Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tél nyertesei

A tél férfi karaktere

Steve Rogers
A tél nõi karaktere

Wanda Maximoff
A tél párosa

T'Challa & Jakira
A tél canon karaktere

T'Challa
A tél kedvenc karaktere

Steve Rogers
A tél saját karaktere

Avery Jones & Pria
A tél elõtörténete

T'Challa & Jakira
A tél játéka

A halloween-i kiskaland

Share|
Dori és Franklin - Jelenés a Hold mögött

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
9
∆ Tartózkodási hely :
Baxter Intézet

Tárgy: Dori és Franklin - Jelenés a Hold mögött Hétf. 16 Ápr. 2018, 13:13

Nyugodtan hajtom fejem álomba a New Yorki hotelszobámban annak biztos reményében, hogy egy jót alhatok végre. Előző este ezt nem sikerült kivitelezni, de ne is firtassuk, hosszú história. Alig hunyom le fáradt szemeimet szinte nyomban elalszok. Amire emlékszem az az, hogy hirtelen kirepülök a testemből és valami egészen elképesztő helyen térek magamhoz. Egy idegen helyen vagyok, egy folyosón, amit nem teljesen földi anyagok és műszerek borítanak. Ugye nem megint kivetültem? Teszem fel magamnak a kérdést amire a válasz elég nyilvánvaló. Ezt én nem értem. Tegnap este is minden jól ment, nyugodtan elaludtam, és erre mire térek magamhoz? Na mire? Hát nem a Vatikánban a pápai rezidencia hálójában tértem magamhoz? Igaz nem fizikai valómban, csak egy hologramszerű kivetülésemben. Olyan vagyok, mint egy szellem ilyenkor. Fizikai dolgokon simán átmegyek, nem tudnak megérinteni, cserébe én se tudok fizikai változást kicsikarni. Mindent látok és hallok, ami a környezetemben történik, cserébe engem is látnak hallanak. Az egyházatya nem tudom mit gondolt, amikor az ágyában fekve megpillantott engem amint a szobájában sétálgatok. Valamit latinul kezdett el kiabálni rám, erre betódult a fél svájci gárda. Gyorsan el is tűntem. Sajnos a visszatérésem óta álmomban ellátogatok ide-oda. Van, hogy ez tudatos, de van, hogy nem az. Most is valami tudatalatti hozott ide. Ezúttal tehát egy idegen folyosón találtam magam. A folyosón volt egy ablak is amihez kék pizsamámban és mamuszban odacsoszogtam. De hogy került rám a mamusz amikor nem abban feküdtem le? Na mindegy. Tehát odaléptem az ablakhoz. Nagyot dobban a szívem valahol a földön amikor megláttam a sivár kráteres holdfelszínt. Esténként távcsővel eleget néztem kis koromban, hogy tudjam milyen, és fel is ismerjem. Ezek szerint a hold körül keringek, egy hajón, ami biztos, hogy nem emberi eredetű. Van gravitáció, meg minden. A mi űrhajósaink meg még mindig repkednek az űrállomáson, hát itt tartunk igen. Mit akarhat vajon ez a hajó? Ugye csak nem valami inváziós flotta tagja? Megrémülök a saját gondlatomtól. Sajnos ezen állapotomban csak egyszerű, de teljesen élethű hologram vagyok. Nem tudok ilyen távolságból gondolatokban olvasni, pláne nem a Hold-Föld távolságot áthidalva. Csak arra tudok következtetni, hogy ez egy inváziós hajó, ami a Földet akarja megtámadni. De mit tehetnék én itt egy szál pizsamában, hologramként?... Eltelhet egy-két perc mire egy valamire való ötletem támad. Mi van, ha felveszem valami erős idegen faj külsejét és ráijesztek ezekre az idegenekre, hátha megijednek és eliszkolnak? Erre felveszem egy kree parancsnok alakját és teljes harci felszerelését. Elkezdem egyúttal keresgetni a hidat, vagy vezérlőközpontot. Szépen megyek át a falakon, mint valami holdkóros lidérc. Csak óvatosan átdugom a fejem egy falon és megpillantom a vezérlőt, legalább is úgy vélem az lehet, a rengeteg kütyüből ítélve. Na lássuk akkor ebből mi sül ki. Hologramomat egy Star Trekes teleportálós jelenethez hasonlítva megjelenítem magam a vezérlőben.
- Kher Laron vagyok a Kree III. ezredének parancsnoka. Azonosítatlan hajó, azonosítsa magát! Még egy-két mondatot hőzöngök kree akcentussal. Nem ismerem a nyelvüket, de akadt már velük dolgom és pár mondat megmaradt a szókincsemben. Kíváncsian várom, hogy mit reagálnak a szerintem zseniális alakításomra. Azért jó lenne kideríteni kifélék vagy mifélék ezek itt a Holdunk körül.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
23
∆ Tartózkodási hely :
Mélyűr

Tárgy: Re: Dori és Franklin - Jelenés a Hold mögött Hétf. 16 Ápr. 2018, 16:21

Pár napja tértem vissza a hajómra és örömmel vettem észre, hogy nem lettünk sem felfedezve, sem pedig a nyílvánvaló esti bulik nem lakták le a Tesleya-t.
Éppen késő este volt, a kantinban voltam pár barátommal és egy kis korstancát falatoztunk, amikor a téma a mellettünk lebegő golyóbisra terelődött.
-Nos ha engem kérdeztek nagyon érdekesek. Ha Asgardiakhoz, vagy a Xandarhoz hasonlítom őket, akkor egyértelműen ők vadabbak, de ugyanakkor megvan a maga szépsége is
-Ejnye kapitány! Ez úgy hangzik mintha beleesett volna az itteniekbe
-ez korán sem igaz, inkább csak irigylem őket a tudatlanságuk miatt, mármint a bolygó többször állt háborúban idegen fajokkal és amilyen fejletlenek kész csoda, hogy még megvannak. A vicc, hogy mindezek ellenére páran még mindig nem hiszi, hogy például mi épp itt lebegünk felettük-erre sokan kuncogásban törtek ki
-Ostobák és mégis szerencsések
-Szerencsések...-állapítottuk meg, majd a kis kellemetlen csönd következett amikor senki nem tud semmit hozzátenni a témához.
Nemsokra rá befejeztük a vacsorát és én a kabinomba történő látogatás után a hídra igyekeztem, hogy a szokásos lefekvés előtti ellenőrzéseket végrehajtsam.
-Szóval radarok tiszta, energia jó, pajzsok jó, kommunikáció jó... Ezzel meg is vagyok, ha lenne valami nyugodtan ébresszetek fel-mondtam az engem váltó elsőtisztemnek, de azt nem vártam volna, hogy tényleg fel kell engem kelteni.
Alig két óra alvás után a vörös fényekre és általános riadóra lettem figyelmes.
-Kapitány azonnal jöjjön a hídra kérem!-halottam a kommunikátoromban, és a gyors ruhafelvétel után oda is futottam. Amit láttam eléggé váratlan volt.
Egy kékbőrű... azaz kree harcos képét láttam meg a hidam kellős közepén.
-Dori T'Tara vagyok a Tesleya kapitánya. Tisztelt Kher Laron ez a független űr, mi pedig békés szándékkal tartózkodunk itt!-közben elkezdtem a radarokat ellenőrizni, hogy vajon honnan jöhet a jel, de sajnos nem láttam semmit, hátulról pedig pár őr lépett be a fegyvereiket a figurára fogva.
-Ismertesse a pozícióját és szándékait!-feleltem a kékbőrűnek.
Közben gondolataim cikázni kezdtek, hogy egy Kree hadihajó ilyen távol a birodalomtól mégis mit kereshet errefelé, ami jobb kérdés egy ekkora vasat, hogy nem látunk a radaron és, hogy a Föld miért nem reagált valamit a közelségére, ugyanis ők nem a titkos műveleteikről híresek.

∆ Hozzászólások száma :
9
∆ Tartózkodási hely :
Baxter Intézet

Tárgy: Re: Dori és Franklin - Jelenés a Hold mögött Hétf. 16 Ápr. 2018, 17:44

Nagyon izgulok magamban, hogy hirtelen jött közjátékommal sikeres leszek e vagy sem. Amíg a hídon lévők reakcióit figyelem addig jól megnézem őket a szemem sarkából. Emberhez hasonlóak, csak, hogy a térdük rossz irányba hajlik, vagy a miénk nem fittyen jó felé? Ennél már csak az a furcsább, amikor a kezükre pillantok. Három ujjuk van! Nem fognak PlayStation bajnokságot nyerni az tuti, de atomot, vagy valami űrfegyvert még belepukkanthatnak a Földünkbe három újjal is. Megáll az eszem, hogy mik vannak. Egy ideje rágódom már, hogy kirándulni kéne a galaxisunkban, mint, ahogy Peter Quill és bandája teszi. Menő űrhajójuk van, és ide-oda utazhatnak szerte a hatalmas galaxisban. Mondjuk ez a hajó nem egy egyszerű űrsikló, valami elég nagy lehet, mert bolyongtam rajta mire a hidat megleltem. Ez a háromujjú népség komolyba tolja, nem gurigáznak barna galacsinnal. Komolyan kell vegyem őket. Lehet, hogy az egész föld sorsa most az én vállamat nyomja. Az is lehet már épp a végső fegyverüket élesítették, és bumm… mindennek vége. Meg kell mentenem a hazámat, ez kétségtelen. De mi van, ha lebukok? Előbb utóbb rá fognak jönni, hogy valami sántít. Amíg ezen rágódok megérkezik a kapitány. Legalább is egy tűzszínű hajú, háromujjú hölgyemény azt mondja, hogy Ő a kapitány. Nagy komolyan belenézek sárgás szemébe és méregetem egy darabig mintha tényleg büszke kree hazafi lennék. Dori T'Tara-ként mutatkozik be és azt mondja békés szándékkal jöttek. Békés… hiszi a piszi. Ennek pontosan utána fogok járni. Miután illendően bemutatkozik, felszólít, hogy ismertessem a pozíciómat és szándékaimat. Közben látom, hogy kétségbeesetten vagy éppen nagyon alaposan a műszereket kutatja, hogy hol is lehetek, vagy honnan sugárzom ki magam. Még jó, hogy műszerekkel nemigen vagyok kimutatható, hiszen pszichés jelenésként vagyok jelen, persze ezt ők nem tudhatják és addig jó nekem. Már csak remélni tudom, hogy pár percig nem jut eszébe megnézni a hajó kameráit, s azt is csak remélni tudom, hogy a folyosón ahova megérkeztem nem volt kamera, mert akkor a mamuszos, pizsamás emberi alakomat is láthatja. Remélem még pár szavam lehet mielőtt felfedezik a turpisságom. A kapitánnyal egy időben fegyveresek lépnek be és fegyvert szegeznek rám.
- Teljes energiapazarlás, hogy rám lőjenek. A hologramomat nehéz lenne elpusztítani. Válaszolom kaján mosollyal.
- T'Tara kapitány felesleges minden erőfeszítésük. Bízom benne ez a vezetékneve, már ha van nekik ilyen.
- A hatalmas Kree birodalom három csatahajó osztályú hajójának célkeresztjében vannak. Több millió éves technológiai fejlettségünknél fogva álcázóberendezéseinken nem hatolhatnak át. Úgyhogy aki most a feltételeket oszthatja az én vagyok kapitány. Dagályos mondataim közben hátratett karral, pöckösen lépdelek a hídon fel, s alá.
- A dicsőséges III. Kree ezred felderítői vagyunk. A Föld nevű planéta mostantól hozzánk tartozik. Ez úton jelzem, hogy hódítási szándékukról most tegyenek le, mert a Föld immáron a Birodalom tulajdona. A felesleges vérengzések elkerülése végett közöltem mindezt. De ha esetleg háborút akarnak népünkkel, állok elébe. Vigyorgok fölényesen a nem létező birodalmamra és nem létező flottámra hivatkozva. Nem is lehet olyan rossz Kree-nek lenni, bár elég buták szegények, legalább is a sima katona kasztjuk. Most azonban kiderül a valódi szándékuk az idegeneknek. Ha békés szándékkal jöttek, akkor legalább valamit tennének, hogy védjék a földet. Ennek jeleit kutatom most a kapitányuk reakcióiból.

∆ Hozzászólások száma :
23
∆ Tartózkodási hely :
Mélyűr

Tárgy: Re: Dori és Franklin - Jelenés a Hold mögött Hétf. 16 Ápr. 2018, 18:32

Túlságosan nyugodtnak tűnik ez a kree, úgyhogy lehet valami abban amit mond. A radrokról is megállapítom, hogy semmit nem látunk, de valahonnan mégiscsak jönnie kell a jelnek. Jobb lesz szóval tartani őt.
Ehhez nem is kell küzdenem, mert magától elmond stratégiaidolgokat, három csatahajó, kree mindegyik és hódítani jöttek. Milyen beszédes egy idegen tábornok.

Viszont van pár dolog ami a szavaiban meglepőek.
-Nos nem kételkedem magában és a szándékaiban, mi is halottunk a kree faj kegyetlenségeiről-nyitok meg az egyik kijelzőn egy képet a   csatahajóról, amit meg is mutatok neki
-Viszont nem értem az indítatást és azt, hogy miért ennyire messze a Kree Birodalomtól kezdenek hódítani, pláne egy ennyire félreeső és jelentéktelen bolygón...  -okosan kell fogalmazni nehogy mérges legyen és kilőjön minket...

-Beugrott valami! Mit szólna hozzá, ha azt mondanám, hogy hagyom elfoglalni a Földet maguktól és én hádradőlve nézem az egészet-feltünően kezdtem pötyögni a számítógépemen és egy rövid percig másodlagos dolog lesz, hogy vele beszélek, így kicsit lassú is és rosszul is ragozok...

Hogy mit csinálok közben? Egyszerre két dolog keresését indítom el. A csatahajó jelének eredetét ls a hologramm frekvenciáját és energiajelét.
-Végülis mi abból élünk meg, amit maguk elhagytak a galaxisban-teszem hozzá, hiszen most is egy Kree dologért jöttünk a Sol rendszerbe
-Tehát teljesen feleslegesen aggódnak emiatt, mi bajuk lehet maximum egy gonddal kevesebb?-ha belegondolunk igazam van, ha a figura látja kívülről a Tesleya burkolatát akkor felfedezi a Fosztogatók jelképét rajta és galaxis szerte ismert, hogy ritkán avatkozunk bele ilyen nagy ügyekbe. Kivéve Yondu, de őt nem szeretjük most hivatalosan.
Az már másik dolog, hogy én speciel hasonlóan cselekednék mint ő, de pszt ezt nem mondjuk el neki.

∆ Hozzászólások száma :
9
∆ Tartózkodási hely :
Baxter Intézet

Tárgy: Re: Dori és Franklin - Jelenés a Hold mögött Szer. 18 Ápr. 2018, 13:32

Micsoda váratlan fordulat. A kapitány nem kételkedik a magabiztosnak látszó kijelentéseimen. Sőt még a kree-k kegyetlenségét méltatja. Ha valóban kree lennék egy mezei pirospontot be is írnék neki a hízelgő szavakra. T'Tara kapitány logikus érvelése mellett nem tudok elmenni. Teljesen logikusan érvel, hogy mégis mit keresek itt a flottámmal. Vetek közben egy pillantást a kivetített csatahajó modellre. Nagyképűen csupán félrehúzom a számat.
- Ez egy előző típus. Fűzöm hozzá nagy mellénnyel.
- Kedves T'Tara kapitány kíváncsisága úgy látom határtalan. De erre a kérdésére azt kell mondjam, hogy Birodalmunk határa a csillagos ég. Azt, hogy miért erre a szegletre érkeztünk, pedig nem az Ön becses dolga. Nézek nagy komolyan a hölgyemény szemébe és gubóztatom szemeimet egy pillanatig. Vigyorral a számon hallgatom a javaslatot, hogy a kapitány és hajója úgymond behunyná a szemét amíg mi leigázzuk a földet.
- Attól tartok kapitány, hogy a jelenlétükre nem tartunk igényt a művelet közben.
Válaszolom szigorú komolysággal. Közben eszembe jut még egy kis közjáték. Némi plusz koncentrációval egy kree alakot jelentetek meg magam mellett, mintha a hajómon odajött volna a holografikus kivetítőhöz. Csupán egy rövid szerepet szánok neki.
- Parancsnok úr, a flotta többi része hamarosan megérkezik. Súgja fülembe az ismeretlen kree harcos majd eltüntetem mintha kilépett volna a közvetítésből. Egy elejtett kis információs morzsa...
- Attól tartok kapitány, hogy kellemes csevegésünket hamarosan félbe kell szakítsuk. Nem több mint tíz percet adok, hogy elhagyják a szektort, különben a bolygóval pusztulnak. Arcom egyetlen izma sem rándul, olyan hideg, ellenvetést nem tűrően közlöm e szavakat. Az a mondat, hogy abból élnek, amit mi elhagyunk a galaxisban megüti a fülemet. Mégis mire célozhatott? Miből élhetnek ezek? Sajnos nem tudhatom, hogy egy fosztogató hajón vagyok, kívülről ugyanis nem láttam a hajót, csak belülről, így ezen a kijelentésen tovább agyalok. Kicsit tiszteletlen ez a kapitány. Mégis mit matat a képernyők előtt? Még arra sem figyel rendesen, amit válaszol nekem. Biztos ellenőrzi az állításaimat. Talán tíz percig még kihúzom a dolgot lebukás nélkül. Arra kérdésre, hogy valóban békések még mindig nem kaptam választ. Sőt arra se nagyon tudok válaszolni, hogy mivel foglalkozhatnak. Talán roncsvadászok? Nem sok időt hagytam magamnak, hogy kiderítsem. De ezek a háromujjúak eszesek mint a nyavalya.

∆ Hozzászólások száma :
23
∆ Tartózkodási hely :
Mélyűr

Tárgy: Re: Dori és Franklin - Jelenés a Hold mögött Pént. 20 Ápr. 2018, 20:47

Rettenetesen idegesít az alak a hídon. Arrogáns és olyan kék. Na nem mintha ezzel lenne baj, de galaxisszerte ezek  a kékek okoznak mindenkinek a legtöbb bajt, arról nem is beszélve, hogy a fél galaxissal háborúban álnak. Ha csak olyanok lennének, mint mi, akkor nem nagy baj, de így...
-Nos ha előző verzió, akkor sajnálom tárgytalan, mondjuk ez csak azt jelenti, hogy valószínüleg akkor tesztelni jöttek az új technikát.-fűzöm hozzá a hosszú mondandójja után, amivel tulajdonképpen levakarta az összes kérdésemet magáról. Így nincs is értelme őt faggatni...

Amikor a képbe mászik egy másik alak alaposan meglepődök, hogy miért
-Arcátlanság egy hologrammba belemászni nem? Azt hittem a kree-k erre nagyon figyelnek, hogy senkinek ne legyen tiszteletlen, leszólítani magát csak így egy fontos beszélgetés közben.-mondom neki mielőtt megszűnne a jel, hiszen ha megszűnik, akkor nem tudjuk lenyomozni.

A gépem felé fordulok, hogy megnézzem, van-e eredmény, de eddig semmit nem talál, ami túlzottan furcsa.
-Nos, minden elismerésem a maguké, vagyis inkább a tudósoké, elég rafinált egy technikát használnak az eltűntetésükre, de sajnos lebuktak-oké blöffölni nem fer, de jobb mint a semmi, és hátha hibázik
-Az energia fogyasztása elképeztő, és egyben lenyűgöző...-mondom neki teljes komolysággal, majd keresztbe teszem a lábaimat, jelezve, hogy biztos vagyok magamban és úgy érzem, hogy enyém a kezdeményezés... Közben persze jó lenne megtudni miért nem mutat semmit az érzékelő.

A hozzászólást Dori T'Tara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 24 Ápr. 2018, 00:01-kor.

∆ Hozzászólások száma :
9
∆ Tartózkodási hely :
Baxter Intézet

Tárgy: Re: Dori és Franklin - Jelenés a Hold mögött Vas. 22 Ápr. 2018, 17:49

Próbálok jó kree lenni, azaz minél büszkébb és idegesítőbb lenni. Ez valahogy most egész jól megy, úgy érzem legalább is. Talán jó kree lenne belőlem, de ilyen kék bőrrel nem mehetnék a tengerpartra. Gyorsan el is vetem az ötletet. Elég lesz most ez az egyszeri szerepem.
Dori kijelentésére miszerint csak tesztelni jöttünk az új technikát csak sejtelmesen felhúzom a szemöldököm, mintha titkolni próbálnám, hogy rátapintott a lényegre. nem baj az, ha azt hiszi kísérletezni jöttünk, fegyvert tesztelni, annál jobb, sőt, annál jobban félhetnek tőlünk.
A nem létező hologram bevetítésemkor majdnem kuncogok, de nem direkt. A kapitány arcátlannak tulajdonítja, hogy belebeszéltek a vele való kommunikációmba.
- Fontos közlendőkor megbocsátható vétek. Gondoltam nem árulok el vele nagy titkot.
Pökhendi viselkedésem már-már túljátszom, de hát mit csináljak, egy arrogáns kree parancsok lennék vagy mi a szöcske.
A kapitányuk nagyon okos túlzottan is agyafúrt. Erre a fajra jó lesz odafigyelni. A végén még tömegesen bújnának meg itt a Hold mögött, hogy aztán lerohanhassanak minket. Majd szétvet a méreg vagy éppen a kétségbeesés, hogy még mindig nem tudtam meg szinte semmit arról, hogy mik a valódi szándékaik és hogy kik is ők valójában. Nagyon bosszant a dolog. Kár, hogy telepata képességeim itt nem tudom gondolatolvasásra használni, mert akkor pikk pakk meglennénk.
Jaj ne!... Dori olyat mond, amitől egy pillanatra megfagy holografikus vérem. Lebuktam? Ugye nem? Elkezdek hisztizni, ha tényleg kiszúrtak, de akkor nagyon undok tudok ám lenni. Ha tényleg leleplezett, akkor vége van. Mégis, hogyan tudnám tovább csűrni a dolgot? Minden lepereg róla, mint amcsi kapitány pajzsáról. Hiába hőzöngök, fenyegetőzök, falra hányt borsó az egész. Aztán valami megüti a fülemet. Energiafelhasználás? De hiszen nem is használok energiát. Ezzel meg mire céloz? Lehet csak blöfföl? A fene se tudja, ennek a kapitánynak olyan pókerarca van mintha született földi politikus lenne. Teljesen higgadtan és komolyan mond mindent. Még a lábait is keresztbe teszi, mint aki rájött mindenre. Na jó, ha lebuktam akkor úgy is mindegy. Egy utolsó próbát teszek még. Egy aranylón fénylő jelenség keretében átváltozom Kree-ből emberré, igazi alakomba, öltönyösen.
- Dori kapitány megnyugtatom, hogy nem a kree flottával áll szemben. Ez csupán egy teszt volt. A nevem Franklin és a bolygó nagyhatalmú védelmezője vagyok. Jó a nagyhatalmú egy kicsit erős volt, de így hatásosabban hangzik.
- A hologramom forrását nem fogja tudni bemérni, de ez most nem is lényeges. Árulja el, mit keresnek itt, ilyen közel a bolygónkhoz. Ártó szándékkal jöttek, vagy mi az oka? És mondja csak mit takarítanak a kree flotta után? Valami roncsfeldolgozó üzemük van?
Jó szokásomhoz híven csak úgy dőlnek belőlem a kérdések. Így már, hogy felfedtem valódi alakomat talán bizalmat ébresztek, már ha nem rossz szándékúak. Remélem, emberként már jobban ki tudom húzni belőle, hogy mik a szándékai. Az is lehet felcsattan amiért egy kicsit húzattam az agyukat, de most már mindegy. Várom mi fog kisülni az új belépőmből.

Ajánlott tartalom

Tárgy: Re: Dori és Franklin - Jelenés a Hold mögött

Dori és Franklin - Jelenés a Hold mögött

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Faj: Vámpírok