Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

•• Crushed -Aana & Loki
írta: Loki
Yesterday at 13:20
•• Játékpartner keresõ
írta: M'Baku
Vas. 15 Júl. 2018, 12:02
•• Foglalt avatarok
Vas. 15 Júl. 2018, 09:40
•• Great Gorilla
írta: Bruce Banner
Vas. 15 Júl. 2018, 00:22
•• Elkészültem!
Szomb. 14 Júl. 2018, 21:04

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
635
∆ Kor :
48
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s

Tárgy: Thundra Kedd 03 Júl. 2018, 23:23

Thundra
Státusz • Szabad
Csoport •Galaxislakók
Kor • 33
Play by • Amber Heard / Rachelle Lefevre / Amy Adams / Elena Satine / Bárki, aki Neked szimpi! :$

Az univerzum egy távoli, fejlett bolygójáról érkeztél, ahol a gyermekek már csupán mesterséges úton születnek. A férfiak szolgák, szórakozási célt szolgálnak, és elég kevés van belőlük. Nők a vezetőitek, nők töltik be a fontosabb posztokat, egyszóval: kasztráltátok a férfiakat, a nők pedig uralomra törtek. Ennek volt előzménye, ugyanis akkorra már a férfiak a nőket használati tárgyként kezelték, a nemi erőszak, a női rabszolgaság a mindennapi élet részét képezték. Ekkor női tudósok közös összefogással vegyi anyagokkal a férfiak többségét elpusztították. Így már évszázadok óta nők uralják a bolygótokat.
Csak gyönge nők egy bolygón? Ez feltűnt máshol is! A naprendszeretek másik bolygóján még rosszabb volt a helyzet. Ott alig volt már nő, aki kibírta a kínzásokat, a férfiaknak női utánpótlás kellett, ezért ostrom alá vettek titeket. Kellett egy erős, női harci egység. Itt jössz Te és a többi harcos nő a képbe...
Te is, mint ahogyan a számos lány gyermeketek, lombikban, génmódosítással lettetek létrehozva. Ennek köszönhetően emberfeletti erőd és állóképességed van, tehát egy 70 tonnás tank mozgatása alig jelent gondot Neked. Regenerációd is kivételes (egy harcban elveszítetted a bal szemed, ami napok múlva visszanőtt). A fejlett lőfegyverekkel is kivételesen bánsz, ám mégis hosszú, láncos buzogányod a kedvenc fegyvered.
Nyolc évesen már katonai iskolába jártál, és amikor tizennyolc lettél, a női sereg legerősebb harcosaként katonai vezetővé választottak.

A fenyegetés egyre nagyobb a bolygódon. A támadók nem adják fel, ők is fegyverkeznek, egyre erősebb férfiakkal vonulnak ellenetek. Küldetést kaptál: Keress az univerzumban olyat férfit, akitől DNS-t szerezve erősebb, hatalmasabb női harcosokat hozhattok létre.

A Föld jócskán el van látva férfi harcosokkal, így bolygónkra utaztál űrhajódon. Találkoztál sok remek hőssel, sokakkal van már múltad is, ám amikor megláttad Hulkot, rögtön tudtad, hogy az ő DNS-ével végre elhozhatod a békét népednek. Ehhez viszont... DNS-t kell szerezned. Very Happy

Naszóval a képregényben is van közös száljuk, de én bátran ajánlom, hogy nyugodtan térj el az eredeti történettől. Én is belenyúltam itt-ott, de azt sem muszáj követned, amit leírtam! Sőt, ha nem tetszik a sztori, találj ki újat! Nem zárkózom el semmitől, csak gyere! Very Happy

Tudnod kell, nem vagyok gyors reagoló, de nagyon örülnék Neked!  bounce

Ki várja • A Nagyfiú és jómagam

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.http://infinity-marvel.hungarianforum.com

Thundra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal