Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tél nyertesei

A tél férfi karaktere

Steve Rogers
A tél nõi karaktere

Wanda Maximoff
A tél párosa

T'Challa & Jakira
A tél canon karaktere

T'Challa
A tél kedvenc karaktere

Steve Rogers
A tél saját karaktere

Avery Jones & Pria
A tél elõtörténete

T'Challa & Jakira
A tél játéka

A halloween-i kiskaland

Share|
spiders, spiders everywhere - Peter&&Gwen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
11
∆ Tartózkodási hely :
new york

Tárgy: spiders, spiders everywhere - Peter&&Gwen Hétf. 21 Május 2018, 18:18

Peter & Gwen
I never thought that you and I would ever meet again, I mourn the loss of you sometimes and pray for peace within, The word "distraught" cannot describe how my heart has been, But where do we begin now that you’re back from the dead? ----------

Persze, hogy nem mentem el a randevúnkra. - Nem tehettem meg vele. Túlzásokba estem a legutóbb. Nagyot hibáztam. Hagytam, hogy a fantomom megkedvelje. Még egyszer nem fordulhatott elő. Ez után a baklövés után, olyan körzetekbe mentem vigyázni a békére esténként, amelyekről tudtam, hogy ő nem tenné be oda a lábát, vagy a hálóját.
Ma este úgy döntöttem, hogy szabira viszem a fehérpókcsajt és a szőkeátlagoscsajnak adom az estémet. Ebben a körzetben nem ismernek. Ha mégis ismerős arcra lelek, elfordulok. Lassú, vontatott léptekben szelem át az utcát, fagyit eszegetve a kelyhemből. Jól esik sétálgatni, érezni, ahogy arcomat cirógatja a szellő. A hűvös szellő felfrissít. De nem tart sokáig békességem. Pókösztönöm végig fut gerincem mentén, én pedig hirtelen rázkódom meg. Fejem rögtön a jelzett irányba kapom. Alig pár utcára lehet valami, valami nehéz és súlyos.
Oké. Emlékeztek, hogy azt mondtam szabira küldtem a fehérpókcsajt? Nos, hát ez csak annyiban nyilvánult meg, hogy nem volt fejemen a maszkom. Egyébként a rucim alatt nagyon is ott volt. Szóval befutok pihegve az egyik sikátorba, hogy eldobjam a kabátom, meg minden kellékem, s fehér-rózsaszín árnyként hasítsak az égen. - Bármiről is jelez a pókgyagyám, én elkapom!
- Francbah...  - utolsó nagy dobásom közben pillantom meg a fegyveres őrülteket, méghozzá egy kupacban. Ami nem baj, de a kupacot összecsavart kötélnek is alig csúfolható anyag, az háló. Pókháló. És nem az enyém. És hacsak nincs még egy eltitkol pókgyerek, akkor ez elég nagy szívás, mert épp a reflektorfénybe hasítok. Tekintetem rögtön Peter vörös-kékjét keresi, s már hátrálok is a legközelebbi tető peremén, nem enyhén káromkodva magamban. Amennyire csak tudok - imádkozom, hogy feltűnésmentes maradjak, majd a tetőre nyíló ajtót jelentő fal mellé húzódom, a téglákba olvadva - s, így maradok percekig.
Beleidomulok a téglafalba hátam mögött, szemeim lehunyom, s még levegőt is alig veszek. Próbálok hallgatózni, s csak akkor nyitom fel szemeim, hogy a peremre ácsorogva lekukucskáljak.., ha nem érzékelek mozgást magam körül. Kérlek Peter, legyél egy kicsit vak!

szia póksrác, mizu?   | s p i d e r s |

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

spiders, spiders everywhere - Peter&&Gwen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal