Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tél nyertesei

A tél férfi karaktere

Steve Rogers
A tél nõi karaktere

Wanda Maximoff
A tél párosa

T'Challa & Jakira
A tél canon karaktere

T'Challa
A tél kedvenc karaktere

Steve Rogers
A tél saját karaktere

Avery Jones & Pria
A tél elõtörténete

T'Challa & Jakira
A tél játéka

A halloween-i kiskaland

Share|
A házisárkány testvér képében. Testvér?!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
15
∆ Tartózkodási hely :
Valahol...

Tárgy: A házisárkány testvér képében. Testvér?! Hétf. 14 Május 2018, 21:38

Valami különleges
Státusz • You are freeeeeeeeeeee
Csoport • Nem hullajelölt
Kor • Én vagyok olyan udvarias, hogy sosem kérdeztem meg tőled. Egy nőtől nem szabad!
Play by • Matthew Daddario, maybe?
Ismertető • Na öcsém... bátyám... akármim, amit mondasz...
Hát igen, ez a sztori sem fenékig tejfel. Mert hogy egy nap érkeztél, és belém futottál, elkezdtünk cseverészni, majd majdnem felkoncoltalak, szerintem te is vagy ezerszer elképzelted, milyen mikor egy falba verheted a fejemet, oszt ennyi. Hittem én! Én botor... De te nem! Te pontosan tudtad ki vagyok, mi vagyok, miként vagyok.Hogy nem véletlen, hogy ezek a pecsétek vannak rajtam.
Jah, azzal már tisztában vagyok, hogy valószínűleg anyám volt a nagy életű, de te ezt tudod is. Te ismerted anyát, akitől én is származom, és akitől örököltem ezt a zseniális genetikát, hogy vannak ezek a jelek... Konkrétan, nem a genetikáját, hanem a saját átkát kaptuk nyakba, mert miért ne? Aha a szülő szenved, szenvedjen a gyerek is, tök logikus!
Na már most, anya egy misztikus lény volt, hatalmas, súlyos, megtermett, de gyönyörű darab, de valamit tett, amiről neked is csak halovány körvonalaid lettek, hogy megátkozták és ezekkel a jelekkel billogozták meg, hogy soha többé ne tudja felvenni a sárkány alakját, míg a varázs meg nem törik. na már most, melyik békát kéne megcsókolni? Senki sem tudja,de egy biztos, kopik az átok. te érzed, én nem érzem, te rá akarsz vezetni, én el akarom kerülni...
Ilyen a kapcsolatunk, szerintem akár még jól ki is jöhetnénk, de valahogy számomra túl hihetetlen, hogy leélve bő húszat, betoppan egy ember és állítja, hogy a féltestvérem, te hogy gondolnád? Nem mondom, néha veszélyesen hasonlítasz rám, máskor meg olyanok vagyunk mint a jég és a tűz, két teljesen ellentétes pólus.

Sokat utaztál, ismered a világot, nem csak a pici szegletét, amit a Föld takar, hanem az egészet, vagy legalábbis jó részét. Nem vagy éppen szent, de el vagy a saját dolgaiddal, saját kis világodat megteremtetted, de miért most akarsz engem is belerántani, milyen bábu lennék azon a sakk pályán? Vagy tényleg csak hiányzik egy család, aki létezik is, csak meg kéne ragadnod?
Öcskös, bátyus, akármi, még a végén kíváncsi leszek rád!
// Hmm, ennyi lenne, de nincs kőbe vésve minden, a viszonyt lehet csiszolgatni, inkább a misztikus szálhoz ragaszkodnék picit. A pb csak ötlet, persze lehet más is, meg akár nővér/húg is, nem feltétlenül kell férfi neműnek lennie Very Happy csak legyen valaki, aki Carmenhez hasonló vérben. Dobj meg egy galambbal, ha érkeznél, nagyon várlak *-* szeretés

Ki várja • No szerinted? Én biztos! <3

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A házisárkány testvér képében. Testvér?!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Fekete Tőr Testvériség
» Mutáns testvériség
» Konohagakure Shinobi Kódex
» Fushidara Ikazuchi
» Liam Briantov