KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Megosztás
A topik címe: Thanos - Mad Titan

Thanos

∆ Hozzászólások száma :
22
∆ Tartózkodási hely :
meglepetés



A poszt írója Thanos
Elküldésének ideje Szer. 14 Márc. 2018, 17:21
Ugrás egy másik oldalra

•• Thanos ••

Õrült titán




NJK biográfia

becenév » Őrült Titán
kor » megszámlálhatatlan évek sorakoznak a hátam mögött
play by » Josh Brolin
csoport » ellenségek
tartózkodási hely » remélhetőleg a helyemen



ittlétem oka »

Egyetlen oka van annak, hogy itt vagyok: bosszút fogok állni!
Ahogy az már lenni szokott, egy hozzám hasonló halhatatlan Titánt nem olyan könnyű meggyilkolni. Lady Death gondoskodott róla, hogy visszatérhessek az életbe. Én pedig bátorkodom meghálálni e nemes gesztusát azzal, hogy nem élek hiába... és ahogy szoktam volt mondani, vörösre festem a vérükkel a világűrt!
képesség&jellem »

Elszánt, akaratos, erős, céltudatos.

Thanos nem az a fajta, aki egykönnyen feladja. Ha valamit a fejébe vesz, addig harcol érte, amíg meg nem szerzi. Szeret a háttérben megbújó szerepébe költözni, és mozgatni az élet fonalait, mintha bábmester volna. Azonban eljön az idő, mikor a tehetetlenség felrobbantja őt is, ezért maga lép a dolgok elébe. Hangzatos, szókimondó és öntelt. Nem fél gyakorlatilag semmitől. Kész áldozni, azonban jobban szeret gyilkolni. Az értelmetlen halál kedvére való, ahogy szereti a drámai fordulatokat is. Nincs benne bűntudat, nem gyötrik kétségek. Tudja, hogy mit miért tesz. Ritkán uralkodnak el rajta érzelmek. Sokak szerint nem is rendelkezik velük. Mindent, és mindenkit uralni kíván. Elpusztítaná a világot, hogy egy jobbat építhessen. Őt nem érdeklik a hatalmi játékok, lenézi a halandó embereket, de még Asgard és Alfheim népe is kicsi a szemében. Apróknak és jelentékteleneknek látja őket. A célja, hogy megbosszulja a korábbi árulást, továbbá végleg elsöpörje a világok színeiről azokat, akik szerinte nem érdemesek életre...

Rendelkezik emberfelettien hosszú élettannal. Örökkévaló. Emberfeletti erő, kitartás, reflexek, és mozgékonyság. A bőre szinte sebezhetetlen, különös tekintettel a meleg-hideg, elektromosság, sugárzás, toxinok, az öregedés és a betegségek ellen. Nincs szüksége vízre és élelemre, ahhoz hogy életben maradjon. Nem tud meghalni olyan egyszerűen, mint remélted. Az agya is sebezhetetlen a legtöbb fajta lelki támadás ellen. A kezei és szemei képesek kozmikus energiát kibocsájtani.

- Lélektőr: Lady Death ajándékozta neki, miután visszasegítette az életbe. Ennek a tőrnek a segítségével bármelyik általa megsebzett ellenfelét képes a Kilenc Birodalom valamelyik Poklába küldeni.

(forrás: az oldalon zajló klandok, rajzfilmek, marveldatabase,
a korábban Thanost hozó játékosunk tolla ♡)
Vissza az elejére Go down

Bruce Banner

∆ Hozzászólások száma :
719
∆ Kor :
54
∆ Tartózkodási hely :
☢ with H e r o e s



A poszt írója Bruce Banner
Elküldésének ideje Csüt. 15 Márc. 2018, 22:36
Ugrás egy másik oldalra

•• Kedves Thanos! ••

Elfogadva!




Az Őrült titán új életre kelt, hála a Halál Úrnőnek, és gondolom zabosabb, mint valaha. Very Happy
Elhiszem, hogy nem szívleled a földi népet, de azért remélem, hogy esetleg a multiverzum egy távolabbi bolygójával kezded a feszültség levezetését, és ha egyszer ideérsz, már kifáradsz és beismered, hogy "nem ez az a Föld, amit keresel". xD
Egyébként a lapod iszonyat jó lett! Én még a kövek nélkül sem verekszem veled össze szívesen, és remélem, hogy erre nem is fog sor kerülni! Very Happy
Ez a Lélektőr dolog izgatja a fantáziám! Very Happy

No, de nem tartalak fel. Köszönöm a lapod! Szuper lett!
Mostmár csak az van hátra, hogy, lefoglald az arcod.
Üdv nálunk!

Vissza az elejére Go down
 

Thanos - Mad Titan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Infinity Marvel :: Elkészült karakterek :: NJK karakterek-