HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaid

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

A nyár díjazottjai
az évszak nyertesei

A nyár férfi karaktere

M'Baku
A nyár nõi karaktere

Natasha
A nyár párosa

Pepper & Tony
A nyár canon karaktere

Steve & Bruce & Rocket
A nyár kedvenc karaktere

Pepper
A nyár saját karaktere

Esther & Vitali
A nyár elõtörténete

Gamora & Herkules
A nyár játéka

A 4. kaland (III. - IV. kör)

Share | 
A topik címe: Brother and sister - Cooper & Norina

∆ Hozzászólások száma :
118
∆ Kor :
22
∆ Tartózkodási hely :
A végtelen gyémánt belsejében

A poszt írója Norina Thomson
Elküldésének ideje Vas. 24 Jún. 2018, 21:39
Ugrás egy másik oldalra

Cooper & Norina

Csodás nap, csodás idő, csodás vasárnap... gondoltam ezt naivan.
Valami miatt felriadtam reggel még hat óra előtt pár perccel, természetesen hulla fáradtan. Gondolom mindenki ismeri azt a borzalmas érzést, amikor végre nem kell korán kelni, nincs semmi az ég világon és végre alhatnál délig, de te mégis felébredsz és sehogy sem tudsz visszaaludni. Ez van most velem is.
Fáradtan meredek magam elé, miközben morogva húzom magamra macskás mamuszomat és lassan a tükör elé totyogok, ahol egyáltalán nem meglepő látvány fogad. Hajam az egekben, szemeim pirosak, akárcsak egy zombi, úgy festek. Na de sebaj, majd rendbe hozom magam egy reggeli kávé után. Gyorsan átöltözöm, megfésülködöm és kimegyek a konyhába. Kicsit sem furcsa, hogy még senki sincs ébren ebben a házban rajtam kívül. Ezek szerint csak én vagyok ilyen pacsirta, aki képes magától kora reggel felébredni. Bezzeg Luna... ő tizenegy előtt még véletlenül sem kel fel. Habár ő elég sokáig fent is van éjjel, általában olvas vagy filmet néz, de én este tízkor már megyek aludni. Habár tegnap este csak nehezen tudtam elaludni, folyton felébredtem egy szúnyog vagy zaj miatt. Remélem legalább a többiek jól alszanak, hamár én felébredtem.
Felteszem a vizet forrni, előbányászom a kedvenc vörösbegy-tojás-kék bögrémet és megpróbálok reggelit csinálni anélkül, hogy túlságosan nagy zajt csapnék.
Már készen is van a rögtönzött, nem épp változatos (csak pirítós pár szelet felvágottal és paradicsommal ) reggelim, mikor hirtelen halk lépteket hallok az előszobából. Na szuper, sikerült felébresztenem valakit.
-'Reggelt, bátyó!-köszöntöm Coopert, miközben kortyolok egyet az írtóforró kávémból, mitől egyből fel is horkantok... ~Istenem, de forró...
-Sajnálom, hogy felébresztettelek!-nézek kiskutya szemekkel bátyámra, miközben felállok, hogy neki is tölthessek egy kicsit a kávéból és megkináljam majdnem megégett pirítóssal; feltéve ha kér, de ha inkább nem kér, akkor megeszem én... vagy megdobálom vele Lunát.

Sziaaa! nagy szemek

Brother and sister - Cooper & Norina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Avatárfoglaló [régi]
» James Jeffrey Cooper (kapott karakter)
» Adam Cooper
» A legjobb virtuális barát - Laura & Norina