Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Nyár nyertesei

A nyár férfi karaktere

M'Baku
A nyár nõi karaktere

Natasha
A nyár párosa

Pepper & Tony
A nyár canon karaktere

Steve & Bruce & Rocket
A nyár kedvenc karaktere

Pepper
A nyár saját karaktere

Esther & Vitali
A nyár elõtörténete

Gamora & Herkules
A nyár játéka

A 4. kaland (III. - IV. kör)

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
657
∆ Kor :
48
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s

Tárgy: Thundra Kedd 03 Júl. 2018, 23:23

Thundra
Státusz • Szabad
Csoport •Galaxislakók
Kor • 33
Play by • Amber Heard / Rachelle Lefevre / Amy Adams / Elena Satine / Bárki, aki Neked szimpi! :$

Az univerzum egy távoli, fejlett bolygójáról érkeztél, ahol a gyermekek már csupán mesterséges úton születnek. A férfiak szolgák, szórakozási célt szolgálnak, és elég kevés van belőlük. Nők a vezetőitek, nők töltik be a fontosabb posztokat, egyszóval: kasztráltátok a férfiakat, a nők pedig uralomra törtek. Ennek volt előzménye, ugyanis akkorra már a férfiak a nőket használati tárgyként kezelték, a nemi erőszak, a női rabszolgaság a mindennapi élet részét képezték. Ekkor női tudósok közös összefogással vegyi anyagokkal a férfiak többségét elpusztították. Így már évszázadok óta nők uralják a bolygótokat.
Csak gyönge nők egy bolygón? Ez feltűnt máshol is! A naprendszeretek másik bolygóján még rosszabb volt a helyzet. Ott alig volt már nő, aki kibírta a kínzásokat, a férfiaknak női utánpótlás kellett, ezért ostrom alá vettek titeket. Kellett egy erős, női harci egység. Itt jössz Te és a többi harcos nő a képbe...
Te is, mint ahogyan a számos lány gyermeketek, lombikban, génmódosítással lettetek létrehozva. Ennek köszönhetően emberfeletti erőd és állóképességed van, tehát egy 70 tonnás tank mozgatása alig jelent gondot Neked. Regenerációd is kivételes (egy harcban elveszítetted a bal szemed, ami napok múlva visszanőtt). A fejlett lőfegyverekkel is kivételesen bánsz, ám mégis hosszú, láncos buzogányod a kedvenc fegyvered.
Nyolc évesen már katonai iskolába jártál, és amikor tizennyolc lettél, a női sereg legerősebb harcosaként katonai vezetővé választottak.

A fenyegetés egyre nagyobb a bolygódon. A támadók nem adják fel, ők is fegyverkeznek, egyre erősebb férfiakkal vonulnak ellenetek. Küldetést kaptál: Keress az univerzumban olyat férfit, akitől DNS-t szerezve erősebb, hatalmasabb női harcosokat hozhattok létre.

A Föld jócskán el van látva férfi harcosokkal, így bolygónkra utaztál űrhajódon. Találkoztál sok remek hőssel, sokakkal van már múltad is, ám amikor megláttad Hulkot, rögtön tudtad, hogy az ő DNS-ével végre elhozhatod a békét népednek. Ehhez viszont... DNS-t kell szerezned. Very Happy

Naszóval a képregényben is van közös száljuk, de én bátran ajánlom, hogy nyugodtan térj el az eredeti történettől. Én is belenyúltam itt-ott, de azt sem muszáj követned, amit leírtam! Sőt, ha nem tetszik a sztori, találj ki újat! A karakter leendő gyermekeim anyja lenne, de nem muszáj ilyen kemény markú asszonyt hoznod! Very Happy
Nem zárkózom el semmitől, akár teljesen új sztroit is kitalálhatunk. Csak gyere! Very Happy

Tudnod kell, nem vagyok gyors reagoló, de nagyon örülnék Neked!  bounce

Ki várja • A Nagyfiú és jómagam

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.http://infinity-marvel.hungarianforum.com

Thundra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal