy másik oldalra

Colonel Helmut Zemo
Státusz • Beregisztrált
Csoport • Ellenség/"önjelölt igazságosztó"
Kor • 35+
Play by • Daniel Brühl, Cillian Murphy, de amúgy akit akarsz.
Ismertető •
13. Zemo báró, kinek őse a 2. világháborúban hithű náci volt. Azonban a családból kikopott ez a vonás, ahogy a világból is lassan a nácizmus.
Szokóviai lakos volt, és nem meglepő, hogy családját vesztette el a szokóviai harcban. Ez az, amitől a bosszú majd szétvet és juttatott el egészen Vasily Karpovig, egy jó barátomig, ki rögtön értesített rólad. Vagyis értesített volna, ha éppen háza tájékon lettem volna, csakhogy így Grace karmai közé jutottál, aki örömmel vette fel veled a kapcsolatot, felfedezve azt a bosszút, ami szerint téged madzagon lehetne rángatni. Nos, kissé alábecsültünk, vagy legalábbis én, hiszen nem ejtettek a fejed lágyára - zseniális stratéga vagy, átlátsz a beszélgetések hálóján, logikádat pedig nem szabad alábecsülni. Grace volt, ki berántott a szövetségbe, addig puhatolt ki, míg be nem adtad a derekadat, de csakis feltételekkel. Őszinte leszek, a bizalmam pont nulla feléd, de nem kérdőjelezlek addig meg, míg teljesíted az egyezmény másik felét, ami rád esik. Független vagy, saját utat járod, saját módszereiddel dolgozol a Hydránál, de elvégzed, amit kell, még ha nem is úgy, ahogy én szeretném. Túl értékes vagy, ez biztosít téged a Hydránál leginkább...
// nos, egy Hydrást várok/várunk, bár én benne vagyok egy nyögvenyelős kapcsolódáshoz a Hydrához, hogy te is azért vagy nálunk, mert előnyöd van belőle, mint nekünk is belőled, de nem a hatalmas hűséged az, ami vonz. Kissé olyan szlalomozgatós, mivel hogy a CW-s szálat az oldal miatt el kellett engedni, de a fent leírtakhoz rugalmas vagyunk/vagyok, és az oldalra szabáshoz segít a marvel wiki Smile Gyere csak, tárt karokkal várunk, nehezítsd meg életünk, és növekedjen a HYDRA :3 ha érkeznél, pm <3 Várunk!

Ki várja • HYDRA! Grace, én. :3

Vissza az elejére Go down

Nem a képesség teszi az embert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Speciális Képességek (Összesítő)
» -=Sharingan=-
» -=Unazaki klán=-
» Rikudou Sennin és a Chakra Eredete
» -=Rin'negan=-