Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|
Rokonlelkek - Lilith és Penge

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
28
∆ Kor :
52
∆ Tartózkodási hely :
Harlem

Tárgy: Rokonlelkek - Lilith és Penge Szomb. 17 Feb. 2018, 21:33

16+-os hozzászólás, néhány profán kifejezés miatt.

Lilith & Blade

Whistler halála után sok időt kellett eltöltenem azzal, hogy lelkileg összeszedjem magam.
Bárhogy is nézem, ő volt az egyetlen ember az életemben, aki a legközelebb állt ahhoz, hogy az apámnak hívjam. Igazából ő volt az egyetlen ember az életemben, aki annyira  közel állt hozzám, hogy bármilyen komolyabb érzelmi köteléket kialakítsak vele.
Egy ilyen veszteségnek szüksége van némi időre, hogy gyógyuljanak az utána maradó érzelmi sebek.
Főleg egy olyan személy számára, mint én.
Sok időt töltöttem meditációval és még többet edzéssel. A vadászatot viszont sokáig hanyagoltam. Drakula ahhoz túl nagy sebet ütött a lelkemen, hogy minden átmenet nélkül folytassam a munkám és az öreg tanácsai nélkül kicsit elveszve éreztem magamat.
Whistler sokszor elég keresetlen szavakkal osztotta az észt de mindig szívből jött az amit mondott, bármennyire is sértőnek vélte volna bármelyik kis mimóza a csordából.
Akármennyire is megvetem a vámpírokat néhány kifejezésük eléggé helytálló. Az emberek nem mások, mint a világ legnagyobb csordája. Nem látnak túl a hitvány kis celebvilágon, meg a Mystikos szekta által eléjük rakott valóságshowkon. Sokszor önként és dalolva mennek a saját vágóhídjukra, amik eldugott Rave-bulik, vagy elcseszett szekták képében jelennek meg.
Bamba, de értékes jószágok, akiket védeni kell a ragadozóktól.
A sors furcsa fintoraként nekem minden megadatott a csorda és a vadászok legjobb tulajdonságaiból. Talán pont ez a kettősség, ami igazán tagjává tesz mindkét fajnak, de önmagának ellentmondva emiatt nem lehetek teljes jogú tagja egyik népnek sem.
Embernek túl vámpír, vámpírnak túl ember.
Amennyire én tudom teljesen egyedi példány vagyok. Korábban hallottam mendemondákat még dhamphirokról, de ezek általában vagy Frost valamelyik elcseszett kísérletének eredményei voltak, vagy csak valami őrült Alkonyat rajongó hitte magát Renesme-nek.
Tudom. Az Alkonyat undorító dolog, de muszáj vagyok ismerni. A Mystikos így akarta behülyíteni a népet azzal, hogy a vámpírok nem mind vérszomjas vadállatok és becsábítani a sok naiv tinilányt. Whistler pedig annak idején Anne Rice-t anyázta, hogy milyen nyálas buzikat csinál a vámpírokból...
Több hétnyi magányos edzés után úgy éreztem, hogy ideje visszatérnem az utcára és kimutatni a szemfogam fehérjét.
Semmi nagyvad, csak néhány utcai csicskás. Hogy is mondják a pszichológusok a filmekben? Kis lépésekben kell haladni.
Elkezdtem kutatni néhány vámpírgyanús hely után.
A hajléktalan-szállókon mindig van egy-két beépített ember, aki terjeszti a pletykákat a szerencsétlenek, akik egy tál ételért vagy egy üveg piáért a lelküket is eladnák.
Az ilyen mocskokat legszívesebben kibelezném, de utánuk hulla maradt és nem hamu. Nekem meg nem kell a rendőrség a nyakamba.
Elkaptam az egyik ilyen görényt és kicsit elbeszélgettem vele. Néhány törött ujj és kivert fog után nem igazán akaródzott magában tartania amit tud.
Nem a legemberbarátibb eszközök arra, hogy kiszedjem belőlük amit tudnak, de ők választották azt, hogy a vámpírok csicskásai lesznek.
Legalább lesz hírvivője annak, hogy megnyitottam a vadászidényt a vérszopókra.
Szóval a kis csíra kiköhögte, hogy van egy lepukkant bérház. Bebeszélik a csöveseknek, hogy ott nem fogja senki piszkálni őket és még kaját is kapnak. Elmennek oda annak a reményében, hogy senki nem hugyoz a fejükre, miközben alszanak, aztán pedig senki nem hall róluk semmit a továbbiakban.
Nem tököltem sokat, hanem mentem is, hogy lekapcsoljak néhány hegyes fogút.
Két UV- gránát, néhány tárnyi ezüstgolyó, meg a legendás savban edzett titánium kardom bőven elég lesz arra, hogy romba döntsek egy ilyen koszfészket...

A motorom halkan zümmögve áll meg mocsok környék még mocsokabb hírű háza előtt.
Leállítom a járgány, leszállok róla majd megigazítom a napszemüvegemet és körülnézek. Néhány csövesnek öltözött fickót látok lézengeni a ház előtt. Nagy részük vámpír.
Ezt már elsőre kiszúrom.
Lerí a tartásukról és az ember számára nem érezhető dögszagukról.
De ezenkívül van még valami a levegőben. Valami nagyon különös. Mintha a temetőföld nedves szagát próbálnák eltakarni egy igen különleges illatú parfümmel.
Egy magára valamit adó közvámpír? Majdnem gúnyos mosolyra húzódik szám a gondolattól, de a tarkómon fel-alá rohangáló érzés - miszerint valaki figyel -  és az évek alatt tökélyre fejlesztett önfegyelmem nem hagyja, hogy akár egy arcizmom is megrezdüljön.
Akárki is követett eddig, még nem csinált semmit. Pedig már itt vagyok a célegyenesben. Ezek szerint vagy nem érdekli az, amit most tenni készülök, vagy megfigyeli a munka-módszereimet.
Akármi is az indítéka nem húzom tovább az időt.
Előveszem az egyik géppisztolyomat és határozott léptekkel megindulok az ócska hajléktalantanyának álcázott vérbarlang felé.

megjegyzésed

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Rokonlelkek - Lilith és Penge

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Wakai Kasai
» Fegyverek leírása // Ára és a Vásárláshoz tartozó szabályzatok
» Dagon kultusz > Mélységlakók
» Trish Lilith Evans - Boszorkány