Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tél nyertesei

A tél férfi karaktere

Steve Rogers
A tél nõi karaktere

Wanda Maximoff
A tél párosa

T'Challa & Jakira
A tél canon karaktere

T'Challa
A tél kedvenc karaktere

Steve Rogers
A tél saját karaktere

Avery Jones & Pria
A tél elõtörténete

T'Challa & Jakira
A tél játéka

A halloween-i kiskaland

Share|
New friendship i hope ~ Kelda & Clea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
6

Tárgy: New friendship i hope ~ Kelda & Clea Vas. 18 Feb. 2018, 22:22

Kelda & Clea

Miután már éjszakánként úgy-ahogy felfedeztem magamnak a világot úgy döntöttem, nappal is megpróbálom. Embereket is meg kéne ismerni, nem csak tájakat.  Így hát, a mai napot, Mesterem engedélyével New Yorkban töltöm. Hihetetlen város, a lüktetése azonnal magába szív, így igyekszem minél többet elkapni ebből az „életérzésből” ahogy Wong mondaná. Lassan sétálok a rohanó emberek között, megtaláltam a szépséget már abban is, hogy az emberek így sietnek a dolguk után. Fázósan magamra húzom világos szürke kabátomat, felnézek a fagyos égre, amely olyan kék, mintha nem is tudná, hogy egy ilyen koszos és zsúfolt nagyváros fölött ragyog, és teljes pompájában feszül, mint hatalmas azúr takaró, az emberek és autók tömege fölé.
Az egyik sugárúton sétálva megcsapja valami kellemes illat az orromat, és nem tehetek mást, mint hogy kövessem. Az „ösvény” végén egy kis boltot találok, amin a „Cukrászda” felirat díszeleg, a kirakat mögött pedig asztalokat, székeket és kedélyesen beszélgető embereket látok. Maga a helyiség is megnyugtató, fényei aranyszínűek, már csak a látvány is melegséget áraszt. Így úgy döntök, hogy bemegyek, de először mélyen bele nyúlok kis kézi táskámba, és megnézem, hogy van-e nálam Amerikában használható pénz, vagy megint angol fonttal indultam-e el egy idegen országba.
Ahogy belépek, az édes illat eltölti az orromat, de azonnal észre veszem, hogy nem én vagyok itt az egyetlen nem evilági. A pult mögött álló mosolygós szőke nő, olyan energiát áraszt magából, amit csak néhány másodperc feszült figyelem után tudok beazonosítani. Asgardi. És van még itt egy másik energia, egy nyughatatlan szívé, ami azonnal oda vonzza a tekintetemet. A pultnál ezüstös hajú fiatal férfi támaszkodik, mosolyogva beszélget az Asgardi nővel. Ő mutáns, ezt könnyebben kiszúrtam. A következő, ami magára vonja a figyelmemet, az a pultban sorakozó mindenféle színes étel. Láttam már ilyet, és talán egyszer ettem is. A Mester azt mondta, „sütemény”-nek hívják, és hogy az emberek szeretik, mert olyan hatással van az agyukra, amitől boldogok lesznek. Az emberi fiziológia még mindig homályos nekem egy kicsit, de úgy döntök, teszek még egy próbát, hogy boldog legyek. Megvárom, míg az ezüsthajú férfi elbúcsúzik a pult mögött álló nőtől, majd oda lépek.
- Jó napot! – szólok mosolyogva. - Tudna kicsit segíteni. Mit ajánl ezek közül, mi a legfinomabb?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

New friendship i hope ~ Kelda & Clea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» New Orleans-i park