Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|
Ismeretlen világ - T'Challa & Valkyrie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
24
∆ Tartózkodási hely :
Eyla mellett~

Tárgy: Ismeretlen világ - T'Challa & Valkyrie Hétf. 19 Feb. 2018, 20:33

T'Challa & Valkyrie

Midgard. De régen jártam már errefelé... Már szinte majdnem el is felejtettem, hogy hogyan néz ki. Mondjuk azért meg kell, hogy jegyezzem, eléggé megváltozott, mióta utoljára jártam erre. Régen sokkal tisztább, természetesebb volt, az emberek is kedvesebbek voltak.
Most utam egy üres pusztába vezetett, ahol szinte alig van valami a száraz talajon, kevéske fűszállon és néhány kósza fán kívül. Ráadásul nagyon meleg is van és sehol egy árnyék. Bezzeg Asgard milyen jó volt, ott még hó is esett, na meg ehhez képest még Saakar is paradicsom volt, ott legalább volt mit inni.
Igazából szeretek járkálni a világok között, de azért már szívesen hazatérnék a szülőhazámba. Meg már kiváncsi vagyok a többiekre és a szigetre, hogy vajon mennyire változott meg. Már alíg várom, hogy hazatérhessek. Kiváncsi vagyok, hogy találtak e maguknak más vezetőt vagy inkább megvárták hazatértem. Mondjuk így párszáz év után kétlem, de a remény hal meg utóljára. Nekem örökre a kis csapatom marad.
Egy ideje már biztosan mehetek, a nap mintha egy kicsit feljebb ment volna, talán ezért is van egyre és egyre melegebb. Valkűr létemre eléggé strapabíró vagyok, de ezalatt a pár évszázad alatt kissé kimentem a gyakorlatból. Hirtelen egy dörömbölésre leszek figyelmes.  Hátrapillantok és látom, hogy egy ismeretlen törzs vett célpontba. Szaporázom lépteimet, mire egyre gyorsabban indulnak meg felém egészen addig, amíg modern fegyvereikkel tüzet nem nyitnak rám. Na márcsak ez hiányzott...
Ha tehetném, most az egyik saakari fegyveremmel viszonoznám kedvességüket, de sajna szökés közben nem sok időm voltpakolással foglalkozni, így csak a Dragonfang-om* van nálam. Na de sebaj, megoldom anélkül is valahogy. Veszek egy mély lélegzetet és megindulok az ellenség felé, miközben igyekszek kitérni a lövedékek elől.

*sárkányfog, a valkűrök fegyvere

Megjegyzés ide

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

∆ Hozzászólások száma :
42
∆ Kor :
33
∆ Tartózkodási hely :
Wakanda ... or not

Tárgy: Re: Ismeretlen világ - T'Challa & Valkyrie Szomb. 03 Márc. 2018, 22:03

Valkűr & T'Challa
ismeretlen világ

Wakanda határait gyakran sértik meg. Általában a környező országok hadurai fosztogatnak errefelé és vezetnek őrjáratokat, megszökött foglyok tévednek a területeinkre. A Határ törzs ezeket a fenyegetéseket még azelőtt elhárítja, hogy bármi komolyabb probléma is történhetne, mostanra pedig megtanulták a szomszédos ország aktuális hadurai, hogy Wakanda határait jobb, ha tiszteletben tartják. Ellenkező esetben vészesen megcsappanhat az embereik létszáma. Voltak már korábban is összetűzéseink velük, gyakran megesett, hogy próbáltak wakandaiakat elrabolni és eladni emberkereskedőknek, azonban a kémhálózatunk kiterjedt, sokan épültek be a helyi bűnszervezetekbe, így, ha hasonló kerül a tudomásunkra, egyből tudunk lépni, mielőtt az ellenség megtehetné a szükséges óvintézkedéseket.
Ez a mostani azonban más. A figyelmeztetést meghallva egyből irányt váltottam a géppel. Éppen hazatérnék, de olybá tűnik szükséges tennem egy kitérőt. A környező törzsek nem olyan ostobák, hogy minden ok nélkül fegyvert használjanak a területünkön, tudják, hogy az milyen következményeket von maga után. Többek között engem is.
A gép álcázva van, így mikor a célterületre érek és rálátásom nyílik a történésekre, van időm felmérni az erőviszonyokat. Egyetlen ember szemben egy nagyobb fegyveres őrjárattal. Öngyilkosságnak tűnik, de a nő kitér a golyók elől. Nem wakandaiai, a ruházata semmilyen … más országba tartozásról nem árulkodik. Valahonnan azonban jönnie kellett. Viszont most az én országom határait sértik meg.
Könnyedén érek földet és tompítva az ütközést a földdel, előre bukfencezem mielőtt felegyenesednék és a kialakult harc felé rohannék. A géppel nem lőhetek rájuk, nem szeretnék halálos áldozatokat, sem erődemonstrációt tartani. A kiontott vér csak még több erőszakot szül, a határaink pedig jobb, ha békések. Az első utamba kerülő alakot egyszerűen félrerúgom, a fegyverét kirántva a kezéből egy másikhoz vágom, mire az elterül. Le kell őket fegyvereznem, mielőtt olyan tesznek, amit megbánnak.
-Elég! – kiáltom a küzdőknek, de csak néhányan figyelnek fel rám, ők viszont ahelyett, hogy eleget tennének a kérésnek, inkább célba vesznek, úgyhogy kénytelen vagyok kitérve lopni a távolságot, hogy lefegyverezzem őket. A lövedékek lepattannak a páncélról, nem tesznek kárt benne, könnyedén néhány mozdulattal teszem harcképtelenné az ellenfeleket, mielőtt pedig az ismeretlen alak megölne bárkit is, mellé ugorva lépek közbe, arrébb ütve a kezét, eltérítve egy valószínűleg végzetes vágást. – Senki nem halhat meg! – mondom az ismeretlennek, készen állva arra, hogy esetleg engem vesz célba a fegyveresek helyett. A halottak bosszúhoz vezetnek, a bosszú pedig felőröli az embert. Ismerem az érzést.

szólj, ha nem jó valami Smile   | theme song |

∆ Hozzászólások száma :
24
∆ Tartózkodási hely :
Eyla mellett~

Tárgy: Re: Ismeretlen világ - T'Challa & Valkyrie Csüt. 14 Jún. 2018, 15:08

T'Challa & Valkyrie

Továbbra sem sikerült kiderítenem, hogy hova keveredtem, de azt biztos, hogy hatalmas a hőség és hogy biztosan betolakodónak néznek. Legalábbis gondolom én. Más világokban örömmel fogadták az asgardiakat, mondjuk azóta eltelt egy kis idő, mióta a Földön jártam és azóta sok minden megváltozott, köztük én is. Az ismeretlen, midgardi népek tüzet nyitnak, amit nem nézek jó szemmel. Ha erőszakot szeretnének, megkapják.
Megindulok feléjük, közben ahogy csak tudok, igyekszem kitérni a lövedékek elől. Gyorsabb vagyok egy átlagos földinél, így viszonylag hamar odaérek, és támadásba lendülök. Egyelőre nem ontok vért, csak erős ütéseimmel próbálom ártalmatlanítani az ellenfeleket. Már az ütésem negyede is képes elbánni egy földivel, úgyhogy nem kell nagyon megerőltetnem magam. Volt már dolgom nehezebb ellenféllel is, de ők nem voltak ennyien. Egyre többen támadnak rám, így nincs más választásom: be kell vetnem az erőszakot.
Előkapom a fegyveremet és már ugranék is neki a hozzám legközelebb állónak, de egy erős kéz félreüti a karomat, így abból a kardom is kirepül. Dühösen nézek a macskajelmezes emberre, nem örülök neki, hogy megakadályozta a támadást, de részben viszont jó, hiszen így a harcos életben maradt.
-Akkor figyelmeztesse őket, hogy vonuljanak vissza, különben megtapasztalják egy asgardi erejét!-intek az idegen harcosok felé. Ez a férfi a kiállásából itélve biztosan valamilyen vezető  lehet, akkor pedig, ha minden igaz, akkor le tudja állítani őket. Kardomat közben felveszem a földről és visszateszem a tartójába, ha pedig valaki úgy döntene, hogy rám támad, akkor azt pár ütéssel ártalmatlanítom.

Bocsánat a késésért  jajj  

Ajánlott tartalom

Tárgy: Re: Ismeretlen világ - T'Challa & Valkyrie

Ismeretlen világ - T'Challa & Valkyrie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-