HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaid

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Az ősz díjazottjai
az évszak nyertesei

Az õsz férfi karaktere

Bucky
Az õsz nõi karakterei

Sigyn & Daisy & Carol
Az õsz párosa

Eleanne & Wrenor
Az õsz canon karakterei

Lord & Thor & Bucky
Az õsz kedvenc karakterei

Lord & Rocket & Bucky
Az õsz saját karaktere

Reimos
Az õsz elõtörténete

Erik Killmonger
Az õsz játéka

A 5. kaland (I. - II. kör)

Share | 
A topik címe: A Vörös királynő, Grace

∆ Hozzászólások száma :
80
∆ Tartózkodási hely :
♛ Unkown

A poszt írója Sinthea Shmidt
Elküldésének ideje Szomb. 17 Márc. 2018, 16:40
Ugrás egy másik oldalra

Hydra Queen – Grace …
Státusz • Beregisztrált
Csoport • Ellenség
Kor • 30-40
Play by • Jessica Chastain
Ismertető • Ember vagy ugyan, de a politikus fajtából… A média a te életed, imádod, ahogy mozgatod a szálakat, ahogy mosolyogsz a kamera előtt, és közben korrupciók és hazugságok között szlalomozol. Zseniális vagy és emellett gyönyörű.
Így is találkoztunk, rögtön megkedveltem a számító mosolyod, a sziszegő hangod, ahogy oly könnyedén ismerted meg az embereket. És elültetted a gondolatot a fejemben, szükségem van olyanra, aki a médiában díszeleg, elfed minden hibát, és te vevő voltál. Megalkudtunk, hogy én hátul maradok, míg te a rivaldafényben, ami eléggé labilis bizalmat hozott létre, de kockáztatni hajlandó vagyok, és úgy tűnik, hogy nagyon is jól csinálod a dolgodat. Szinte társak lettünk, hiszen jó magamnak nincs annyi türelme, mint neked, hogy a sok ostobát igazgassa egy idő után, de te tetted. Te ehhez értesz, ebben vagy kiemelkedően jó, és ugyan próbáltál irányítani, de zavaros elmémen nem jut át a szavad. Ketten együtt vagyunk igazán a Hydra feje.  
Nem vagy jó harcban, nincsenek képességeid, csakis a politizálás, de azt viszont kisujjból űzöd. Elgondolkodtató, hogy egy idő után téged is megteszlek szuperhumánnak, de szükséges? Csak ha te is akarod, hiszen az ilyen beavatkozás nem éppen mosollyal teli.
// Egy kellemes Hydrást keresek, aki nem fog elárulni, női vezetőséget erősítsük Very Happy számító, gyönyörű nőt, aki az ujja köré csavar bárkit!  Ez csak pár támpont, rengeteg ötletem van, és rugalmas vagyok a dolgokban, ha valamin változtatna a user. A Hydra és jó magam is nagyon vár *-------* Dobj meg pm-mel, ha érkeznél <3
forrás: link

Ki várja • HYDRA and me! szeretés 2  

Vissza az elejére Go down

A Vörös királynő, Grace

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Volangaard - Királyi csarnok