Üdvözlünk az Infinity Marvel frpg oldalán
légy, aki lenni akarsz a marvel végtelen világában
Lépj be közénk
ne rejsd el magad

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatdoboz
oszd meg velünk titkaidat

Itt tartózkodók
ki jár erre?

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (71 fő) Hétf. 29 Május 2017, 19:54-kor volt itt.

Utolsó posztok
érkezett válaszod?

•• Crushed -Aana & Loki
írta: Loki
Yesterday at 13:20
•• Játékpartner keresõ
írta: M'Baku
Vas. 15 Júl. 2018, 12:02
•• Foglalt avatarok
Vas. 15 Júl. 2018, 09:40
•• Great Gorilla
írta: Bruce Banner
Vas. 15 Júl. 2018, 00:22
•• Elkészültem!
Szomb. 14 Júl. 2018, 21:04

Díjazottaink
A Tavasz nyertesei

A tavasz férfi karakterei

Logan & Eric
A tavasz nõi karakterei

Norina & Caroline
A tavasz párosa

Pepper & Tony
A tavasz canon karaktere

Shuri
A tavasz kedvenc karaktere

Drax
A tavasz saját karaktere

Vitali
A tavasz elõtörténete

Franklin
A tavasz játéka

A 4. kaland (I. - II. kör)

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

↷ i still believe in heroes

∆ Hozzászólások száma :
74
∆ Kor :
23
∆ Tartózkodási hely :
A zsebed közelében

Tárgy: Daniel Bowers Csüt. 25 Jan. 2018, 13:58

Daniel Bowers
Státusz • Szabad
Csoport • Civil (detektív) vagy Ügynök (nem muszáj)
Kor • 30+ (50-ig ne menjünk el)
Play by • Nikolaj Coster-Waldau
Ismertető • Járőrúr! A kedvenc járőruram vagy, tudtad? Hát persze, hogy tudod, hiszen olyan sokszor mondtam már el neked, hogy számolni sem lehet! Daniel... olyan idióta neved van, jó mondjuk te magad is az vagy, a külsőddel meg mindeneddel együtt, de a neved már akkor sem volt szimpatikus, amikor a kihallgatószobában bemutatkoztál véreres szemekkel, rengeteg napos borostával és kicsit talán álmosan - vagy részegen? -. Nem az ijedtség volt ám, ami akkor könnyeket csalt a szemeimbe, hanem a belőled áradó alkoholszag, ami mindig körbelengett téged, akárhányszor találkoztunk. Néha belegondoltam, hogy csak akkor öntesz fel a garatra, hogyha engem kell látogatnod, vagy pedig mindig? Végül nem sértődtem meg, úgy voltam vele, hogy miért is foglalkozzak én egy alkoholista detektívvel, akivel olyan jókat szoktam mókázni és nevetni. Illetve én mókázom és nevetek, te pedig csak szarkasztikus vagy, morogsz, zsörtölődsz, néha kiabálsz és nem tudod kezelni az indulataidat, de megütni sosem ütöttél meg, pedig tudom ám, hogy meeennyire viszketett a tenyered egy hatalmas pofonért és az öklöd, hogy a lelkemet kipüföld belőlem, de szerencsére mindig olyan helyen voltunk, ahol figyeltek, vagy kamerák voltak. He-he-he. Nos hogyan is lehetne téged leírni? Hogyan is ismerkedtünk meg és szökött szárba a mi rendkívüli barátságunk? Először inkább ezt mondom el.
Aznap, amikor meg akartam szabadulni a családomtól végérvényesen, te hallgattál ki a rendőrségen hosszú-hosszú órákon keresztül, egészen addig, amíg annyira fel nem idegesítettelek, hogy kész csatateret csináltál abból az apró kis szobából, én pedig csak nevettem. Persze nem jutottál előrébb, mert mindennap másik történetet mondtam el neked, még akkor is, amikor két naponta látogattál a Szent Annában - na jó, egyszer elmondtam az igazat, mert már szabadulni akartam abból a fertőből -, hisz olyan jól elvoltunk, hogy nem akartam elveszíteni a drága járőrúr barátomat. Most viszont már kint vagyok! HA-HA-HA! És neked feltett szándékod, hogy visszarakj a rácsok mögé, deee mégis szükséged van rám, hogy segítsek elkapni azokat a bűnözőket, akiknek mindig csak bottal üthetitek a nyomát (ennek a miértje és hogyanja természetesen ki lesz fejtve).
És lássuk akkor, hogy milyen is az én nagyszerű barátom! Borzalmas, undorító, szarkasztikus, mogorva, zsörtölődő, zsémbes, lecsúszott és iszákos. Tudom, tudom, tönkretett a munka, otthon a család sem a régi már és te sem vagy az a zsaru, aki azért él, hogy szolgáljon és védjen. Neeem, te a következő körnek élsz a pultoknál (természetesen a kulimászból ki lehet hozni Danielt) és azért, hogy az epés megjegyzéseiddel elmarj mindenkit magad mellől. Természetesen a munkádat szívvel-lélekkel végzed, mert akkor már régen repültél volna a kis fészkedből, de lecsúszik egy-két korty rövid a napközbeni kávék mellett. Mi jót lehet elmondani rólad? Finom rántottát tudsz csinálni és a kis éjszakai kalandjaidat mindig kitessékeled, hogyha én felbukkanok a küszöbödön. Kezdem úgy érezni, hogy különleges helyet foglalok el abban a csoffadt, aszott szívedben.
(És most az apró betű: Daniel karaktere a tipikus rossz zsaru, akiből nem lesz hip-hop rögtön jó, nem változik meg egyik napról a másikra. Hátterét a megalkotóra bízom, ahogyan a jelen családi helyzetét is, fontos kikötés azonban, hogy John szerves része a mindennapjainak, hiszen gyűlöli, de mégis szüksége van rá, nem is beszélve arról, hogy minden követ megmozgat, hogy a kis vörös visszakerüljön a bolondok házába. Folyamatos közöttük a piszkálódás és a marakodás, de tettlegességig sosem fajult a dolog, mert tudja jól, hogyha Johnt a kelleténél jobban fölhergeli, az az életébe kerülhet. Természetesen a karaktert a leendő tulajdonossal átbeszéljük, egyeztetünk róla.
Ami kiemelten fontos: szeretném, hogyha a detektív karakterét egy tapasztalt és lelkes játékos vinné, aki nem tűnik el már a megalkotás közben, vagy unja meg pár játék után és hagyja itt  -vagy ha igen, akkor erről egy PM-et szeretnék kapni. Az okát nem fontos leírni, de kérlek szólj, hogyha mégsem tudod tovább vinni a karaktert -, valamint az alap történetet figyelembe véve nem iktatná ki Johnt az életéből rövid idő után. Nikolajhoz nem ragaszkodom, de tekintettel arra, hogy a karakter lassan közelít a 40-hez és úgy iszik hétköznap, ahogyan más hétvégén, nem egy babaarcú, 20-as éveiben járó ficsúrt szeretnék avatarként látni.
Amennyiben megtetszett a karakter és szeretnél egyeztetni róla, PM formájában elérhető vagyok.)

Ki várja • Jómagam és más amúgy sem

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Daniel Bowers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Daniel Whitehall