HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaid

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Az ősz díjazottjai
az évszak nyertesei

Az õsz férfi karaktere

Bucky
Az õsz nõi karakterei

Sigyn & Daisy & Carol
Az õsz párosa

Eleanne & Wrenor
Az õsz canon karakterei

Lord & Thor & Bucky
Az õsz kedvenc karakterei

Lord & Rocket & Bucky
Az õsz saját karaktere

Reimos
Az õsz elõtörténete

Erik Killmonger
Az õsz játéka

A 5. kaland (I. - II. kör)

Share | 
A topik címe: Hazatérés - T'Challa & Okoye

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd 12 Jún. 2018, 20:24
Ugrás egy másik oldalra

T'Challa && Okoye

Végre itthon...
Már kezdett hiányozni a wakandai levegő, az emberek, a Dora Milaje és persze azok a szép naplementék. Azokhoz nincs fogható.
Egyik szemem sír, a másik viszont nevet. Szomorú vagyok, hiszen nemrég vesztettünk el egy nagyszerű királyt, aminek viszont örülök, hogy holnap koronázzák meg az újat. Ismerem T'Challát és biztos vagyok benne, hogy tökéletes uralkodó lesz belőle. Ügyes, rendíthetetlen, jó harcos, de ezek mellett igazságos és minden meg van benne, ami egy jó királynak kell. Legalábbis szerintem... Mivel én vagyok a testőre, ezért eléggé ismerem. De hogy készen áll e a feladatra, azt nem tudom.
Most éppen a fegyveremet fényezem, készülök én is a holnapra. Meg kell hogy hagyjam, eléggé izgulok, habár nekem semmi okom sincs rá, bezzeg T'Challának...
Nem elég, hogy pár hónapja veszítette el az apját, de máris mennyi kihívás elé néz. Én mindenesetre szorítok neki.
-Herceg!-szólítom meg, mikor futva megpillantom őt és felpattanok helyemről, hogy meghajoljak előtte. Aztán a komoly, hivatalos hangulatot egy baráti mosollyal töröm meg.
-Mi járatban errefelé? Minden rendben? - teszem fel folyamatosan a kérdéseket, nem tolakodásnak szánom, csak szeretném tudni, hogy minden rendben van e. Szeretném ha tudná, hogy rám számíthat és mindig fordulhat hozzám bármivel.

Királyom, bocsánat, hogy megvárattam Smile

∆ Hozzászólások száma :
62
∆ Kor :
33
∆ Tartózkodási hely :
Wakanda ... or not

A poszt írója T'Challa
Elküldésének ideje Pént. 20 Júl. 2018, 15:35
Ugrás egy másik oldalra

Okoye & T'Challa

Hamarosan itt a koronázás. Előtte azonban bizonyítanom kell. Wakanda királyai nem csak emberileg kellett, hogy bizonyítsanak, mikor bizalmat szavaztak  nekik, hanem úgy, mint harcosok. Ez tradíció, a hagyományaink szerves része. A királyaink egyidőben háborúkat vezettek és harcoltak, ez elvárás volt akkor, és bár a békeidőkben ez tárgytalanná vált, nem szakadt meg a szokás. Egy háború soha nem tervezés eredménye, hirtelen jön és nem lehet rá felkészülni. Nem számítok ugyan arra, hogy lesz kihívóm, de nem tudhatom ezt biztosra. Jó kapcsolatot ápolok a törzsfőkkel, és atyám halála után mind biztosítottak a támogatásukról engem. Jólesik, hogy hisznek bennem és bizalmat szavaznak nekem.
- Tábornok! – biccentek felé mosolyogva, majd legyintek, mikor látom, hogy meghajolna. – Ez nem szükséges. – ráztam meg a fejem, majd a karjaimat a mellkasom előtt összekulcsolva köszöntöttem őt. – Holnap lesz a rituális harc. Úgy remélem, hogy nem lesz kihívóm. – soha nem lehet ezt biztosra tudni, de a jelen állás szerint nem valószínű, hogy bármelyik törzsfő is megpróbálna egy bajnokot nevezni ellenem. – Csak gondoltam, meglátogatlak. Mielőtt király leszek és alig lesz szabadidőm. – mosolyodtam el. Persze, ez sem volt így igaz. Atyám is nagyon elfoglalt ember volt, de mindig tudott időt szakítani magára, a gyerekeire, az embereire. Nem tudom, hogyan csinálta, de tudom, hogy mindent megtett azért, hogy méltó utódja lehessek, én pedig nem okozhatok neki csalódást.
- Mit gondolsz, elégedett? Remek király volt. – szerették az emberek. Tisztelték őt. Szeretnék olyan jó király lenni, mint ő, követni a nyomait, de változtatnom kell. – Én ő vagyok. – tettem hozzá. Atyám nem akart nyitni a világ felé, úgy gondolta, hogy Wakanda úgy van a legnagyobb biztonságban, ha nem mutatkozik. Én azonban úgy gondolom, hogy a világ nagyobb veszélyben van, ha mi elbújunk. A felelősség elől nem lehet, vállalnunk kell, akik vagyunk.

még csak herceg  Smile

Vissza az elejére Go down

Hazatérés - T'Challa & Okoye

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal