Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tél nyertesei

A tél férfi karaktere

Steve Rogers
A tél nõi karaktere

Wanda Maximoff
A tél párosa

T'Challa & Jakira
A tél canon karaktere

T'Challa
A tél kedvenc karaktere

Steve Rogers
A tél saját karaktere

Avery Jones & Pria
A tél elõtörténete

T'Challa & Jakira
A tél játéka

A halloween-i kiskaland

Share|
A tábornok és a kispárduc [Okoye & Maina]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
5
∆ Kor :
27
∆ Tartózkodási hely :
Wakanda

Tárgy: A tábornok és a kispárduc [Okoye & Maina] Vas. 06 Május 2018, 12:15

Ez a nap is úgy kezdődött, mint a többi. Már hajnalban fenn voltam és jártam az erdőt táplálék után kutatva. Az erdő szélénél rá is bukkantam egy kecskenyájra. Dél környékén járhatott az idő, a nyájat őrző pásztor elbóbiskolt egy távolabb eső fa árnyékában. Felvettem a párduc alakom és meglapultam a magas fűben. Kinéztem egyet és szépen lassan osonni kezdtem a préda felé. Amikor már elég közel voltam a megfelelő pillanatban futni kezdtem és rávetettem magam a kecskére. Elharaptam a légcsövét, így gyorsan és túl sok szenvedés nélkül múlt ki az állat. Szerencsére olyan csendesre sikerült ez a vadászat, hogy a pásztor fel sem ébredt. Gyorsan behúztam a zsákmányt a fák közé, hogy a pásztor, ha felébred be vegyen észre. Jól jött ez a sikeres vadászat, ugyanis már napok óta nem ettem, csak egy-két bogyót. Elindultam és nagyjából száz métert mentem a dzsungel közepe felé amikor jobb felől két nagyobb szikla állt, mint egy kapu. Ott lefordultam és ismét előrre felé mentem egy keveset a sűrű bozótban. Kiértem egy kicsi kis tiyztásra, ahol szanaszét kisebb-nagyobb sziklák hevertek. Volt ott még egy kisebb barlan is. Azelőtt eltettem a kecskét,  egy helyen feltéptem a bőrét és visszaváltoztam emberi alakomba. Már annyira éhes voltam, hogy nyersen is befaltam volna a húst, de nem tudom pontosan miért (lehet, hogy az emberi mivoltom megőrzése miatt), de tüzet gyújtottam és egy éles kővel elkezdtem megnyúzni a kecskét. Hirtelen mocorgást hallottam meg a bokorból és a zaj irányába fordultam. Beleszimatoltam a levegőbe és egy ember szagát éreztem meg. Gyorsan bebújtam a barlangba. Minden bizonnyal látta, hogy visszaváltozom, de nem ijedt meg tőlem. Bár egy tizenkét éves gyerektől senki sem fél, de ha az a gyerek bármikor át tud változni egy fekete párduccá, akkor már páran megrémülnének.
A bokrok közül egy nő lépett elő. Színes ruha volt rajta, olyan egyenruha szerű, amit arany díszek díszítettek.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A tábornok és a kispárduc [Okoye & Maina]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal