Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
1
∆ Tartózkodási hely :
∆ Unknown

Tárgy: Domino. I'm lucky. Kedd 22 Május 2018, 11:05

Neena Thurman

Domino

biográfia

becenév »Dom, Domi, Doms, Neena, Nee és egy rakat álnév, amit még én sem tudok felidézni. Maradjunk a Domnál, pofonegyszerű!
születési idõ » Fene tudja pontosan... szerinted kiosztanak egy mutánsnak normális anyakönyvi kivonatot, hogy legalább az évente egyszeri születésnapjával tisztába legyen?! 1990 körül, plusz-mínusz pár év.
születési hely » Florida.
kor » Hozom a számológépet!
play by » Zazie Beetz
csoport » Egyikhez sem? Semleges terület vagyok, mint Svájc! Amúgy Wade csapatához, az X-force-hoz...
tartózkodási hely » Ahol a szerencse van.
család » A családi idill messze elkerült engem is.
Apám egy no-name ürge volt, ki csak adta hozzám a spermát, soha életemben nem láttam, anyám pedig az Armageddon program vezetője, így mi sem volt természetesebb a számára, hogy kísérleti gyereke legyen. Ezek után nem sokkal kerültem át az Essex Házba, hát baszki kihagyható élmény lehetne simán, senkinek sem ajánlom!
Elvileg, van egy öcsém, Lazarus, de képen kívül semmin sem láttam még.

jellem és külsõ »
Külső ismertetőjel? Most komolyan?! Szórakozol velem? *sóhaj* Na jól van, kb. 160 centi, atléta alkatú, barna bőrű nő lennék, ha nem látsz. Hatalmas hajkoronával, és igen, igen, van egy "anyajegyem" a bal szemem körül. Ne próbálj gúnyolni vele, okés? Cserébe én sem foglak téged. Úgyis én vagyok kettőnk közül a mázlista!
Jellem? Micsoda pszichológiai elbeszélés... komolyan mondom, ha nem tudnám, hogy az oldalra kell, gyanúsan méregetnélek, olvasó! Nos... Öhm... mondjuk azt, hogy becsületes vagyok, már amennyire, de vannak elveim. Akik fontosak számomra, azokért teszek, meg akik nem is, ugye, Wade? Jól van, nem szépítem a dolgokat, van nálam mintapéldányabb mutáns is, de nem mondanám, hogy rossz vagyok. Hozok rossz döntéseket, néha már csak viccből is, hogy mást hergeljek, de vannak határok. Mik is a határok? Hmm... inkább ne részletezzük...
Oké, hogy az imidzsemet ne rontsam el, inkább a jó tulajdonságokkal folytatom. Nos... azt hiszem őszinte vagyok, és amit a fejembe veszek, azt meg is csinálom, legyen bármekkora ökörség is, még ha lehet szitává is lőnek. Jah, ilyen öntörvényű vagyok, tudjátok baromira frusztráló volt az Essex házban felnőni, ahol a szabad akarat plusz-mínusz nulla volt... Meg is lett a hatása. Szabadsááááááág!
Ne térjünk el a témától, folytatnám, amúgy nem vagyok én ilyen dumás, de ha izgulok, tudok pofázni kicsit... sokat. De csak ha izgulok, már pedig az nagy szó, de úgyis... oké, nem hozom ide, hogy mázlista vagyok! Ezért az iskolában is a minimum kettes mindig megvolt.
Hogyan is tovább? Mit mondhatna egy gyilkosnak képzett nő? Aki próbál normális életet élni, de ez nehéz mutánsként? Jó, azt tisztázzuk, nem szoktam őrjöngeni, én lazán kezelem a dolgokat, a forrófejűség messze áll tőlem, szeretek improvizálni, azt hiszem, amilyen kockázatos életet élek, nem a szívinfarktus fog elvinni. Inkább egy golyó... Vagy Wade hülyesége, baromi ragályos. Lehet máris megfertőződtem?!
Realista vagyok, nem fogok ódákat zengeni egy szar helyzetről, ahogy sosem mondanám, hogy itt a világ vége, valaminek mindig kell történnie, és ne felejtsük el, mindig van lejjebb. De mindig.
Figyú, spanok leszünk, megismersz, én is téged, meghívsz egy italra, én neked nem valószínű hogy állok, ahhoz kicsit le vagyok égve, és megmutatom mi az a szerencse.
Ohh, várj! X-force, el is felejtettem! Hogyan is tehettem meg... Kábel, Kolosszus, Negaszonik, Yukio (?), stb... és Wade. Jah, világot mentünk, kicsit hősködünk, meg amikor nem. Nagyon menő, csak nem fizetnek... Családias, idilli, édeske, kész ellentéte eddigi életemnek, talán pont ez a szép benne. De ezt senkinek sem kell tudnia, shhhhhh! SHHHHHHH! Kuss legyen.
képesség »
Szerencsés vagyok. Wade szerint ez nem képesség, de bizony az, bármennyiszer mondod, Piroska!
Amúgy szakkifejezéssel élve, ez egy valószínűség-manipuláció, kicsit olyan telekinetikus, de mégsem. Egyáltalán nem lehet kontrollálni, csak... a balszerencse elkerül. Én, mázlista! Persze, az eseményekhez tennem kell nekem is, ha leomlik a szobor és nem lépek arrébb, akkor puff, engem kap miszlikbe. De ehhez a rutin már hozzátett. Úgyhogy jah, szerencsés vagyok!
Ezen kívül: megnövelt ügyesség, gyorsabb reflex
Egyéb képességek: Nagyszerű lövész, magasan képzett atléta, kitűnő úszó, robbanóanyag-szakértő. Remekül bánok a közelharci fegyverekkel és a küzdősportok tere sem idegen. Több nyelven is folyékonyan beszélek. ¿QUÉ TAL?

elõtörténet »
Ide jön az elõtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.
Minimum 300 szó, határ a csillagos ég.

user neve » tapasztalat » multik

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Domino. I'm lucky.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal