Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|
A tábornok és a kispárduc [Okoye & Maina]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
5
∆ Kor :
28
∆ Tartózkodási hely :
Wakanda

Tárgy: A tábornok és a kispárduc [Okoye & Maina] Vas. 06 Május 2018, 12:15

Ez a nap is úgy kezdődött, mint a többi. Már hajnalban fenn voltam és jártam az erdőt táplálék után kutatva. Az erdő szélénél rá is bukkantam egy kecskenyájra. Dél környékén járhatott az idő, a nyájat őrző pásztor elbóbiskolt egy távolabb eső fa árnyékában. Felvettem a párduc alakom és meglapultam a magas fűben. Kinéztem egyet és szépen lassan osonni kezdtem a préda felé. Amikor már elég közel voltam a megfelelő pillanatban futni kezdtem és rávetettem magam a kecskére. Elharaptam a légcsövét, így gyorsan és túl sok szenvedés nélkül múlt ki az állat. Szerencsére olyan csendesre sikerült ez a vadászat, hogy a pásztor fel sem ébredt. Gyorsan behúztam a zsákmányt a fák közé, hogy a pásztor, ha felébred be vegyen észre. Jól jött ez a sikeres vadászat, ugyanis már napok óta nem ettem, csak egy-két bogyót. Elindultam és nagyjából száz métert mentem a dzsungel közepe felé amikor jobb felől két nagyobb szikla állt, mint egy kapu. Ott lefordultam és ismét előrre felé mentem egy keveset a sűrű bozótban. Kiértem egy kicsi kis tiyztásra, ahol szanaszét kisebb-nagyobb sziklák hevertek. Volt ott még egy kisebb barlan is. Azelőtt eltettem a kecskét,  egy helyen feltéptem a bőrét és visszaváltoztam emberi alakomba. Már annyira éhes voltam, hogy nyersen is befaltam volna a húst, de nem tudom pontosan miért (lehet, hogy az emberi mivoltom megőrzése miatt), de tüzet gyújtottam és egy éles kővel elkezdtem megnyúzni a kecskét. Hirtelen mocorgást hallottam meg a bokorból és a zaj irányába fordultam. Beleszimatoltam a levegőbe és egy ember szagát éreztem meg. Gyorsan bebújtam a barlangba. Minden bizonnyal látta, hogy visszaváltozom, de nem ijedt meg tőlem. Bár egy tizenkét éves gyerektől senki sem fél, de ha az a gyerek bármikor át tud változni egy fekete párduccá, akkor már páran megrémülnének.
A bokrok közül egy nő lépett elő. Színes ruha volt rajta, olyan egyenruha szerű, amit arany díszek díszítettek.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
8
∆ Tartózkodási hely :
Éppen ahol szükség van rá...

Tárgy: Re: A tábornok és a kispárduc [Okoye & Maina] Csüt. 14 Jún. 2018, 13:56

Maina & Okoye

Nem rég lettem kinevezve vezetőnek, de máris tele vagyok teendőkkel. Ki gondolta volna, hogy egy tábornoknak ennyi dolga van?... Hát én biztos nem. Alapvető feladataim vannak, én vagyok a király testőre, a Dora Milaje vezetője, Wakanda tábornoka, ezek mellett - akárcsak egy őr - naponta körbejárom a várost, hogy lássam, van e valami probléma. Ma például egészen a külvárosig merészkedtem. Észrevettem, hogy egy átlagnál is nagyobb párduc kölyök vadászik, amely meglepett, hiszen ilyen állat nem szokott erre járni. Ez kissé furcsáltam, ezért gondoltam követem, evégre mi baj sülhetne ki belőle?
Észrevétlenül futottam a kisállat után, egészen addig, amíg egy barlang elé nem értem. Ott aztán elbújtam a fák között és megvártam, míg nem történik valami.
Nagy meglepetésemre a párduc hamarosan átváltozott egy fiatal gyermekké. Már lépnék is közelebb,  de véletlenül ráléptem egy elszáradt faágra, amely hangos, reccsenéssel tört ketté.
~Francba...-suttogom szinte magam elé, majd ijedten a lányra nézek, remélve, hogy nem vette észre.
Pechemre a gyermek megijedt és bebújt a barlangba. Szegény, biztosan egyedül van és nagyon éhes... valahogy megpróbálom megnyugtatni csórikámat.
-Ne félj, nem akarlak bántani-lépek ki a bokorból, de pár méterre megállok a barlangtól, nem szeretném elüldözni szegényt.

Szia Smile

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

A tábornok és a kispárduc [Okoye & Maina]

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Fekete Párduc (T'Challa)
» Random
» House Peregrin (Nagy ház)
» T’Challa - Fekete Párduc /Foglalt/