Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

•• Unfold me [E&E]
írta: Erik Lehnsherr
Yesterday at 18:37
•• Activity Check
írta: Avery Jones
Yesterday at 15:40
•• Játékpartner keresõ
írta: Bruce Banner
Csüt. 16 Aug. 2018, 21:32
•• Daily News
írta: Admin
Szer. 15 Aug. 2018, 19:38

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
8
∆ Kor :
25
∆ Tartózkodási hely :
Munkahely - Garázs

Tárgy: Nadine Amita Carlisle Vas. 01 Júl. 2018, 17:53

Nadine Amita Carlisle

szuperhõs nevem ide

biográfia

becenév » Nadie, Dina
születési idõ » 1992. 08. 20.
születési hely » Bombay/Mumbai, India
kor » 26
play by »Ariana Grande
csoport » Civilek
tartózkodási hely »New York
család »Szülők: Kevin és Miranda Carlisle. Elváltak és apuka jelenleg Indiában dekkol mint orvos. Egyéb rokon: Nadine öt évvel idősebb nővére, Laura. Feleség és anya. Valamint Larry bácsi, anya bátyja, autószerelő műhelye van.

jellem és külsõ »
Külső tulajdonságok: Hátközépig érő haj ami a sötétbarna, szőkésbarna, sötétszőke (esetenként itt-ott rózsaszín, kék vagy egyéb szivárványszínek) színekben pompázik. A dús, fekete pillák keretezte barna szemek és az alig 160 centis magasság amolyan kis "cukorfalattá" teszik. Még az izmos-karcsú testalkat ellenére is. Öltözködésében nincs határozott stílus...ami megtetszik azt viseli. Olvasáshoz szemüveget hord.
Belső tulajdonságok: Kötelességtudó, munkáját igyekszik 100%-osra teljesíteni. Néha kicsit határozatlan és nehezen barátkozik. Igazán csak a család körében tud felengedni, egészen addig amíg a magánélete felől nem érdeklődik a rokonság.

képesség »
-

elõtörténet »
Indiában születtem, mivel apám akkortájt ott dolgozott orvosként. Már volt egy ötéves nővérem, neki köszönhetem a második keresztnevemet is.
Anyám tanárnő volt egy new  yorki általános iskolában, Indiában meg "csak" feleség és anya. Amíg élek nem fogok rájönni, hogyan jöhetett össze két ennyire különböző ember mint a szüleim. Igaz, anyám egyre nehezebben bírta az indiai életet.
Ötéves voltam, a nővérem tíz amikor elváltak és hazatértünk new yorkba.
Az életünk innentől átlagos mederben folyt, anyám újra tanárnő lett és apámat 16 éves koromig nem is láttam. Nem mintha hiányzott volna. Már találtam valakit akire apaként tekintettem. Larry bácsi, anyám bátyja tökéletes "apapótlék" volt. Autószerelő műhelye van és én rengeteget lógtam nála iskola után vagy helyett. Elbűvölt ez a cseppet sem nőies világ és a mai napig nem tudtam szabadulni ebből a bűvöletből. Persze, nem lettem autószerelő de a mai napig szívesen segítek Larry bácsinak és otthon is elboldogulok kisebb javításokkal. Igazán csajos nem?  
És akkor még nem szóltam a harcművészetről a másik kedvencemről. Igen én egy igazi kis kung fu  panda vagyok. Egy egyedülálló nőnek tudnia kell megvédenie magát!
Mielőtt azonban bárki rosszallóan csóválná a fejét, megjegyzem hogy  az InStyle magazin szerkesztőségében dolgozom. Egyike vagyok azoknak akik a káoszból rendet, vagyis egy új lapszámot teremtenek.
Sajnos a táskámban nem tudok rendet tenni, pedig jókora. Akár Mary Poppins szőnyegtáskája, éppen csak abban semmit sem lát aki belenéz, az enyémben viszont azt a bizonyos káoszt. Egyesek szerint még én is beleférnék. De mit csináljak? Tényleg mindenre szükségem van!

Most viszont rohanok, mert az a pletyka járja, hogy megint lesz "Bemutatjuk munkatársainkat" -rovat és szeretném, ha kihagynának belőle. Jó lenne, ha beleférnék a táskámba!

..........

-Vannak sötét, perverz kis titkaid?
A kérdés a másik WC fülkéből jött és úgy ért mint egy gyomorütés és egy hidegzuhany egyszerre.
-Természetesen nincsenek! Miből gondolod? - *csattantam fel, miután összeszedtem magam. Fogalmam sem volt, hogy juthatott ilyesmi az eszébe.
Egy ilyen kérdés nélkül is kényes a szitu. Én az egyik fülkében a főnököm meg a másikban. Tisztára mint a gimiben. Már ott is cikinek éreztem.
-Rendőrségi ügyed volt? Vagy valakinek a családból? Netán drog?
*Felsóhajtok. Tudtam, hogy nehéz dolgom lesz, de hogy ennyire...*
-Nem, senkinek sem volt semmiféle dolga a rendőrséggel...Totál rendben van mindenki! Ja és semmilyen szektának nem vagyunk tagjai!
-Most már annyira sem értelek mint eddig! -*hallom főnököm, Cathy megadó sóhajba torkolló szavait a fal mögül.*
Miért akarod kihagyni?
-Pontosan ezért. Mert nem vagyok "trendi".  Nem érdekel a divat, a hírességek világa...Azt sem tudom melyik a kedvenc parfümöm, vagy sminkmárkám...Én csak egyszerűen teszem a dolgomat itt.

-Lehet, hogy ezért fogsz jól mutatni! Mert más vagy! Egy kakukktojás, egy csodabogár! Egy nyolcpettyes katica! Nincs kifogás! Úgyis átnézheted az anyagot mielőtt kikerül. Ígérem, semmi olyat nem tud meg rólad az olvasó, ami egy kicsit is kínos lenne!
*Ajtó kivágódik majd csapódik...katonás léptek. Cathy elhagyta a terepet én meg rágódhatok a dolgon. Még hogy nyolcpettyes katicabogár!

D.M:A. » tapasztalat » multik

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
640
∆ Kor :
48
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s

Tárgy: Re: Nadine Amita Carlisle Kedd 03 Júl. 2018, 22:22

•• Kedves Nadine! ••

Elfogadva!

Remek kis lapot írtál nekünk. Hiába vagy "csak" civil, színes egyéniséged hamar felkelti az ember érdeklődését. Még ha a szupererőd a folyóirat pontos, precíz szerkesztése és a kung fu tudásod "csupán", mégis szívesen olvastalak és gyorsan rád tudtam hangolódni.. és nem mellesleg, ha a munkádban precíz vagy, akkor csakis jó ember lehetsz! :3
Nem egyszerű az életed, igyekszel a háttérben maradni, mégis, ahogyan a főnököd is mondta, valószínűleg Te vagy a legérdekesebb és legkülönlegesebb az újságotoknál. :3
Tetszett, hogy önvédelmet tanulsz, amit simán leírhattál volna a Képesség részhez is, mert hát azért nem minden nő tud verekedni. Szóval ez király dolog, s remélem azért egy paprika spray is meglapul abban a mindent elnyelő, feneketlen táskádban! Very Happy
Tetszett az előtörid, megismertük a múltad és a jelened, a munkádat a lapnál. Szépen megírtad!

Node, nem is tartalak fel tovább! Köszönöm az élményt! Várom a játékaid, hogy még többet megtudhassunk rólad! :3
Arcot még foglalj azért, de utána nincs más dolgod, minthogy elkezdj játszani! Üdv nálunk! :3

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.http://infinity-marvel.hungarianforum.com

Nadine Amita Carlisle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal