Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Nyár nyertesei

A nyár férfi karaktere

M'Baku
A nyár nõi karaktere

Natasha
A nyár párosa

Pepper & Tony
A nyár canon karaktere

Steve & Bruce & Rocket
A nyár kedvenc karaktere

Pepper
A nyár saját karaktere

Esther & Vitali
A nyár elõtörténete

Gamora & Herkules
A nyár játéka

A 4. kaland (III. - IV. kör)

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
115
∆ Kor :
22
∆ Tartózkodási hely :
A végtelen gyémánt belsejében

Tárgy: Seth & Norina Vas. 18 Márc. 2018, 18:37

Seth && Norina

Este van. Az egész város kihalt, nem csoda, ilyenkor az ember már nem szívesen jár le az utcára.. főleg  nem ezen a környéken. Éppen emiatt szeretem ezt a helyet: csendes, nyugodt, habár kicsit sok errefelé a bűnöző és a hajléktalan, de ez nem zavar különösebben. Ami viszont zavar, hogy így kicsit messzebb van tőlem minden, a munkahelyem, az egyetem, így előfordul, hogy kicsit későn érek haza. Erre még tesz egy lapáttal az is, hogy ma is kicsit később engedtek el, úgyhogy hamarosan kezdek fáradt lenni. Igaz, általában még csak ilyenkor szoktam éber lenni, de úgy látszik ez ma másképp van. Szegény Macsek, biztos nem fog örülni neki, hogy magának kell vacsorát készítenie. Na de mindegy.. Hazamegyek és az lesz az első dolgom, hogy bekapok pár falatot, aztán egyből megyek aludni. De jó is lesz!
Éppen az utolsó sarkon fordulok be, mikor egy furcsa érzés lesz úrrá rajtam. Ez érdekes, olyan mintha valaki követne, de nem látok senkit sem erre. Pedig érzem a jelenlétét, tudom, hogy itt van, de ezek szerint jól elrejtőzött. Habár lehet, hogy számomra ez egy furcsa paranoia, főleg az elmúlt pár hónapban, de ez most más. Rettegek attól, hogyha valaki titokban követni kezd. Ez számomra egyenesen visszataszító. Szóval bárki is van a közelben, akkor bizonyára rossz emberrel akar ujjat húzni.

Megjegyzés ide

Vendég

Vendég

Tárgy: Re: Seth & Norina Vas. 18 Márc. 2018, 19:03

Norina & Seth

Nem tudom, hogy mi lehet az oka, de valamiért megcsappant a klienseimnek a száma. Talán a karácsony utóhatása ez, otthon mindenki szereti a másikat, így én szívok. Emiatt körülbelül semmi pénzem sincs, a koldulásból maximum egy darab kiflit tudok venni. Ilyen helyzetben sűrűbben kukázom, aminek meg az a következménye, hogy kurvára fáj a hasam. A múltkori félig megrágott hamburgerben lehetett valami, mert már napok óta émelygek. Muszáj lesz lopnom...hiába van nulla energiám, akkor is kell. Talán sikerül ellopnom egy kósza táskát. Az esetek túlnyomó részében nőktől lopok, hiszen ők valamivel könnyebb prédának számítanak. Egyébként is ritka látvány, ha egy faszi retiküllel mászkál...khm...bár már láttam ilyet.
A tegnapi esőzések miatt a kartondoboz "lakásom" tropára ment, emiatt újra költöznöm kellett, úgy két sikátorral arrébb. Nem találtam semmi jó búvóhelyet, ez van. A pólómra túl erős szó a "ruha" elnevezés, inkább hívnám egy szakadt rongynak, amit sikerült magamra rángatnom. Egyre jobban fogyok, a gatyám lassan a térdemen lóg. Kell kaja. Kell pénz. Kell új ruha. Ha dugni nem tudok akkor lopok.
Szerencsére most is találtam egy nőt, aki ilyen kései órán egyedül mászkált. Táskát nem láttam, ezért új tervet találtam ki. Követni kezdtem, óvatosan csökkentve a kettőnk közt lévő távolságot. Mikor elég közel kerültem hozzá nekifutásból megpróbáltam a hátára ugrani, hátha ettől elesik. Nem akarom bántani, csak a pénze kell, hogy életben maradjak.
Vissza az elejére Go down

∆ Hozzászólások száma :
115
∆ Kor :
22
∆ Tartózkodási hely :
A végtelen gyémánt belsejében

Tárgy: Re: Seth & Norina Hétf. 19 Márc. 2018, 19:59

Seth && Norina

Kicsit furcsa számomra ez az érzés. Mintha valaki követne, de az illetőt sehol sem látom. Pedig érzem, hogy itt van, méghozzá egyre csak közeledik. Hátra eszem ágában sincs nézni, hiszen avval egyből elárulnám magam. Nem, inkább megvárom, míg egészen közel jön hozzám, majd ha a helyzet is megkivánja, majd támadásba lendülök. Persze, ha nincsenek hasonló szándékai, akkor tudomást sem véve róla, tovább engedem.
Mikor már egészen közel van hozzám, az illető a hátamra ugrik, mitől majdnem kibillenek az egyensúlyomból, de  az egyik lábammal gyorsan kitámasztom magam. A kis támadóm egész könnyű, vasággyal lehet körülbelül ötven kiló, valószínűleg ő is valamilyen kiéhezett bűnöző lehet.  Jobb kézzel alulról markolok a csuklójára, miközben félfordulatot teszek, hogy teste a hátam mögé kerüljön, kinyújtott karja a jobb vállamnak feszüljön, miközben a szorongatott csukló van előttem. Ha pedig ez sikerül (amire nagy az esély), akkor már csak előre kell rántanom a kezét és dobni rajta egyet a vállamon, hogy  rajtam átbucskázva a hátán kössön ki. Ha nem tanult meg esni és kezével tompítva érkezni, akkor ez kissebb nagyobb fájdalommal, lélegzet elállással is járhat.
-Ez nagy hiba volt- nézek a fiatal fiúra, aki valószínűleg csak pár évvel lehet fiatalabb nálam. Mindenesetre nem volt jó ötlet belém kötnie, evégre az eddigi felállás szerint sokkal edzettebb és erősebb vagyok... és még nem is használtam a képességemet.

Megjegyzés ide

Felhasználó profiljának megtekintése

Ajánlott tartalom

Tárgy: Re: Seth & Norina

Seth & Norina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-