Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|
Cicc cicc ~ Felicia & Peter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
27
∆ Kor :
18
∆ Tartózkodási hely :
☾ Queens, NYC

Tárgy: Cicc cicc ~ Felicia & Peter Szer. 13 Jún. 2018, 22:15

Fekete Macska & Pókember
I'm enchanted to meet you, cat
Mondhatnám, hogy a szuper-pókösztönöm jelezte, hogy valami nem stimmel a Guggenheim Múzeum körül, de valójában egy véletlenül elcsípett csatorna hívta fel a figyelmemet rá a rendőrségi rádión, ami alapján úgy döntöttem, talán érdemes lenne tennem arrafelé egy kört. Noha az idő már meglehetősen későre járt és tudtam, hogy ha May néni észreveszi, hogy eltűntem otthonról, a nyakamat veszi... Mégsem hagyhattam védtelenül a várost. A Bosszúállók nem lehetnek ott mindig mindenhol, és amúgy is, az én felszerelésem fejlettebb, úgyhogy nekem kell megvédenem New Yorkot minden apró bűnténytől.
Hogy pontosan mennyire apró is az a bizonyos bűntény, azzal csak akkor szembesültem, amikor landoltam a múzeum tetején. Három fekete teherautó parkolt az épület előtt, így arra következtettem, legalább tíz-tizenöt nem kívánatos okostojás tartózkodhat odabent. Sebaj, annyival még könnyen elbánok... Megigazítottam a maszkot az arcomon, aztán lőttem egy kis hálót a tetőablakra, majd egy erős rántással kikaptam azt a helyéről. Ügyeltem rá, hogy ne törjön el - sajnálnám, ha erre kéne költenem a zsebpénzem -, ahogy a lyuk mellé fektettem, feljegyezve magamban, hogy ne felejtsem el visszaszerkeszteni a helyére, amikor lelépek.
A múzeum meglehetősen sötét és kihalt volt, amin nem kellett volna meglepődnöm, de hát nem sokszor jár az ember éjszaka ilyen helyen. Az, hogy a biztonsági őrnek hírét sem láttam, további aggodalomra adott okot. Az ösztöneimet követve vágtam neki a folyosóknak, egyenesen a különleges ereklyék és leletek szárnya felé. Dulakodás, vita hangja csapta meg a fülem, úgyhogy megszaporáztam a lépteimet és meg sem álltam az egyiptomi részlegig. Mielőtt csak úgy vakon berobbantam volna a rablás kellős közepébe, úgy gondoltam, előbb jobb felmérni a terepet - igen, valahogy így kötöttem ki a szellőzőben.
Jó pók kis helyen is elfér.
- Mi a...
Eltartott egy darabig, mire sikerült értelmeznem az alattam lezajló jelenetet és megkülönböztetnem, ki kivel van. A számításaim helyesek voltak, 13 megtermett, talpig feketébe öltözött, maszkos fickó fogott közre egy szintén maszkos, a körvonalai alapján feltehetőleg nőt. Arra következtettem, nem egy csapatban játszanak, ugyanis meglehetősen hevesen dulakodtak. Két tolvaj egy múzeumban? Az csakis azt jelenthette, hogy...
Addig hunyorogtam, míg rá nem leltem az ellopott ereklyére. A nőnél volt, és becsületére szóljon, elég jól állta a sarat a többiekkel szemben. Fogalmam sem volt, ezek hogy tudták egy napra és egy időpontra időzíteni ugyanazt a rablást, vagy éppen ki kivel van és ki melyik oldalán áll a törvénynek, de ez nem is az én reszortom volt eldönteni. Majd a rendőrök intézkednek, addig szépen lekötözök mindenkit és visszateszem az ellopott ereklyét a helyére... Ez volt a terv, és elég jó tervnek tűnt, amíg meg nem hallottam eldördülni az első lövést.
Oké, ez alapjaiban megváltoztatta a tervet.
Leszereltem a szellőzőnyílást a helyéről, és máris a dulakodók közé vetettem magam. Tolvaj és tolvaj esetén nehéz eldönteni, hogy pontosan melyik oldalt védjem, de a jólneveltségem azt sugallta, a nőci több segítségre szorul.
- Ejnye, fiúk, egy tucat egy ellen? - csóváltam meg a fejem széttárt karral, majd már ki is lőttem egy-egy hálót a hozzánk legközelebb állókra. Az egyik fickónak a bokáit ragasztottam össze, aki így elvágódott, a másikat pedig arcon lőttem, ideiglenesen megvakítva.
Bár a furán öltözött nőci segítségére siettem, ez nem jelentette azt, hogy hagytam volna meglépni. Rajta tartottam a fél szemem, hogy ha menekülni akarna az ellopott valamivel, akkor megállíthassam.

szia, cica! hmm

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Cicc cicc ~ Felicia & Peter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jessica Drew / Póknő
» Peter McCall
» Kimiko vs. Peter
» Gabriellla és Peter Smite