KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Hydra Queen

Grace Werner

∆ Hozzászólások száma :
9
∆ Kor :
44



A poszt írója Grace Werner
Elküldésének ideje Kedd 12 Jún. 2018, 21:12
Ugrás egy másik oldalra

Grace Werner

Hydra Queen




biográfia

becenév » Csak Grace.
születési idõ » 1979. augusztus 30.
születési hely » New York
kor » 39 év
play by » Jessica Chastain
csoport » Ellenségek
tartózkodási hely » Ahol dolgom van.
család » Janice Werner (született Colberg); belehalt a szülésbe, sohasem ismerhettem. Az ő vonásait örököltem, a tükörbe nézve az az arc köszön vissza, amelyik az általam féltve őrzött fényképeken mosolyog. Szeretek rápillantani a papírlapokra, elképzelni, milyen élete volt és mennyire szeretett volna engem... apám szerint túl érzelgős volt és azt hitte, emberjogi aktivistaként képes lehet megváltani a világot. Talán örököltem egy kicsit a személyiségéből is: a világ megváltoztatása ugyanúgy a terveim között szerepel, mint neki.
Mark Werner; apám, nevelőm, példaképem, akinek egyszerre állíttatnék emlékművet és rombolnám le a következő pillanatban egy kalapáccsal. Megtanított félni, küzdeni, akarni, ragaszkodni, engedni, gyűlölni és valamilyen elképesztően elbaltázott módon szeretni is. Az emléke akkor is velem, lesz, ha a föld alatt fog porladni, de ez az idő még nem jött el. Sajnos vagy szerencsére, ez mindig az adott másodperc függvénye.
Jacob Werner; két évvel idősebb tőlem, mégis egy óvodás szintjén áll. Életművésznek nevezi magát, szerintem csupán komplett idióta. Valószínűleg ő az oka, hogy engem keményebben fogtak, bár bevallom, néha jól jönne néhány cseppecske a szabadelvűségéből, felelőtlenségéből és kiapadhatatlan optimizmusából.



jellem és külsõ »
Sokak fejében él az elképzelés, miszerint a vörös nők tüzesek, lobbanékonyak, kiszámíthatatlanok, a megfigyelők agya pedig készségesen kitölti a hiányzó részeket: tüzes, tehát nem lehet unatkozni mellette; lobbanékony, vagyis ha úgy érzi, veszélyben van az igaza, legszívesebben azon nyomban megölne; kiszámíthatatlan, ugye figyeltél az előző pontra? Az előítéleteknek mindig van alapja, esetemben is. Igaz, hogy képtelen vagyok elviselni a kudarcot, legyen szó apró szócsatáról vagy nagy kaliberű ügyről: éppen ezért megtanultam minden helyzetből győztesen kikerülni. A kissé instabilabb énemet a külvilág elől titkolom, csupán a hozzám legközelebb állóknak van némi fogalma a létezéséről. Ha megszólalok, mások elhallgatnak és nem csak azért, mert az illem ezt diktálja, hanem mert nem tudnak mit mondani. Az agyam gyorsabban pörög, mint másoké, míg ők a végére érnének annak, amit kértem tőlük, én már háromszor megcsináltam. Ennek ellenére szeretem a társaságot, elvégre a kapcsolatépítés minden tevékenység alapja és tiszta aranya. Hogyan ismerhetném ki az embereket, ha nem töltök velük elegendő időt, ha nem sürgök-forgok körülöttük, kérdezem meg, hogyan tetszik a szenátor kislányának az úszásóra vagy teszem biztatóan a főügyész vállára a kezem, miközben egyetértek vele, hogy a férje egy barom, amiért elhagyta egy bikinimodellért? Nagyon felemelő tudott lenni látni a tömeg arcán az elismerést, az irigységet, a helyembe lépni vágyást és hogy szívesen szúrnák át vasvillával a szívemet, ha nem számítana bűncselekménynek. Pedig nem kellene hozzá más, mint egy alaposan kigondolt és többször átrágott, az összes részletre figyelő terv, pár megvesztegethető mellékszereplő, egy azonosíthatatlan fegyvert és némi lélekjelenlét. Hogy én képes lennék ölni? Elméletben igen, gyakorlatban lehet, hogy kétekednék. Nem vagyok szívtelen, az emberi faj összes gyengeségét magamban hordozom annak ellenére, hogy néha sokkal könnyebb dolgom lenne, ha immunis lennék az érzelmekre. Nem kellene törődnöm azzal, hogy az emberek furcsának találnak vagy esetleg félnek tőlem és egyáltalán nem jutna eszembe, még néhanapján sem, hogy minden este egyedül hajtom álomra a fejem. Lehet, ez azért van, mert mindenkivel szemben megkövetelek egy bizonyos szintet: ha nem súrolja az érdeklődésem alsó határát, mehet a kukába. Maximalista vagyok és felettébb kitartó, így jutottam el odáig, ahol most tartok, emellett vallom, hogy az élet egy játék, amit meg kell tanulni játszani. Egyesek képesek rá, mások elbuknak, míg vannak, akik ráveszik a többieket, hogy az ő játékszabályai szerint tegyék meg a következő lépést. Én az utóbbi csoportba tartozom, hiszen tisztában vagyok azzal, hogy képes vagyok hatni az emberekre és előszeretettel használom ezt a képességemet. Elég egy magabiztos mosoly, egy feltűnő rúzs, egy csinos ruha, egy szép pár cipő és minden egyes megjelenéssel kicsit többet kaphatok a világból, míg ők belőlem csupán a felszín apró cafatjait láthatják, amit szépséges eszményképpé alakítanak. Egy hazugság lennék? Az baj? A hazugság az igazság másik olvasata, a jó füllentéshez és annak leleplezéséhez elengedhetetlen az intelligencia és a döntésképesség, tehát magára vessen az, aki bedől vagy be akar dőlni a csapdáknak. Ismerem az emberi lélek rejtelmeit, a gondolkodás és a csordaszellem muködését, hat különböző nyelven vagyok képes szólni az érintettekhez. Csoda, hogy ennyi követőnk van? Százhatvanhárom centimmel, vékony alkatommal, márványzöld szememmel, ezer wattos mosolyommal és minden hónapban frissen nyírt frizurámmal karöltve felelek a Hydra-ért és jó munkát végzek. Nincs mit mellébeszélni.
képesség »
Talán nem vagyok fekete öves karatés, a tárgyak nem mozdulnak el, ha nagyon koncentrálok rájuk és képtelen vagyok megmozdítani egy tankot, de aki berepült a hálómba, még sohasem vergődött ki onnan, legyen bármilyen különleges. Hát nem elég szuper?

elõtörténet »
A tükör előtt álltam és a fülem mögé tűrtem az egyik kósza hajtincsemet. Elővettem a rúzsom, a vörös rúddarab szinte könyörgött a szám színének felfrissítésének lehetőségéért, majd miután megtette a dolgát, elégedetten húzódott vissza a dobozkájába. Alig vártam a mai napot, majd kiugrottam a bőrömből: azért szerettem a munkámat, mert minden nap tartogatott valami érdekfeszítőt, ami jobb esetben kihívás elé állított és elérte, hogy egy lépéssel közelebb kerüljünk a megálmodott világunkhoz. Apám Hydrás volt és bár nem kellett volna törvényszerűnek lennie, hogy kövessem az útján, mégis megtettem. Nem kényszerből, hanem mert imádtam nézni, amit csinál és ahogyan csinálja; ha egy adott rendszerben szocializálódsz, akkor annak minden sejtje beléd ivódik és csakis akkor tudod kikaparni magadból, ha elutasítod a lényed egy jelentős részét. Azt, ami az alapot adja: a gyermeket, aki kíváncsi, érdeklődik, kutat egy eszme után és ha megtalálja a megfelelőt, akkor a magáévá teszi. A bennünk élő kölyökkel az a legnagyobb baj, hogy szívós és makacs, ezért ha a felnőtt részünk szeretné meggyőzni arról, hogy jobb lenne új tapasztalatokat szerezni és nyitni a létezés többi szeglete felé, a fránya gyerek ellennyomással reagál, olyan mértékűvel, amit egy hadsereg sem képes legyőzni. Így lettem én, Grace Werner elkötelezett Hydra-támogató, a kommunikációs folyamatok fő felelőse, kvázi címlaplány, önjelölt lobbista és a zöld szín büszke viselője. Hosszú utat jártam be, de elégedett voltam magammal. A jogi egyetem túl unalmas volt ahhoz, hogy ne akarjak valami mást csinálni és amikor felfedeztem, hogy a politika mennyi édes kalandot tartogathat számomra, belevágtam a fejszémet abba a bizonyos fába; természetesen, ha apám nem lett volna a new york-i polgármester legjobb barátja és cinkostársa, talán sohasem érik meg bennem a vágy a hazugságok, a korrupció és a földi mocskok válogatott fertőjébe való beleugrásba. Gyakornoki évek, kávéfőzés, fénymásolás, rejtett Hydra-találkozók, a főnök után loholás, világmegváltó-tervek előkészületeibe való belepillantás; ha nem a két szememmel láttam és tapasztaltam volna, el sem hiszem, hogy a Hydra mindenhol ott van. Az emberek tudta nélkül beszivárgott az életükbe, a mindennapjaikba, hatással volt a dollár árfolyamára, a csemegepultban kapható felvágott szeleteinek vastagságára... meglepő, hogy az én létezésemnek is része lett? Elvarázsolt annak a megsejtése, hogy a törvény koránt sem kőbe vésett, sőt, ha az utunkban áll, kevünkre játszadozhatunk vele; hogy a jog nem más, mint kiskapuk halmaza és csupán választanunk kell, melyikhez van kedvünk egy adott napon; vagy éppen, hogy az emberek egytől-egyik kiszámíthatóak és bármit megtesznek, ha valaki elhúzza az orruk előtt a mézesmadzagot. A képlet egyszerűvé vált: megtaláltam, amit kerestem. A társadalmunk elvárásai is éppen ennyire könnyen kivitelezhetőnek tűnhetett azok számára, akik szeretnének nyugodtan és csendesen a sorsuk medrében hányódni, viszont én képtelen voltam együttérezni az átlagossal megelégedőkkel. Legbelül mindig éreztem, hogy kilógok. Az emberek számomra túl lustának és butának tűntek, számomra evidens dolgokat képtelenek voltak felfogni, éppen ezért nem tudtam normális kapcsolatokat kialakítani. Minek vesződjek olyannal, aki nem éri meg a ráfordított időt? Mi más maradt hát számomra? Saját magam. A személyem, a képességeim, a tudásom fejlesztése hamar olyan szintre juttatott, amiről mások csak álmodnak, és a különlegesekre hamar felfigyelnek. A csapat tagja lettem és végre, hosszú évek gyötrelmes tengődése után a barátságkialakítás elvárásának mocsarában végre találtam valakit, akivel képes vagyok megértetni magam. Synthea nem mindig érti, mit akarok, de bízik bennem és elismer. Ő volt az első, akivel leültem egy asztalhoz egy tál kínai kaja felett és csacsogtunk egy jót. Egyikünk sem mindennapi... közös bennünk, hogyha a nyilvánosság megtudná, kik vagyunk, mindkettőnket kivégeznének. Ám addig is, mosolyogva fogok kilépni az ajtón, hogy tucatnyi kamerába belebámulva arról beszéljek, hogy az egyik fedőcégünknek, a Marona Enterprises-nek sikerült gyümölcsöző megállapodásra lépni az Egyesült Államok hadseregével. Közben pedig halkan, magamban suttogtam: Éljen a Hydra!

D. » 8 év » egy másik vöröske

Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Vas. 08 Júl. 2018, 14:49
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Grace! ••

Elfogadva!




Ejjha, ritkán találkozik az ember ennyire szépen megírt lappal. Ami igazán magával ragadott az az írásmódod. Hibátlan, kimondottan igényes és részletekbe menő. Te vagy az, aki egy egyszerű pöttyös labdáról is úgy tudna írni sorokat, hogy a végén az ember akarjon venni egyet magának. Very Happy
Komolyan, ahogy olvastalak, majdnem elhittem, hogy a HYDRA az jó dolog, pedig tudom, hogy ti a rosszfiúk (és lányok) vagytok. xD
Édesanyádat nagyon sajnálom, nem lehetett könnyű nélküle felnőni, ám ahogy olvasom, édesapád igyekezett mindent megadni ahhoz, hogy szép gyermekkorod legyen, még ha annak nagyrészét is átitta a HYDRA szellemisége. Emiatt nem is csodálkozom, hogy ezt az utat választottad és édesapád nyomdokaiba léptél. Ahogy mondtad: magunkat nem tagadhatjuk meg.
A jellemleírásod tökéletes volt, nagyon tetszett, és tökéletesen ellensúlyozta, hogy a képességleírásodba szupererő híjján nem sok mindent tudtál írni. Amit leírtál, az viszont tényleg remek képesség. Ha tudsz bánni az emberekkel, akkor a mai világba mindenre képes lehetsz. És ugye pénzből sincs hiány, ami technikai hátteret biztosít, ami pedig majdnemhogy felér a szupererővel. Very Happy
Az előtöridet is imádtam, és itt jön az, amit fentebb írtam. Csupán egy mometum az egész, mégis annyira remek, hogy az embert magával ragadja! Remek volt! Köszönöm az élményt!

Nincs is hátra más, minthogy játék előtt lefoglald az arcod, azután pedig mehet a világmeghódítás! :3 Very Happy

Vissza az elejére Go down

Sinthea Shmidt

∆ Hozzászólások száma :
80
∆ Tartózkodási hely :
♛ Unkown



A poszt írója Sinthea Shmidt
Elküldésének ideje Vas. 08 Júl. 2018, 16:08
Ugrás egy másik oldalra



Vörös királynő!  
Kihasználom, hogy van ilyen lehetőség az oldalon, el nem menekülsz ettől Very Happy Tudom, hogy már pm-ben áradoztam, dicsértelek és a nyálamat csorgattam, de nem okkal. Wink Most hadd tegyem meg nyilvánosan is, hátha a többiek is felfigyelnek a kivételes lapodra Very Happy
Nem is hittem, hogy ilyen jó kezekbe fog kerülni a karakter, mert meg kell hagyni, el kaptad jellemének azt a szálát, amit leírtam. Vissza tudtad adni nekem azt, amit a fejembe elképzeltem, mikor keresetté nyilvánítottam Gracet, pedig szerintem ez nem mindig könnyű, de baromira örülök, hogy ilyen user kezébe is került ő.  szeretés
Bruce szépeket írt és igaza volt (kivéve abban, hogy a Hydra rossz lenne, ugyan már, mi csak rendet akarunk teremteni. Ezt a majdnem elhittét én is majdnem elhittem Wink ).  Nekem legjobban a jellemleírásod tetszett, ahogy ebben az egynéhány sorban mégis fel tudtad előttünk mutatni miből mivé vált és miért, hogyan teszi, miként, mit gondol. Igazi királynőt sikerült alkotnod, és nem kellett neki csúcsszuper-hiper-mega képesség, hogy valakivé váljon, Ő így létezik, Ő így erős, mert bizony, a szavaknak nagy erejük van sok esetben (khm, több esetben, a mondás nem véletlenül tartja, hogy többet ésszel, mint erővel).
Az ET többi része pedig hab volt a tortán, amiből kaptunk egy egészet   őrülten szeret meg kell hagyni, tényleg szépen fogalmazol, úgyhogy felköthetem a gatyámat hozzád, mikor játszunk majd. Jajj alig várom már  izgatott  jó játékaink lesznek :3 jah és nem felejtettem el a kezdőt, nem én! Fog érkezni a napokban biztosan.
Végezetül, örülök, hogy a Hydrát erősíted, elkél az oldalra, együtt széppé  és naggyá tesszük, kell valami a sok hősikének elfoglaltság Very Happy De ha nem is a Hydra lenne, akkor is összetett karaktert és szép ET-t sikerült összeraknod. Megérte kivárni.  szerelmes1 Köszönöm, és el sem hiszed, mennyire örülök, hogy megérkeztél jajj
Éljen a HYDRA!
 

Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra

Vissza az elejére Go down
 

Hydra Queen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Esther Wolheim - Ice Queen
» Hela; the queen of life&death
» I'll never hail..... Hydra - Sinthea & Penge

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: Ellenségek-