HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaid

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

A nyár díjazottjai
az évszak nyertesei

A nyár férfi karaktere

M'Baku
A nyár nõi karaktere

Natasha
A nyár párosa

Pepper & Tony
A nyár canon karaktere

Steve & Bruce & Rocket
A nyár kedvenc karaktere

Pepper
A nyár saját karaktere

Esther & Vitali
A nyár elõtörténete

Gamora & Herkules
A nyár játéka

A 4. kaland (III. - IV. kör)

Share | 
A topik címe: Jó reggelt, Csipkerózsika!

∆ Hozzászólások száma :
64
∆ Tartózkodási hely :
♛ Unkown

A poszt írója Sinthea Shmidt
Elküldésének ideje Szer. 14 Márc. 2018, 21:33
Ugrás egy másik oldalra

Brock Rumlow - Crossbones
nomen est omen

kor 30-40

csoport Ellenség

play by Frank Grillo

foglalkozás katona, ügynök, jobbkéz

várja Én, Grace és a HYDRA! *-*

A karakter ismertetője ∞ Mégis, hogy mertél meghalni? Édes, drága egyetlenem, HOGY MERÉSZELTÉL MEGHALNI? Ekkora luxust!
Történetünk számomra nem olyan régi, számodra meglehetősen. Nagyszerű beépített katona voltál egészen lebukásodig, egyik informátora voltál a HYDRA-nak, utána más posztba kerültél, de mindig is előnyös helyzetet élveztél a többiek között, lassan belőled is többet csináltak, mint egy ember. Te voltál az, aki szemmel tartott a SHIELD-nél, egészen addig a bizonyos napig, míg el nem raboltál parancsra, és valahogy Ericából újra Sinthea lettem. Kapcsolatunk akár ennyi is lehetett volna, de nem… Több lett. Nyílt titokká vált, hogy szeretők lettünk. Egyikőnket sem különösebben zavarta, hiszen érzelmi töltet nem volt közöttünk, aminek én örültem, te pedig megkönnyebbültél, hogy végre egy nő, aki nem képzeleg semmit sem. Szinte a jobb kezem lettél, „bizalmasom”, egészen addig a napig, míg el nem intéztek a Bosszúállók. Egyetlen mázlid volt, hogy minden Hydrásban (vagy legalábbis majdnem mindegyikben, aki fontosabb) van nyomkövető. Igen, ti erről nem tudtok, nem is kell, de mikor az életjeleid megszűntek azonnal érted mentünk. Összeszedtünk, és próbáltunk életet lehelni beléd, ami félig-meddig sikerült, nem tudom, mennyire. Az elején annyira lassú voltál és merev, ez azóta javult, de nem tudnám pontosan megmondani, hogy merre is. Visszahozni valakit a halálból? Kockázatos és lehetetlen, aminek biztos van hátulütője, de megtörtént. Mesélj te, hogy érzed magad! Hazudjak vagy sem? Szükségem van rád, ideje felébredned és élned, édes! Mert én rúgdoslak meg újra!
// azt hiszem, ennyi lenne. Viszont azt leszögezem, nem szerelmi szál lenne. Vannak ötleteim a karaktert illetően bőven, de nem akarok mindent kőbe vésni, csak nagyon várnálak, meg a Hydra is  őrülten szeret Dobj meg egy pm-mel, ha érkeznél! Gyere! szerelmes1

Vissza az elejére Go down

Jó reggelt, Csipkerózsika!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal