HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejtsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaid

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.
Utolsó posztok
érkezett válaszod?

A nyár díjazottjai
az évszak nyertesei

A nyár férfi karaktere

M'Baku
A nyár nõi karaktere

Natasha
A nyár párosa

Pepper & Tony
A nyár canon karaktere

Steve & Bruce & Rocket
A nyár kedvenc karaktere

Pepper
A nyár saját karaktere

Esther & Vitali
A nyár elõtörténete

Gamora & Herkules
A nyár játéka

A 4. kaland (III. - IV. kör)

Share | 
A topik címe: Legacy of the Severald's

∆ Hozzászólások száma :
128
∆ Tartózkodási hely :
Xavier birtok vagy egy bár

A poszt írója Gregory S. Severald
Elküldésének ideje Szer. 31 Jan. 2018, 20:40
Ugrás egy másik oldalra

Selton Wellington Severald
Státusz • Szabad
Csoport • Mutáns(Független vagy ellenség)
Kor • 46<60
Play by • Ben Affleck
Ismertető • Selton Wellington Severald, Wellington H. Severald egyetlen fia és az én Apám. Fennköltséged, felsőbbrendűségi tudatod több tőről fakad. Apád példáját követve húszon évesen saját erőből eljutottál a felső 10.000-be. Születésem után pedig a világ 100 leggazdagabbja közé emelkedtél. Hivatalosan nem vagy tagja de rossz májú újságírók és becslők szerint az első 10-ben lehetsz. Az igazság az, hogy kétes ügyleteid és képességed révén a vagyonod, gyakorlatilag korlátlan. Egyedül a józan eszed, illetve a gazdasági egyensúly ami gátat szab a vagyonod gyarapodásának. Amire ráteszed a kezed, azt mindenféle megerőltetés nélkül változtatod arannyá. Szó szerint. Köreidben mindenki Midasz(Mídász) Király-ként emlegetett, mostanra talán már meg is követeled ezt a titulust. Nem tudom, rég beszéltünk. Akkor sem sokat. De már láttam rajtad. Sérelmezed, hogy a saját utamat járom, és nem azt amit te. Elvégre csak azért születtem, hogy a család neve fenn maradjon, a csúcson. Ahogyan te is csak azért kaptál életet. De úgy láttam nem bánod, teszed a dolgod és növeled a család hírnevét. Noha csak az alvilágban… Anyám meg van még? Vagy már lecserélted egy frissebbre? Netán belőle is aranyszobor lett, mint a dadusból mert hagyott annak idején elmenni? Sose voltál mellettem, szerintem fel sem ismernél. Mégis elvárod, hogy tiszteljelek. Én balga pedig még fejet is hajtok. Ne hogy azt hidd, hogy a neveltetés… Csupán a tudat, hogy mire vagy képes ha valaki nemet mer mondani. Kivéve a nagyfater… Fertelmes ember lehet, ha még te is fejet hajtasz előtte és... talán még féltesz is tőle…
Ki várja • Egyetlen fiad. Talán még apád is.

Wellington Hansford Severald
Státusz • Szabad
Csoport • Mutáns(Független vagy ellenség)
Kor • 80<110
Play by • Charles Dance
Ismertető • Egy nemesi család sarjaként születtél meg. Azonban a dolgok igen hamar rosszra fordultak. Apádat meggyilkolták, a családot pedig kifosztották. A te életed is veszélybe került. A halál küszöbén azonban az AKARATERŐD hihetetlen formát öltött. Olyan fizikai erőre tettél szert amivel felültudtál kerekedni ellenfeleiden. Az erő azonban dühöddel együtt szállt el. Hetekig nem jutottál élelemhez de nem adtad fel és élni AKARtál így életben is maradtál. Lassan rájöttél, hogy amit nagyon akarsz az valósággá válik. Legyen az bármennyire is szürreális, vagy képtelenség. Ha eléggé akarod bármi valósággá válhat. Számodra a lehetetlen nem létezik. Talán ezért nem patkoltál még el. Ezért éltél túl megannyi merényletet, sérülést és rákos megbetegedést. Nem igazán találkoztam még veled, apám mintha féltene tőled. Elég nagy mocsok lehetsz, ha abból az emberből atyai érzéseket csaltál ki. Érdeklődtem felőled részletesebben is, de mindig csak annyit mondtak, hogy így meg úgy akartad. Nem tudom ez mit is takar pontosan, de érdekelne honnét és miként szerezted az irdatlan vagyonodat ha a halál torkából kellett kapaszkodtál vissza a felső 10 000-be. Alig pár év alatt. Miért is vált ennyire vesszőparipáddá a "Család".
Ki várja • Egyetlen kis unokád. Talán még a fiad is.

Vissza az elejére Go down

Legacy of the Severald's

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal